Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneymania 8: nawet 600 zł za konto w mBanku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.08.2016

Moneymania 8: nawet 600 zł za konto w mBanku

Ruszyła kolejna odsłona Money Manii. Tym razem czeka 100 zł za otwarcie konta w mBanku.

moneymania 8 mbank zyskaj z ekontem standard 100 zł 600 zł
A zważywszy na fakt, że w banku dostępna jest też promocja "Zyskaj z eKontem" to do "wyciśnięcia" z obydwu promocji jest nawet 600 zł. Trzeba jednak pamiętać, że promocja mBanku dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy dotąd konta w tym banku nie posiadali. Promocja Money Manii jest bardziej liberalna. Premię 100 zł dostaną także klienci powracający :)

Money Mania to akcja promocyjna organizowana przez wydawcę serwisu Money.pl przy współpracy z wybranym bankiem. W aktualnej, już ósmej edycji promocji do zdobycia jest premia za otwarcie konta w mBanku. Za uruchomienie rachunku oraz spełnienie prostych warunków czeka bonus 100 zł. Tak się jednak składa, że swoją promocję ma również mBank, w którym za korzystanie z konta, karty i/lub telefonu oraz aplikacji czeka też nawet 500 zł. Kumulacja obydwu promocji może więc przynieść Ci łączny zysk w wysokości 600 zł.

Poniżej opisuję zasady udziału w Money Manii (z premią 100 zł), a dalej bankowej promocji z premią 500 zł.

Aby zdobyć bonus 100 zł:
 • najpóźniej do 28.08.2016 r.: 
  • zarejestruj się na stronie promocji (jeśli konto w promocji zechce założyć także ktoś z Twych najbliższych, pamiętajcie o odrębnej rejestracji - z wykorzystaniem innego adresu mailowego) 
  • celem potwierdzania udziału w promocji kliknij w link otrzymany w wiadomości mailowej (zwróć uwagę czy wiadomość nie wpadła do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "inne", "oferty" itp.) i w dalszej kolejności złóż wniosek o eKonto w taryfie standard w mBanku (warunki prowadzenia konta prześwietlam na końcu wpisu)
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, czyli przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uprawniających do wypłaty premii) 
 • do 11.09.2016 r. zawrzyj umowę o konto - można to zrobić na jeden ze sposobów, który wskażesz podczas składania internetowego wniosku: przelewem weryfikacyjnym (ale w chwili obecnej możliwość ta istnieje wyłącznie dla klientów kilku banków: Eurobank, Alior, Raiffeisen Polbank i Bank Pocztowy jeśli tożsamość została zweryfikowana w oddziale któregoś z tych banków), za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w placówce mBanku - w tym ostatnim przypadku pamiętaj, że aby uzyskać 100 zł wniosek o konto musi być złożony przez Internet, a w placówce jedynie podpiszesz dokumenty
 • najpóźniej do 2.10.2016 r.
  • wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę (tymi transakcjami mogą być: płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie; do wymaganych transakcji nie będą z kolei zaliczone wypłaty w bankomacie i przelewy z konta na rachunki w mBanku) 
  • uzupełnij na stronie promocji dane do wypłaty premii (wskazać będzie należało numer rachunku konta otwartego w promocji)
I to wszystko by spełnić warunki Money Manii. O przyznaniu premii 100 zł organizator akcji powiadomi Cię mailowo do 31.10.2016 r., a wypłata bonusu nastąpi do 30.11.2016 r. na rachunek eKonta otwartego w promocji. Do tego czasu niezbędne będzie więc posiadanie konta w mBanku.

Warunek rejestracji i potwierdzania udziału w akcji poprzez kliknięcie w link otrzymany na maila nie dotyczy osób, które już posiadają konto w Money Manii.

Ćwierknij znajomym o promocji: Tweet: Premie na sumę 600 zł? Możliwe za konto w mBanku. Sprawdź: http://bit.ly/Moneymania8

Terminarz i warunki promocji w graficznym uproszczeniu wyglądają następująco:
terminarz promocji moneymania 8 konto mbank 100 zł


Dla kogo promocja Money Mania?


