Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Memowarka. "A obiecywali, że..." czyli nietypowy konkurs na wylewanie żali

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.08.2016

Memowarka. "A obiecywali, że..." czyli nietypowy konkurs na wylewanie żali

Raiffeisen Polbank organizuje konkurs w którym udział mogą wziąć także osoby niebędące klientami tego banku.

memowarka konkurs na memy raiffeisen polbank
Do zdobycia są kupony prezentowe WizzAir o wartości 210 zł. Zadaniem konkursowym jest stworzenie mema, w którym należy "przepuścić własne rozczarowania". Nagrody trafią dla tych, którzy zbiorą najwięcej lajków i wykażą się największą kreatywnością w ocenie jury.

Być  możesz kojarzysz telewizyjne spoty, w których pojawia się motyw rozczarowania głównej postaci spowodowane różnymi, niedotrzymanymi obietnicami. Np. tym, że miało być słońce. No a później pojawia się slogan: "A Raiffeisen Polbank jak obiecuje tak robi".

Również na dzieleniu się rozczarowaniami bazuje konkurs "Memowarka". Za pomocą prostego, intuicyjnego narzędzia na stronie akcji możesz utworzyć mema. Konkursowe zadanie szczegółowo opisano w regulaminie:
"Zgłoszenie Konkursowe polega na osobistym wykonaniu przez Uczestnika oraz przesłaniu przez Uczestnika za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego w Serwisie Konkursowym, zdjęcia obrazującego niespełnioną obietnicę oraz opisanie go jednym z dostępnych w Serwisie haseł lub hasłem wymyślonym osobiście przez Uczestnika, co tworzy łącznie pracę konkursową w postaci tzw. „memu”. Uczestnik przesyła ww. zdjęcie w formacie „PNG”, „JPG” lub „JPEG”, z ograniczeniem wielkości takiej pracy konkursowej do 3 MB. Hasło nie może być dłuższe niż 60 znaków ze spacjami" (pisownia oryginalna)
Aby wziąć udział w konkursie "Memowarnie trzeba być klientem Raiffaisen Polbank:
"1. W Konkursie mogą brać udział (są „Uczestnikami”) wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, mające miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które dokonały zgłoszenia konkursowego (dalej: „Zgłoszenie Konkursowe”) i zaakceptowały niniejszy Regulamin. 
2. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora"
Memy podlegają weryfikacji (do 24 godzin) przez administratora konkursu i po publikacji poddane są ocenie użytkowników serwisu poprzez głosowanie - wystarczają kliknięcia, bez wymogu rejestracji czy zostawiania jakichkolwiek danych.

Ostateczni zwycięzcy wyłaniani są przez konkursową komisję spośród 10 zgłoszeń, które uzyskają największą liczbę głosów oraz 10 zgłoszeń wybranych przez samą komisję.

Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.Nagrodami w każdym tygodniowym etapie promocji jest pięć kuponów podarunkowych WizzAir o wartości 210 zł każdy.

Stwórz mema i wygraj

Bądź na bieżąco z bankowymi promocjami:  lub polub na Facebooku

14 komentarzy:

 1. Coś mi się mem nie chce wysłać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Przez chwilę wyskoczyło okienko "uundefinited" czy coś takiego :/

   Usuń
 2. U mnie zgłoszenie wysłane bez problemów. Więc może jakaś przeglądarka nie wysyła??

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że wygrać nie jest trudno. Ze strony usunęli zeszłotygodniowe zwycięskie zgłoszenia. Słabe były, a wśród wygranych był nawet taki co miał tylko 3 lajki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź pod uwagę, że memy jeszcze przechodzą przez 1-dniowe sito weryfikacyjne. Nie wiadomo, kto je ocenia i wg. jakich kryteriów. Trochu lipny ten koŃkurs. Choć narzekanie jest w Polsce sportem narodowym.

   Usuń
  2. Ja się nie mogę doczekać maila by kliknąć potwierdzenie udziału :(

   Usuń
  3. "Komisja konkursowa". Tiaaaaa, pic dla naiwnych.

   Usuń
  4. Wszystko wiadomo. Memy ocenia Komisja Konkursowa, a kryteria to: pomysłowość, oryginalność, kreatywność, walory artystyczne, humoru oraz zgodność z tematem
   :)

   Usuń
  5. Anonimowy22 sierpnia 2016 22:25
   do mnie mail z linkiem potwierdzającym przyszedł dopiero po 16 godzinach. Na drugi zgłoszony mail do dziś nie ma.

   Usuń
  6. Pewnie szanowna komisja na wakacjach. :)

   Usuń
 4. cześć, trochę inne pytanie.
  jakie masze zadnie na temat e-Lokaty Rentierska Noble Bank 3%, 3 lata
  pirx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, odsetki co miesiąc, wszystko gra. Jedno "ale" to konieczność założenia konta. Darmowe przy wpływach 10 tys/mies. albo przy lokacie 200 tys. Więc mimo minimum 150 tys. na loakcie to bardziej opłaca się założyć te 200

   Usuń
 5. obiecują konto za 0zł, a później jeśli nie wczytałeś się w 300 stronicową tabelę opłat i prowizji (patrze na ciebie wbk), okazuje się że płacisz 20zł miesięcznie za kartę, za obsługę telefoniczną, za smsy z kodami i za samą możliwość oddychania. A w międczyzasie oni twoimi pieniędzmi sobie poczynają tak podle że podkopują fundamenty gospodarki krajowej i światowej.

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak raz się zapiszesz to twoje dane przechowują w nieskończoność - i co i rusz te dane są wykradane (przez pracowników albo po włamaniach). Usunięcia danych odmawiają i polecają iść do sądu z tą sprawą.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...