Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Na stacji korzyści", czyli nawet 250 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.06.2020

Promocja "Na stacji korzyści", czyli nawet 250 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas

W nowej akcji do wzięcia czeka gwarantowana nagroda, którą można wybrać samodzielnie.

Uczestniczka promocji "Na stacji korzyści" tankuje paliwo na stacji Orlen
A może to być premia pieniężna do 150 zł (która wpłynie na konto, więc będzie można ją wykorzystać na dowolny cel) albo karta paliwowa o wartości 250 zł do zrealizowania na stacjach paliw Orlen.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont. Uczestniczyć w promocji na szczęście mogą za to klienci BGŻ Optima.

Nagroda. Do wyboru jest jedna z dwóch nagród:
 • premia pieniężna do 150 zł, która wpłynie na konto założone w promocji, więc środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel lub
 • karta paliwowa o wartości 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Limit rejestracji. W promocji "Na stacji korzyści" przewidziano udział maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji organizator umieści komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje wówczas nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy, kto zdąży się zarejestrować, będzie mieć pewność wzięcia udziału w promocji i otrzymania nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

  Już na tym etapie należy dokonać wyboru nagrody.
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.06.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 15.07.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj też o aktywacji karty w tym właśnie terminie).

Pozostałe warunki do spełnienia będą już zależały od nagrody, którą dla siebie wybierzesz podczas rejestracji w promocji.

Jeśli zdecydujesz się na premię pieniężną do 150 zł
 • w lipcu 2020 r.: 
  • wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (GOmobile) oraz 
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków, będzie Ci przysługiwał pierwszy bonus w wysokości 75 zł. By uzyskać drugi bonus (w tej samej wysokości, tj. 75 zł) oprócz spełnienia warunków uzyskania pierwszego bonusu:
 • w sierpniu 2020 r.:
  • wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (GOmobile) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł.

Jeśli wybierzesz dla siebie kartę paliwową Orlen o wartości 250 zł:
 • w lipcu i sierpniu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • wykonaj 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (GOmobile),
  • wykonaj min. 5 płatności BLIKiem oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł.

Wydanie nagród w promocji "Na stacji korzyści"


Jeśli zdecydujesz się na premię pieniężną, to o przyznaniu nagród organizator powiadomi Cię mailowo do 21.08. oraz do 24.09.2020 r. . Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i do 26.08. zalogować się na stronie promocji, by podać tam numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Bonusy (po 75 zł każdy) wpłyną do 31.08. oraz do 30.09.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Jeśli wybierzesz kartę paliwową, to o jej przyznaniu organizator powiadomi Cię mailowo do 24.09.2020 r. Wtedy najpóźniej do 29.09.2020 r. będzie należało zalogować się na stronie promocji w celu podania adresu korespondencyjnego do wysyłki karty paliwowej. Organizator nada ją listem poleconym najpóźniej do 30.09.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne informacje dla uczestników promocji "Na stacji korzyści"


Spełniając warunki powyższej promocji konta w BNP Paribas, nie zapomnij o wytycznych:

▶️ Przelewy jakie trzeba wykonać z konta w BNP Paribas mogą być dowolnymi przelewami (np. na własne konto w innym banku) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganych transakcji nie zaliczą się przelewy na telefon BLIK, ani wypłaty z bankomatu.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodzie (a przecież na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do przesłania nagrody), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w BNP Paribas, charakteryzujące się poniższymi, bardzo klarownymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek: wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić żadnych dodatkowych kosztów, najlepszym wyborem jest Karta Otwarta na Dzisiaj. By uniknąć opłaty za tę kartę, miesięcznie wystarczy wykonać nią co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (pamiętaj o tej płatności, gdyż transakcja za pomocą BLIKa to co innego, niż płatność kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją z premią do 150 zł lub kartą paliwową Orlen o wartości 250 zł możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz wtedy za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie jeszcze kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

71 komentarzy:

 1. Czy jest możliwa zmiana nagrody jaką się wybrało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam jeszcze że nie wysłałem wniosku. tylko się zarejestrowałem.

   Usuń
  2. Wyboru nagrody nie można zmienić. Ale jeśli wniosek nie został jeszcze złożony, to można spróbować z ponowną rejestracją (będzie potrzebny inny adres mailowy).

