Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: Konto 360° lub 360° Student z premią do 360 zł

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

26.08.2016

Bank Millennium: Konto 360° lub 360° Student z premią do 360 zł

Ruszyła kolejna, już 4. edycja promocji "Zyskaj 360 zł".

bank millennium konto 360 i 360 student promocja zyskaj 360 zł
Bank Millennium pozostaje niezmiennie aktywny w serwowaniu promocji konta osobistego. Tym razem gratyfikacje można zdobyć za aktywne płacenie kartą i BLIKiem. Do wzięcia czeka łącznie tytułowe 360 zł. No i nareszcie przesunięto okres karencji dla byłych klientów :)

Oferta Banku Millennium powinna również zainteresować osoby posiadające oszczędności - można bowiem znaleźć tu całkiem dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie konta oszczędnościowego i przede wszystkim lokaty mobilnej. Ale o tym za chwilę. Najpierw o koncie i promocji.

Aby wziąć udział w akcji "Zyskaj 360 zł - 4 edycja" należy:
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (i nie odwoływać w okresie promocji) 
 • w okresie od 22.08.2016 do 5.12.2016 r. zawrzeć umowę o konto i kartę płatniczą
W dalszej kolejności będzie należało już spełniać warunki bezpośrednio wpływające na uzyskanie premii. Zgodnie z regulaminem:
"1. Uczestnik (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę. 
2. Wysokość premii będzie wynosić 2% łącznej wartości płatności kartą i 5% łącznej wartości płatności BLIK (...)"
Maksymalny miesięczny zwrot z tytułu płatności może wynieść 60 zł, przy czym maksymalna premia z tytułu płatności kartą wynosi 30 zł. Tym samym także za płatności BLIKiem można zgarnąć nie więcej niż 30 zł miesięcznie. Za płatność uznawane są przez bank transakcje bezgotówkowe wykonane kartą/BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i w Internecie, zaksięgowane na koncie w danym miesiącu.

Aby uzyskać zwrot za dany miesiąc trzeba:
 • wykonać co najmniej jedną płatność kartą
 • w przypadku Konta 360º zapewnić też łączne wpływy zewnętrzne na kwotę min. 1 000 zł
 • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej
Premia wypłacana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonane zostały płatności i spełniono warunki promocji. Do momentu wypłaty konto nie może być zamknięte, ani znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Dla kogo promocja?


Udział w promocji mogą wziąć osoby, które:
"1) ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, 
2) w okresie od 31.08.2015 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 21.08.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)"
Złóż wniosek o konto i zyskaj nawet 360 zł

Promocje dla oszczędzających


W Banku Millennium - jak już wspomniałem na początku - można znaleźć całkiem dobre stawki oprocentowania. Szczególnie atrakcyjnie wygląda oprocentowanie lokaty mobilnej. Na trzy miesiące można uzyskać 3 lub 3,25% w skali roku dla kwoty nieprzekraczającej 10 000 zł. Wyższa stawka obowiązuje dla osób, które lokatę założą z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości dostępnej w aplikacji mobilnej banku (więcej na ten temat pisałem tutaj; od tamtego czasu nieco zmieniło się jedynie oprocentowanie).

Drugą z opcji ulokowania oszczędności jest konto oszczędnościowe. Do 100 000 zł można uzyskać stawkę 2,7% w skali roku. Warunkiem jest wpłacenie nowych środków, ale w sytuacji gdy dopiero co założysz konto kwalifikując się do promocji, równocześnie wymóg ten spełnisz z automatu. Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje przez okres 92 dni od momentu pierwszej wpłaty środków na konto oszczędnościowe.

