Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 400 zł za konto w BNP Paribas powraca w promocji "Premia dla ciebie"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.06.2020

Rekordowe 400 zł za konto w BNP Paribas powraca w promocji "Premia dla ciebie"

Konto w BNP Paribas założyć można w promocji z pulą nagród o rekordowej wartości.


Premia dla Ciebie 400 zł za konto w BNP Paribas
W promocji "Premia dla ciebie" do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę min. 350 zł (do wykorzystania na dowolny cel) oraz bon o wartości 50 zł do zrealizowania w sklepach Biedronka. Łącznie więc to - dawno niewidziana - suma aż 400 zł, którą można zdobyć spełniając całkiem proste warunki. Z udziałem warto się jednak pospieszyć, bo pula rejestracji jest ograniczona!

[Aktualizacja w dn. 9.06., godz. 22:50: Na stronie promocji pojawił się komunikat: "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji". Jeśli nie udało Ci się załapać, sprawdź jak zyskać rekordowe 350 zł za konto w Alior Banku.

A jeśli w promocji "Premia dla ciebie" z kontem w BNP Paribas w roli głównej już udało Ci się zarejestrować (przed komunikatem o zakończeniu akcji), to możesz mieć pewność zgarnięcia nagród (oczywiście po spełnieniu warunków promocji), bo o udziale w promocji nie decyduje kolejność zawartych umów, ale to, że udało się zarejestrować w gronie 3000 osób, które zrobiły to jako pierwsze.]

Premia dla Ciebie od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont. Uczestniczyć w promocji na szczęście mogą za to klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji uzyskać można następujące nagrody gwarantowane:
 • 2 bonusy pieniężne (w wysokości 150 i 200 zł) o łącznej wartości aż 350 zł, które wpłyną konto osobiste, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel oraz 
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tego typu bon wykorzystywać można jedno- lub wielorazowo aż do wyczerpania środków. Bon ma być ważny co najmniej do 31.10.2021 r.

Limit rejestracji. W promocji "Premia dla Ciebie" przewidziano udział maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji organizator umieści komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje wówczas nie będą już możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy, kto zdąży się zarejestrować, będzie mieć pewność wzięcia udziału w promocji i otrzymania nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

[Aktualizacja w dn. 9.06.2020 r., g. 22:50: organizator ogłosił zakończenie promocji.]

Z racji wysokości premii oraz łatwości warunków promocji, z udziałem w promocji nie warto zwlekać. Bo tego typu promocje konta w BNP Paribas potrafiły już kończyć się bardzo szybko.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 28.06.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 19.07.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej (pamiętaj też o aktywacji karty w tym właśnie terminie).
 • w lipcu 2020 r.: 
  • wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay (jeśli z tego typu płatności jeszcze nie było Ci dane korzystać, to nieco niżej znajdziesz podpowiedź jak się do tego zabrać) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł).

Za spełnienie powyższych warunków będzie przysługiwać Ci pierwszy bonus 150 zł. By zdobyć drugi bonus (w wysokości 200 zł), oprócz spełnienia warunków uzyskania pierwszego bonusu:
 • w sierpniu 2020 r.: 
  • wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay,
  • wykonaj co najmniej 2 przelewy z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (GOmobile dla klientów BNP Paribas); mogą to być przelewy np. na własne konto w innym banku) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł).

I to już wszystko, jeśli chodzi o warunki uzyskania bonusów pieniężnych. Jeśli spełnisz powyższe warunki, to możliwe będzie jeszcze zdobycie bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. By go zgarnąć:
 • od września do listopada 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay (w tym okresie wpływy na konto nie są już wymagane).

Wydanie nagród w promocji "Premia dla Ciebie"


O przyznanych nagrodach organizator promocji będzie Cię powiadamiać mailowo:
 • do 21.08. o bonusie 150 zł za spełnienie warunków do lipca 2020 r.;
 • do 23.09. o bonusie 200 zł za spełnienie warunków w sierpniu oraz
 • do 23.12. o bonie o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Na pierwszą z otrzymanych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą danych z otrzymanego maila zalogować się na stronie promocji, gdzie - najpóźniej do 26.08.2020 r. - będzie należało podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji.

