Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Mam PKO: 100 zł za konto i po 50 zł za każde polecenie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.08.2016

Mam PKO: 100 zł za konto i po 50 zł za każde polecenie

Wystartowała piąta edycja programu poleceń PKO BP.

program poleceń mam pko 100 zł za konto w pko bp
W akcji tej zarobić mogą zarówno nowi klienci jako osoby zakładające konto z polecenia, jak i obecni posiadacze rachunku w PKO BP. Do zgarnięcia jest odpowiednio 100 i 50 zł. Z udziału w programie (jako osoba polecana) nie wyklucza posiadanie konta w Inteligo. By jednak polecać trzeba mieć konto w PKO BP (ewentualne posiadanie konta w Inteligo nie wystarczy).

Zasady już piątej edycji programu poleceń "Mam PKO" są proste. W większości nie różnią się też od tych, które bank ustalił w poprzedniej edycji. Aby zdobyć 100 zł należy:
 • złożyć wniosek o konto w PKO BP na stronie promocji (we wniosku niezbędne jest podanie kodu polecenia od aktualnego klienta banku - sprawdzony kod możesz pozyskać tutaj
 • w w/w wniosku wyrazić zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych i zaakceptować regulamin programu
 • w czasie promocji (najpóźniej do 7.11.2016 r.) zawrzeć umowę i aktywować konto 
 • zrealizować warunki wymagane dla nowego klienta: w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj: płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz za pomocą IKO (czyli za pomocą kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej) na co najmniej 10 zł
Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać BLIKa, przeczytaj najważniejsze informacje o tym sposobie spłatności.

Zarówno płatności kartą, jak i za pomocą IKO muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych. Do wymaganych kwot - niezbędnych do uzyskania premii - nie kwalifikują się ewentualne płatności w Internecie.

Akcja "Mam PKO" zgodnie z zasadami programu została podzielona na trzy etapy (10.08.–8.09., 9.09.–8.10. i 9.10.–7.11.2016 r.). Mają one jednak znaczenie wyłącznie w kontekście obliczenia czasu, w którym bank dokona weryfikacji spełnienia warunków oraz wypłaci premie. Sprawdzenie spełnienia warunków ma się odbywać do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu promocji, a nagrody mają być wypłacane w ciągu kolejnych 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia. Terminy te mogą wydawać się odległe. Jednak doświadczenie z poprzednich edycji programu poleceń "Mam PKO" pozwala mieć nadzieję, że i tym razem weryfikowanie warunków i wypłata premii będą odbywać się znacznie szybciej.

Dla kogo promocja?


Przez "nowego klienta" (osoba polecana) który może założyć konto i zdobyć premię 100 zł bank rozumie:
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto lub Nowy pakiet PKO Banku Polskiego z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont lub pakietów (...) ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont lub pakietów złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont lub pakietów"
Kontami o których wspomina regulamin są rachunki dla klientów indywidualnych: PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic, Superkonto Oszczędne, PKO Konto Pogodne i PKO Konto dla Młodych. Z kolei wśród pakietów (czyli rachunków dla firm) znaleźć można: Pakiet Biznes Debiut 18, Pakiet Biznes Rozwój, Pakiet Biznes Komfort Plus, Pakiet Biznes Sukces Plus, Pakiet Mobilny dla Firm.

Z kolei osoba polecająca musi być pełnoletnim posiadaczem lub współposiadaczem dowolnego konta lub pakietu w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo). W przypadku pakietów firmowych może być to tylko osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą albo wspólnik w spółce cywilnej. Przed poleceniem nowych klientów należy zarejestrować się jednorazowo na stronie akcji: https://mam.pkobp.pl - do poleceń wykorzystywać będzie należało kod polecenia (odpowiadający numerowi telefonu podanego przy rejestracji, który jednocześnie musi być zgodny z numerem podanym w banku z tytułu mowy o konto lub pakiet).

Jeżeli nie znasz żadnej osoby, która posiada już konto w PKO BP i może przekazać Ci wiarygodny kod polecenia skorzystaj z mojego kodu tutaj).

Premie i nagrody dla polecających


Za każde skuteczne polecenie nowego klienta czeka premia 50 zł. Ale to nie wszystko. Przewidziane są również nagrody dla tych, którzy wykażą się największą skutecznością w rekomendowaniu. I tak za pierwsze trzy miejsca przydzielone zostaną nagrody w wysokości 1 000, 600 i 300 zł.

Jakie konto wybrać w PKO BP? 


Z listy kont osobistych, które można założyć w PKO BP wybrałem te, które wydają się najlepszymi ze względu na warunki cenowe prowadzenia rachunku i karty, jakie oferuje bank.

Tymi kontami są Konto za Zero oraz Konto dla Młodych.

Konto za Zero jak już sugeruje nazwa prowadzone jest za 0 zł... ale pod pewnymi warunkami. Do konta musi być wydana karta płatnicza. By była ona za darmo musi być odnotowana na niej odpowiednia suma płatności. Zasady Konta za Zero w PKO BP wyglądają następująco:
 • 0 zł za prowadzenie konta (gdy do konta wydana jest karta płatnicza; w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6,90 zł) 
 • 0 zł za kartę płatniczą (jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł; w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6,90 zł. Okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej
 •  0 zł za wypłaty gotówki wyłącznie w bankomacie sieci PKO BP
Konto dla Młodych to oferta skierowana do osób w wieku 18-26 lat. Właścicielem takiego konta może więc być uczeń, student, ale też każda inna osoba, która spełni kryterium wieku. Warunki prowadzenia konta są całkiem korzystne: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za kartę płatniczą (jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej pięć płatności na dowolne kwoty) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce i na świecie
Jeśli chcesz założyć konto w promocji i załapać się na 100 zł premii, skorzystaj ze sprawdzonego, wiarygodnego kodu polecenia, który uzyskasz dzięki poniższemu formularzowi:

34 komentarze:

 1. A jak mam kredyt w PKO to czy mogę założyć konto z polecenia i zdobyć 100 zł????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza tylko i wyłącznie posiadanie konta.

