Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji Agory i Raiffeisen Polbanku - czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.08.2016

Uczestniku promocji Agory i Raiffeisen Polbanku - czas uzupełnić dane!

Dla osób, które założyły lokatę 4% z bonusem 50 zł przyszedł czas na finalizację udziału w akcji.

Dawno, dawno temu była taka promocja współorganizowana przez Agorę i Raiffeisen Polbank. Można było z niej skorzystać na przełomie lutego i marca bieżącego roku, ale dopiero nadszedł czas, kiedy to uczestnicy akcji dostali maile z przypomnieniem o konieczności uzupełnienia danych.

Warunki przystąpienia i zasady promocji "Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50 zł" szczegółowo opisywałem tutaj, więc dziś przypomnę tylko najważniejsze wymogi. Należało:
 • w okresie od 29.02. do 21.03.2016 r. zarejestrować się w promocji, założyć Konto Wymarzone wraz z kartą płatniczą lub naklejką zbliżeniową i najpóźniej do 30.04. otworzyć Lokatę Mobilną na kwotę od 1 000 do 10 000 zł (na której swoją drogą można było "wycisnąć" 4% w skali roku)
 • wykonać płatności na sumę po co najmniej 100 zł w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (od maja do lipca)
Do tych, którzy powyższe warunki spełnili, organizator akcji rozesłał właśnie maile powiadamiające o zakwalifikowaniu do wypłaty premii:
mail od agory lokata mobilna 4% raiffeisen polbank bonus 50 zł

Zgodnie z treścią wiadomości teraz czas najwyższy by uzupełnić dane (imię, nazwisko, adres oraz numer rachunku Konta Wymarzonego otwartego w promocji), by niebawem wpłynęła premia. Dane uzupełnić należy do 24.08.2016 r. Bonus w wysokości 50 zł ma zostać wypłacony najpóźniej do 14.09.2016 r.

Bądź na bieżąco z bankowością i bankobraniem: 

Brak maila o przyznaniu premii. Co robić?


Jeśli nie masz wiadomości od Agory informującej o premii, sprawdź jeszcze różne zakładki swej poczty. Zdarzają się bowiem sytuacje, iż tego typu maile wpadają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeśli i tam oczekiwanego maila nie ma, możesz spróbować zalogować się na stronie promocji. Jeśli będzie tam możliwe uzupełnienie danych, przypuszczać można, że pojawił się problem z dostawą wiadomości - Twój operator skrzynki pocztowej mógł uznać ją za spam.

Jednak jeśli danych uzupełnić nie możesz, a masz pewność co do spełnienia wszystkich warunków promocji, niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji.

Zgodnie z regulaminem akcji:
"1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Promocją należy składać Organizatorowi za pośrednictwem Aplikacji w terminie 14 (czternastu) dni od daty wysłania przez Organizatora wiadomości (...). 
2. Reklamacje rozpatrywać będzie Organizator niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej wskazany przez Uczestnika w Aplikacji w Serwisie Organizatora"

Na czym aktualnie zarabiać? 


W okresie wakacyjnym akcje promocyjne podobne do powyższej są rzadkością. Choć też się pojawiają. 100 zł można zyskać za konto w mBanku dzięki Money Manii (premię zdobyć mogą także byli klienci mBanku!). A dodatkowo promocja ta kumuluje się z premiami jakie wypłaca bank (aczkolwiek już tylko nowym klientom; do zdobycia jest do 500 zł za aktywne korzystanie z konta, karty i aplikacji).

Bonus 100 zł można też zdobyć za konto w ING Banku Śląskim. Promocja trwa do końca sierpnia, ale o przystąpieniu do niej nie decyduje data złożenia wniosku, ale zawarcia umowy. A możliwe jest to wyłącznie za pośrednictwem kuriera, więc warto zostawić na to nieco czasu i już teraz złożyć wniosek.

Stówka króluje w ostatnich okazjach do bankobrania, bo też właśnie 100 zł może zdobyć w kolejnej edycji programu poleceń "Mam PKO".  Premia wpłynie na Twój rachunek za otwarcie konta oraz wykonanie płatności na sumę co najmniej 210 zł. Ale z tym kontem możesz też zarobić więcej. Za każde skuteczne polecenie konta komuś z rodziny lub znajomych zgarniesz 50 zł, a osoba polecona oczywiście dostanie też 100 zł.

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi opisywanymi na blogu? Zapisz się na bezwarunkowo bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

13 komentarzy:

 1. maila nie dostałem, ale do konta mogłem się zalogować i uzupełnić dane. mam nadzieję że premię dostanę. dzięki za przypomnienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie maila brak, ale dane udało się uzupełnić. zrobiłem print screena by mieć dowód. no i czekam na premię.

  OdpowiedzUsuń
 3. aż podskoczyłem do góry gdy zobaczyłem ten nagłówek z wysokością oprocentowania 4% a dopiero potem przeczytałem że było to.. dawno temu. No tak, pewnie nie tak szybko doczekamy się powrotu lokat z tak wysokim oprocentowaniem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, takie oprocentowanie jest pożądane. Ale mało dobrych ofert. Poza 4% na koncie od BZ WBK to bieda.

   Usuń
 4. Niestety u mnie komunikat o braku założenia lokat mimo, że wszystko było założone zgodnie z regulaminem promocji - echh nie obejdzie się bez reklamacji...

  OdpowiedzUsuń
 5. Też muszę reklamacje napisać .Tylko nie wiem na jaki adres.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu za pomocą formularza kontaktowego:
   http://kontowymarzone.zpremia.pl/promocja/

   Usuń
 6. prubowałem kilka razy wychodzi "Server Error (500)" i nie wiem jaj zarekalmować

  OdpowiedzUsuń
 7. AgoraPerformance24 sierpnia 2016 12:45

  Szanowni Państwo,
  Gdyby pojawiły się jakieś problemy związane z akcją prosimy o kontakt pod adresem wymarzonekonto@bankzpremia.pl. Każde zgłoszenie zostanie szczegółowo wyjaśnione.

  OdpowiedzUsuń
 8. Agora coś kręci spełniłem warunki promocji.
  A Agora nie chce mi dać nagrody bo niby Bank nie przekazał jej dokumentacji.
  Ja natomiast z bankiem dogaduje się w kilka godzin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem informację od Agory, by przypadki takie zgłaszać, gdyż rzekomo bank nie zaraportował wszystkich prawidłowo złożonych wniosków.

   Usuń
 9. Pisze do nich ale odpowiadają że to nie ich wina, a teraz przestali odpowiadać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wpadła premia wczoraj, a dziś przespacerowałem się do miejscówki oznaczonej szyldem żółto czarnym celem podjęcia zdecydowanego działania. I już po :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...