Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj więcej z Kontem 360, czyli 180 zł dla otwierającego konto + 80 zł dla polecającego od Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.06.2020

Zyskaj więcej z Kontem 360, czyli 180 zł dla otwierającego konto + 80 zł dla polecającego od Banku Millennium

Bank Millennium odpalił alternatywną promocję swego konta osobistego.

Zyskaj więcej z Kontem 360
Do wzięcia czekają gwarantowane nagrody o łącznej wartości co najmniej 180 zł (w tym premia pieniężna 100 zł). To mniej niż w "standardowej" promocji z premią 200 zł na start, ale tym razem to kumulacja promocji, w skład której wchodzi również program poleceń. Zyskać mogą więc także osoby już będące klientami Banku Millennium.

[Promocja z premią 100 zł zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Już prawie od dwóch lat Bank Millennium sukcesywnie odpala kolejne edycje promocji, w których płaci 200 zł za Konto 360° lub 360° Student. Alternatywnie bank udostępnia też program "Lubię to polecam", w którym zyskać może zarówno osoba otwierająca konto (polecona), jak i osoba polecająca. W programie poleceń nagrody są jednak nieco skromniejsze, bo o wartości ok. 80 zł. Zatem nawet sumując nagrody dla poleconego i polecającego może wyjść mniej niż 200 zł (program poleceń nie łączy się z promocją z premią 200 zł).

Zatem sytuacja dotąd była taka, że jeśli ktoś już posiada konto w Millennium i zadowolony z tej oferty chciał polecić komuś bliskiemu taki rachunek, to stał przed wyborem:
 • polecić promocję z premią 200 zł dla nowego klienta, ale samemu nic nie zyskać, bo ta promocja nie łączy się z programem poleceń lub
 • polecić konto w ramach programu "Lubię to polecam". No ale wtedy osoba polecana zyskiwała jedynie ok. 80 zł. I razem z nagrodą dla polecającego (również ok. 80 zł) wychodziło mniej niż w promocji niełączącej się z programem poleceń.

Teraz jest wyjątkowa okazja, by polecając móc - w sumie z polecanym - zyskać więcej. Mamy bowiem do czynienia z kumulacją promocji. Osoba zakładająca konto w Banku Millennium jednocześnie może teraz skorzystać z obydwu propozycji:
 • "Zyskaj więcej z Kontem 360" - to nowa akcja, dzięki której do wzięcia jest premia pieniężna 100 zł oraz
 • "Lubię to polecam" - dzięki tej akcji do wzięcia czeka jedna z pięciu nagród. Do samodzielnego wyboru jest: 80 zł do wydania w sklepie Empik.com, na Zalando.pl lub za pomocą aplikacji Goodie, 4 bilety do kina lub lokata 2,5%.

A to oznacza, że sumując wartość nagród (100 zł + ok. 80 zł dla polecanego oraz ok. 80 zł dla polecającego) mamy więcej do wzięcia, niż w promocji z premią 200 zł. Konkretnie jest to relacja nawet ok. 260 zł (w sumie na dwoje) do 200 zł (wyłącznie dla otwierającego konto).

W ten sposób jawi się kilka scenariuszy udziału w promocji/promocjach Banku Millennium:
 • jeśli chcesz założyć konto w Millennium, ale nie znasz nikogo, kto Ci poleci konto w tym banku, to wybierz promocję z premią 200 zł za konto w Millennium;
 • jeśli ktoś z Twych znajomych jest w stanie polecić Ci konto w Millennium, to dobrze skorzystać z poniższej okazji - łącznie (dzięki promocji "Zyskaj więcej z Kontem 360" oraz programowi "Lubię to polecam - edycja 6") zgarniecie ok. 260 zł;
 • jeśli jesteś klientem Millennium, to swym znajomym możesz polecać konto w tym Banku, zyskując po ok. 80 zł za każdą skuteczną rekomendację, a osoba polecona zgarnie ok. 180 zł. W sumie razem uzyskacie ok. 260 zł.