   Usuń
 2. Czy ta karta paliwowa upoważnia do zakupu wyłącznie paliwa czy może również innych produktów oferowanych na stacjach Orlen?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu wpisu podlinkowałem dodatkowo regulamin korzystania z takiej karty. Mowa tam o możliwości zakupu produktów i usług dostępnych na stacji paliw.

   Usuń
  2. Czyli żywność, alkohol i tytoń również - super!

   Usuń
  3. Tylko, czy to się opłaca. Bo żywność itd. na stacjach benzynowych jest strasznie droga.

   Usuń
 3. Aż 10 zeta za kartę? Jest coraz zabawniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jedna z trzech kart do wyboru. A wybrać można co kto woli ;) Najkorzystniej wypada Karta Otwarta na Dzisiaj (za 0 zł przy wykonaniu jednej płatności miesięcznie).

   Usuń
 4. Zastanawiem się czy BNP Paribas nie będzie bankiem na sprzedaż, skoro tak mocno zabiega o klientów. Historycznie zwykle tak bywało, że bank przed sprzedażą pompował liczbę klientów, by być bardziej atrakcyjny w oczach inwestora.
  Przechodząc jednak do rzeczy. Myślicie, że będą jeszcze w najbliższym czasie bardziej atrakcyjne promocje w BNP Paribas? Czy też lepiej brać (szczególnie, że 250 zł na orlenie wygląda atrakcyjnie)? Trochę słaby jest wymóg spotkania z kurierem, szczególnie w okresie epidemii..... Mogliby to inaczej rozwiązać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas tak intensywnie robi promocje od kilku lat ;) A mimo tego to on kupuje (BGŻ i Raiffesena).

   Z kurierem to krótka piłka. 2 podpisy. Epidemia już odchodzi. Luz. Ale można wyjść podpisać przed dom/blok.

   Usuń
  2. Tak jak patrzę z ostatnich miesięcy, to w tym banku najatrakcyjniejsza była promocja za 300 zł z bonami na allegro. Czyli 250 zł to wciąż mniej.

   Usuń
  3. Pablo słusznie pisze, że BNP Paribas promocje serwuje niezmiennie od lat. A nie kojarzę nawet by pojawiały się spekulacje o jego sprzedaży. A nawet gdyby tak było, to zawsze warto wykorzystywać sytuacje i zakładać konta w bankach, które są :)

   Usuń
  4. Dochodzę jednak do wniosku, że lepiej poczekać na promocję, gdzie będzie min. 300 zł w puli.

   Usuń
 5. Szybkie pytanko, czy 250 zł z karty orlenu trzeba wydać jednorazowo na jedno tankowanie, czy można użyć np. na 3 tankowania, byle by suma była odpowiednia.

  OdpowiedzUsuń
 6. rok mija 17 czerwca, może się załapię

  OdpowiedzUsuń
 7. W wiadomości od BNP dostałem taką informację, która jest sprzeczna z tym co wyżej: w każdym z miesięcy lipiec – sierpień 2020 r. łącznie: wykonanie 6 Przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej, min. 3 Transakcji Blik oraz otrzymanie Wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie - po zarejestrowaniu się jest taka informacja. Jaka jest prawda w takim razie?

   Usuń
  2. Kluczowe jest to, co w regulaminie, bo to on jest wiążący dla obydwu stron ;)

   PS. Podejrzewam, że to błąd na zasadzie kopiuj-wklej z jakiejś poprzedniej edycji.

   Usuń
 8. @ Mr. Złotówa
  Mam problem- Bank pobrał niesłusznie prowizję. Jeżeli wszyscy doradcy w BNP Paribas twierdzą, że TPiO nie przewiduje prowizji za przelew środków z konta, które wypowiedziałem i wskazałem na wypowiedzeniu numer konta, na który po zakończeniu wypowiedzenia powinny zostać przelane bezpłatnie pozostałe środki, a dział reklamacji twierdzi, że jest prowizja w TPiO jednak nie potrafią mi wskazać dokładnego punktu regulaminu, który o tym mówi to co jeszcze mogę zrobić w tej sprawie oprócz odwołania od reklamacja. Uważam, że łamane są prawa konsumenta. Co byś poradził w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamuj. Kilka lat temu niesłuszne pobieranie opłat było ich specjalnością :)

   Usuń
  2. Większość banków pobiera opłatę jak za przelew w oddziale. Dlatego na koncie najlepiej nic nie zostawiać.