Konto 360º lub Konto 360º Student - prześwietlenie oferty 


Konto 360°: konto i kartę płatniczą będziesz posiadać za 0 zł jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na sumę co najmniej 1 000 zł (może być to także przelew z Twego konta w innym banku; warunek ten pokrywa się z wymogiem wpływów z regulaminu promocji), a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę. W przypadku niespełnienia któregoś z warunków, opłata miesięczna za konto wyniesie 8 zł, a za kartę 7 zł. Dzięki karcie zyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Ubezpieczeniem dołączanym przez bank do konta jest "Pakiet Bardzo Pomocny" (obejmuje assistance domowe i medyczne) który na pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta otrzymasz za darmo. Później - jeśli nadal zechcesz z niego korzystać - miesięczna wyniesie 4,98 zł. Jest to jednak ubezpieczenie dobrowolne, więc każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Konto 360° Student: wbrew nazwie, by założyć to konto wcale nie trzeba być studentem. Kluczowe kryterium to wiek właściciela rachunku, a jest to propozycja dla osób mających 18-26 lat. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, ale w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczenia są identyczne z opisanymi powyżej dla Konta 360°. Jedna płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie sprawi, że nie poniesiesz żadnych opłat za posiadanie plastiku (jeśli transakcji nie wykonasz, opłata wyniesie 4 zł).

Złóż wniosek o  Konto 360° lub 360° Student  i zdobądź do 360 zł

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

71 komentarzy:

 1. Karencja skrócona, ale jak dla mnie za mało. Zamknąłem konto 15.09.2015

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj w klubie. U mnie jeszcze mniej. Zabrakło 6 dni.

   Usuń
  2. Ale przynajmniej zmierza to już w lepszym kierunku. Może kolejna edycja będzie już nasza ;)

   Usuń
  3. Nie rozumiem, nad czym rozpaczacie? W T-Mobile ma się stały zwrot 5% do 25 PLN/miesiąc bez kombinowania (karta/BLIK).

   Usuń
  4. Jak to nad czym? Przecież można mieć i jedno i drugie. Co z Ciebie za bankobiorca jak tego nie rozumiesz?

   Usuń
  5. Przypominam, że w T-Mobile to już mamy zwrot 5% do 15 zł, a nie jak dawniej do 25 zł. Pozdrawiam :)

   Usuń
  6. 5% max do 15 zł jest na freemium. Na premium jest 25 zł za wydanie 500 zł (więc tak jakby też 5%).

   Usuń
 2. W jaki sposób można zawrzeć umowę z bankiem? tzn. przelew, kurier, placówka? a drugie pytanie: czy do płatności BLIK trzeba mieć dostęp do internetu w telefonie? rozumiem że nie mogę dokonać takiej płatności, jeśli nie nie mam internetu w telefonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być internet bo się loguje wtedy do aplikacji. We wniosku na drugim etapie masz 2 opcje zawarcia umowy: kurier lub oddział. Przy drugiej idziesz już wtedy podpisać gotowe papiery w oddziale.

   Usuń
 3. Witam,
  w jaki sposób można dowiedzieć się kiedy dokładnie zostało zamknięte konto, bo nie pamiętam ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia banku.

   Usuń
  2. Dzwoniłem na infolinię, ale można dowiedzieć się tylko w oddziałach.

   Usuń
  3. Ja prowadzę swoją i żony statystykę na temat dat zamkniętych kont i nie muszę dzwonić i się dowiadywać kiedy zamknąłem konto. Akurat teraz się w końcu załapałem.

   Usuń
  4. Adam i to jest świetne rozwiązanie. Ale ja niestety praktykuję to dopiero od niedawna.

   Usuń
 4. Nareszcie się załapałem - konto zamknięte 22 czerwca 2015 roku :) I jak widać powyżej: warto zapisywać daty, kiedy się zamknęło konto, jako bankobiorca można mieć problem z zapamiętaniem wielu dat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie 1000 zł może być przelane z innego mojego rachunku w innym banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może być przelew blik z innego banku ten 1000 bo to szybko i wygodnie w zaledwie 1 min przelew i powrót. Czy musi być tradycyjny przelew ? Jest to gdzieś w regulaminie doprecyzowane ?

   Usuń
  2. Też się zastanawiałem, ale wolę jednak dla spokoju przelać standardowy Elxir

   Usuń
 6. Mam pytanko do tych może co brali udział w poprzednich edycjach tej promocji czy płatności kartą sprytnym billem kod MCC4900 będą tu uznawane do zwrotów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą. Bank nigdzie tego nie wyklucza.

   Usuń
  2. Zaliczają wszystko bez wyjątków.