Zgodnie z regulaminem udział w promocji z premią 100 zł mogą wziąć pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak to jednak bywa w promocjach, są też wykluczenia. 
"Uczestnikami Akcji nie mogą być: 
a. pracownicy Banku lub Organizatora. Pracownikiem w rozumieniu niniejszego Regulaminu jest zarówno osoba zatrudniona przez Bank lub Organizatora na podstawie umowy o pracę, jak i osoba współpracująca z Bankiem lub Organizatorem na podstawie umowy cywilnoprawnej (w szczególności na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia), 
b. klienci Banku, którzy posiadają wspólne konto z pracownikiem Banku lub Organizatora, 
c. klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji"
Ostatni punkt jest więc szansą na zarobek także dla osób, które już wcześniej (ale oczywiście przed 1.10.2015 r.) były już klientami mBanku. Można powrócić i zgarnąć 100 zł, aczkolwiek nie będzie już szans na dodatkowe gratyfikacje wynikające z promocji "Zyskaj z eKontem", o której piszę poniżej.

Zarejestruj się w promocji Money Mania z kontem w mBanku

"Zyskaj z eKontem" czyli nawet 500 zł od mBanku (tylko do 17.08.2016)


Uwaga, od 18.08.2016 r. obowiązuje nowa promocja mBanku. Więcej na jej temat tutaj.


Udział w bankowej promocji wziąć może wyłącznie "nowy klient", przez którego mBank rozumie:
"klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy"
 Na osoby, które spełnią niżej opisane warunki czekają premie na sumę nawet 500 zł. Trzeba jednak pamiętać, że promocja "Zyskaj z eKontem - III edycja" zgodnie z regulaminem w chwili obecnej dostępna jest wyłącznie do 17.08.2016 r. Czy (a jeśli, to na jakich zasadach pojawi się po tej dacie) na chwilę obecną nie wiadomo. Więc z udziałem w Money Manii nie warto zwlekać, by (jeśli jesteś nowym klientem) nie zostać tylko z premią 100 zł, ale też ugrać coś od banku.

Zasady tej akcji już opisywałem tutaj, ale przypominam wszystko co najważniejsze.

Do 17.08.2016 r. złóż wniosek o konto z kartą i zaakceptuj przy tym regulamin "mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji mobilnej mBanku" oraz zawrzyj umowę o konto. I dalej przyjdzie Ci już zbierać premie za poszczególne aktywności.

Premia za pobranie i aktywację aplikacji (10 zł)


Skromna premia 10 zł wpłynie na Twe konto jeśli w ciągu 24 godzin od otwarcia konta w systemie bankowym pobierzesz i aktywujesz aplikację mobilną mBanku (dostępną na urządzenia z systemem Android, iOS lub Windows).

Wypłata premii nastąpi w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia powyższego wymogu.

Premia za płatności (do 250 zł)


Wysokość tej premii zależy od sum płatności jakie wykonasz kartą i/lub za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Bank zwróci Ci równowartość 2% transakcji wykonanych kartą i 4% od płatności BLIKiem.

Zwroty będą wypłacane przez pięć kolejnych miesięcy (począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa), a maksymalny miesięczny moneyback wynieść może 50 zł. Do wzięcia jest więc nawet 250 zł.

Transakcje kartą lub BLIKiem powinny być dokonane w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 250 zł w danym miesiącu. Nie należy ich również anulować (co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji).

Aby uzyskiwać zwroty za płatności kartą i/lub BLIKiem niezbędne jest jeszcze spełnienie dwóch warunków:
 • na Twym koncie musi pojawić się każdego miesiąca wpływ "w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji" (wpływ kwoty min. 1 000 zł musi być jednorazowy; do spełnienia warunków nie zostaną zaliczone sumy wpływów na mniejsze kwoty)
 • co miesiąc co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej
Zwroty zgodnie z regulaminem wypłacane będą do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym płatności wykonano.

Premia dodatkowa (240 zł)


10 zł na start i comiesięczne zwroty (do 50 zł) to nie wszystko. Na koniec czeka jeszcze jednorazowo wypłacana premia w wysokości aż 240 zł. 

Bonus ten otrzymają osoby, które spełnią wszystkie wcześniej wymienione warunki promocji "Zyskaj z eKontem" w zakresie premii za aktywację aplikacji mobilnej, jak i w każdym z pięciu miesięcy za płatności kartą i/lub BLIKiem. 

mBank wypłaci premię dodatkową do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz ostatnie warunki z premii za płatności i zapewnienie przelewów. 

Wszystkie premie - wypłacane w ramach promocji "Moneymania 8", jak i "Zyskaj z eKontem - III edycja" - zwolnione są z podatku dochodowego.

