Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 760 zł na prawko, paliwo lub smartfon od mBanku dla młodych

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

23.08.2016

760 zł na prawko, paliwo lub smartfon od mBanku dla młodych

mBank wprowadził do swej oferty nowe konto dla młodych (13-24 lat) i przy tej okazji premiuje jego otwarcie.

mbank promocja brałbym
Promocja wymaga posiadania lub założenia konta w mBanku (właścicielem musi być osoba w wieku 18-24 lata) i rejestracji, na którą można załapać się wyłącznie w tzw. "Happy Hours" (bo pula nagród jest limitowana). Poza tym trzeba jeszcze zaprosić znajomych do mBanku i aktywnie korzystać z konta (wymóg ten obejmuje zarówno osobę polecającą, jak i polecane).

Nagroda jaką możesz wybrać w promocji "Brałbym - edycja 1/2016" "Brałbym - edycja 2/2016" to:
"1) voucher na smartfon o wartości 760 zł do zrealizowania w sklepie internetowym Orange Polska lub 
2) pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na paliwo w wysokości 760 zł, lub 
3) pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na kurs prawa jazdy o wartości 760 zł"
Do akcji przystąpić można do 31.08.2016 31.10.2016 r. Aby zgarnąć którąś z premii do 760 zł należy:
 • w wyznaczonych Happy Hours, które można znaleźć na stronie promocji www.bralbym.pl (są to środy od godz. 20:00), zarejestrować udział (wybierając przy tym nagrodę, która Ci odpowiada) 
 • w ciągu 24 godzin od momentu zakończenia rejestracji kliknąć w link aktywacyjny otrzymany na maila
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji: 
  • wykonać co najmniej 5 płatności kartą lub 5 płatności BLIKiem lub 5 przelewów z konta za pomocą mTranser 
  • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku
Poza tym należy polecić bank co najmniej trzem osobom, które mają min. 18 lat oraz nie posiadają lub nie posiadały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego (indywidualnego lub wspólnego). Każda z tych osób musi złożyć wniosek o konto (eKonto z taryfą standard lub plus, eKonto m, mKonto Aquarius lub mKonto Aquarius Intensive) z wykorzystaniem linka, który otrzyma od Ciebie za pośrednictwem serwisu bralbym.pl. Osoba polecona wniosek o konto może też złożyć na stronie banku, dzwoniąc na infolinię lub w placówce banku, ale niezbędne jest wówczas podanie kodu otrzymanego od osoby polecającej. 

Ale to jeszcze nie wszystko. Obowiązki do zrealizowania mają również osoby polecone - i spełnienie tych warunków jest konieczne do otrzymania wybranej przez Ciebie nagrody. Osoba polecona w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu Twej rejestracji w promocji musi również:
 • wykonać co najmniej 5 płatności kartą lub 5 płatności BLIKiem lub 5 przelewów z konta za pomocą mTranser 
 • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku
No i jeśli myślisz, że to koniec warunków w tej promocji to niestety Cię rozczaruję. Są jeszcze warunki kolejne. Teraz do zrealizowania przez Ciebie:
 • jeśli wybraną przez Ciebie nagrodą są pieniądze przeznaczone na paliwo,  w ciągu 45 dni kalendarzowych od momentu realizacji wszystkich zadań (obejmujących także osoby polecone) musisz również zrobić zakupy na stacji benzynowej za min. 100 zł płacąc za nie kartą lub BLIKiem
 • jeśli wybraną przez Ciebie nagrodą jest dofinansowanie kursu na prawo jazdy, w ciągu 45 dni kalendarzowych liczonych od momentu zrealizowania wszystkich zadań (obejmujących także osoby polecone) musisz uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (zgodnie z wytycznymi Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego)
Po spełnieniu warunków właściwych dla wybranej przez Ciebie nagrody, otrzymasz ją w wyznaczonym przez bank terminie.

Voucher na smartfon w ciągu 10 dni roboczych od momentu spełnienia warunków zostanie udostępniony w serwisie bralbym.pl i będzie go można wykorzystać w ciągu trzech miesięcy w edycji 2/2016 do 31.12.2016 r. (w drugiej edycji) w sklepie internetowym Orange (wybrać będzie można telefon bez umowy). W przypadku wyboru nagrody w postaci środków na paliwo, przelew na Twe konto trafi w ciągu 10 dni od momentu wykonania wymaganego w promocji zakupu na stacji paliw. Z kolei pieniądze przeznaczone na kurs prawa jazdy również zostaną przelane w ciągu 10 dni ale liczonych od chwili potwierdzenia za pośrednictwem strony www.info-car.pl informacji o uzyskaniu Profilu Kandydata na Promocję.