   Usuń
 7. czy zakupy przez internet blikiem zaliczaja sie do zwrotu ,bo co innego mowia na infolinii , a co innego jest w rzeczywistosci ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 3 ust. 4 regulaminu w jasny sposób określa, że zwrotów zaliczane są płatności BLIKiem zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak również w Internecie. Więc konsultant nie doczytał ;)

   Usuń
 8. W końcu!!!! Konto zamknięte 18.08 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dla mnie to bardzo pomyślna wieść!

   Usuń
 9. pytanie było pewno ze sto razy juz , ale dzis dzwoniłem do media expert z zapytaniem , czy w sklepach stacjonarnych mozna zapłacic blikiem i odpowiedz była ze nie .sprawdzal juz moze ktos jak jest z płatoscia blikiem w media expert ?

  OdpowiedzUsuń
 10. dzis byłem w auchanie białystok hetmanska i .... mozna płacic w koncu blikiem

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten wpływ zewnętrzny musi być od pracodawcy czy mogę sam sobie przelew zrobić z innego banku??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew może być ze swego konta (ale w takim przypadku tylko spoza Millennium).

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 12. No i świetnie, ja właśnie uciekam z BZWBK, a że chcę mieć pod ręką Bank stacjonarny- to wybór padł na Millennium i konto 360°.

  Rozumiem że po spełnieniu warunków czyli 1000 zł i jedna transakcja kartą,  Bank nie będzie pobierał opłat za kartę i prowadzenie konta oraz darmowe będą wypłaty gotówki ze wszystkich, również obcych bankomatów w kraju (zaś jeśli warunki nie zostaną spełnione to min. darmowe będą wypłaty jedynie z bankomatów Millenium).

  Mam jednak pytanie, bo nie chcę używać BLIKU tylko karty- czy te darmowe wypłaty z bankomatów dotyczą również karty? 
  Kasia.


     OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, darmowe wypłaty z bankomatów dotyczą karty również. Bankomaty, konto, karta - wszystko darmowe pod warunkiem spełnienia warunków (wpływ 1 000 zł i 1 płatność kartą przy Koncie 360º albo 1 płatność w przypadku Konta 360º Student).

   Usuń
 13. Dzisiaj założyłam konto 360°, wraz z oszczędnościowym więc pieniążki już pracują na 2.7% ...uwielbiam :)
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobry wieczór Mr. Złotówa.

  We wtorek założyłam konto 360°, a dzisiaj już otrzymałam kartę visa którą to (po aktywacji w aplikacji mobilnej) zdążyłam już wypłacić pieniążki z bankomatu i zapłacić za zakupy.

  Mam jednak dwa pytania
  1.
   od kiedy liczy się okres 6m-cy promocji - od dzisiaj w zw. z aktywacją karty, czy dopiero od następnego miesiąca?
  2.
  czy aby uzyskać premię za dany miesiąc kalendarzowy (w moim przypadku 2% płatności kartą) wymagane jest:
  - jedno logowanie do aplikacji mobilnej na okres trwania promocji, czy
  - jedno logowanie każdego miesiąca przez okres trwania promocji

  Z góry dziękuję za pomoc. 
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) "Uczestnik, (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"
   2) Logować należy się każdego miesiąca.

   Usuń
 15. Mr. Złotówa, dziękuję za wsparcie. 
  Twoja odpowiedź utwierdziła mnie,  że prawidłowo zrozumiałam warunki podlinkowanego przez Ciebie regulaminu promocji...niestety pracownik banku  odmiennie zrozumiał regulamin i jego zdaniem  wystarczy jedno logowanie na 6m-cy.

  ...nie wdając się w szczegóły, to odniosłam wrażenie że obsługa klienta jest słabiutką stroną banku Millennium, przynajmniej w moim oddziale.

  Pozdrawiam, Kasia. 

