Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK ponownie nagradza klientów innych banków za wypłaty z bankomatów

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.08.2016

BZ WBK ponownie nagradza klientów innych banków za wypłaty z bankomatów

Ruszyła druga edycja bankomatowej promocji Banku Zachodniego WBK.

W lipcowej edycji przewidziane było 1 001 nagród. Tym razem jest ich mniej, bo 501. Ale dzięki temu wzrosła ich wartość. Co prawda za pierwsze miejsce niezmiennie można zdobyć 500 zł, ale za zajęcie kolejnych na liście zwycięzców czeka nie 50, a 100 zł.

Na bonusy mogą załapać się wyłącznie najaktywniejsi, tj. osoby, które wykażą się najliczniejszymi wypłatami gotówki z bankomatów sieci BZ WBK za pomocą kart innych banków.

Aby zdobyć nagrodę należy:
 • najpóźniej do 31.08.2016 r. wykonać co najmniej trzy wypłaty gotówki w bankomacie/bankomatach sieci BZ WBK 
 • znaleźć się w gronie 501 osób, które w okresie promocji wykonają najwięcej wypłat
Osoba, która wykona najwięcej transakcji otrzyma w nagrodę 500 zł. Do pięciuset kolejnych osób trafią bonusy po 100 zł. Wypłata gratyfikacji ma nastąpić najpóźniej do 30.09.2016 r. Do nagród BZ WBK dorzuca też nagrody dodatkowe będące równowartością należnych podatków - bank odprowadzi je do Urzędu Skarbowego.

Podczas rejestracji należy podać imię i nazwisko, pierwsze 6 i ostatnie 4 cyfry numeru karty, numer konta bankowego do wypłaty bonusu, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail (trzeba też wyrazić zgodę na dwa oświadczenia: o przetwarzaniu danych i przekazywaniu informacji handlowych).

To co jedynie było przypuszczeniem, a nie zostało zapisane wprost w regulaminie pierwszej edycji to możliwość zarejestrowania wielu kart przez jednego uczestnika. Zgodnie z aktualnym regulaminem:
"Uczestnik może za pomocą Formularza zarejestrować dowolną liczbę Kart, których jest posiadaczem"
Jeśli chcesz wziąć udział w tej promocji, koniecznie pamiętaj o dwóch kwestiach: sprawdź tabelę opłat i prowizji swego banku, by mieć pewność, że wypłaty z obcych bankomatów nie są obciążone prowizjami. Poza tym musisz również liczyć się z sytuacją, że bankowe systemy bezpieczeństwa mogą wychwycić ponadprzeciętną liczbę transakcji w bankomacie i Twa karta może zostać tymczasowo zablokowana.


Polecane wpisy (najpopularniejsze w ciągu ostatnich 7 dni):
Bądź na bieżąco z bankowymi promocjami - zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

169 komentarzy:

 1. Jak brałem udział w poprzedniej edycji to teraz też muszę rejestrować kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No raczej, przecież to zupełnie nowa promocja.

   Usuń
 2. No to znów czas okupować bankomat :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest tu jakiś zwycięzca z poprzedniej edycji? Ile trzeba było wykonać wypłat aby się załapać na nagrodę? Nie skorzystam z promocji ale jestem ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skończyła się wczoraj. Wyniki mają być do końca sierpnia.

   Usuń
 4. Pytanie do tego cytatu:
  Poza tym musisz również liczyć się z sytuacją, że bankowe systemy bezpieczeństwa mogą wychwycić ponadprzeciętną liczbę transakcji w bankomacie i Twa karta może zostać tymczasowo zablokowana.

  Ile razy pod rząd można zrobić bezpiecznych operacji w bankomacie by nie zablokować karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takich ogólnych wytycznych. To algorytm typuje transakcje podejrzane. Kiedyś się o to dopytywałem, bo zagranicą blokowali mi kartę już po 2 płatnościach pod rząd. Ale w pierwszej edycji z Inteligo wypłaciłem 20 razy pod rząd i nic się nie stało :)

   Usuń
 5. Ciekaw jestem kiedy ING, PKO BP, Pekao czy Millennium podąża tym śladem i wprowadzą podobne "promocje" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla banku pierwsza edycja musiała zakończyć się sukcesem więc teraz dają drugą edycję przykręcając śrubę. 501 nagród kusi by zrobić jeszcze więcej wypłat. A i pokusa na 100 zł większa niż na 50.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dokładnie odwrotnie, gdyż oferują teraz dwa razy więcej i dodatkowo zmniejszyli pulę o połowę, co sugeruje, że poprzednio nie było zbyt wielu chętnych na ten cyrk :)

   Usuń
 7. Jedna z bardziej chamskich promocji.
  "Kliencie innych banków! Wybieraj z bankomatów jak najwięcej kasy, aby narazić twój bank na koszty i zmusić go do zlikwidowania darmowych wypłat z bankomatów, a my ci za to damy 100 zł!".
  Poza tym żeby coś wygrać trzeba było zrobić kilkaset wypłat (!!!). Ludzie stali do kilku godzin przed bankomatami po to, aby dostać 50 zł. Szanujcie się, błagam was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem podobnego zdania jak cow.

