Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskuj z eKontem – III edycja. mBank ponownie płaci 500 zł nowym klientom

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.08.2016

Zyskuj z eKontem – III edycja. mBank ponownie płaci 500 zł nowym klientom

mBank kontynuuje swą akcję, w której premiuje otwarcie konta i płatności.

Do wzięcia są premie od 10 zł na start za samą aktywację aplikacji, przez zwroty za płatności kartą i/lub BLIKiem, po ekstra premię dodatkową na koniec w wysokości aż 240 zł. Podejść do promocji może być kilka. Po linii najmniejszego oporu, bez dużej aktywności do wzięcia jest co najmniej 275 zł. Dla bardziej aktywny i cała pula, czyli 500 zł.

mBank kontynuuje swą ofertę, bo po wielu niekorzystnych zmianach w innych bankach (m.in. w BZ WBK i dla niektórych klientów też w T-Mobile Usługi Bankowe), część klientów odczuwających nałożone tam podwyżki szuka nowego konta. Dodatkowa premia bez wątpienia działa zachęcająco.

Tym razem promocja mBanku dostępna jest w o wiele krótszym okresie.

Aby wziąć udział w promocji "Zyskuj z eKontem – III edycja" należy w okresie od 2. do 17.08.2016 r.:

 • we wniosku zaakceptować regulamin "mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku" 
 • zawrzeć umowę o wybrane konto z kartą płatniczą - można to zrobić za pomocą przelewu z konta w innym banku (w chwili obecnej możliwość taką mają wyłącznie posiadacze konta w Eurobanku, Alior Banku, Raiffeisen Polbanku lub Banku Pocztowym), za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku albo punkcie obsługi Aspiro
Dalej przyjdzie już zdobywać kolejne premie:

Premia za pobranie i aktywację aplikacji 


Pierwsza z premii to zaledwie 10 zł. Warunki jej uzyskania są jednak proste. Wystarczy w ciągu 24 godzin od otwarcia konta w systemie bankowym pobrać i aktywować aplikację mobilną mBanku (dostępną na urządzenia z systemem Android, iOS lub Windows). 

Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia powyższego wymogu.

Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia 


Wysokość tej premii uzależniona jest od sum płatności kartą oraz za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Bank zwróci Ci równowartość 2% transakcji wykonanych kartą i 4% od płatności BLIKiem. Zwroty będą wypłacane przez pięć kolejnych miesięcy (począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa), a maksymalny miesięczny moneyback wynieść może 50 zł. Do wzięcia jest więc nawet 250 zł.

Transakcje kartą lub BLIKiem powinny być dokonane w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 250 zł w danym miesiącu. Nie należy ich również anulować (co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji). 

W nazwie tej premii pojawia się również słowo "wynagrodzenie". Regulamin promocji wymaganego wpływu jednak (na szczęście) nie definiuje jako zasilenia konta przez pracodawcę. Więc może być to przelew z dowolnego źródła (podobnie było w poprzednich edycjach). Zgodnie z regulaminem promocji wpływ ten powinien być: "w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji". Przy czym nie liczy się suma wpływów, ale jednorazowe zasilenie konta kwotą co najmniej 1 000 zł.

Do uzyskania zwrotu za płatności należy zrealizować jeszcze jeden wymóg regulaminu. Co miesiąc minimum jeden raz należy zalogować się do aplikacji mobilnej. 

A więc podsumowując, by nic nie umknęło. Celem uzyskania zwrotów od mBanku należy:
 • zapewnić wspomniany wpływ w kwocie min. 1 000 zł 
 • wykonywać płatności na łączną sumę co najmniej 250 zł
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku
Zwroty zgodnie z regulaminem wypłacane będą do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym płatności wykonano.

Premia dodatkowa 


To ekstra bonus na koniec. Osoby które spełnią warunki dot. premii za aktywację aplikacji oraz otrzymają zwroty za płatności kartą i/lub BLIKiem przez pięć kolejnych miesięcy, otrzymają bonus dodatkowy. A to wypłacane jednorazowo aż 240 zł. 

Premia dodatkowa trafi na Twe konto do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki dot. premii za aplikację oraz w każdym z miesięcy premii za płatności.

Dla kogo promocja?


W akcji "Zyskaj z eKontem - III edycja" udział może wziąć wyłącznie "nowy klient", przez którego mBank rozumie:
"klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy"
Z udziału w promocji wykluczeni są klienci, którzy zakładają rachunek wspólny. Taka sugestia dla osób chcących założyć konto wspólne... lepiej założyć dwa i zyskać w tej promocji podwójnie :)

Strategia dla minimalistów


Maksymalnie w promocji można zdobyć nawet 500 zł, do  czego w dużej mierze przyczynić musi się aktywność w płaceniu kartą i/lub BLIKiem. Ale jeśli nie wykonujesz lub nie chcesz wykonywać zbyt wielu transakcji to po linii najmniejszego oporu w tej promocji i tak zyskasz co najmniej 275 zł.