   Usuń
  3. Nic nie zlecałem- gdyby zlecał to masz rację- to kosztuje! Doradca poinformował mnie, że jak na wypowiedzeniu wskaże numer konta to bank przeleje na nie bezpłatnie środki, natychmiast po okresie wypowiedzenia.

   Usuń
 9. Gdzie znaleźć login i hasło do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Login jest w umowie. Z kolei hasło do pierwszego logowania przyjdzie SMSem przy pierwszej próbie logowania. Możliwe jest to dopiero po aktywacji karty, którą przywiezie kurier.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 10. Dzien dobry Mr. Zlotowa :)

  Zarejestrowałem sie własnie w promocji i oto mail z warunkami (wybralem karte paliwowa)
  "w każdym z miesięcy lipiec – sierpień 2020 r. łącznie: wykonanie 6 Przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej, min. 3 Transakcji Blik oraz otrzymanie Wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł."

  Wiec wygladaja troche inaczej niz opisales powyzej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry! Kluczowe jest to, co w regulaminie (§ 3, ust. 3, pkt. a). I na tym bazuję prześwietlenie promocji. To regulamin jest wiążący dla obydwu stron. Do maila najpewniej wkradł się w błąd (w stylu kopiuj-wklej warunki z jakiejś poprzedniej promocji).

   Usuń
  2. Faktycznie, po 3h bank przysłał sprostowanie i warunki się zgadzają, dzięki!

   Usuń
  3. Zgłosiłem i dostałem taką odpowiedź:
   Serdecznie dziękujemy za spostrzeżenie błędu, właściwe warunki podane są w regulaminie: 5 przelewów elektronicznych, 5 transakcji BLIK oraz wpływy na 1000 zł. Powinien Pan otrzymać teraz również sprostowanie treści maila.

   Usuń
 11. Nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi więc pytam tutaj.
  Czy opłacanie faktur przez BLIK:
  - za prąd Tauron obsługiwany przez Blue Media
  - za gaz PGNiG obsługiwany przez Przelewy24
  będą zaliczane?

  OdpowiedzUsuń
 12. We tym wpisie jest mowa o wyłączeniach pewnych MCC.
  W regulaminie nie widzę takich wyłączeń.
  Coś przeoczyłem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, wątek o kodach MCC niepotrzebnie się zaplątał. W tej promocji regulamin nie przewiduje takich wykluczeń.

   Usuń
 13. Czekam na kartę do konta tylko nie rozumiem jak mam nadać PIN bez dostępu do bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PIN przyjdzie na SMSa po odebraniu karty i wysłaniu odpowiednich danych - instrukcje jak to zrobić dostaniesz razem z kartą.

   Usuń
  2. Wszystkie szczegóły jak nadać PIN przyjdą wraz z kartą.

   Usuń
 14. Czy wiadomo ile jest ważna karta na Orlen, w regulaminie mamy zapis "Okres ważności Karty Paliwowej Przedpłaconej wynosi dwa lata od daty jej wydania lub kończy się w dniu podanym na awersie danej Karty" jednak to jest kluczowe czy dwa lata czy na przykład miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy miał ktoś problem z weryfikacją tożsamości po dodaniu zdjęcia dowodu? Dostałam komunikat że weryfikacja tożsamości się przedłuża i zostanę poinformowana mailowo, ale narazie cisza. Nie wiem czy mam już oczekiwać kuriera..

  OdpowiedzUsuń
 16. Dostał już ktoś z was tego maila o przyznaniu premii pieniężnej, który mieli wysłać do 21.08?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeżeli nie antywowalem Karty w terminoe to już po pfomocji?

  OdpowiedzUsuń
 18. Artykuł wprowadził w błąd. Wg regulaminu jako wpływ nie liczy się przelew z własnego konta w innym banku. Szkoda, że nie doczytałam regulaminu wcześniej - sama jestem sobie winna 😔

  OdpowiedzUsuń
 19. Ciekawe, czy bankobranie dostało swoją dole za wprowadzenie ludzi w błąd informując o możliwości dokonania przelewu że swojego konta w innym banku, aby spełnić warunek wpływów. Jeśli było to celowe działanie, to pozdrawiam serdecznie i życzę pociechy z zarobionych pieniędzy. Jeżeli był to efekt niedbalstwa - to przepraszam za podejrzenie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób miałoby to wynikać z regulaminu??

