Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Nadal zostań w domu", "Kupuj z domu" lub "Lekka premia" (z kontem w BNP Paribas): uzupełnij dane!

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

19.06.2020

Uczestniku promocji "Nadal zostań w domu", "Kupuj z domu" lub "Lekka premia" (z kontem w BNP Paribas): uzupełnij dane!

Nadchodzi czas finalizacji aż trzech promocji konta w BNP Paribas.

Finalizacja 3 promocji z kontem w BNP Paribas
Wszystkie te propozycje pojawiły się w kwietniu i właśnie teraz nadszedł czas na maile powiadamiające o przyznaniu nagród. A to oznacza konieczność uzupełnienia danych do wypłaty bonusów pieniężnych.

Każdą z promocji szczegółowo omawiałem w dedykowanych im wpisach ("Nadal zostań w domu", "Kupuj z domu", "Lekka premia"). Dziś jednak przypomnę o tym, co było najważniejsze, by uzyskać pierwszy bonus. Podpowiem też jak uzupełnić dane, jak i co zrobić gdyby mail powiadamiający o przyznaniu nagrody z jakiejś przyczyny nie dotarł. No i poza tym przypomnę też o obecnie najkorzystniejszych okazjach do bankobrania.

"Nadal zostań w domu"


W tej promocji do wzięcia były premie pieniężne na sumę 200 zł lub bony Allegro o łącznej wartości 250 zł. Już na etapie rejestracji na stronie promocji można było wybrać nagrodę dla siebie.

By wziąć udział w tej akcji, należało zarejestrować się na stronie promocji i złożyć za jej pośrednictwem wniosek oraz najpóźniej do 8.05.2020 r. zawrzeć umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Jeśli ktoś zdecydował się na nagrodę pieniężną, to w celu uzyskania pierwszego bonusu (w wysokości 50 zł) należało w maju wykonać przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, zrealizować 2 płatności BLIKiem oraz zapewnić wpływ(y) na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Z kolei kto wybrał dla siebie bony Allegro, to aby zdobyć pierwszy z nich (o wartości 100 zł), w maju musiał zrealizować 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, wykonać 3 płatności BLIKiem oraz zapewnić wpływ na sumę min. 1000 zł.

Kto powyższe warunki spełnił, ten teraz (organizator dał sobie czas do 22.06., ale jak wynika z komentarzy Czytelników, stało się to już szybciej) powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu bonusu lub bonu. Kto wybrał pieniądze, ten do 25.06.2020 r. powinien zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta w BNP Paribas założonego w promocji. Wypłata nagrody ma nastąpić do 30.06.2020 r. W tym też terminie mają być rozesłane bony Allegro.

"Kupuj z domu" z premią do 210 zł


Aby skorzystać z tej propozycji, trzeba było zarejestrować się na stronie promocji i złożyć za jej pośrednictwem wniosek oraz najpóźniej do 22.05.2020 r. zawrzeć umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości internetowej, a także w maju zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1000 zł i wykonać co najmniej 6 płatności BLIKiem.

Do 19.06.2020 r. włącznie powinien przyjść mail powiadamiający o przyznaniu pierwszego z bonusów (w wysokości 100 zł). Do 25.06. niezbędnym jest uzupełnienie na stronie promocji numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas. Wypłata pierwszego z bonusów ma nastąpić do końca czerwca.

"Lekka premia" z premią 100 zł


Jeśli ktoś zechciał wziąć udział w tej promocji, to musiał zarejestrować się na stronie promocji i złożyć za jej pośrednictwem wniosek oraz najpóźniej do 29.05.2020 r. zawrzeć umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej. Ponadto w maju należało zapewnić wpływ(y) na sumę co najmniej 500 zł oraz wykonać minimum 4 płatności BLIKiem.

Na otrzymanego maila trzeba teraz zareagować, tzn. do 25.06. zalogować się na stronie promocji w celu podania numeru rachunku konta w BNP Paribas założonego w promocji. Wypłata bonusu ma być zrealizowana przez organizatora do 30.06.2020 r.

O tym co zrobić w sytuacji, gdy brakuje maila od organizatora, piszę nieco niżej. Nim do tego przejdę, przedstawię jednak...

Najlepsze promocje na chwilę obecną


Jeśli chcesz zarobić podobnie, a czasem nawet i łatwiej niż w promocji BNP Paribas, to sprawdź poniższe propozycje innych banków:

Nie brakuje też promocji dla przedsiębiorców. Sprawdź jak zyskać nawet 1700 zł za iKonto Biznes w Alior Banku albo do 900 zł za konto firmowe w Santander Banku.

Co zrobić gdy brak maila w promocji konta w BNP Paribas?


Jeżeli wyczekiwanej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych).

Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Nadal zostań w domu", "Kupuj z domu" lub "Lekka premia"):
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w promocji "Nadal zostań w domu") nadalzostanwdomu@bnpparibasplus.pl , (w promocji "Kupuj z domu") kupujzdomu@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Lekka premia") lekkapremia@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


10 komentarzy:

 1. Mail przyszedł sporo przed czasem. Miejmy nadzieję że podobnie wypłacą premie.

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja dostałem informacje od organizatora ale .... Jestem w kropce.
  Wybrałem opcje 250zl w e-kodach na Allegro. Warunki spełniłem. A teraz przyszedł mail że mj gratulują. Ale z niego wynika że otrzymałem premie ale z opcji wyboru nagrody pieniężnej a nie e-kodów. A z drugiej strony mz to przyjść w smsie co by wskazywało na udział s promocji z e-kodami. Oto treść :
  "Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Nadal zostań w domu ”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda to kod Allegro o wartości 50 zł. Kod zostanie wysłany smsem do 30 czerwca 2020"

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś przysłali sprostowanie...

  Szanowni Państwo,


  Przepraszamy za pomyłkę w kwestii wysokości Nagrody (kodu). Kod dla 1 Nagrody w Promocji jest o wartości 100 zł. Zostanie wysłany do 30 czerwca 2020 r.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Nadal zostań w domu”

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z kolei nie dostałem żadnej korespondencji z banku mimo spełnienia warunków, a jak wysłałem reklamację to nie dostałem też żadnego potwierdzenia przyjęcia tej reklamacji do rozpatrzenia. Nie bardzo wiem co z tym jeszcze mogę zrobić :/
  WK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no bo potwierdzenia nie ma. Masz wysłany mail to on dla ciebie jest potwierdzeniem.

   Usuń
 5. hejka, jak bezpiecznie zamknąć konto w BNP, czy można on-line? mam też kartę debetową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo w placówce albo przez infolinię. Lepiej w placówce bo zamkną ci też umowę ramową. Online nie da się.

   Usuń
 6. Przy drugiej nagrodzie też zaliczyli wpadke. Przesłali złe kody. Prawidłowe mają być wysłane w przyszłym tygodniu.
  Co to za organizator co myli się co po chwile !!!! Bank powinien zmienić organizatora promocji na przyszłość!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś 31 lipca i poprawnych kodów brak ....

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...