Wypłata bonusów nastąpi do 31.08. (150 zł) oraz do 30.09.2020 r. (200 zł). Bon do Biedronki otrzymasz w formie kodu, który zostanie przesłany SMSem najpóźniej do 31.12.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne informacje dla uczestników promocji "Premia dla Ciebie"


Spełniając warunki powyższej promocji konta w BNP Paribas, nie zapomnij o wytycznych:

▶️ Płatności Google Pay lub Apple Pay na potrzeby promocji można wykonywać zarówno zbliżeniowo w punktach handlowo-usługowych (wtedy Twe urządzenie musi być wyposażone w moduł NFC umożliwiający tego typu płatności), jak i w aplikacji (np. Allegro).

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności (Google Pay lub Apple Pay), które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Lista choć z pozoru długa, to w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy jakie w sierpniu należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach (a przecież na pierwszą wiadomość należy zareagować i uzupełnić dane do przelewu bonusów), to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w BNP Paribas, charakteryzujące się poniższymi, bardzo klarownymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek: wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić żadnych dodatkowych kosztów, najlepszym wyborem jest Karta Otwarta na Dzisiaj. By uniknąć opłaty za tę kartę, miesięcznie wystarczy wykonać nią co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (pamiętaj o tej płatności, gdyż transakcja za pomocą BLIKa to co innego, niż płatność kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją z premią do 350 zł oraz z bonem o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę o konto zawrzesz wtedy za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie jeszcze kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

91 komentarzy:

 1. Czy posiadanie limitu allegro wyklucza / zalicza sie jako umowa ramowa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie droga do udziału w promocji jest otwarta. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. Mam limit/raty od.nowa z Allegro i BNP. Przed chwilą podpisałem umowę o konto w promocji. Więc chyba się udaje :)

   Usuń
  3. Nie wyklucza. Korzystałem z poprzedniej promocji.

   Usuń
 2. Czy 5 płatności Google Pay załatwi 1 płatność miesięcznie aby karta była darmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność Google Pay (czy Apple Pay) to ciągle płatność tą samą kartą (acz w nieco innej formie). Te transakcje zwalniają więc z opłaty (za Kartę Otwartą na Dzisiaj).

   Usuń
 3. Czy płatności muszą być na jakąś minimalną kwotę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Konto zamykałem 14.06.2019 r. Czyli jeszcze muszę tydzień zaczekać i będę mógł zakładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj przy zamknięciu konta obowiązuje 30 dni okresu wypowiedzenia więc konto rzeczywiście zostało zamknięte 14.07.2019r.

   Usuń
 5. Coś ostatnio słabo Paribas wrzuca promocje z kartami kredytowymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Ale ostatnio to mieli przy tym wyśrubowane wymogi.

   Usuń
 6. A co z klientami Credit Agricole?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co ma być? To 2 różne banki.

   Usuń
 7. Czy trzeba wyrabiać kartę do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "zawrze Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej". Tak, wyrobienie karty jest konieczne do otrzymania nagrody.

   Usuń
 8. czy jest tu program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma i odkąd bawię się w promocje bankowe (ok. 4 lata) nie było.

   Usuń
 9. Jeśli w niedzielę zarejestrowałem się do poprzedniej promocji Na stacji korzyści i złożyłem wniosek o założenie konta, to czy moge jeszcze wypowiedzieć tamtą umowę i wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpienie od umowy. Ale szczerze powiedziawszy to bym raczej odpuścił bo nowy wniosek później może nie przejść albo promocja skończy się zanim ci zamkną tamto konto i zosstaniesz z niczym.

   Usuń
 10. Czy podpisanie umowy przy karierze jest bezpieczne? Bądź co bądź to obcy człowiek ma wglad do dowodu osobistego i może wziąć na nas kredyt... Wiem, że czarnowidztwo ale czy jest to całkiem bezpieczne? Ten bank nie daje możliwości np uzycia przelewu werytikacyjnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa zawierana jest zdalnie (SMSem), a kurier przyjeżdża jedynie w celu potwierdzenia tożsamości (i przy okazji przekazuje kartę), co umożliwia aktywację konta. Nie przekazuje mu się kserokopii dowodu, a jedynie okazuje dokument (który temu właśnie służy - tak samo musimy go okazywać w urzędzie, banku, komisji wyborczej, recepcji hotelu i wielu innych miejscach).

