Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rok korzyści z Toyota Bank trwa. Kolejna promocja dla nowych i obecnych klientów

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.08.2016

Rok korzyści z Toyota Bank trwa. Kolejna promocja dla nowych i obecnych klientów

Agora wraz z Toyota Bankiem realizuje zapowiedzi i kontynuuje promocję.

Obecni posiadacze Konta Jedynego, jak i osoby które dopiero taki rachunek założą, będą mogli zarobić. Do wzięcia będzie premia za - tradycyjne już w promocjach Toyota Banku - założenie lokaty. Ale tym razem to nie wszystko. Bonusy pieniężne będą także do wzięcia w nowym programie poleceń.

Nowa promocja i możliwość zarobienia na poleceniach są kolejnym elementem składowym akcji "Rok korzyści z Toyota Bank", która wystartowała z początkiem bieżącego roku. Szczegóły tamtej propozycji banku opisywałem już na blogu, ale pokrótce przypomnę. Zarobić można było za otwarcie konta i lokaty oraz rejestrację w promocji "Tankuj korzyści do pełna" (łącznie nawet 110 zł dla nowych klientów oraz 60 zł dla klientów już posiadających konto otwarte w jednej z wcześniejszych promocji Agory i Toyota Banku, gdzie szło zyskać - w zależności od edycji - od 60 do 140 zł).

Wymieniona promocja "Tankuj korzyści do pełna" ciągle zresztą trwa. To mający obowiązywać do końca roku moneyback za płatności kartą na stacjach paliw, dzięki któremu można uzyskiwać zwrot w wysokości od 5 do 10%. Więcej na temat tej propozycji przeczytasz w styczniowym wpisie tutaj.

Co wiemy o nowej akcji? Do założenia ma być lokata z promocyjnym oprocentowaniem na okres 130 dni. Za jej otwarcie będzie dodatkowa premia do zdobycia, no i wspomniane już premie za polecenie oferty banku znajomym lub członkom rodziny.

O ofercie banku i na razie tylko ogólnikach dotyczących promocji dowiadujemy się z filmiku towarzyszącemu zapowiedzi akcji:

Prześwietlenie promocji po jej oficjalnym starcie oczywiście znajdzie się na blogu. Już teraz możesz sobie jednak zapewnić poinformowanie o starcie promocji w pierwszej kolejności i zapisać się do akcji na stronie promocji (wystarczy pozostawić adres email; zaznaczenie zgód nie jest wymagane).

W związku z pojawiającymi się zapytaniami gdzie można znaleźć pole rejestracji maila, poniżej ściąga:
rok korzyści z toyota bank rejestracja.png


Bądź na bieżąco z promocjami.  i polub na Facebooku:

12 komentarzy:

 1. a wlasnie mialem zamykac, no to poczekamy jeszcze chwile, zobaczymy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a gdzie na tej stronie można podać maila??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wskazówka już na print screenie w powyższym opisie. Na stronie w wersji mobilnej pole do wpisania maila jest bardziej widoczne :)

   Usuń
  2. Zarejestrowałem dwa maile ale jakoś żadnego potwierdzenia mailem czy czegokolwiek takiego nie ma.

   Usuń
 3. Krótko: jaki bank - takie promocje.

  Mr.Złotówa: kiedy będzie artykuł o 3% koncie oszczędnościowym w Eurobanku? Promocja trwa już dłuższą chwilę, a zwykle chwalisz się najświeższymi doniesieniami bankobraniowymi. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kilku dni prześwietlenie promocji Eurobanku można znaleźć na blogu Odsetkobranie.

   Usuń
  2. "jaki bank - takie promocje" czyli co? Że źle?? No ja akurat zarobiłem z nimi dużo. I kolejną promocją nie pogardzę, bo Konto nadal mam.

   Usuń
  3. A ja akurat dużo straciłem. Przede wszystkim nerwów i czasu z zamykanie ich wspaniałego konta.

   Usuń
  4. A ja zamknąłem konto 02.07.2016r., 2,49 zł za konto lub 400 zł zakupy kartą. Takie warunki mnie nie interesowały. Problemy z premią, reklamacje, nerwy itp.

   Usuń
  5. Te 2,49 pobierają z góry, a rozliczają je dopiero za 1,5 miesiąca. Zawsze ustawią się tak, by skubnąć te marne grosze. Zamknęliśmy z żona 2 konta w tym samym dniu listem poleconym (identycznie spełnione wymogi - >400 złotych wydano). Bank zawalił termin zamykania rachunków (trwało ono nie 30, lecz ok. 48 dni). W czasie tych indolentnych ruchów i tak pobrali opłaty za konta (wypowiedziane!) za kolejny miesiąc, której nie zwrócono. 3 reklamacje, mnóstwo zmarnowanego czasu i nerwów, beznadziejna obsługa. W trakcie użytkowania konta / kart zdarzały się blokady plastików (z nie wiadomo jakich przyczyn - ot tak i już). Osobiście miałem ze 3 takie ekscesy, kiedy karta nie przechodziła na stacji benzynowej, dzwonię na infolinię i dowiaduję się, że bank zablokował kartę (bez jakiegokolwiek powiadomienia, bo ... zapłaciłem nią w Allegro! SZOK!) Obsługa niekompetentna, rozbieżność stanowisk infolinii i w pismach reklamacyjnych. Jednym słowem - LIPA i GEHENNA. Chyba najgorzej wspominany przez nas bank! NIGDY WIĘCEJ Toyota banku! Psują tylko renomę dobrej marki samochodowej (sami mamy 2 Toyoty w domu).

   Usuń
 4. Ciekawe czy znów będą te zawiłe zasady "nowe środki" od tej daty do tej daty przez taki okres od otwarcia w takim terminie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Rok korzyści. Chyba dla tego ... Toyota banku. Najpierw niech nauczą się sensownie prowadzić bałaganik, który wymownie nazywają bankiem. Jest to podwórkowa filia niemieckiej centrali z beznadziejną lokalną obsługą. Totalne przeciwieństwo do marki, którą mają w nazwie. Ciekaw jestem, czy Toyota tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, jaką niekompetencję i nieudolność firmuje?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...