   Fabian

   Usuń
  2. Promocja jak promocja tyle że troszkę czasu pod bankomatem trzeba spędzić. Mało banki nabrały od nas kasy ? Niech się teraz wzajemnie opłacają. A skoro jest powtórka to znaczy ładnie się obłowił bank w poprzedniej promocji :)

   Usuń
  3. Co za chore brednie. Chcesz zniechęcić innych żeby zwiększyć swoje szanse? Nie widziałem ani jednej osoby, która okupowałaby którykolwiek bankomat BZ WBK w moim mieście (Kraków).

   Co do samej promocji to chętnie wezmę udział, ale najpierw poczekam na publikację wyników z promocji lipcowej. Jeśli próg załapania się dla 1000 osób wyniósł powiedzmy 50-100 wypłat to dam sobie spokój.

   Usuń
  4. Tym którym nie podoba się promocja mogą ją zbojkotować. I po temacie.

   Usuń
  5. Jedni wolą grać w Pokemony, inni - wyciągać kasę z wypłat. Wolny wybór każdego. Jak idę z psem na spacer (a rzecz jasna - robię to codziennie - rano i wieczór), to zatrzymuję się przy maszynie BZWBK i robię kilkukrotny użytek z obcej karty. Apropos: kolejek nie widziałem (a mieszkam w jednym z największym miast PL). Przyjemne (docelowa nagroda) z pożytecznym (spacer z psem). Bardzo pomysłowa promocja: BZWBK wypłaca mi nagrodę, ja - jestem zmobilizowany do wyjścia na spacery, a inny bank opłaca całą tą karuzelę. Załatwimy bankstersów ich własną bronią.

   Usuń
  6. Jedyne kogo załatwisz, to samego siebie. Jeżeli inne banki podłapią tę promocję, to możemy się pożegnać na zawsze z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów.

   Usuń
  7. Cow: gadasz od rzeczy. Jeśli, jeśli... Nawet jeśli, to założysz sobie konto w banku, który będzie miał darmowe bankomaty i będziesz go miał do wypłat gotówki. Nie wierzę, żeby w kilkudziesięciu bankach dostępnych w polskim banksteryźmie nie znalazł się taki, który nie oferowałby darmowe karty. Mało tego, tendencje są takie (Morawiecki o to walczy), by intercharge z kart zminimalizować do zera. Zatem jest szansa, że plastikiem będzie można płacić wszędzie. W chwili obecnej jedynie u fryzjera (starszej daty kobitka) płacę gotówką. Wszędzie indziej przyjmują karty - nawet straganiarze na targu warzywnym. Udzielasz się na forum, zatem dobrze wiesz, że w obecnych czasach praktycznie nie ma banku, który miały idealny układ (czyt. darmowe konto, kartę, przelewy). BZWBK jest póki co wyjątkiem (do lipca 2017). Zatem bardziej zepsuć rynku już chyba nie można. O ile pamiętam, w poprzednich wypowiedziach krytykowałeś biadolenie innych. Teraz jesteś właśnie "tym innym", mało tego - jesteś "mega inny", bo narzekasz na coś, czego tak naprawdę nie ma i w ogóle nie wiadomo, czy będzie. Mowa oczywiście o opłatach za wypłaty z bankomatów. Dziwi mnie też Twój ambiwalentny stosunek do BZWBK, którego (jako wszystkomający) w poprzednim wątku wznosiłeś na sztandary. Określ się w końcu - pasuje Ci ten bank czy nie, bo (nawet jeśli...) to akurat on nie wprowadza opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów. Więc czemu martwisz się za innych?

   Usuń
  8. Gdy do tej groteskowej zabawy "Hiszpanów" dołączą się inne banki, to będzie adios do nieograniczonych darmowych wypłat - to dość oczywiste.

   Usuń
  9. Tak jak napisał kolega wyżej: jak inne banki dołączą do tej zabawy, to raz na zawsze pożegnamy się z darmowymi wypłatami z bankomatów. Jeżeli tego nie widzisz, to jesteś niezwykle krótkowzrocznym człowiekiem.

   Usuń
  10. To Cow: po prostu nie zwykłem martwić się na wyrost. Nie zależy mi na gotówce w portfelu, bo odkąd w 1995 roku odbyła się denominacja, do tej pory nie mam nawet portfela/kieszonki na bilon. I tak od ponad 20-lat daję radę. Zatem brak wypłat (jakichkolwiek, nawet tych darmowych) zupełnie mnie nie martwi. Znajdę sposób, by wydobyć gotówkę z banku bądź zapłacić plastikiem albo aplikacją mobilną, zbliżeniowo, BLIKiem, Sprytnym Billem itd. itp. Wszystko oczywiście po minimalnych kosztach albo darmowo. Owszem noszę parę stówek przy sobie gdzieś głęboko zakopane w portfelu. Jako rezerwę na "czarną godzinę". Mam klasyczną rodzinę (2+2), kilka aut, parę nieruchomości. To wszystko wymaga bieżących opłat. Terminarz moich płatności obejmuje ok. 40-50 pozycji miesięcznie. Niemniej jednak zdarzały się miesiące kiedy to zupełnie obchodziłem się bez gotówki. Zatem nie martwię się na zaś, bo wyimaginowana "dalekowzroczność" jest tylko wymyślaniem problemów, których tak naprawdę nie ma. Żyję tu i teraz. Jutro będzie inny dzień, inne sprawy. Będę je rozwiązywał, ale będę robił to jutro!