Jak to zrobić? Aktywuj aplikację (dostaniesz 10 zł), co miesiąc zapewnij wpływ 1 000 zł, loguj się do aplikacji i wykonuj płatności kartą i/lub BLIKiem na sumę co najmniej 250 zł. Za to przez pięć kolejnych miesięcy dostaniesz zwroty w wysokości od 5 zł (jeśli płatności na sumę 250 zł wykonasz tylko kartą) do 10 zł (jeśli te minimum 250 zł wydasz za pomocą BLIKa). Za spełnienie tych warunków na koniec dostaniesz premię dodatkową. Łącznie więc uzbiera się: 10 zł + 5 razy (minimum) 5 zł + 240 zł.

eKonto - prześwietlenie oferty 


W promocji mBanku do wyboru mamy jedno eKonto, ale w dwóch opcjach: standard lub plus. Pierwsze z nich to mniej warunków, by nic nie płacić za konto, kartę czy przelewy. Przy drugim (wariant plus) możliwe jest jednak korzystanie z bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

eKonto z taryfą standard to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą 
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash

Z kolei eKonto z taryfą plus to: 
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą 
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą

Złóż wniosek o eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus i zarób nawet 500 zł

Lubisz zarabianie na bankach? Polub Bankobranie:

41 komentarzy:

 1. nowy klient tzn. który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem.... mam to rozumieć że jeśli chcę dzisiaj złożyć wniosek to nie mogę być teraz klientem banku? czy może że nigdy nie byłam klientem banku?... czy mogę skorzystać jeśli miałam konto firmowe do marca tego roku? od kwietnia nie jestem klientem tego banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczeni są wszyscy klienci indywidualni, którzy posiadają lub kiedykolwiek posiadali konto osobiste (w tym wspólne). Ale posiadanie (kiedyś lub nawet teraz) konta firmowego nie wyklucza z promocji "Zyskaj z eKontem" :)

   Usuń
 2. Czy jest jakaś lojalka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Konto musisz mieć jedynie do momentu wypłaty premii.

   Usuń
 3. Chciałem wczoraj założyć i przelewem nie da się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwość ta jest ograniczona i w chwili obecnej dostępna wyłącznie dla posiadaczy kont w kilku bankach (Alior Bank, Eurobank, Pocztowy i Raiffeisen Polbank).

   Usuń
 4. Wiem, że regulamin mówi o tym, że zwrot jest za płatności w punktach handlowo-usługowych. Ale pytanie do uczestników poprzednich edycji. Czy wliczają w to też płatności w Internecie?? Dostawaliście za nie premie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak działają

   Usuń
  2. Bez problemu. U mnie były zwroty m.in. za zakupy na Allegro i przez PayU w jednym ze sklepów online.

   Usuń
 5. a jak jest z kredytami ratalnymi? Bank zakłada do takowych konta techniczne które są na nazwisko posiadacza kredytu. Takowe dyskwalifikuje z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza jedynie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR). A konto techniczne takim rachunkiem nie jest więc promocja stoi otworem :)

   Usuń
 6. a skąd pobrać tę aplikację mobilną na ipgonea? Z app store?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz smsa od banku z linkiem do aplikacji

   Usuń
 7. Jeżeli dobrze liczę do maksymalnego money back trzeba wydać 1250 zł przy płatności BLIKIEM i 2500 przy płatności zwykłą kartą. Dość dużo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czy jak wydam 2500 w dwa miesiące to będzie się liczyło czy każdego miesiąca powinno być 2500?

   Usuń
  2. Każdego miesiąca musisz wydać po min. 250 zł. Reszte możesz ale nie musisz. Jak wydasz to będzie więcej zwrotu, jak nie wydasz to nic się nie stanie. Byle te 250 było.

   Usuń
 8. Blik, Blik, Blik... w moim mieście mogę nim płacić tylko na stacji paliw :P
  istnieje jakiś sposób, by "uświadomić" sprzedawców, by "montowali" ten system u siebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Często mają, ale boją się korzystać, nie wiedzą jak. Kolega instruował tutaj: http://bankobranie.blogspot.com/2016/07/plac-i-zarabiaj-z-kontem-godnym-polecenia-w-bz-wbk.html?showComment=1469884604021#c8471306757523614019

   PS. Pod koniec roku BLIK ma się pojawić na Allegro :)

   Usuń
 9. na stronie mBanku nie widzę możliwości wybrania eKonta z taryfą plus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Linki w powyższym prześwietleniu kierują do odpowiednich wniosków: eKonta w taryfie standard lub w taryfie plus.

   Usuń
  2. Masz znalezioną promocję. Prześwietloną, opisaną, wyłożone wszystko jak kawa na ławie. Ale nie, szukasz wniosku na stronie banku. Może doceń, że Złotówa się napracował i złóż jednak wniosek po reflinku z artykułu. Tobie to różnicy nie zrobi.