   Usuń
 2. Warunek skorzystania z promocji jest doąć trudny do spełnienia

  "...ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont lub pakietów".

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wybierając konto dla młodych należy wpłacać co miesiąc jakąś kwotę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Koncie dla Młodych nie ma wymogu wpływów.

   Usuń
  2. Aby uzyskać promocję, to trzeba zrobić zakupy kartą na 200 zł, to znaczy, że na Konto dla Młodych trzeba najpierw pieniądze wpłacić

   Usuń
 4. Mam konto w PKO, gdzie znajdę swój kod do polecenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz się zarejestrować. Kodem polecenia będzie Twój numer telefonu.

   Usuń
 5. A co jeśli ktoś jest upoważniony do konta, czy też może założyć nowe konto na warunkach promocyjnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z udziału w promocji wyklucza posiadanie konta lub pakietu w PKO BP. Pełnomocnictwo jest tylko upoważnieniem np. do konta, nie tworzy relacji właścicielskiej wobec tego konta :)

   Usuń
 6. Czy za każde polecenie płacą 50 zł osobie polecającej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 50 zł jest za każde skuteczne polecenie (takie gdzie osoba polecona spełni wszystkie warunki uzyskania swojej premii).

   Usuń
  2. Super - czyli te polecenia się lepiej opłacają niż niejedna promocja, a za kilkanaście poleceń można się wybrać na niezłe wakacje!

   Usuń
 7. "Konto za Zero" czyli za 6,90 zł miesięcznie - bezcenne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. posiadanie konta jest za zero plnów. ja je mam i tak wychodzi, za kartę się płaci, ale to też można ogarnać.

   Usuń
 8. Za każde skuteczne polecenie nowego klienta czeka premia 50 zł, a dla tych, którzy wykażą się największą skutecznością w rekomendowaniu, przydzielone zostaną nagrody w wysokości 1000, 600 i 300 zł - ciekawe kto przytuli tą kasę?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki jest wymagany okres posiadania konta, czy takiego okresu brak i można je zamknąć odrazu po otrzymaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego wymogu w tym zakresie. Więc po wypłacie premii można z kontem zrobić co się chce - również zamknąć ;)

   Usuń
 10. Czy to Iko to taki ichni Blik? Ciekawe czy Iko jest za friko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BLIK powstał na bazie IKO które było rozwiązaniem wymyślonym i wprowadzony przez PKO. Jest za friko ;)

   Usuń
 11. 1. Jeśli teraz otworzę konto z polecenia to też będę mógł polecać w tej edycji?
  2. Czy można polecać rodzinie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Pytanko.. A jakby wyglądała taka sytuacja. Otwieram konto dla siebie i drugie dla żony w tym samym czasie(jedno po drugim). W pierwszym przypadku podaje telefon osoby polecającej czyli mojej żony a w drugim wpisuje mój telefon jako polecający moją żonę. Ciekawe czy system to puści ..:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W PKO są formaliści więc to nie przejdzie. By kogoś polecić musisz się zarejestrować i mieć konto. Jak się polecicie krzyżowo to oznacza, że jedna para premii przypadnie. Bo polecona osoba nie dostaje premii gdy kod polecenia nie był od klienta PKO. Więc dla 50 zł możesz ryzykować w sumie 150 zł.A jak zrobicie prawidłowo to zarobi jedna osoba 50, a obydwie po 100 czyli w sumie 250.

   Usuń
  2. Aha, piszę to nie z własnych przemyśleń a z doświadczeń niestety

   Usuń
 13. Ale w formularzu zgłoszeniowym nie ma obowiązku podania kodu polecającego (brak gwiazdki)czyli można założyć bez osób trzecich...(bez polecającego)?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek można złożyć i tym samym założyć konto bez kodu polecenia, ale wówczas dla osoby zakładającej nie będzie premii 100 zł.

   Usuń
  2. Musi być kod polecenia od klienta PKO. Mnie koleżanka w zeszłej edycji namówiła do otwarcia konta. Ale podała kod z Inteligo bo tam ma konto. I premii nie dostałyśmy. Dostałam odpowiedź na reklamację że konto zostało założone z błędnym kodem tak samo jak w sytuacji gdybym go wogóle nie podawała.

   Usuń
 14. W IKO jest jeszcze opcja płacenia zbliżeniowego. Ale wyjaśniałem to z bankiem i w promocji chodzi o płatność IKO ale tylko z kodem Blik. Więc by nikt nie pomylił piszę o tym.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeśli spełniłem wymogi to mogę kartę już usunąć i czekać na wpływ 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 16. nie można usunąć karty nie ma takiej możliwości!

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy po zrobieniu płatności IKO można usunąć aplikację i wyrejestrować urządzenie z systemu internetowego PKO bez utraty prawa do premii 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Regulamin wymaga tylko wykonania płatności. Nie mówi nic o utrzymywaniu aplikacji.

   Usuń
 18. Poleciłem kogoś, osoba polecana w grudniu otrzymała 100 zł a ja 50 zł nie mam do dzisiaj... Ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...