   Usuń
  11. Jakoś cisza. Inne banki nie reagują i analogicznych promocji brak.

   Usuń
  12. Ja myślę, że za tym kryje się jakaś wojenka którą BZ WBK mógł wypowiedzieć bankom bez swych sieci ATM. Tak już kiedyś było z Euronetem. Szczegółów nie pamiętam, ale też robił wszystko by ludzie wypłacali często i małe kwoty.

   Usuń
 8. przez takie zagrywki BZWBK możecie być pewni że już niebawem będą newsy w stylu: Bank Smart podnosi opłaty, Orange Finanse zmienia zmienia tabelę opłat albo W Millennium zaczynają pobierać opłaty za wypłatę w bankomatach.
  Przecież oni są niepoważni. Psują tylko rynek takimi promocjami. Bo koszty wypłat będą ponosić banki, które udostępniają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. WBKowi kwota przeznaczona na nagrody zwróci się z nawiązką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i dlatego ja smarta nie tykam tylko jechałem z TMUB który i tak wprowadził opłaty a że zmusili mnie do konta premium a że mi w telefonie na karte zlikwidowali rok ważności konta to ja im pokaże

   Usuń
  2. Ja obracam kartami TMUB i PKO bo zdzierają ze mnie po przejęciu Nordei. A tkwie tam bo mam kredyt hipoteczny.

   Usuń
 9. hmm... a co powiecie na dzisiejszą zagrywkę z księgowaniem odsetek na kontach 4%? 2x dzwoniłem na infolinie,,, 'wieczorem będzie...' aha...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tam miewają. Podobnie było 2 lub 3 miesiące temu. Jutro wszystko będzie grać.

   Usuń
  2. U mnie też był problem, ale wieczorem już wszystko było w porządku.

   Usuń
  3. tak, jakiś bajzel mają. bo wypłacałem dziś nadwyżkę z 6 kont, to co ''wyrastało'' ponad 4 tysiące. i w saldzie konta były kwoty poniżej 4000 zł. ale później po przelewie tych parudziesięciu złotych wszystko wróciło do normy tzn. 4000 zł na wszystkich kontach.

   Usuń
 10. A co się działo? Mi przez weekend te odsetki jakoś dziwnie do przodu się naliczyły. Do tego miałam inne saldo / inna kwota dostępna. Myślałam, że w poniedziałek rano to wyprostują. Tak się jednak nie stało. Aczkolwiek, jak porobiłam przelewy między kontami nadwyżek ponad 4K, to wówczas salda się odświeżyły i zrobiły się prawidłowe. O to chodziło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem,nawet miałem iść do banku ale wszystko po południu się poprawiło.

   Usuń
 11. Nie chcę mieć z tym bankiem nic wspólnego. Razem z całą rodziną pozamykaliśmy konta. Bezprawnie przetrzymywali nasze pieniądze. Przenieśliśmy się do innego mniejszego banku - niebo a ziemia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przestańcie już demonizować na litość boską. Nawet nie znamy jeszcze wyników z pierwszej promocji. Co jeśli się okaże, że na listę nagrodzonych załapała się zaledwie połowa z 1000 osób? Poczekajmy na wyniki, potem będziecie się spuszczać jaka to tragedia się dzieje. Gdy lista nagrodzonych wypełni się po brzegi, a ostatni maruder będzie miał wciąż 50-100 wypłat to wtedy dopiero będzie powód do obaw.

  OdpowiedzUsuń
 13. Prawdziwe problemy dla banków to podatek bankowy albo mniejsze wpływy z interchange ale nie jakaś promocja w której weźmie kilkaset osób.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mnie się wydaje, że nawet tysiąc osób się nie zarejestrowało w tej ofercie. Cow, jak coś ci się nie podoba, to nie bierzesz w tym udziału, proste, czy jednak nie? Nie komentuj, nie oceniaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na promocje BZ WBK z Blikiem gdzie zwroty dostawali nawet ci co w ostatnim możliwym terminie wykonywali warunki a pule zwrotów też były ograniczone to się nie zdziwię, że takie promocje nie są wyczerpane w 100%.

   Usuń
  2. Co ma blikowanie do wypłacania kartą z ATM - blikować można jedynie w kilku sieciach!

   Usuń
 15. byłem dzisiaj jakas babka podjechała i do mnie długo pan bedzie? ja na to że już kończe ale obok jest drugi bankomat ale ona wolała by byc sama w klitce no i musiałem dziecku wyjśc żeby sie nie popłakało nastepnym razem odpowiem że bede aż do rana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym nie odpuścił. Mogła sobie wezwać policję, a bym się nie ruszył. Moja sprawa ile wypłacam i jak długo stoję.