   Usuń
  3. Gdy promocja jest ogólnodostępna (a bywają takie, których na stronie banku nie ma) to wybór gdzie złożyć wniosek należy do Czytelnika. Oczywiście mnie jest bardzo miło, jeśli wniosek zostanie wysłany za pomocą linka umieszczonego na blogu. Link przekierowuje na stronę banku i wniosek trafia bezpośrednio do banku, więc tylko bank dysponuje danymi klienta. Ja mogę otrzymać wynagrodzenie za polecenie. Odpowiedzi na to jak to działa można znaleźć tutaj i tutaj.

   Usuń
 10. A jak sie założ konto teraz to w sierpniu już trzeba będzie spełnić wmóg płatności kartą czy można zacząć od września?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącu założenia konta nie musisz robić płatności. Ani celem uniknięcia opłaty, ani dla zwrotów. Musisz dopiero we wrześniu.

   Usuń
 11. potwierdzcie mi proszę bo pracownik Banku powiedział, że jak się założy konto z polecenie to nie bierze się udziału w promocji 500 zeta? czy cos wiecie w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jeśli mam konto w Orange Finanse (używającego jak wiadomo mBanku jako platformy) to mogę skorzystać z promocji jako nowy klient?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Wziąłem udział w poprzedniej edycji mimo że mam konto Orange Finanse i premie dostaję :)

   Usuń
 13. "wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji" - czyli ja z mojego konta w innym banku, mogę żonie przelać 1000 zł. i będzie się to liczyło, pomimo tego, iż też uczestniczę w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 14. Żeby osiągnąć maksymalny money back trzeba wydać 1250 zł przy płatności BLIKIEM i 2500 przy płatności zwykłą kartą.?? zeby dostać 50zl miesięcznie przez 5 miesięcy ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie "i" ale "lub". Poza tym żeby zdobyć premie 240 zł wystarczy wydawać po 250 zł.

   Usuń
 15. Założyłem konto w marcu od kwietnia do sierpnia miałem wpływy po 1000 zł na konto , logowałem się w aplikacji i zrobiłem zakupy karta na 260 zł, lecz w czerwcu wpływ nie był jednorazowy tylko 900, 900 i 700 zł... I z końcem lipca nie dostałem zwrotu 2 % a tym samym nie dostane premii 240 zł.. Czy jest szansa na uznanie reklamacji jeśli ja napiszę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nawet w prześwietleniu masz to wyszczególnione: "w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji". Przy czym nie liczy się suma wpływów, ale jednorazowe zasilenie konta kwotą co najmniej 1 000 zł

   Usuń
  2. Reklamacje zawsze możesz spróbować złożyć. Może pójdą na rękę? Ja miałem pewną sprawę, która wydawała się bez sensu do reklamowania. Ale napisałem i ku memu zaskoczeniu z banku odpisali, że choć postępowałem niezgodnie z regulaminem to przychylają się do prośby i uwzględnili moje zgłoszenie. Nie wiem czy tak zrobią w mBanku, ale teraz już nic Cię to nie kosztuje.

   Usuń
 16. Jeśli nawet dziś złożę wniosek i wybiorę opcję kurierem (nie ma tego banku w mieście) to już i tak się nie załapię, prawda? Napisane jest, że w ciągu 2 dni roboczych ktoś zadzwoni, żeby umówić kuriera, ale najbliższe 2 dni robocze to już 16 i 17... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przelew z któregoś z wymienionych banków?

   Usuń
 17. Instrukcja jak zrobić płatność 2500zł w 5 minut. Idziesz przykładowo do Obi kupujesz jakikolwiek produkt za 2500zł i płacisz za niego kartą mBanku. Następnie od razu udajesz się do Punktu Obsługi Klienta i zwracasz go. Kiedy pracownik poprosi o kartę dajesz inną kartę. Działa, sprawdzone i wszelkie wymagane płatności kartą załatwiam w ten sposób.

  PYTANIE:
  Konto założyłem na początku sierpnia. Czy transakcje kartą muszę zacząć robić już w sierpniu czy dopiero od września?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W IKEI taki numer nie przejdzie. Jak zwracałem coś, za co płaciłem kartą (która w międzyczasie została zamknięta i nie było fizycznej możliwości zwrotu na nią), to powiedzieli, że mogą mi... w bonach IKEA zwrócić. Żebym wykorzystał przy kolejnych zakupach. Powłali się na własne procedury. Aczkolwiek doszukałem się błędu na potwierdzeniu transakcji kartowej (kasierka powinna wbić 4 ostatnie cyfry karty, ale jej się nie chciało, więc wklepała 4 jedynki) i wytarłem tym samozadowoloną twarz jakiejś "kierowniczki zmiany". Dowiodłem im złamanie własnej procedury! Wówczas oddali w gotówce. Newer ever IKEA!

   Usuń
  2. Jak konto otwarte w sierpniu to p-wsze płatności we wrześniu.

   Usuń
  3. A są jeszcze sklepy w których zwrot dają w gotówce :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...