Limit wniosków objętych promocją z premią 100 zł. Bank przygotował się na to, że w promocji udział weźmie 3 000 kont. O przedterminowym wyczerpaniu tej puli informacja ma się pojawić na stronie promocji. Z udziałem warto się więc pospieszyć.

Dla kogo promocje Banku Millennium?


W promocji "Zyskaj więcej z Kontem 360", czyli z premią 100 zł udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 8.06.2020 r. nie miała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium).

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty.

Ponadto uczestnikiem promocji nie może zostać też osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Jeżeli jednak wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 100 zł za konto w Millennium może być Twoja.

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

W programie "Lubię to polecam - edycja 6" warunki uczestnictwa dla osoby zakładającej konto osobiste są już o wiele bardziej liberalne, gdyż osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w niniejszej promocji nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie obejmuje też użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się jednak osoba, która już kiedyś była posiadaczem rachunku otwartego w ramach którejś z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam" (ale tylko tej promocji; wcześniejsze uczestnictwo w innych promocjach - po upływie wspomnianej, 12-miesięcznej karencji - nie jest przeszkodą do otwarcia konta teraz i uzyskania nagrody w niniejszym programie poleceń; ale wtedy już bez premii 100 zł).

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Banku Millennium. By wziąć udział w programie poleceń, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku Millennium za pomocą środków porozumiewania się na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (o szczegółach piszę nieco niżej niżej).


Zasady udziału w promocjach "Zyskaj więcej z Kontem 360" oraz programu "Lubię to polecam"


By wziąć udział w obydwu promocjach jednocześnie:
 • złóż wniosek o konto w Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli takiej osoby nie znasz, możesz wykorzystać mój kod: 21696925 (podanie kodu polecenia jest także warunkiem udziału w promocji z premią 100 zł) i najpóźniej do 3.07.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon;
 • do 31.08.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (nie trzeba za jej pomocą wykonywać jakichkolwiek transakcji, ale pobranie aplikacji i jej aktywacja jest konieczna);
 • w lipcu i sierpniu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I to wszystko, co wystarczy, by otrzymać premię 100 zł. Jej wypłata przewidziana jest najpóźniej do 30.09.2020 r. Do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o konto oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

By zdobyć dodatkową nagrodę (do wyboru) w ramach programu "Lubię to polecam - edycja 6":
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są jedynie wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty transakcji zwrócone).

Po spełnieniu powyższych warunków bank umożliwi Tobie (i osobie, która Cię poleciła) wybór nagrody. Jest to możliwe w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 60 dni. Zdecydować się można na jedną z poniższych nagród (o dokładnym terminie ważności nagrody bank poinformuje Cię przy jej przekazaniu):
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com (na zakup towarów oznaczonych "sprzedaje empik.com") - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni; 
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 zł - nagrodę można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski; nagroda w postaci kodu ma być ważna przez 60 dni , ale po jej wymianie na ekartę, już sama eKarta będzie miała ważność przez 12 miesięcy;
 • 3-miesięczna lokata 2,5% w skali roku dla kwoty od 500 do 15 000 zł.

Pamiętaj też, że:
"Nagroda przysługuje, o ile w momencie dokonywania wyboru nagrody, konto otwarte przez Zaproszonego nie zostało zamknięte lub nie znajduje się w okresie wypowiedzenia"

Ponadto, realizując warunki promocji, pamiętaj o poniższych warunkach:

▶️ Do spełnienia warunku wpływów na konto wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili można je wydać, przelać albo wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem na potrzeby promocji z premią 100 zł, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).


Jak polecać w programie poleceń Banku Millennium? 


Jeśli masz już konto osobiste w Banku Millennium, zarejestruj się w programie "Lubię to polecam" - możliwe jest to w bankowości internetowej (zakładka Oferta => Lubię to polecam), aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium. W ten sposób uzyskasz 8-cyfrowy kod polecenia, który trzeba podać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku i spełni warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty otrzymasz możliwość wyboru nagrody.