   Usuń
  2. Też nie odpuszczam i wypłacam dalej. Dopiero jak ktoś podchodził drugi raz to wpuszczałem.

   Usuń
  3. chodziło mi o to żeby w klitce były 2 bankomaty ale ta jakaś taka że na pewno jej zabiore pieniążki albo nie wiadomo co jej sie stanie, staram sie kryc hehe

   Usuń
  4. To tam wypłacają pieniążki zamiast banknotów? Dziwne :)

   Usuń
  5. Tak, do tego tylko kolekcjonerskie.

   Usuń
 16. Co mnie akurat tutaj dziwi, to że każdy uczestnik nie ma absolutnie żadnej możliwości weryfikacji wyników - wypłacaj, wypłacaj i czekaj cierpliwie na nagrodę :)

  W normalnych promocjach każdy wie co jest grane i czy spełnił warunki - tutaj nada!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podkręcają emocje ;) To taki konkurs. Nie czujesz dreszczyku niepewności?? :-P

   Usuń
 17. Uważajcie na T-Mobile. Zrobiłam 5 wypłat gotówki w bankomatach przez weekend (29-31.07.2016), a oni dopiero wczoraj (2 sierpnia) je zaksięgowali i pobrali opłatę (6 złotych za każdą, tj. 2 z 5-ciu, bo 3 potraktowali jako darmowe w tym miesiącu dla konta Fremium. Chamstwo i rozbój w biały dzień! Składam reklamację i nie odpuszczę tej sprawy. Radzę wszystkim sprawdzić, czy nie zostaliście podobny sposób skasowani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TMUB nie jest żadnym wyjątkiem - tak ma każdy bank. Jednak karty, którymi warto się tutaj bawić, to te z nieograniczoną ilością darmowych wypłat. Ciekawe, że jeśli ta zabawa się upowszechni wśród innych banków, to już wkrótce takie karty będą jedynie historią :)

   Usuń
  2. To niech rozliczają wypłatę w miesiącu jej faktycznego wykonania. Tzw. księgowania mogą ciągnąć potencjalnie w nieskończoność. Z innej strony zapytam: dlaczego saldo zmniejszają natychmiast po wypłacie, a nie czekają na "zaksięgowanie wypłat"? Są to dwie strony tej samej monety, aczkolwiek bank zawsze liczy na swoją korzyść.

   Usuń
  3. jak najbardziej reklamacja, gdyż do 23:59 dnia 31 lipca bankomaty miałaś bezpłatne, ale tak przypuszczałem że ich automat właśnie tak rozliczy

   Usuń
  4. Widzę, że tu istna burza "mózguff" ... w/g ichniego regulaminu, to oni akurat oferują 5 darmowych wypłat zaksięgowanych (!) w danym miesiącu - powodzenia z reklamą!

   Usuń
  5. W TOiP nic nie pisze o zaksięgowaniu. Jest tak:
   "0 zł za pierwsze trzy wypłaty gotówki w bankomatach w kraju i za granicą w danym miesiącu kalendarzowym, liczone dla każdej Karty wydanej do rachunku indywidualnie,
   czwarta i kolejne wypłaty gotówki w bankomacie 6 zł."

   Usuń
  6. Kto przystępuje do takiej "promocji" z kartą posiadającą jedynie 3 darmowe wypłaty? Czy to jakiś żart?

   Usuń
  7. To spuścizna po zmianie TOiP. Kto nie zmienił z Freemium na Premium to niestety ma 3.

   Usuń
  8. Nikt do niczego nie przystępował. Z dniem 1 sierpnia TMUB przekwalifikował konto we Freemium. Na Premium się nie pisałam, bo nie mam takiej potrzeby.

   Usuń
  9. Dodam, że w momencie dokonania wypłat (29-31.07) obowiązywało mnie konto ROR. Nie moja wina, że od 1 sierpnia wprowadzają nowe konto i nowe warunki. Swoją drogą, reklamacja złożona. Dostałam SeSeMeSa, że w ciągu 30 dni się odezwą.

   Usuń
  10. Jak już ktoś wcześniej napisał, że liczy się data zaksięgowania czyli zazwyczaj 3 dni po wypłacie. Jest to absolutnie normalną praktyką w każdym banku działającym w tym groteskowym kraju. W tym przypadku wyszło jak wyszło - sorry, ale taki klimat, jak mawiała pewna "blondynka" oddelegowana do Brukseli :)

   Usuń
  11. Akurat w TMUB-ie pojawia się dopiero po 5 dniach roboczych.

   Usuń
  12. Hurrra, TMUB uznało reklamację! Co prawda się nagadali, że wg nich opłaty są naliczone w porządku, ale bank robi dla mnie wyjątek i zwraca pobrane 12 złotych za 2 nadmiarowe wypłaty w bankomatach. I tak w poniedziałek przeszłam na freemium i mam teraz wypłaty nielimitowane.