   Usuń
 11. Czy tym google pay mozna placic w internecie? Jak to wtedy wyglada? Normalnie podaje nr karty, date waznosci i cvc. A w przypadku google pay?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak to ogarnąć nie mając NFC w telefonie ? Np platności na Allegro przy wyborze GP i dodanej tam karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy kartę można dodać do telefonu np. współmałżonka, który posiada w telefonie NFC?

   Usuń
  2. Irzin40. Jak kupujesz w apce Allegro i wybierzesz Google Pay to ci się połączy i płatność ściągnie z karty podpiętej w Google Pay.

   Anonimowy. Można bez problemu.

   Usuń
  3. Sprawdzalem na www.manager.paczkomaty.pl i konto w InPostem doladowalem sobie poprzez GP.
   Ale nir jest to doladowanie widoczne potem w aplikacji Googke Pay, jakby platnośc byla tylko kartą. Akurat karta z Santandera dodana do GP. Po wybraniu płatnosci GP przerzucilo na strone platnosci 3D Secure i trzeba bylo wpisać kod z sms. Z konta Santander pobrało kwote, ale w GP nie jest to widooczne...

   Usuń
 13. Co ma znaczenie przy określeniu czy załapałem się do 3000 uczestników? Podpisanie umowy przy kurierze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się kolejność rejestracji na stronie promocji. Kto zdąży się zarejestrować, ten już ma pewność udziału w promocji. Jeśli pula rejestracji wyczerpie się, to kolejne już nie będą możliwe (a na stronie będzie komunikat o zakończeniu akcji). Kolejność zawarcia umów nie ma w tym przypadku znaczenia.

   Usuń
 14. Jak posiadam w Bnp kartę kredytową, to przejdzie wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej promocji konta u mnie przeszedł.

   Usuń
 15. Super! Założone. Mam w notatkach zapisane że poprzednie konto zamknąłem 20.05.2019 (zwykle zapisuje datę już zamkniecia, a nie zlozenia dyspozycji), więc się łapie. Ale czy gdybym się jednak pomylił to dostanę gdzieś informację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dopytać o datę zamknięcia tamtego konta w placówce, wiadomością w bankowości lub poprzez infolinię. Gdyby okazało się, że 12 miesięcy jeszcze nie minęło, to pozostanie odstąpienie od umowy (nie należy mylić z wypowiedzeniem; odstąpienie przysługuje jedynie w ciągu 14 dni od jej zawarcia na odległość - wtedy umowa jest uznawana za niezawartą).

   Usuń
 16. Zapytam tylko pro forma: pewnie jako pozostająca osoba aktualnie bez zatrudnienia - standardowo nie mam szans na podpisanie umowy z bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli chodzi samo założenie konta w promocji to zatrudnienie nie jest wymagane, ważne jest zasilenie konta kwotą 500 zł w poszczególnych miesiącach. Wpływy nie muszą być od pracodawcy! np. mogą być od kogoś z rodziny. Co innego z kartą kredytową, tam wynagrodzenie jest potrzebne i weryfikowane.

   Usuń
  2. Zgadza się! W przypadku promocji kont osobistych zatrudnienie nie jest wymagane (poza nielicznymi wyjątkami promocji, w których wymagany jest wpływ wynagrodzenia). Co innego to promocje produktów kredytowych (np. karty kredytowej) - wtedy wymagane są stałe dochody, a więc np. wynagrodzenie wynikające z umowy o pracę. Ale tutaj nie ma to znaczeni (wpływ może pochodzić z dowolnego źródła - też np. z własnego konta w innym banku).

   Usuń
  3. Dziękuję bardzo za wyjaśnienia:) Okazało się, że i tak w telefonie nie mam modułu NFC, więc raczej w moim przypadku jest "po zawodach"...

   Usuń
  4. Niekoniecznie. Przecież można mieć Google Pay i płacić w aplikacji albo na stronie internetowej. Tak można płacić: Allegro, Audiotek, Empik., Flixbus, iTaxi, Multikino, oponeo, Pizzaut, Pyszne.pl, Play, Rossmann, Skycash, T-Mobile, Uber. Nie potrzeba do tego NFC

   Usuń
 17. Czy jeśli zawarłam umowę, to muszę coś jeszcze zrobić/potwierdzić, by kurier przyjechał do mnie z kartą, czy po prostu czekać?