   Zapis w regulaminie brzmi tak:

   "Wpływy – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z:
   a) innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez Bank w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima),
   b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez Bank w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez Bank,
   c) wpłat gotówkowych"

   Co w prześwietleniu promocji w skrócie ująłem następująco:
   "▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

   Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas."

   Wszystko się więc zgadza.

   Pochylając się nad podpunktem 'a' dodam, że Bank - gdy zapisany jest wielką literą - oznacza zdefiniowane w regulaminie pojęcie, czyli w tym przypadku BNP Paribas, a nie jakikolwiek inny bank. Czyli podstawiając nazwę, zapis brzmiałby:

   "innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez BNP Paribas w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima)".

   Jeśli nagroda nie została przyznana sugeruję zweryfikować spełnienie pozostałych warunków, a jeśli są one zrealizowane, to pozostaje zgłoszenie reklamacji.

   Argument o doli za wprowadzenie w błąd jest chybiony i krzywdzący. Od ponad 6 i pół roku prowadzę bloga Bankobranie, dokładając starań w rzetelnym i sumiennym prześwietlaniu promocji. W tak długim okresie z podobnym zarzutem się nie spotkałem. Co miałaby mi dać ta dola? Ba, pomyślmy. Dla mnie nawet niezrozumiałym byłoby, żeby bank miał taką intencję działania - przecież to oczywiste, że taki klient (rozczarowany ewentualnym wprowadzeniem w błąd) szybko konto zamknie i jeszcze wystawi negatywną opinię. A nie taki jest cel tego typu promocji - banki chcą pozyskiwać klientów, którzy będą zadowoleni (bo m.in. dostaną nagrodę).

   Usuń
  2. Potwierdzam. Przelewy z innego banku ze swojego konta wystarczą. A oskarżenia autora są bezpodstawne.

   Usuń
  3. Jestwm pewien że spełnione mam warunki a maila, który miał zostać wysłany do 21.08 nadal nie mam 😳

   Usuń
  4. Nie czekaj a pisz reklamację: https://bankobranie.blogspot.com/2020/08/finalizacja-4-promocji-bnp-paribas-sierpien-2020-roku.html

   Usuń
 20. Hej.
  Czy do karty paliwowej można podać inny adres niż podawany przy rejestracji konta?
  Ps
  Właśnie otrzymałem emaila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć
   Otrzymałem właśnie linka do podania adresu:
   2 pytania:
   Czy mogę podać inny adres niż przy rejestracji?
   Do zalogowania się do podawania adresu potrzebny jest e-mail i numer / kod który otrzymałeś od organizatora promocji, skąd taki kod?

   Usuń
  2. To kod otrzymany od organizatora promocji.

   Usuń
  3. Nie ma znaczenia jaki adres podasz.

   Usuń
  4. Ale skąd ten kod wziąć, w jaki sposób organizator mi go przekazuje, sms nie przyszedł :(

   Usuń
  5. Kod jest w mailu informującym o przyznaniu nagrody.

   Usuń
  6. Też nie przyszedł mi meil a warunki spełniłem co zrobić w takim przypadku

   Usuń
  7. Też nie dostałem meila od organizatora

   Usuń
  8. sprawdźcie wcześniej, maile było 16-17 września, ja też myślałąm, ze nie mam

   Usuń
 21. Czy ktoś otrzymał już kartę paliwową ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam z niecierpliwością, a paliwo drożeje :)

   Usuń
 22. Hejka, podałam adres do wysyłki nagrody już jakiś czas temu. Karty póki co ani widu ani słychu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 30-go powinni wysłać. A jeśli najprawdopodobniej idzie listem Poczty Polskiej to pewnie przyjdzie po weekendzie.

   Usuń
 23. Oddawać moją kartę paliwową złodzieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 30.09. organizator miał czas na wysyłkę, więc list zapewne dopiero idzie.

   Usuń
 24. do mnie dotarła dziś :)

  OdpowiedzUsuń
 25. dostałam kartę, mogę już zamknąć konto? czy najpierw muszę wykorzystać te 250 zł z karty?

  OdpowiedzUsuń
 26. dostałam kartę, czy mogę już zamknąć konto? czy najpierw muszę wykorzystać środki z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz zamykać konto. Karta paliwowa nie jest powiązana z kontem i środków z niej nie zabiorą.

   Usuń
 27. Do mnie karta dotarła dopiero dziś.

  OdpowiedzUsuń
 28. czy tę kartę trzeba jakoś aktywować czy od razu można płacić?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...