   Usuń
  13. Ogólnie w bankach często nie potrafią przyznać się do winy, no ale dobrze że finał taki a nie inny.
   PS. Ale raczej przeszłaś na premium skoro masz nielimitowane wypłaty??

   Usuń
  14. * Tak, sorry, miało być premium!

   Usuń
 18. Moje pytanie, czy jeżeli jest druga edycja, to na nowo trzeba rejestrowac swoją kartę z której się wypłaca?Bo jest napisane w regulaminie,że dwukrotne zarejestrowanie karty ją wyklucza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest kolejna edycja więc zupełnie inna promocja. Poprzednia nie ma nic do rzeczy.

   Usuń
  2. i i zresztą zapis w regulaminie jest taki:
   "Jeden Maskowany Numer Karty można zarejestrować z pomocą Formularza tylko jednokrotnie. Kolejne
   zgłoszenia tego samego Numeru Maskowanego będą wykluczone z Promocji.
   "
   Więc wielokrotne rejestrowanie nie wyklucza karty. Kolejne po prostu się nie liczą.

   Usuń
 19. Myślę, że do tej promocji gdzie 1001 osób wygrywa to załapią się wszyscy. Więc podkręcili emocje i teraz jak jest tylko 501 nagród, a i nagroda większa to ludzie będą więcej wypłacać i jeszcze więcej zarobią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to może we wrześniu będzie 250 nagród po 200 zł :)

   Usuń
  2. już nad tym myślałem wtedy odpuszcze jeśli tak zrobią a rozumowanie powyżej moim zdaniem słuszne tez bym tak zrobił na ich miejscu

   Usuń
  3. No to w październiku 125 po 400 zł!

   Usuń
  4. Z miesiąca na miesiąc i dojdą do tego, że będzie jedna nagroda. 50 tys. za najwięcej wypłat. Ciekawe co wtedy by się działo? ;)

   Usuń
  5. Nic by się nie działo - w loteriach można wygrać znacznie więcej i coś się dzieje?

   Usuń
 20. Tylko kiedy będzie ogłoszenie wyników z lipca ponieważ na razie nie piszą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca sierpnia, tak więc możemy jeszcze trochę poczekać.

   Usuń
  2. Nie piszą, bo już pisali - do końca sierpnia.

   Usuń
 21. Studenci mają wakacje to mogą teraz wypłatę za wypłatą robić. Pracujący już tak lekko nie mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie każdy student ma ochotę stać pod bankomatem w takim upale...

   Dla 100zł nie będę robił z siebie błazna.

   Usuń
  2. Brawo Ty ! :-)

   Usuń
  3. Więcej takich! Wówczas będę spokojniejszy o to, że dostanę nagrodę. Zachęcam wszystkich do olewania tej brzydkiej, nieetycznej, krótkowzrocznej i niesprawiedliwej promocji. :)

   Usuń
  4. Popieram! Promocja wstrętna! Solidarnie trzeba pokazać bankowi, że jej nie akceptujemy. Nie wypłacajcie w bankomatach BZ WBK! ;)

   Usuń
 22. Dzisiaj trafiłem na gościa, który robił dużo wypłat. Przy oddziale są 2 bankomaty. Wypłacałem sobie przy jednym. Później dołączył obok. Kilka minut cykał wypłaty po 10 zł. Jak zagadałem o konkursie to się zdziwił. Mówił, że potrzebuje drobnych i dlatego dużo wypłacał...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i tak też mogło byc że potrzebował dużo 10-tek, bo np nie ma z czego wydawac ale mógł wtedy robic wypłaty po 20 zł bzwbk nie ma 20-stek przynajmniej na moim terenie albo inna kwota np 30-40 zł miałby szybciej, namierzyłes cwaniaczka i tyle

   Usuń
  2. A ja ufny byłem...

   Usuń
  3. Pewnie to jeden z takich, co się "oburza" na forach. A sam później trzepie bankomaty po dyszce. :)

   Usuń
 23. Zarejestrowałem kartę Smart. Wypłacam sobie i co się okazało... zrobiłem 10 wypłat i koniec. Powód: cytuję ze strony "10 wypłat gotówki dziennie o łącznej wartości do 10 000 PLN". Taki mają limit. Więc ze Smartem wypłacanie sobie odpuszczam, nie będę biegać każdego dnia pod bankomat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo mnie spotkało. Kartą TMUB można wypłacać bez ograniczeń.

   Usuń
  2. i bardzo dobrze po co niszczyc bezpłatnego smarta macie TMUB "płacicie" za Premium? płacimy to korzystac należy

   Usuń
  3. apropos to wczorej odkryłem że BZWBK o ile mozna zmienic limit kwotowy to max na 1 wplate 1500 zł i max 10 tranzakcji gotówkowych w ciągu dnia

   Usuń
 24. Z innej nieco paki. Jest zwrot 20 zł z promocji z BLIKiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. potwerdzam 12 zawodnik dobiegł do mety choc u innych zr4obił to już 3 tygodnie temu

   Usuń
  2. Najwyraźniej u nas musiał być takim maratończykiem ;)

   Usuń
 25. a jeszcze z innej beczki TMUB konto pacc do dzis nie wbiło na karte wypłat z BZWBK z dnia 1 sierpnia az sie boje ze mi wyskoczy 3 cyfrowa suma za używanie bankomatu powyżej 3 razy mimo że mam konto PACC

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłaty z bankomatów na kontach klientów Alior pojawiają się po ok. 5-6 dniach!