  OdpowiedzUsuń
 18. A jak już kiedyś miałem konto w BNP Paribas, ale minęło 12 miesięcy to mogę wziąć udział choć już wtedy płaciłem Google Pay? Wtedy to jeszcze był Android Pay. Czy to mnie jakoś może wykluczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres wykluczenia dotyczy wyłącznie posiadania konta osobistego. A to czy kiedyś korzystało się z Google Pay (daw. Android Pay) czy nie, to na szczęście nie ma znaczenia. Możesz więc brać udział :)

   Usuń
 19. Inne banki mogłyby brać przykład z wysokości premii i długości karencji.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy można używać tego samego numeru telefonu dla różnych osób posiadający konto ? Czy mam rozumieć że jedno konto równa się 1 numer telefonu ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Odpowiedzi
  1. Nooo. Nie udało się załapać 😪

   Usuń
 22. Wygląda na to że promocja skończona :(

  OdpowiedzUsuń
 23. Na stronie promocji wyczerpala się pula wniosków, mój wniosek utknal na etapie wrzucania zdjęcia dowodu (za duży plik) a musiałam już wychodzić do pracy. Czy jako zaczety wniosek łapie się na premię jeśli zaczęłam go skladac gdy jeszcze nie wyczerpala się pula wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe, że udało się na czas zarejestrować na stronie promocji. Zakończenie składania wniosku czy zawarcie umowy nie ma już w tym względzie znaczenia (ważne, by wyrobić się w terminach).

   Usuń
 24. Z jednej strony to była atrakcyjna promocja. Z drugiej zawsze DUŻE WĄTPLIWOŚCI budzi, gdy organizatorem promocji nie jest bank, a jakaś malutka spółka z.o.o. (tak wynika z regulaminu). Nie bardzo podoba mi się to ujawnianie w końcu dość poufnych danych takiej firmie.... Nie zastanawialiście się nad tym....?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firma ta działa we współpracy z BNP Paribas już od ok. 4 czy nawet 5 lat i w praktyce ma wyłączność na organizację promocji konta w tym banku. Dane uzupełniane podczas rejestracji są ograniczone (oświadczenia ze zgodami nie pozwalają na ich wykorzystanie w inny sposób niż tylko na cele obsługi promocji), a wniosek o konto już składany jest na stronie banku (po przekierowaniu ze strony promocji), więc wszystkie dane trafiają bezpośrednio tylko i wyłącznie do banku.

   Usuń
  2. Brałem udział w 3 promocjach. Właściwie w 2, a teraz w kolejnej. Żadnych uwag nie mam. Na maila który wykorzystuje tylko do BNP żaden spam nie przychodzi.

   Usuń
  3. W odniesieniu do wcześniejszych odpowiedzi. Nadal jest do dla mnie dziwne. Dlaczego tak duży bank, organizujący regularnie promocje, nie może tego załatwić sam, tylko musi wynajmować zewnętrzną firmę? Przecież w centrali pracuje pewnie kilka tysięcy osób, a do obsługi takiej promocji może trzeba jednej osoby, szczególnie, że wsyzstko jest zautomatyzowane (mówię o części pracy, którą robi ta firma, bo zapytania klientów czy inne sprawy i tak załatwia bank).

   Usuń
  4. Jeśli się boisz, to nie korzystaj. Więcej promocyjnych wniosków z puli zostanie dla nas... ;)

   Usuń
 25. czy ktoś się orientuje czy w BNP Paribas można nadpłacać kartę kredytową MasterCard Standard czy są za to pobierane jakieś opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można nadpłacać. Nie ma za to opłaty. Ale maksymalnie suma płatności w jednym dniu wynosi tyle co limit na karcie. Nie da się więcej.

   Usuń
  2. Nie da się jakoś zmienić dziennego limitu?

