Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PKO BP i Virgin Mobile: 1000 voucherów na 3-miesięczną subskrypcję Spotify Premium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

29.08.2016

PKO BP i Virgin Mobile: 1000 voucherów na 3-miesięczną subskrypcję Spotify Premium

Jeśli posiadasz numer telefonu w Virgin Mobile to teraz warto doładować go za pośrednictwem PKO BP lub Inteligo.

Promocja Doładuj telefon w PKO BP i słuchaj muzyki z Virgin Mobile
Zasady promocji są banalnie proste. W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PKO BP (promocja obejmuje też klientów Inteligo) wystarczy za minimum 30 zł doładować konto telefonu w Virgin Mobile. I liczyć na załapanie się do grona pierwszego tysiąca osób, które to uczynią.

Warunki wzięcia udziału w akcji "Doładuj telefon w PKO BP i słuchaj muzyki z Virgin Mobile" to: posiadanie rachunku bankowego w PKO BP (może być także w Inteligo), posiadanie zdolności do czynności prawnych oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski. Do pierwszego tysiąca osób, które w okresie promocji doładują telefon w Virgin Mobile za minimum 30 zł, organizator promocji po jej zakończeniu SMSem (najpóźniej do 30.09.2016 r.) na doładowywany numer prześle voucher do wykorzystania w Spotify.

Voucher ten umożliwi 3-miesięczne darmowe korzystanie z pakietu Premium (cena abonamentu w ofercie standardowej to 19,90 zł miesięcznie). Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Voucher będzie można aktywować aż do 1.07.2017 r.

Promocja wystartowała 26. i trwa zaledwie do 30.08.2016 r. Poza tym mamy w regulaminie zapis o tym, że akcja zakończy się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Najwyraźniej tak się jeszcze nie stało, bo dziś (pół godziny przed publikacją tego wpisu) informację o promocji PKO BP rozesłał w swym newsletterze. W regulaminie jest też informacja:
"O wyczerpaniu puli Nagród, które można otrzymać w ramach Promocji Organizator poinformuje na stronie internetowej www.pkobp.pl oraz www.inteligo.pl"
W chwili obecnej - na stronie z opisem promocji - takiej informacji nie ma. Wiele więc wskazuje na to, że promocja jest niezmiennie dostępna.

Dla tych, którzy konta w PKO BP jeszcze nie posiadają, przypomnę, że obecnie skorzystać można z promocji, w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta.

3 komentarze:

  1. Świetna promocja! Wreszcie coś dla Virginowców. Poszło doładowanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale promocja,3-miesięczną subskrypcję Spotify Premium można kupić na alegro za całe 2,49 zł

    OdpowiedzUsuń
  3. Dostał ktoś voucher?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...