   Usuń
  2. wyplaty karta mBanku w dniu 5 sierpnia jeszcze tez niezaksięgowane

   Usuń
 26. Chciałbym zdobyć te 500 zł i nie wiem w ile wypłat celować. 500 wystarczy?? Może więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałem, że wystarczy tylko 200 :)

   Usuń
 27. Chyba Tobie, bo ja robię 50 dziennie, wpłacam te 500 zł we wplatomacie, przelew i nastepnego dnia znowu. To na dzisiaj już mam 500, a do końca jeszcze 1000 napykam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie 1050? Zostało przecież jeszcze 21 dni.

   No to już wiem, że mam zrobić 50*31=1.550 transakcji + JEDNĄ, żeby mieć więcej!

   Usuń
 28. a ja słyszałem,że musi być minimum 9999 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki też masz pin by było łatwiej wklepywać? ;)

   Usuń
 29. nie, w PINie mam cztery gwiazdki.

  OdpowiedzUsuń
 30. Ciekawi mnie czy są tacy co sztafetę rodzinną robią i najpierw jedna osoba, potem matka po robocie, później ojciec po Wiadomościach, na nockę dziadek, a babcia po porannej mszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jade 2 bankomaty na raz na 2 karty ps kocham ten temat xD

   Usuń
  2. ciekawe czy są tacy co wynajmują pijaczków spod sklepu :) do wypłacania

   Usuń
  3. na 2 stojące obok siebie bankomaty da się wycisnąć 2,43 wypłaty na minutę jedną kartą.

   Usuń
  4. Anonimowy13 sierpnia 2016 16:55: ... do tego piontka rodzeństwa (bracia i siostry): każdy po 30-40 wypłat. Wychodzi jakieś 240-280 wypłat dziennie. Sztafeta rodzinna. Dziwimy się, że jeszcze karta się nie starła - puki co daje rady. Walczymy o pińćsetkę.

   Usuń
  5. 30-40 wypłat to się robi w 15-20 minut. Dyżury są po 2-3 godziny.

   Usuń
  6. To już się robi taka całodobowa obywatelska straż bankomatowa. Bank może zrezygnować z monitoringu i ochrony ;)

   Usuń
  7. byłem w brazylii dośc długo, bezdomni śpią pod bankami nikt ich nie wyrzuca typu ochrona banku dlaczego? kto napadnie na bank pod którym śpi 10 bezdomnych bez wszczecia darmowego alarmu? i kto np poderżnie gardło bezdomnemu we śnie wiedziąc że obiekt dokładnie monitorowany? taka symbioza, ps ciekawi mnie czy zwyciezca za pińcset sie tu czaji obserwuje temat przelicza, kalkuluje co siedzi w jego głowie?

   Usuń
  8. Podobno ta Brazylia to bardzo bezpieczny kraj :)

   Usuń
 31. Ja nie mam szczęście. Dwa razy trafiłem na konwój z gotówką do bankomatu :( A tylko jeden mam u siebie w mieście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że używać karty wówczas nie musiałeś. Po prostu zainkasowałeś całą dostawę środków płatniczych. I to dwukrotnie! Szczęściarz.

   Usuń
 32. To można zgłosić więcej kart na jedną osobę?

  OdpowiedzUsuń
 33. Wątpie czy promocja ma jakieś wielkie wzięcie. W obrębie dom-praca mijam 5 bankomatów BZ WBK. 3 z nich w polu widzenia z postoju tramwaju na przystanku więc chwilę dłuższą obserwuję. Nigdzie i nigdy nie widziałem kogoś kto by stał i wypłacał dłużej niż standardowo korzysta się z bankomatu. Więc nie zdziwię się jeśli na wygraną pozwoli nawet kilka wypłat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chłopie wiem doskonale o twojej trasie przejazdu chowam sie za rogiem na czatach czeka dziadek i wypatruje twój tramwaj

   Usuń
  2. Dziadek niech nie stoi na czatach a też wypłaca.

   Usuń
 34. Podpowiecie, czy getin bank nadal ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, po spełnieniu pakietu korzyści? Muszę trzymać konto jeszcze około roku, ze wzg na promocję tanie zakupy :( Zatem dlaczego nie skorzystać z karty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tam przypadkiem nie jest tak że prowizje pobierają a później zwracają jak spełnisz warunki?? Więc chyba nie ma ich co kredytować bo tych prowizji "trochę" by ci skubnęli.

