Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 4000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Citibanku

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

15.06.2020

4000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Citibanku

Kolejny bank promuje rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile.

Citibank: Zdobądź 4000 punktów w Programie Bezcenne Chwile
Tym razem w Citibanku do wzięcia czeka 4000 punktów powitalnych za spełnienie bardzo prostych warunków. A to oznacza możliwość odebrania nagrody np. w postaci vouchera na zakupy o wartości 50 zł.

Na samym początku krótkie wyjaśnienie dla osób, które po raz pierwszy stykają się z Bezcennymi Chwilami.
W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Citibanku. Do wzięcia czeka 4 000 punktów. A to wystarczy, by uzyskać nagrodę o wartości co najmniej 50 zł. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard. 💡

Citibank: Zdobądź 4000 punktów w Programie Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca w Citibanku kartę debetową (do konta) Mastercard lub główną kartę kredytową z logo Mastercard. Wykluczone są jednak karty BP Motokarta.

Regulamin promocji wyklucza też osoby, które "w dniu 3 czerwca 2020 roku były zarejestrowane w Programie". Niestety nie precyzuje czy chodzi o dowolne karty, czy tylko karty z logo Citi (zazwyczaj jednak tego typu promocje nie wykluczały osób zarejestrowanych w programie dla kart wydanych przez inne banki).

Ograniczona pula nagród. Promocję przewidziano na okres od 12.06. do 31.08.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że punkty powitalne przewidziane są dla 6 000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki, więc pula nagród w postaci punktów może zakończyć się przed czasem.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zdobądź 4000 punktów w Programie Bezcenne Chwile" i zdobyć tytułową pulę punktów:
 • zapisz się do programu Bezcenne Chwile za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku;
 • do dnia otrzymania punktów powitalnych nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to już wszystko. Powitalne punkty zostaną przypisane do Twego konta punktowego w programie Bezcenne Chwile najpóźniej do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu powyższych warunków.

Punkty mają być ważne przez 4 miesiące od daty ich przekazania. Każdy uczestnik promocji zgarnąć może tylko jedną nagrodę w postaci 4000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile.

Powitalne punkty Bezcenne Chwile w innych bankach


Na wstępie wspomniałem, że Citibank jest kolejnym bankiem promującym rejestrację karty w programie lojalnościowym Mastercard. Podobnie bowiem robią też obecnie Alior Bank i Pekao. A w tych bankach dodatkowo można też zyskać dzięki premiom pieniężnym na start. Sprawdź poniższe propozycje:

Za podrzucenie informacji o promocji dla klientów Citibanku dziękuję Czytelnikowi Michałowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. Motokarta wyłączona... A większość ostatnio była takich wyrabianych ...

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie można znaleźć ten formularz na stronie banku? W Jaką zakładkę trzeba wejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mogłem znaleźć w bankowości ale jak wpiszesz "citibank bezcenne chwile" to będziesz mieć stronę banku która kieruje do rejestracji. Po zalogowaniu będzie możliwe zapisanie się.

   Usuń
 3. Czy ktoś już się zarejestrował? Jak przechodzę do zakładki rejestracji to mam napisane, że mam pobrać dwa dokumenty w PDF i zaakceptować 4 oświadczenia, a nie widzę nigdzie ani tych dokumentów ani oświadczeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz pobrać te dokumenty.

   Usuń
  2. Gdzie one są?

   Usuń
  3. Tuż pod informacją o tym że musisz je pobrać i Tuż nad okienkami do zaznaczenia że zgadzasz się z ich treścią.

   Usuń
 4. Dotąd 3400. Teraz 4000 pkt. Niby fajnie ale coś czuję że vouchery 50 zł zdrożeją i wkrótce będą właśnie w tej "cenie".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inflacja także tutaj?

   Usuń
  2. zmiany rzadko kiedy są na lepszy, żeby nie powiedzieć, że zawsze na gorsze

   Usuń
 5. Czy punkty będzie można połączyć z tymi co już mam pod kartą Aliora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Między bankami nie da się łączyć.

   Usuń
 6. Czy ktoś może podpowiedzieć jak pobrać te dokumenty i zaznaczyć zgody? Nigdzie tego nie widzę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie. Wchodzę na stronę promocji z wyszukiwarki, dalej w zakładkę zarejestruj i przenosi mnie do bankowości internetowej. Po zalogowaniu do bankowości jest informacja o pobraniu pdf i akceptacji oświadczeń, ale one się na tej stronie nie wyświetlają. Jest wiadomość, że jeśli ich nie widać, to trzeba przejść do zakładki o nazwie, której nie pamiętam teraz, ale takiej zakładki też w bankowości nie ma. Próbowałam na różnych przeglądarkach, ale nie działa. Czy komuś się udało?

   Usuń
  2. U mnie poszło. Może wyłącz Adblocka jeśli masz. Coś kojarzę że ktoś gdzieś o tym pisał.

   Usuń
 7. Raz już dawali 20 tys. pkt za rejestrację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nagród było mało i szybko się skończyło.

   Usuń
  2. Tylko tam było 700 pierwszych osób które spełnią warunek 10 transakcji i wydadzą jakaś kwotę. Tutaj jest łatwiej ale i mniej punktów

   Usuń
 8. Bez sensu się do tego rejestrowałem za 0 punktów, bo myślałem, że jak są duże wydatki przede mną to się będzie opłacać. Nigdzie nie można było zdobyć informacji o punktach jakie się tam zdobywa, zanim się tam nie zarejestrujesz. Zakupy za niespełna 10 000 dały mi 1355 punkty. Bez promocji to bez sensu tam się rejestrować. Teraz już wiem. Muszę poszukać innej karty którą płacąc będę coś zdobywał. Więcej zdobyłem punktów paybackiem niż tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie warto rejestrować się za darmo. Programy lojalnościowe wszystkie ogólnie są słabe jeśli chodzi o zbieranie zwykłych punktów. Grunt to wykorzystywanie okazji na jakieś większe pule punktów.

   Usuń
 9. Rejestrowałem karte w programie Bezcenne Chwile, później loguje się na mój profil w Citibank Online i wyskakuje mi komunikat:

  Witamy w Citi Handlowy! Ze względów bezpieczeństwa, prosimy o dodatkowy element weryfikacyjny
  skorzystaj z Citi Mobile® Token lub jednorazowego kodu SMS.
  Aby zatwierdzić transakcję za pomocą kodu autoryzacyjnego wysłanego SMSem, kliknij 'Generuj'.

  Czy to normalne?
  Czy to może być atak na moje konto?
  Żadnej transakcji finansowej nie robiłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy rejestracji jest to możliwe. Pobierają drobną kwotę w celu weryfikacji. Później zwracają.

   Usuń
 10. Czy ktoś już dostał punkty? Według regulaminu powinny być naliczony do 10 lipca.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...