Bądź na bieżąco z bankowością i bankobraniem: 

eKonto - prześwietlenie oferty


W promocji Money Mania 8 rachunkiem, który należy założyć jest eKonto w taryfie standard. Poniżej jego najważniejsze cechy:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty) 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (w przypadku wypłaty z bankomatów innych banków lub instytucji opłata w Polsce wyniesie 3%, min. 5 zł, max. 9 zł)


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi - zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

47 komentarzy:

 1. Chyba dobrze rozumiem, ale wolę dopytać. Rozumiem, że wystarczy zrobić 5 transakcji i wziać 100 zł, a tych dodatkowych warunków już spełniać nie muszę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje MoneyMania i "Zyskaj z eKontem" mogą się łączyć, ale są odrębne. Więc jeśli chcesz się skupić wyłącznie na MoneyManii to wystarczy wykonać tylko warunki jej dotyczące, a pozostałe (opisane w części z podtytułem >>"Zyskaj z eKontem" czyli nawet 500 zł od mBanku<<) możesz odpuścić.

   Usuń
 2. Jak założę konto tylko dla 100 zł od Moneymanii (bo już kiedyś miałem konto w mBanku więc dalsza cześć mnie nie interesuje) to chyba wystarczy same konto. Karty nie muszę zamawiać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin MoneyManii o karcie wspomina wyłącznie w kontekście konieczności wykonania pięciu transakcji (ale te alternatywnie mogą być np. przelewami). Wytycznej, że należy zawnioskować o kartę nie ma, więc wybór stoi przed uczestnikiem promocji.

   Ale dla tych co oprócz MoneyManii chcą wziąć udział także w promocji "Zyskaj z eKontem", zamówienie karty jest konieczne (wymaga tego regulamin bankowej akcji).

   Usuń
 3. Wykluczeni są ci, którzy w okresie od 1 października 2015 roku do momentu złożenia wniosku byli klientami (posiadali "produkt") mBąku - to identyczny zapis jak w ManyMoney5 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wygląda późniejsze zamknięcie konta? Oddział/list/online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie można złożyć praktycznie w każdy sposób: w placówce, listem, na infolinii lub w bankowości internetowej.

   Usuń
  2. W jaki sposób można zrobic to w bankowości internetowej? Nigdzie nie widzę takiej możliwości.

   Usuń
  3. Zakładka Pasaż > Market> Usługi > Wypowiedzenie umowy

   Ściąga dot. zamykania kont (nie tylko w mBanku) tutaj.

   Usuń
 5. A co z eKontem plus? jest wyłączone z akcji Money Mania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W ramach MoneyManii można założyć tylko eKonto w wariancie standard.

   Usuń
  2. Ale później można zmienić ze standard na plus bezpłatnie na infolinii lub w oddziale wirtualnym. Dopytywałem o to. Zmiana jest darmowa. Ale najlepiej z tym zaczekać do zakończenia promocji.

   Usuń
  3. Dzięki za informację.

   Usuń
 6. A jak konta w mBanku nie mam już od 2 lat, a z karty kredytowej zrezygnowałem w styczniu tego roku to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo od 1.10.2015 nie może posiadać dowolnego produktu w mBanku. Więc nie tylko konto. Karta kredytowa = produkt po 1.10.2015 = promocja nie dla Ciebie.

   Usuń
 7. Jak to wygląda z tym zwrotem? Czy za płatności na Allegro też jest naliczany??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Sprawdzone w poprzedniej edycji :)

   Usuń
 8. W ich poprzedniej edycji MM5 dostałem najłatwiejsze 100 zł pod słońcem - 5 przelewów po 1 zeta każdy ... nawet karty nie miałem. Gdy zamykałem konto, to nawet panienka z ichniej "infolinii" się z tego razem ze mną śmiała!

  OdpowiedzUsuń
 9. Można założyć konto przelewem czy tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest w opisie. Przelew tak ale tylko z wybranych banków.

   Usuń
 10. A czy da się to połączyć razem z mLokatą na 3,5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to i o lokatę jest zupełnie inny wniosek. Przy okazji otwiera się wtedy konto ale to bez moneymanii

   Usuń
 11. witam. a jak w zeszłym roku zrobiłem zakupy na raty i spłacam je w mbanku to mogę skorzystać z promocji czy nie? to się liczy ze mam u nich 'produkt'?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raty to nie zaden produkt, ale ten produkt zakupiony na raty to już tak :)

   Usuń
  2. Anonimowy10 sierpnia 2016 08:53 dyskusja nad tym czy to co oferuje bank jest produktem to może w innym miejscu.
   System ratalny (pożyczka) jest jednak umową z bankiem. Ale Anonimowy9 sierpnia 2016 23:20 możesz skorzystać z samej promocji banku bo tam wykluczeniem jest posiadanie konta. Jeśli nigdy nie miałeś to możesz wziąć udział.