   Usuń
  2. Jest tak jak napisałeś, biorą (chyba) 5 pln od wypłaty, niemniej jeżeli zwracają całość ... nie zamierzam walczyć o 500 tylko zrobić kilka wypłat. Jak załapię się to o.k., bankomatu okupował nie będę :^)

   Usuń
 35. Polecam wypłacanie w sobotnie i niedzielne poranki (g.5-8). Już ludzka pora, a pusto, spokój, nikt nie przeszkadza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Jak o 6-tej idę na spacer z psem, przy bankomacie puściutko.

   Usuń
 36. w mBanku niestety jest limit dzienny transakcji w bankomatach. Max. 15 :(

  OdpowiedzUsuń
 37. Są premie za poprzednią edycję! Na razie wpłyneło mi 50 zł na konto w BZ WBK. W PKO nie mam jeszcze ale tam zrobiłem więcej wypłat więc też powinno być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile wypłat wystarczyło by się załapać na premię?

   Usuń
 38. Tytuł płatności: BZWBK nagroda wyp?aty w bankomacie
  Kwota: 50 zł
  :)

  OdpowiedzUsuń
 39. i przed wami miszcz jest pińcet, jak w tym kawale jasiu 50 złotych pisze sie przez 1 zero :) a nie przez dwa zera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednym zerem jest nie pińcet, tylko pisiąt. ;)

   Usuń
 40. 15 wypłat zrobionych w drodze do roboty starczyło i jest pięć dyszek. Pozdrawiam malkontentów :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Faktycznie po południu przysłali 50zł ale dalej nie ma listy zwycięzców, pewnie się boją żeby ludzie nie przestali wypłacać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By załapać się do 1001 nagrodzonych najprawdopodobniej wystarczyło 15 wypłat. W lipcu gdy o promocji zrobiło się głośno dopiero w drugiej połowie miesiąca. Teraz mamy 501 nagród, a o promocji wiadomo od 1-go. Nie zdziwię się jeśli teraz potrzebne do załapania się było jakieś 50-70 wypłat.

   Usuń
  2. Regulamin był głosił, że listę mają opublikować do 31.08.2016 roku. Zatem jest wszystko w porządku. Aczkolwiek, nie do końca, bo... wypłaty bonusowych 50-tek wykonano wcześniej!

   Taki BGŻ Optima, który założenie Lokaty Bezkarnej ma również zbonusować 50-tką, jak dotąd nie wykonał przelewu. Pewnie będą zwlekali do ostatniej chwili - czyli "do końca sierpnia".

   Usuń
 42. jest lista: https://www.bzwbk.pl/ms/promocja-atm/lista-zwyciezcow.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest źle. Miejsce 501: 28 wypłat

   Usuń
  2. W obecnej promocji byłbyś tym PIERWSZYM ... od końca. ;)

   Usuń
 43. 1386 wypłat! Szaleństwo. Przyznać się kto??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe który bank był "szczęśliwym" wydawcą arty którą wykonano tyle wypłat. I jak ta karta wygląda po tylu wjazdach i wyjazdach z bankomatu.

   Usuń
 44. Sortując zwycięzców alfabetycznie widać jak niektórzy robili wypłaty raczej na kilka różnych kart.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no właśnie. A podobno nie można było zgłaszać się wielokrotnie. To jest niedozwolony doping! :) Trzeba pilnie donieść do odpowiedniej komisji. Wówczas pewnie odbiorą im te medale (pardon - miejsca) i kolejni wejdą do grona zwycięzców. Ostatnio takie postępowanie zrobiło się bardzo modne. Trzeba iść z trYndami. :)

   Usuń
 45. 1001 zwycięzców wykonało 51107 wypłat. Licząc razy 1,50 PLN prowizji jakie banki rzekomo płacą za transakcje na czysto zarobił 25 tys. PLN + jeszcze coś na tych co zrobili mniej niż 15 wypłat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tych co zrobili po od 15 do 33 wypłat więc nawet nie zarobili. Najczęściej wypłacający najwięcej kasy nabili bankowi, a dostali też po 50 zł z jednym wyjątkiem. Ale zwycięzca przyniósł bankowi przychód ok. 2 tys., a dostał 500 zł.

   Usuń
  2. ci od 15-30 to mogły byc zwykłe osoby które po prostu sie zarejestrowały, znam kilka osób które dziennie rano idąc do pracy czy gdzies wypłacaja po 50 zeta w tym samym bankomacie od lat, kupują paczke papierosów a reszte wydają po pracy na jakies drobne zakupy,

   Usuń
 46. Systemy jednak nie padły, inne banki nie zbankrutowały. BZ WBK może się cieszyć bo zyskał rozgłos, a bankobiorcy zarobili.

  OdpowiedzUsuń
 47. A więc w 2 edycji trzeba coś ok 50 wypłat aby się załapać :)
  W 1 zrobiłem 20 w drugiej 50 i myślę będzie ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że może być więcej. Może 70.