Zgodnie z regulaminem (edycji 1) regulaminem edycji 2/2016 nagrody pieniężne (za kurs prawa jazdy oraz na paliwo) zwolnione są z podatku. W przypadku vouchera na telefon należy podatek bank zapłaci za uczestnika akcji.

Dla kogo promocja?


Udział w promocji mogą wziąć osoby, które ukończyły 18. rok życia, ale mają mniej niż 25 lat oraz są jedynym posiadaczem eKonta, mKonta lub izzyKonta (o numerze rozliczeniowym 1140 2004 - a więc cyfry od trzeciej do dziesiątej w numerze rachunku).

Pod tym względem regulamin promocji nie jest restrykcyjny. Z udziału w akcji nie są wykluczone nawet osoby, które konto w mBanku posiadają już od dłuższego czasu. Kluczowe jest kryterium wieku oraz zaproszenie do banku aż trzech nowych klientów. A to już jest wymogiem dużym.

W promocji "Brałbym - edycja 2/2016" udziału nie mogą brać uczestnicy pierwszej edycji akcji.

eKonto m - prześwietlenie oferty


Jeśli chcesz zostać klientem mBanku, by zdobyć jedną z nagród staniesz przed wyborem konta. Propozycją dla młodych jest eKonto m, którego warunki prowadzenia uzależnione są od wieku posiadacza:

Wiek 13-20 lat oznacza:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej (bez warunków)
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce należących do dowolnych banków lub instytucji

Wiek 21-24 lata to warunki takie same jak wyżej, z jednym wyjątkiem:
 • 0/4 zł za posiadanie karty - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania kartą co najmniej 5 płatności w miesiącu na dowolne kwoty
Dla starszych dochodzić będzie wymóg zapewnienia wpływu na konto w wysokości co najmniej 1 000 zł (dzięki temu możliwe będzie uniknięcie opłaty w wysokości 5 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku).

Złóż wniosek o eKonto m by zdobyć 760 zł

Nie przegap żadnej promocji. Zapisz się na newsletter w którym zbiorczo co jakiś czas przesyłam informacje o najnowszych wpisach na blogu:
Adres e-mail

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ale marketing zaszalał!
   Jeśli takie wymogi są dla młodzików, to strach pomyśleć, co za chwilę mBank wymyśli dla pełnoletnich.
   Z czym do ludzi?
   W kontr-ofercie w BZWBK - "konto <20" - jest na maksa darmowe (konto, karta, przelewy, bankowmaty, wpłaty-wypłaty itp.)! Jedynie za wznowienie karty po 4-ch latach jest opłata. Zakłada się to w placówce w 30 minut i bez zbędnych hemoroidów.

   Usuń
  2. No tak, a jak masz 21 lat, to płacisz w BZ WBK za przelewy w necie... Co mi po tym, że mam za darmo wszystko, skoro z 96% nie skorzystam?

   Usuń
 2. z takimi wymaganiami to się mogą pocałować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciężka promocja gdzie znaleść 3 :D młodych który założą konto wiekowo sie kwalifikuje ale skreśla mnie to że 3 osoby do 25 znalesc to duży wymóg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający musi być w wieku 18-24 lat. Polecony musi mieć min. 18 lat, ale górnego ograniczenia nie ma.

   Usuń
  2. Czy osoba polecona może to polecenie połączyć z jakąś promocją czy korzyść może być tylko dla mnie jako polecającego?

   Usuń
  3. W tej co jest 300 zł za płatności kartą i 3%.

   Usuń
 4. Pomyłka w wieku w nagłówku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nowe eKonto m jest dla osób w wieku 13-24 lat, ale promocja 18-24.

   Usuń
 5. A jesli juz byłam klientem banku? Konto mam zamknięte od marca tego roku. Mogę skorzystać? Czy to tylko dla nowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz założyć ponownie i być polecającym. Bo w ten sposób udział mogą brać nawet obececni posiadacze konta. Poleceni muszą być absolutnymi świeżynkami.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...