   Usuń
 26. Dzień dobry. Niedawno kupiłem komórkę i byłem przekonany, że jest tam moduł NFC. Niestety po dodaniu karty do google pay, wyskoczył mi komunikat że nie mogę płacić kartą z tej komórki. I stało się, jednak nie posiadam modułu NFC w komórce. Czy jest jakiś trik pozwalający użyć google pay do płacenia bez tego modułu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz wbudowanego modułu NFC w telefonie to już nic zrobić się nie da. Ale powinno dać się podpiąć kartę w Google Pay i płacić w apkach

   Usuń
  2. np. Allegro

   Usuń
 27. Ja z innej beczki. Odnosnie funkcjonujacego jeszcze konta BGZ Optima. Wlasnie przyslali nowa tabele oprocentowania. Wesolo. Ma ktos tam jeszcze konto, warto wogle je jeszcze miec ? Czy zamykac, bo chociaz jest calkiem darmowe ale zamieszanie w papierach robi.Kliknijcie cos prosze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamykaj bo to już do niczego się nie nada. Oprocentowanie żenujące.

   Usuń
  2. Dzieki za odp.Wczoraj zamknalem.

   Usuń
 28. Dostał ktoś już kartę do konta kurierem ? U mnie minął tydzień i cisza ze strony kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kurier był dzisiaj.

   Usuń
  2. ja też czekam od 9 czerwca.. napisałam dziś do nich,zobaczę co odpiszą

   Usuń
 29. Dostał już ktoś maila z prośba o podanie nr konta do wypłaty?

  OdpowiedzUsuń
 30. Dziś 20 a maila dalej brak. Dostał juz ktoś wiadomość?

  OdpowiedzUsuń
 31. Dziś 20 a wiadomości dalej brak. Dostał ktoś już maila?

  OdpowiedzUsuń
 32. Mail właśnie dotarł. BNP pozytywnie mnie zaskoczyło - omyłkowo wykonałem tylko 4 transakcje apple pay (myślałem, że trzeba 3), a i tak wypłacą nagrodę. Brawo :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji dopuszcza płatności Apple Pay i Google Pay (bo w praktyce to ciągle płatności tą samą kartą, ale w nieco innej postaci - podpiętą pod apkę).

   Usuń
 33. O 16.45 przyszły e-maile o przyznaniu premii. Cztery konta, cztery premie. Czas uzupełnić numery rachunków do wypłaty bonusów.

  OdpowiedzUsuń
 34. Spełniłem warunki, nie dostałem maila co mogę zrobić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamować Parobas :)

   Usuń
  2. Kosik z Krakowa21 sierpnia 2020 21:14

   Reklamacja na premiadlaciebie@bnpparibasplus.pl

   Usuń
 35. Ja też spełniłam warunki, zaznaczyłam zgody, zmieściłam się w terminie i echo. Rozmawiałam z panią z banku, sprawdziła i wszystko jest ok, a maila nie otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz w spamie? Ja tam miałam.

   Usuń
 36. Witam. Przez nieuwagę uzupełniłem numer konta dopiero dzisiaj (29 sierpnia), a trzeba było to zrobić do 26 sierpnia. Czy w związku z tym mogę zapomnieć o premii, czy są jeszcze jakieś szanse ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem już sygnały od Czytelników przy okazji poprzednich edycji, że mimo spóźnienia premie były wypłacane. Pozostaje więc zaczekać na wpływ bonusu. A gdyby takowego nie było, to sugeruję zgłosić reklamację - wszak mail często wpada do spamu, więc może umknąć uwadze.

   Usuń
  2. A co jeżeli zrobi się to już po terminie wypłaty pierwszej premii? Przepada tylko pierwsza premia, wszystkie czy zostanie to może jakoś wyrównane np. przy drugiej?

   Usuń
 37. Dzisiaj przyszedł przelew z pierwszą nagrodą.

  OdpowiedzUsuń
 38. 23.12.2020 Przyszedł SMS z bonem do Biedronki na 50zł
  III nagroda odebrana :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam, czy mozna wykorzystac kod 50zl do biedronki na alkohol w zwiazku ze zblizajacym sie sylwestrem? z gory dziekuje za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy mozna wykorzystac kod. do biedronki na alkohol?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można na wszystko. Nie ma wykluczeń.

   Usuń
 41. Dzień dobry, wszystkie nagrody odebrane - czy mogę teraz zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, :) , wiadomo, ale - czy można teraz zamknąć konto - bez konsekwencji i jakichś opłat lub kosztów za zamknięcie konta po odebraniu nagród.

   Usuń
  2. Jeśli nie brałeś karty kredytowej to zamykasz bez żadnych opłat

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...