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakością obsługi w bankach (aczkolwiek i w innych instytucjach) jest coraz gorzej. To jednak kwestia już na zupełnie inny temat. Zdarzają się sytuacje, że pracownicy oddziału czy infolinii nawet o danej promocji nic nie wiedzą (piszę o tym w FAQ tutaj). W tym przypadku promocja jest jednak organizowana bezpośrednio przez bank, więc wiedza na jej tema powinna być pełna. Pozdrawiam

   Usuń
 16. Czy juz dostaliscie maila do wypelnienia z podaniem numeru konta dla premii 100zl z bankierem.pl i fly.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej. Żeby uzyskać zwrot 30zł z blik to trzeba zrobić 600zł płatności tą metodą miesięcznie. Teraz pytanie gdzie taką kwotę można wydać blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Orlen, Shell, Multikino, Helios, sporo aptek, taniedoladowania.com

   Usuń
 18. Tak, trzeba wydać blikiem 600 zł żeby otrzymać 30 zł. Zapłacisz prawie na wszystkich Orlenach, w wielu aptekach i perfumeriach Douglas. Blikiem zapłacisz za loda u Grycanki i dobre ciacho u Sowy. W Stokrotce i Piotrze i Pawle. Musisz wszędzie pytać, często jest opcja płatności blik, ale trzeba sprzedawcę poinstruować co to BLIK :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dziś nauczyłem panią w swoim sklepie na osiedlu że może przyjmować taka płatność, ona zadowolona była ja również.

   Usuń
  2. Wszystko fajnie. Tylko czemu taką edukacją nie zajmują się ludzie z Blika albo dostawcy terminali?!

   Usuń
  3. Jak to wytkniesz Blikowi np. na fejsie to odpiszą, że dziękują za informację i że starają się edukować. Ale idzie im to słabo.

   Usuń
  4. Jedynym miejscem gdzie dotąd nie spotkałem się z odmową, niewiedzą czy choćby jakimkolwiek zająknięciem były Orleny. Już kilka różnych stacji i zawsze bez problemów, zdziwienia czy strachu.

   Usuń
 19. do mr .Zlotowy .czy w najblizszym czasie nie bedzie moze organizowna jakas promocja w moneymanii lub u innego partnera odnosnie konta w millenium .moze masz jakis cynk .?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na chwilę obecną nic mi na ten temat nie wiadomo.

   Usuń
  2. Ja podchodzę do tego tak, że jeśli wiem że będę miał na co wydawać kasę i nie mam innej alternatywy to konto zakładam i nie czekam na dodatkowe promocje. Ale jeśli mam czym wszystkie wydatki zagospodarować to wtedy wstrzymuję się z zakładaniem kolejnego konta. Konto 360 chce założyć ale to dopiero w październiku, bo teraz mam czym płacić: TMUB 5% i mBank 2%. Ale w przypadku mBanku październik będzie już ostatnim miesiącem więc jeśli się coś nie wydarzy to w drugiej połowie października założę konto w Millennium bez względu na to czy promocja będzie sama czy jeszcze z czymś dodatkowym. Bo czasem czekanie na dodatkową premię może się mniej opłacać niż premiowanie tu i teraz.

   Usuń
 20. czy ta promocja łaczy sie z programem polecen? bo słyszałem ze tak .prosze o jakies info

  OdpowiedzUsuń
 21. własnie, mozna dodatkowo dostac 60 zł jako osoba polecona ? trzeba miec kod polecający, skąd go wziąśc ?

  OdpowiedzUsuń
 22. "Za płatność uznawane są przez bank transakcje bezgotówkowe wykonane kartą/BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i w Internecie, zaksięgowane na koncie w danym miesiącu." cytat Złotówki

  A więc jak robię płatność ostatniego dnia miesiąca a zaksięgowane będzie w następnym to zwrot będzie naliczony dla miesiąca w którym była płatność czy w którym było księgowanie ? I jeszcze jedno bo dawno nie miałem tam konta jak długo trwa księgowanie w tym banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli de facto opłaca się robić od 1. do 20 któregoś dnia miesiąca. Bo musi się w tym samym zaksięgować. Jak zrobisz np. 31.10. a zaksięgują 2.11 to nic z tego nie będziesz mieć. Ani za październik ani za listopad.

   Księgowanie do 7 dni. W praktyce 2-4 dni.

   Usuń
 23. jezeli konto załozylem w pazdzierniku to pierwsze płatnosci karta musze zrobic w pazdzierniku czy w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik, który w okresie Promocji, spełnił warunki
   uczestnictwa wskazane w § 2, otrzymuje raz w miesiącu premię
   za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych
   sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca
   następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"

   Czyli założyłeś konto w październiku, w listopadzie płacisz i za to otrzymujesz premię, którą wypłacą ci w grudniu.

