Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Płać BLIKIEM i odbierz 50% za bilet na komunikację miejską w Łodzi i Warszawie (aktualizacja)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

12.08.2016

Płać BLIKIEM i odbierz 50% za bilet na komunikację miejską w Łodzi i Warszawie (aktualizacja)

Poniższa informacja skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i Łodzi.

Płać BLIKIEM i odbierz 50% za bilet
W przypadku stolicy dobrą wieścią jest fakt, że w części biletomatów można już płacić BLIKiem. Pojawia się więc nowy sposób na realizację płatności za pomocą systemu płatności mobilnych. Z kolei w Łodzi -gdzie BLIK w biletomatach dostępny jest od kilku miesięcy - można skorzystać z promocji i uzyskać zwrot sporej części wydatków na bilety.

Promocja "Płać BLIKIEM i odbierz 50% za bilet" ma potrwać do 30.11.2016 r. Aby z niej skorzystać wystarczy w urządzeniach należących do Mennica Polska, Mera Systemy i MPK Łódź zakupić bilet/bilety na kwotę co najmniej 1 zł i zapłacić za pomocą BLIKa.
Nie było Ci dotąd dane korzystać z BLIKa? Przeczytaj o systemie płatności mobilnych, który w chwili obecnej dostępny jest dla klientów kilku największych banków: Alior, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Millennium oraz PKO BP.
Zgodnie z regulaminem "Każdy z Uczestników może skorzystać z Promocji dowolną ilość razy". Organizator będzie wypłacać nagrodę w wysokości 50% (ale nie więcej niż 15 zł) wartości transakcji w biletomacie. Jeśli więc wydasz 1 zł to otrzymasz zwrot 0,50 zł. Przy wydatku w wysokości 20 zł, zwrot wyniesie 10 zł, a przy wydanej kwocie 40 zł wróci do Ciebie 15 zł.

Zwroty mają być wypłacane na rachunek z którego została wykonana płatność w ciągu 7 dni od zakupu.

Niestety pula środków przeznaczonych na zwroty jest ograniczona i wynosi 400 000 zł. 

Inne promocje BLIKa


W chwili obecnej to niejedyna promocja z BLIKiem. Dla wypoczywających nad Bałtykiem, którzy chcą zajrzeć do Sceny Kulturalnej przewidziane są rabaty na drobną gastronomię i bilety ulgowe do kina (oczywiście pod warunkiem dokonania płatności BLIKiem). Z kolei tankujący na stacjach paliw Orlen mogą zyskać ekstra 1 000 punktów Vitay za każde wydane 50 zł (w tej akcji pula dwustu milionów promocyjnych punktów najprawdopodobniej przedwcześnie się wyczerpała i w chwili obecnej została zwiększona do 275 milionów).

Płacenie BLIKiem jest również szczególnie premiowane w promocji "Zyskaj z eKontem", dostępnej w mBanku. Za płatności zrealizowane w ten sposób zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie przewidziany jest 4-procentowy zwrot. Dzięki połączeniu z Moneymanią w kumulacji promocji do zdobycia jest nawet 600 zł.

BLIK w warszawskich biletomatach


A na koniec jeszcze raz o dostępności BLIKa dla korzystających ze stołecznej komunikacji miejskiej. Zgodnie z otrzymaną dziś informacją prasową BLIK ma być dostępny w ponad 70 proc. urządzeń (dokładnie w 1332 biletomatach zamontowanych w autobusach Miejskich Zakładów Autobusowych). Póki co nie ma informacji na temat promocji dla Warszawy, ale jeśli tylko takowa się pojawi, dowiecie się o niej ode mnie. Zachęcam więc do obserwacji na Twitterze  lub polubienia na Facebooku:


Aktualizacja w dniu 19.08.2016 r.:

Promocja została rozszerzona także na Warszawę. I w związku z możliwością doładowań telefonów w niektórych biletomatach zwiększono również pulę przewidzianą na zwroty. W regulaminie akcji dodano stosowne informacje:
"Organizator dokonuje zwiększenia wartości puli nagród o dodatkowe 20 000 zł w związku z rozszerzeniem oferty objętej promocją o doładowania telefonów GSM, dostępne za pośrednictwem wybranych urządzeń do sprzedaży biletów należących do Mera Systemy w Warszawie w automatach MZA"

9 komentarzy:

 1. Toż to wychodzi mi, że lepiej kupować bilety jednorazowe czy krótkookresowe niż miesięczny :D Łodzianin

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale przecież miesieczny tez możesz kupić w biletomacie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wtedy zwrotu będzie tylko 15 zł. Więc bardziej opłaca mi się kupować jednorazowe bilety i dostać połowę na konto.

   Usuń
 3. No i ten blik mi się coraz bardziej podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sklepach kart nie zastąpi bo płatność trwa długo. Zwłaszcza w porównaniu ze zbliżeniową. Ale w Internecie płaci się przyjemnie, szybko i chyba w miarę bezpiecznie. Sprawdza się też przy wypłatach w bankomatach. Ale uniwersalny jednak nie jest.

   Usuń
 4. No to pierwszy bilet kupiony, opłacony blikiem. Czekam na zwrot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie ta promocja nie wyklucza Warszawiaków:) byleby skorzystać z mera-systemy

   Usuń
  2. Naprawdę nie wiem o co chodzi z tym zwrotem. 16.08 w Warszawie kupiłam bilet kwartalny za 250 zł płacąc blikiem. Nie liczyłam przy tym na żaden zwrot. Wczoraj czyli praktycznie po miesiącu sprawdzam konto i mam zwrot od ecard tyle tylko że szokująco wysoki bo nie żadne 15 zł a 235 zł. przy powołaniu się na nr transakcji blik. Czyżby ktoś się pomylił i zamiast tychże 15 zeta które miałe podlegać zwrotowi oddali 250-15zł? bo tak wychodzi. Dodam że bilet jest przedłużony a więc ważny więc nie wiem co o tym myśleć.

   Usuń
 5. BLIK na FB doniósł:
  "Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Cieszy nas że mogliscie przez te miesiące poczuć się jak studenci i skorzystac z 50% zniżki na bilety od BLIKA! :)"

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...