Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.06.2020

20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum

W praktyce nagrody o wartości ok. 250-300 zł czekają do wzięcia w nowej promocji największego banku w Polsce.

Ekstra punkty na start Bezcenne Chwile w PKO BP
PKO Bank Polski zaserwował promocję, w której daje 20 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. By je uzyskać, wyrobić należy kartę kredytową PKO Mastercard Platinum.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

W ostatnim czasie to już kolejna okazja, dzięki której zgarnąć można punkty na start w programie lojalnościowym dla kart z logo Mastercard. Tym razem premiowane jest jednak wyrobienie karty kredytowej. A tego produktu w promocjach obecnie jest zdecydowanie mniej (choć do niedawna w serwowaniu akcji z kartą kredytową w roli głównej brylował m.in. Citibank czy BNP Paribas).

Z góry lojalnie jednak zasygnalizuję, że ta karta - co już może sugerować jej nazwa - należy do kart określanych prestiżowymi, więc uniknąć opłat nie jest aż tak prosto. Ale o szczegółach za chwilę.

PKO BP: Ekstra punkty na start


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia... I to właściwie tyle, gdyż regulamin promocji nie stawia żadnych dodatkowych warunków. Wychodzi więc na to, że z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci PKO BP (nawet ci, którzy już kartę kredytową w tym banku posiadają).

Nagroda. Do wzięcia czeka 20 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, który jest programem lojalnościowym Mastercard. Punkty te będzie można wymienić na nagrody dostępne w katalogu, gdzie znaleźć można m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy od momentu ich przyznania.

Limit nagród. Dostępność promocji została przewidziana na okres od 15.06. do 31.08.2020 r., ale warto mieć na uwadze, że pula nagród została ograniczona do 2 000 sztuk (po 20 000 punktów każda). Tym samym promocja może zakończyć się przed czasem (jeśli tak się zdarzy, to bank ma o tym poinformować na swej stronie internetowej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Ekstra punkty na start", najpóźniej do 31.08.2020 r. (acz pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej w związku z ograniczoną pulą nagród) należy łącznie spełnić wszystkie poniższe warunki:
 • zawrzyj umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum (regulamin promocji nie precyzuje sposobu złożenia wniosku o kartę więc można to zrobić np. poprzez bankowość internetową, w placówce banku lub zamawiając kontakt na stronie promocji); 
 • przystąp do programu Bezcenne Chwile (w tym przypadku chodzi nie o samo zgłoszenie do programu, ale już otwarcie konta punktowego - a ta rejestracja trwać może do 14 dni roboczych od zgłoszenia); 
 • do momentu otrzymania nagrody nie rozwiązuj umowy o kartę; 
 • w okresie od wydania karty do 30.09.2020 r. wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Punkty powitalne mają być przypisane do konta punktowego uczestnika programu Bezcenne Chwile najpóźniej do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności na wspomnianą wyżej sumę. Każdy uczestnik promocji zdobyć może jedną nagrodę (bez względu na liczbę zawartych umów o kartę PKO Mastercard Platinum).

Ile kosztuje karta kredytowa PKO Mastercard Platinum?


Roczna opłata za kartę uzależniona jest od sumy transakcji wykonanych za jej pomocą i wynieść może:
 • 0 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5 000,00 zł lub
 • 125,00 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 2 500 zł, lub
 • 250,00 zł - w pozostałych przypadkach.

Opłata pobierana jest z dołu. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy o kartę, opłata będzie pobrana proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Alternatywne promocje z punktami Bezcenne Chwile (i nie tylko)


Aktualnie punkty powitalne punkty w programie lojalnościowym kart Mastercard zdobyć można w Alior Banku, Pekao (po 3400 punktów) i Citibanku (4000 punktów). To propozycje zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów tych banków. W dwóch pierwszych przy okazji zakładania konta można zyskać więcej:

Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuję Czytelniczce Sylwii oraz Czytelnikowi Tomkowi.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

35 komentarzy:

 1. Widzę że teraz punkty w modzie a nie gotówka :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszelkie znane sposoby (np. na R.) pomogą? Czy nie ma co liczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podłączam się do pytania o Revolut.

   Usuń
  2. Uważaj: wczoraj zauważyłem że od kredytowej Visy z Agricole Revolut chce 1.29% opłaty przy doładowaniu. Jeszcze kilkanaście dni wcześniej jej nie było.

   Usuń
  3. Z tabeli oip nie wynika że taka transakcja jest dodatkowo platna

   Usuń
  4. ale w opisie transakcji jest to przelew więc mogą nie zaliczyć.