   Usuń
  3. Raty to nie produkt? Dziwne :)

   Usuń
 12. Czy jeśli założę konto w miesiącu sierpień to muszę wykonać pięć transakcji aby załapać się na premię

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięć transakcji niezbędnych do załapania się na premię w MoneyManii trzeba wykonać do 2.10.2016 r.

   Jeśli do konta jest wydana karta to pięć transakcji (celem uniknięcia opłaty za kartę) trzeba wykonać dopiero w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym (dla przykładu: jeśli umowa zostanie zawarta w sierpniu, o płatnościach kartą należy pamiętać od września).

   Usuń
  2. W sumie chciałbym się upewnić. Otrzymałem dzisiaj kartę z mBanku, więc pierwszy miesiąc kiedy muszę dokonać transakcji za min. 250 zł, aby wypełnić wymogi promocji, to wrzesień ?
   I za transakcje wykonane w sierpniu nie będzie zwrotu, tak ?

   Usuń
  3. Jeśli umowa została zawarta w sierpniu to transakcje musisz robić dopiero od września.

   Usuń
 13. Czy jak konto w mBanku zamknąłem we wrześniu 2015 roku, ale nadal mam konto w Orange Finanse, to łapię się na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w Orange Finanse na szczęście nie wyklucza :)

   Usuń
 14. Czy płatności karta za granica łapią się do cashback-u?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nie ma wykluczenia, ale czy to się opłaca?! Pamiętaj o opłacie za przewalutowanie.

   Usuń
 15. Czy zamiast 5 transakcji kartą można wykonać 5 płatności blikiem aby dostać 100 zł ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji pomija BLIKa. Więc nie będą się te transakcje zaliczać do spełnienia warunków. Ale te pięć transakcji które trzeba wykonać dla zdobycia 100 zł w ramach Money Manii to nie muszą być tylko i wyłącznie płatności kartą, bo może być to również np. pięć przelewów na konto/konta do innego banku.

   Usuń
 16. Witam
  Założyłem konto 28.07.2016 i załapałem się na promocje- 500zł. A widzę że teraz jest jeszcze 100zl dorzucona- czy załapię się na dodatkowy pieniążek ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak wniosek nie złożony przez money manię to stówka adios. Brutalne życie, nieraz też tak miałem.

   Usuń
 17. Ok dziękuję za odopwiedz

  OdpowiedzUsuń
 18. Złożylam wniosek o konto wcześniej niz pojawiła się ta promocja, potem zarejestrowałam sie pod linkiem tej promocji i dopiero wtedy aktywowałam konto - czy łapię się na promocję 100zł za otwarcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek o konto musiałby zostać złożony przez link w panelu Money Manii. Jeśli był złożony w innym miejscu i wcześniej to sama rejestracja, jak i moment aktywacji konta nie ma znaczenia. Czasem tak bywa, że coś przejdzie nam koło nosa. Ale pocieszeniem może być fakt, że jesteś w promocji z premią do 500 zł. Aktualnie, od dziś, zdobyć można max. 300 zł (+ 3% do 3000 zł na koncie).

   Usuń
 19. Mam konto w mBanku zalozone przy okazji poprzedniej moneymanii (tez bylo do zdobycia w sumie 600 zl). Wrzesien byl ostatnim z pieciu miesiecy, kiedy trzeba bylo spelnic warunki promocji. Czyli do konca pazdziernika powinnam dostac premie 240 zl i ostatni zwrot. Zastanawiam sie, czy moge juz teraz zlozyc wypowiedzenie (wtedy konto zostanie zamkniete za miesiac, tak?) i czy w takim ukladzie nie przepadna mi premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej zaczekaj. Nie wypłacą ci premii na czas, a konto zamkną i będzie niepotrzebna walka. Miesiąc w te czy w te różnicy wielkiej nie zrobi a konto przecież darmowe. Kartę możesz zlikwidować już teraz. Choć ja bym jeszcze pokorzystał na twym miejscu z tej promocji:
   http://bankobranie.blogspot.com/2016/09/bonus-30-zl-za-cashback-od-mbanku.html

   Usuń
 20. Lepiej miesiąc poczekaj. Osoby zakładające we wcześniejszej promocji "Zyskaj z eKontem": mBank daje nawet 500 zł, nie otrzymali jeszcze zwrotu 240 zł, chociaż na logikę powinni. Machnij 5 razy kartą w tym miesiącu i poczekaj.

  OdpowiedzUsuń
 21. Brak wpłaty 240 zł po reklamacji dołożyli mi 50zł za lipiec za wrzesień ma być dzisiaj ale jeszcze nic nie widzę . będzie pod górkę

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...