Jeśli było Ci już dane polecać w poprzednich edycjach programu "Lubię to polecam", to pamiętaj o rejestracji w aktualnej, VI edycji.

Jeśli polecić konto swemu znajomemu, to pamiętaj by ta osoba wniosek złożyła na stronie promocji, bo tylko tak składane wnioski jednocześnie kwalifikują i do uzyskania nagród w ramach programu poleceń i do promocji z premią pieniężną 100 zł na start.

Osoba polecająca może polecić konto dowolnej liczbie osób. Za każdą skuteczną rekomendację (bez limitu) będzie przysługiwała jedna nagroda do wyboru.

Konto osobiste w Banku Millennium - szczegóły oferty


W promocji można otworzyć Konto 360º lub 360º Student. Propozycja drugiego z nich skierowana jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium możliwości założenia konta; bank nie sprawdza czy ktoś jest studentem). 

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Zwolni Cię to również z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł. 

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują równocześnie do promocji z premią 100 zł i w programie poleceń) umowę z bankiem zawrzeć możesz na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie lub 
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi - zapisz się na bezpłatny newsletter, za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. I znów takie samo wykluczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po ilu latach banki niszczą dokumenty?? wtedy nie będa wiedzieli czy już ktos brał udział

   Usuń
  2. Nie niszczą. Po 10 latach jest tylko archiwizacja papierów. A kartoteka w systemie zostaje.

   Usuń
 2. Ooo, lokata 2,5%. W tych czasach piękne oprocentowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z 3 mięsiace temu to byłaby jeszcze lokata taka sobie. Bo na KO Profit było 2,6%.

   Usuń
 3. I znowu to samo - wykluczeni którzy zakładali już kiedyś Konta 360, czyli z 90% z nas
  Niech spadają z taką promocją !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam czy ktoś ostatnio wypowiadał konto w milenium? Co proponują na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 m-ce temu przy rezygnacji dostałem zwrot kartą/Blikiem po 2 i 5%. Max 360 zł rozłożone na 6 m-cy.

   Usuń
 5. Dzień dobry,
  W dniu dzisiejszym zamykałem konto w Credit Agricole i chciałem dopytać w jaki sposób to działa. Zamykając konto miałem spełniony warunek 1 płatność w miesiącu czerwcu, który sprawiał, że konto stało się darmowe a pani naliczyła mi opłatę 3 złoty za zamknięcie konta. Czy w takim razie zawsze nie jesteśmy w stanie tych kilku złotych uchronić za zamykanie czy jednak jest jakiś sposób? Czy powinno też się zastrzeżyć kartę przed zamknięciem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wpływ 1000 zł miałeś?

   Usuń
  2. Musisz jeszcze zrobić płatność w m-cu składania wypowiedzenia.

   Usuń
 6. macie jakieś rozsądne pomysły gdzie trzymać zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale o co chodzi? Jak trzymać?

   Usuń
  2. zwyczajnie trzymać, bezpiecznie żeby choć utrzymywało swoją wartość.

   Usuń
 7. Jakaś promocja karty kredytowej? Wie ktoś coś o tym. Fajnie jakby nie brali prowizji za przewalutowanie. Proszę o informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2020/05/korzystasz-zyskujesz-300-zl-allegro-od-millennium.html

   Usuń
  2. Dziękuję za pomoc. Szkoda, że biorą 2% za przewalutowanie. A na tym mi obecnie szczególnie zależy.

   Usuń
 8. Witam. Jeżeli założyłam konto w ostatniej promocji 360 Student to czy teraz dołączając do programu "Lubię to polecam" i zapraszając tam np. mamę to czy ona dostanie premie za założenie konta oraz czy ona i ja dostaniemy premię z tego lubię to polecam? Obydwie chciałbyśmy lokatę. Proszę o pomoc, nie do końca to rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 9. czy kod polecenia jest dalej aktualny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższa edycja jest już zakończona. Obecnie dostępną opisuję tutaj. Kod jest aktualny.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...