   Usuń
  5. No ale jak płatność jest karta to takie kwalifikowanie jest niezgodne z prawem

   Usuń
  6. Po pierwsze revolut nie narzuca prowizji tylko Visa lub bank.Po drugie przeczytałem regulamin i to w nim pisze transakcje płatnicze bezgotówkowe.Nie ma tu rozróżnienia za co i gdzie.Nie ma wykluczeń MMC Jedynie wyszczególniono przelewy bezgotówkowe a to nie jest przelew tylko użycie karty i płatności w kasynach itp a r...t się nie zalicza do tej grupy.Ja np nie będę miał dostępu do bankowości internetowej bo nie da się założyć bankowości int zakładając tylko kk trzeba zastać klientem

   Usuń
  7. Jak w opisie przelew masz bankowość internetowa i kk i robiłeś tak

   Usuń
  8. Używając MMC i daty ważności używasz karty a nie robisz przelew

   Usuń
  9. Używając cvv i daty ważności oraz nr karty używasz karty a nie robisz przelew.Klasyfikacja przez bank takiej transakcji jest niezgodna z rzeczywistoscia i prawem.To są jasno określone czynnosci

   Usuń
 3. piekna oplata roczna jak nie zrobisz danych obciazen karty kredytowej srednio w miesiacu na 5 tys. to oplaty czekaja

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy łapię się na tą promocję, jeśli mam karty innych banków zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie tak, tylko rejestracja z innego maila nalepiej. Miałam tam z Getin, to dopiero z innego maila zarejestrowało mi z Pekao

   Usuń
 5. czy jeśli miałem już kiedyś taką kartę w tym banku zarejestrowaną w programie (dawali wtedy 24000 punktów). Wypowiedziana 2 lata temu. To teraz ponownie mogę wziąć udział, czy nie?
  Przy rezygnacji z karty naliczyli opłatę proporcjonalnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy posiadaczom innej karty kredytowej w PKO udało się założyć kartę online? Ja mam komunikat, że mam kartę i mogę zwiększyć jedynie limit...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy zostaje placówka.

   Usuń
  2. Miałem to samo - przez ipko (nie iko) w szczegółach karty jest opcja "wymień kartę"

   Usuń
 7. I jak na kartę prestiżową to też słabe korzyści. Priority pass i tak wymaga płacenia. Jest jeszcze ubezpieczenie ale nie powala.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno z lepszych ubezpieczeń na rynku, czemu uważasz, że nie powala?

   Usuń
 8. Czesc,
  Rozumiem, ze jesli zaloze karte np w czerwcu i do konca czerwca wyrobie sie z platnosciami na 300 zl to do 25 lipca otrzymam te punkty i juz w sierpniu moge zamknac karte, wtedy nalicza mi oplate tylko za te miesiace kiedy mialem karye czyli np za 3 czy 4 miesiace, czyli 250/12*ilosc miesiecy w ktorych mam karte. Tak ta oplate liczyc? Przy zalozeniu ze nie zaplace nia 2500 zl miesiecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. scenariusz możliwy ale wątpliwy. Bo karta raczej w czerwcu nie zdąży przyjść. Dolicz 1 miesiąc. Opłata będzie tak jak liczysz.

   Usuń
 9. najgorszy bank. karta przyszla ale zeby dolaczyc ja do programu trzeba sie udac do oddzialuui zlozyc pisemne oswiadczenie ! w zadnym innym banku nie sa wymagane takie cuda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to nieźle. Ale w sumie to chyba jedyna karta PKO jaka bierze udział w Bezcennych Chwilach. Do kont wydają tylko Visy.

   Usuń
 10. Pomimo trudności- wniosek o kartę wizyta w banku, karta przyszła po 3 dniach. Dodanie do programu- kolejna wizyta w banku. 300zl wydane , punkty kolejnego dnia na koncie. Całość trwała łącznie 7 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety żadne sensowne bony nie są dostępne, ani do circle k, ani Carrefour, ani RTV AGD. Trzeba będzie czekać...

   Usuń
  2. Jak to wszystki o jest dostępne ja widzę wszystko

   Usuń
 11. Widzisz że są dostępne a jak próbujesz odebrać to dostajesz info, że te nagrody już niedostępne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam punkty na 5 voucherów do Circle (na to chciałam je wykorzystać). Gdy klikałam "5 sztuk" wyskakiwało powiadomienie, że są niedostępne. Gdy klikałam pojedynczo (każdy voucher osobno) bez problemu otrzymałam wszystkie 5. Spróbuj.

   Usuń
 12. Wiadomo, jak tę kartę ZAMKNĄĆ? Jestem skłonna zrobić to pocztą, widzę formularz, tylko jaki jest adres wysyłki? Tego nie widzę. Nie mam ochoty tłumaczyć się konsultantowi. Bo przez internet to chyba nie da rady?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siur, napisanie listu jest o niebo łatwiejsze niż wykonanie telefonu :)

   Usuń
 13. Witam, w umowie o kartę jest opcja tylko pisemnego wypowiedzenia umowy. Czy ktoś zamykał kartę inną drogą?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...