Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Radosne konto" w BNP Paribas, czyli łatwe 250 zł do wzięcia

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.06.2020

"Radosne konto" w BNP Paribas, czyli łatwe 250 zł do wzięcia

Konto osobiste w BNP Paribas założyć można w nowej promocji.

Rozradowane dziecko; promocja Radosne konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają dwie gwarantowane premie pieniężne w wysokości 100 oraz 150 zł. A zgarnąć można je za spełnienie bardzo prostych warunków. No i warto zauważyć oraz niezmiennie docenić krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w BNP Paribas.]

Warto dodać, że w alternatywnej promocji konta w BNP Paribas ("Na stacji korzyści") też do wzięcia jest 250 zł, ale do wykorzystania na stacji paliw. Tym razem gwarantowaną nagrodą jest to, co zapewne każdy ceni najbardziej: premia pieniężna do wykorzystania na dowolny cel.

"Radosne konto" z premią do 250 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Na szczęście udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 oraz 150 zł. Łącznie można więc zgarnąć nawet 250 zł. Środki te wpływać będą na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Organizator promocji "Radosne konto" jest przygotowany na udział 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Radosne konto"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 5.07.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 19.07.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj także o aktywacji karty wydanej do konta).
 • w lipcu 2020 r. wykonaj:
  • 3 płatności BLIKiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu BLIK; nie zaliczą się do tego wypłaty z bankomatu, ani przelewy BLIK na telefon) oraz 
  • 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (mogą być to przelewy na dowolne kwoty, które wykonasz np. na swe konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwał bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, co jest do uzyskania w tej promocji, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus - tym razem w wysokości 150 zł. By go zgarnąć, poza spełnieniem warunków dla uzyskania pierwszego bonusu:
 • w sierpniu i wrześniu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj min. 3 przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł.

Kiedy otrzymasz bonusy w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
 • do 20.08. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków w lipcu);
 • do 23.10. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w sierpniu i wrześniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 27.08. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji.

Wypłata bonusów ma nastąpić do 31.08. (100 zł) oraz do 31.10.2020 r. (150 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Radosne konto"


Spełniając warunki powyższej promocji, pamiętaj o wytycznych: 

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (te na sumę min. 1000 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie (bo przecież i na tę wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do wypłaty), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. We wniosku zgody trzeba zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie wymaga, więc we wniosku zgody są dobrowolne.

   Usuń
  2. Na infolinii powiedziano mi, że trzeba wszystkie zaznaczyć.

   Usuń
 2. Drobny błąd w dacie . Maj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Są jakieś gifty za polecenie? 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sięgam pamięcią, to w tym banku nie było programu poleceń.

   Usuń
  2. Od kiedy liczy się 12 miesięcy od daty ogłoszenia, promocji?

   Usuń
 4. To wcale nie krótka karencja. Zawsze mieli 9miesiecy A teraz się wycwanili i dali rok:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie krótka? No to co powiedzieć na Alior 2 lata, mBank od 1.01.2017, Millenium właściwie 5 lat.

   Usuń
  2. Może i mogłaby być krótsza ale nazwałbym ją odpowiednią. W ciągu mojego kilkuletniego korzystania z bankobrania miałem 3 konta i kartę kredytową. Jak na jeden bank to dużo. A w tym samym czasie w Millenium konto miałem tylko raz i ciągle muszę czekać.

   Usuń
 5. Witam,czy Bank ma konto oszczędnościowe w promocji lub bez ? Czy jeśli tak,to jak oprocentowane? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie słabe. Jak w większości banków teraz. 0,5%, a po zapowiadanej już zmianie 0,1%

   Usuń
 6. Dzień dobry. Dostałem e-mail z Banku,że umowa czeka na podpisanie.Aby to zrobić, kliknij w poniższy link. Tego linku jednak nie ma. Odpisuje na maila że brak linku i automat znowu przysyła maila by kliknąć w link, którego nie ma. Co należy zrobić w tej sytuacji? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może korzystasz z Adblocka lub przeglądarki blokującej treści uznawane za reklamowe? Sugeruję wyłącznie lub zmianę przeglądarki. Wtedy link powinien być widoczny.

   Usuń
  2. Miałem tą samą sytuację. Faktycznie przez AdBlocka.

   Usuń
 7. Wiatm, zarejestrowałem sie w promocji BNP, jak klikam na ikonę " otwórz konto" to nic się nie dzieje (kolejna strona się nie otwiera). Czy to znaczy że promocja się skończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, że korzystasz z AdBlocka. Sugeruję wyłączenie go, zmianę przeglądarki lub tryb incognicto. A link do wniosku (dającego kontynuację dla dokonanej już rejestracji) można znaleźć w mailu.

   Usuń
 8. Wniosek złożony. Czekam na kuriera. Jeszcze mam pytanko czy on dzwoni i się umawia jakoś?

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak, umawia się i dzwoni

  OdpowiedzUsuń
 10. Do mnie nie zadzwonił i musiałem jechać na rozdzielnię DHL na drugi koniec miasta po paczkę.

  OdpowiedzUsuń
 11. pomocy
  niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie".
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale. Ich listę znajdziesz pod linkiem:
  lista oddziałów z obsługą detaliczną i biznesową

  czy jak pójdę do oddziału założyć konto to będę wykluczony z promocji, czy komuś też się nie udało założyć konta internetowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi jasno o wniosku na stronie internetowej. Może masz umowę ramową ciągle aktywną? Albo dane nieaktualne. Wybierz się do placówki a później spróbuj jeszcze raz złożyć wniosek.

   Usuń
 12. W drugiej próbie wniosku o konto spróbowałem zdjęcia dowodu wstawić z linka sms, i również nie przeszło zastanawiam się cyz problemem nie jest to, że mam w dowodzie dwa imiona a podaję jedno bo podałem jedno przy rejestracji :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam kredyt odnawialny na allegro w BNP Paribas, czy wyklucza mnie to z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie droga do udziału w promocji jest otwarta. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 14. Do konta jest MC czy Visa?

  OdpowiedzUsuń
 15. Wniosek złożony. Czy konto może też założyć moja druga połówka i czy można jakoś polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście może założyć też mąż. Ale nie ma programu poleceń.

   Usuń
 16. Witam serdecznie. Czy będąc aktywnym posiadaczem karty kredytowej bnp mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostał ktoś maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nic nie dostalam, czkeam na tego maila, niby do 20.08 mają wysłać

   Usuń
  2. U mnie nie ma też.

   Usuń
  3. Dajcie znać z jakiego adresu przyszła informacja, gdy otrzymacie maila.

   Usuń
  4. radosnekonto@bnpparibasplus.pl

   Usuń
 18. Nadal nic, nie przysłali maila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest. Sprawdź spam. U mnie tam było

   Usuń
 19. Po zadzwonieniu na infolinię promocji i podaniu nr. PESEL uzyskałem potwierdzenie przyznania nagrody, jest też mail na poczcie.

  "Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Radosne konto”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda, w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 sierpnia 2020 r.

  Z adresu radosnekonto@bnpparibasplus.pl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja otrzymałem taką wiadomość 21 sierpnia 2020 roku.

   Usuń
 20. Ja, niestety nie dostałam. Co zrobić w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy w 2 etapie trzeba zrobić płatności blik czy tylko przelewy i wpływ na konto?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy w 2 etapie trzeba zrobić płatności blik czy tylko przelewy i wpływ na konto? Tam jest info ze : poza spełnieniem warunków dla uzyskania pierwszego bonusu... Czyli Spełniłam w czerwcu i lipcu. Czy w sierpniu i we wrześniu też trzeba?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...