   Usuń
  2. Wysłałem zapytanie jak wygląda sprawa gdy założę konto w październiku i dostałem taką odpowiedź:

   Szanowny Panie Adamie, Zgodnie z Promocją „Zyskaj 360zł” pierwszy zwrot za płatności kartą debetową oraz BLIK otrzyma Pan w grudniu za płatności wykonane w listopadzie. Premia zostanie wypłacona jeśli zostaną spełnione warunki uczestnictwa w Promocji. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

   Usuń
 24. Czy ta lokata mobilna jest jednorazowa czy po jej zakończeniu można założyć następną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można ją powtarzać.

   Usuń
  2. Z tą lokatą mobilną jest tylko mankament, że nie działa na Windows Phone, a tylko na Androidzie i iOS.

   Usuń
  3. Ale kto używa telefonów z tak niszowym oprogramowaniem??

   Usuń
  4. Ja używam i bardzo mi się podoba ten system.

   Usuń
 25. Mr. Złotówa, właśnie przeczytałam w necie:

  KNF zaleca Millennium utrzymanie funduszy na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 3,09 p.p.

  KNF zaleciła Bankowi Millennium utrzymanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych dla gospodarstw domowych na poziomie 3,09 p.p. - podał bank w komunikacie.

  Jak napisano w raporcie, powinien on składać się co najmniej w 75 proc. z kapitału Tier I oraz z co najmniej w 56 proc. z kapitału podstawowego Tier I.

  "Wskazane powyżej zalecenie podlega natychmiastowemu wykonaniu" - podano w komunikacie.

  Dotychczas bank utrzymywał fundusze własne na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego, w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych dla gospodarstw domowych, na poziomie 3,83 p.p.

  Uciekać z Millenium? -Kasia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rekomendacje, wytyczne, zalecenia KNF daje wszystkim bankom. A Amber Goldem zająć się nie potrafili. Więc nie ma co uciekać. No i przecież obowiązuje BFG

   Usuń
 26. Nie zauważyłem typowego pytania: czy jest lojalka?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy Millennium ma swoje wpłatomaty??

  OdpowiedzUsuń
 28. Niby niewielka kwota -bo chodzi o 9,60 zł -ale o tyle nie zgadzają mi się uzyskane w ciągu 92 dni odsetki na koncie oszczędnościowym w Millennium na promocyjnym 2,7% w skali roku. 

  Ciekawe jak bank to wyliczył,  bo 6 września wpłaciłam na konto oszczędnościowe 20 tys.(promocyjne % obowiązywało zatem do 6 grudnia) , dodatkowo 28 września dopłaciłam 3tys. 

  No i jakby nie liczyć "zarobek" netto wychodzi mi 122,81 zł- bankowi zaś 113, 21 zł. 

  Reklamacja?, czy jednak ja się mylę? , Kasia
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szybko licząc wydaje mi się, że jednak bank ma rację:
   - 20 000 zł w okresie od 6.09 do 30.11. to ok. 102 zł
   - 3 000 zł w okresie od 28.09. do 30.11. to ok. 11 zł

   Kapitalizacja odsetek jest na koniec miesiąca kalendarzowego, więc za środki, które miałaś ulokowane na koncie oszczędnościowym w okresie od 1. do 6.12. odsetki jeszcze dostaniesz (na koniec grudnia).

   Usuń
 29. Oj to super, dziękuję Ci.
  ..ale zaraz, czy to znaczy że muszę utrzymywać środki na koncie oszczędnościowym do końca grudnia? , bo zamierzałam właśnie wypłacić wszystkie pieniążki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Możesz wypłacić. Odsetki dostaniesz adekwatne do czasu utrzymywania środków na koncie oszczędnościowym. Bez względu na czas wpłaty/dopłaty/wypłaty (części lub całości) środków, kapitalizacja odsetek (czyli ich wyliczenie i dopisanie do konta, by były dostępne już dla Ciebie) odbywa się na koniec miesiąca kalendarzowego (dla wszystkich klientów bez względu na datę otwarcia konta).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...