Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Już nie 200, a 220 zł do wzięcia za konto w Banku Millennium!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

15.06.2020

Już nie 200, a 220 zł do wzięcia za konto w Banku Millennium!

Bank Millennium podbił stawkę i w chwili obecnej za otwarcie Konta 360° lub 360° Student można zyskać więcej.

Już nie 200, a 220 zł do wzięcia za konto w Banku Millennium
Dobra wiadomość jest taka, że zmiana dotyczy nie tylko tych osób, które dopiero teraz założą konto w promocji (dostępnej już tylko przez kilka dni), ale też i wszystkich, którzy już to zrobili w obecnej edycji "Premia z Kontem 360".

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

A przypomnę, że jest to kolejna promocja konta osobistego w Banku Millennium, w której do wzięcie czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł za spełnienie prostych warunków. W podlinkowanym wpisie szczegółowo prześwietlam zasady uczestnictwa w akcji. Dziś jednak donoszę o nowości - informacja na ten tema pojawiła się na stronie promocji:
"Dodatkowo w prezencie otrzymasz 20 zł zwrotu za zakupy dokonane na goodie.pl lub poprzez aplikację mobilną goodie! 
Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student do 22.06.2020 r. i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji. Do 22.07.2020 r. otrzymasz SMS-em kod do odbioru 20 zł wraz z informacją jak z niego skorzystać. Po użyciu kodu, na Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy. Usługa goodie cashback pozwoli Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych."

Z informacji jakie udało mi się uzyskać w banku, dodatkową nagrodę mają otrzymać nie tylko osoby, które dopiero teraz zawnioskują o konto, ale także ci, którzy to zrobili wcześniej (a promocja "Premia z Kontem 360°" wystartowała już pod koniec kwietnia).

18 komentarzy:

 1. Konto założyłem 2 tygodnie temu. Czy teraz muszę się jakoś dodatkowo zgłaszać lub robić cokolwiek innego w celu dostania tych 20 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu. Bank powinien dorzucić nagrodę z automatu.

   Usuń
  2. Czy do 22 czerwca musi do mnie dotrzeć kurier albo muszę pojść do placówki ? tak wynika z regulaminu że liczy się zawarcie a nie zarejestrownaie ?

   Usuń
 2. Miło że pomyśleli też o tych którzy konto już założyli. Mają plusa na początek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Założyłem konto poprzez formularz z "premia z kontem 360" proces kończyłem w placówce. Na miejscu został mi nadany kod do pleceń i program "lubie to polecam"
  Czy obie promocje się nie kłócą ze sobą? w banku zarzekają się że to program, a nie promocja i nie ma problemu, ale co jeśli faktycznie komuś udostepnie swój kod? Nie chciałbym przez to stracić 200 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecającym można być. To się nie kłóci.

   Usuń
  2. Osoba, która założy konto w promocji "Premia z Kontem 360" (czyli z premią 200 zł i 20 zł Goodie) może zostać polecającym. Osoba polecana nie może brać udziału w powyższej promocji (bo powyższa promocja nie łączy się z programem poleceń). Ale może założyć konto w promocji, którą opisuję tutaj.

   Usuń
 4. Złotówa mam pytanie chciałabym założyć konto dla męża tylko, że na jego telefonie nie mogę pobrać aplikacji mobilnej czy mogę podać swój numer dodam,że ja takie konto już mam ze swoim numerem telefonu czy mogę drugi raz dla męża w umowie podać swój numer tel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, można też ten numer podać i jeno konto na telefonie będzie z systemu transakcyjnego,a drugie z aplikacji. Utrzymasz 2 konta na jednym telefonie.

   Usuń
  2. Aplikację można pobrać i aktywować też na urządzeniu z innym numerem, niż numer telefonu klienta podany w banku.

   Usuń
 5. Masz czas do 22.06.2020 na zawarcie umowy o konto.
  Możesz to zrobić nawet w 15 minut, całkowicie online na selfie.

  Na ich stronie jest napisane że data 22.06.2020 r to czas na zawarcie umowy a nie na zarejestrowanie się , czy jak zarejestruje się do 22.06 a pojde do placówki 23 to się załapię ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiem, że to będzie osobny kod (na cashback 20zł), wysyłany oprócz kodu aktywacyjnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod musisz aktywować i wtedy będziesz mieć 20 zł cashbacku.

   Usuń
 7. Witam.Mam w Millennium okres naliczania promocyjnego oprocentowania 2,6% do 29.06.2020 (edycja 20). Co dalej ? Na kiedy wyzerować konta by wejść do np. 22 edycji ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie jest to trudne do przewidzenia.

   Bo o ile przez 20 edycji dniem badania salda był dzień poprzedzający start danej edycji, to kolejne odsłony przyniosły spore zmiany.

   21. edycja, dostępna od 26.04., dzień badania salda miała wyznaczony na 18.04.
   22. edycja, dostępna od 1.06. ma ten termin wyznaczony na 16.05. (czyli z jeszcze większym wyprzedzeniem).

   Usuń
  2. No i teraz jest już 1% więc nie ma emocji.

   Usuń
 8. Dzień dobry, dziś mija termin otrzymania kodu na 20 zł z Goodie jednak nic nie otrzymałem i obawiam się że nie otrzymam. Co w takiej sytuacji? Czy ktoś ma podobny problem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...