   Usuń
  2. Jak jak zrobisz 570, to na pewno się załapiesz. :)

   Usuń
 48. czy ktoś ma 100% pewności że wypłaty kartą z idea bank wydaną do tej promocji z zośka pro ostatnio są bezpłatne bez limitu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wypłaty są darmowe. konto założone w moneymanii jest już objęte nową TOiP

   Usuń
 49. Hahaha drugi od końca, ale fuks że 15 wypłat starczyło, pierwotnie miałem zrobić 10-12 maksimum, ale na końcu mnie coś podkusiło by jeszcze kilka dołożyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje Mariuszu K. :)

   Usuń
  2. hahaha kocham ten temat gratz Mariuszy K a Anonimowy może tez sie przedstawi :)

   Usuń
 50. hmmmm zwyciezca miał 1368 wypłat, ciekawe jak wygląda 13 680 zł w 10 złotówkach :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto powiedział, że on musiał oglądać tę "górę grosza"? Jak wypłacam kartą innego banku, to od razu wpłacam we wpłatomacie BZWBK. Więc przy pokaźnej ilości wypłat (kilkaset), maksymalnie trzymałem w ręku 20-30 banknotów. Ciekawi mnie tylko czy wpłatomat ma rozdzielne zasobniki z bankomatem. Innymi słowy, czy wydaje wpłaconymi banknotami czy deponuje je oddzielnie.

   Usuń
  2. Dokładnie, nie trzeba mieć dużych sum na koncie by operować w tej promocji i robić np. 200 wypłat przy jednej wizycie. Ja mam 500 zł, które wypłacam 50x10 zł i od razu wpłacam do wpłatomatu i Blikiem puszczam jako przelew natychmiastowy do banku którego kartą wypłacam i znów od nowa 50x10 zł.

   Usuń
  3. żartowałem jak widac niektórzy podchwycili Arkadiusz S. 135 3936, ale i tak ciekawe jak wygląda tyle kasiory

   Usuń
 51. trzeba być nieżle porytym by tyle stać przy bankomacie licząc średnio 30 sekund na jednią wypłatę koleś spędził 11,5 h przy bankomacie. O ile jesteś bezrobotnym albo studentem nie mającym co robić w pracy to może jeszcze, w przeciwnym razie to jakaś miazga.

  OdpowiedzUsuń
 52. Oby w tej edycji starczyło 200 wypłat. Bo nastukałem na 12 kartach po 300 ale stresa ciągle mam. Ostatniej nocy już chyba nie prześpię. Będę jeszcze dodatkowo wypłacać. Czas rozumiem że jest do 31.08. godz. 23:59:59. Matka doniesie mi kawę i kanapki bo wolę sobie nie przerywać. Najgorzej jest z potrzebami fizjologicznymi. Kaczka by się przydała to w krzaki za bank latać by nie trzeba. Strata czasu. No ale może się uda. Karty mi się rozklejają. Ale to jeszcze nic. Najgorsze są konwoje z gotówką do uzupełnienia bankomatu. Musze wtedy lecieć do innego bankomatu. Tylko, że te skurczybyki ostatnio przyjechała do tego co zmieniłem jako kolejnego. Już teraz mam obcykane jakie mają godziny. Wtedy zmieniam bankomat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś cienki zawodnik z Ciebie. Robię 180 wypłat w niecałą godzinę. Na 6-ciu kartach już po kilkaset transakcji. I nie poczeba żadnego prowiantu i pampersów. Wystarczy jedno wyjście na godzinkę na spacerek i po zawodach. Radzę więcej trenować! :))))

   Usuń
  2. Włącz myślenie i spójrz na sytuację z innej perspektywy: zamiast uciekać przez inkasentami, lepiej przejmij zawartość konwoju.

   Usuń
  3. Pieniądze tu nie są ważne. Liczy się ile ma wypłat.

   Usuń
  4. zepsułeś mi dzieciństwo teraz już wiem że nie mam szans .ps czemu nie wypłaca za ciebie matka jak ci przynosi prowiant? wtedy możesz lecie3c siku i zjesc a ona w tym czasie niech wypłaca

   Usuń
  5. Matka podrzuca jedzenie i biegnie dyżurować pod innym bankomatem. Wszystkie 500x100 zł zostanie w jednej rodzinie ;) Myślisz, że skąd tylu Polaków ma na Mercedesy lub BMW?

   Usuń
 53. Wystartowała kolejna edycja.

  OdpowiedzUsuń
 54. Są nagrody za sierpień! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam! Są premie na wszystkich kontach.

   Usuń
 55. jak to na kontach? a gdzie lista magrodzonych ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo było za lipiec. Najpierw przelewy a dopiero później lista.

   Usuń
 56. Mnie na liście zaciekawił fakt, że jednym ze zwycięzców jest osoba o imieniu JYUN-YI. Widać, że do Polski zjeżdżają już bankobiorcy z zagranicy :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest i JOHANNES. Piękne staropolskie imię ;P

   Usuń
 57. jest juz lista na stronie, 103 to minimum, ja zrobiłem 74 i jestwm wkur... ze tyle czasu straciłem, podziekuje juz za nastepne ,,promocje,, Domyslam sie jak WKUR... musi byc ten co zrobił 2086 i załapał sie na 100 zł :) poprawcie mnie, przy 30 sekundach na wypłatę....to jest ponad 17 godzin przy bankomacie ? !!! Zwycięzca.... 25 godzin.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...