Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł za mKonto Intensive w mBanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

3.06.2020

Premia 300 zł za mKonto Intensive w mBanku

Po pewnej przerwie mBank odpalił nową promocję z premią aż 300 zł za mKonto Intensive.

mKonto Intensive z premią 300 zł od mBanku
Konto z kategorii prestiżowych wyróżnia się wysokością premii. Ale trzeba mieć jednak na uwadze, że wymaga większej aktywności, niż inne.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

mBank: mKonto Intensive z premią – III edycja 


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która:
"począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
b. rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017" [to cyfry od trzeciego do dziesiątego miejsca w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa.]

Jeśli więc takie konto osobiste czy oszczędnościowe o wspomnianych numerach było Ci dane posiadać, ale udało się je zamknąć przed 1.01.2017 r., to teraz możesz powrócić do mBanku i wziąć udział w niniejszej promocji.

Nagroda. W promocji "mKonto Intensive z premią - III edycja" zgarnąć można 6 bonusów po 50 zł każdy. Łącznie da się zatem zyskać nawet 300 zł. Te środki mBank będzie wypłacał na Twe konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Alternatywna promocja mBanku. Poniższa promocja wymaga wykonywania płatności kartą i/lub BLIKiem na sumę min. 2 500 zł miesięcznie (więcej szczegółów przedstawiam niżej). To dużo, więc jeśli taki wymóg jest poza Twym zasięgiem, to możesz sprawdzić alternatywną promocję mBanku, w której do wzięcia czeka premia do 140 zał eKonto osobiste + 2,5% dla oszczędności (a w tej promocji już wiele płacić nie trzeba, bo wystarczy 5 transakcji w miesiącu - na dowolne, nawet drobne kwoty).

Zasady promocji "mKonto Intensive z premią - III edycja" 


By wziąć udział w tytułowej akcji:
 • najpóźniej do 31.08.2020 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą, zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji oraz zawrzyj umowę z bankiem; 
 • począwszy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy z bankiem; wykonuj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 2 500 zł miesięcznie w punktach handlowo-usługowych (i transakcji nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek dotyczący aktywnego korzystania z karty i/lub BLIKa otrzymasz bonus 50 zł. Jego zdobywanie możliwe jest przez 6 kolejnych miesięcy. Wypłata bonusów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.
💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w czerwcu, to lipiec będzie pierwszym miesiącem, za który możesz uzyskać bonus - bank wypłaci go do końca sierpnia. Ostatnim premiowanym miesiącem będzie w tej sytuacji grudzień (a bonus za ten miesiąc wpłynie do końca stycznia 2021 r.). 

mKonto Intensive - szczegóły oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby niniejszej promocji to:
 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna za konto nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł (mogą to być przelewy z Twego konta w innym banku; liczy się wpływ, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas) lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe.

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne, więc mKonta Intensive nie opłaca się zakładać jako konta wspólnego (np. ze współmałżonkiem), ani na konto wspólne zmieniać.

Jak założyć mKonto Intensive w promocji z premią 300 zł?


Już we wniosku o mKonto Intensive wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. Do wyboru jest kurier lub placówka banku.

W przypadku podpisywania umowy w placówce banku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku o konto).

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Są jakieś wyłączenia co do płatności wymaganych do zgarnięcia bonusu? Bo na przykład Turbokartę Santandera można spłacać BLIK'iem, więc rodzi mi się pewien cebulowy pomysł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń. Czytam w myślach więc twój pomysł jest dobry.

   Usuń
  2. 2500 może odstraszać ale w praktyce jest to bardzo łatwe do ogarnięcia :)

   Usuń
  3. Sugerujesz jakiś rewolucyjny pomysł? :-)

   Usuń
 2. Druga linijka artykułu BŁĄD jest napisane mKnoto 🤪

  OdpowiedzUsuń
 3. ech, ciągle ta data 1.01.2017

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, jeśli ktoś miał już konto w mBanku i zamknął je później, to musi zaczekać (np. na taką okazję, jak była w lutym, kiedy to okres wykluczenia dla byłych klientów był praktycznie tylko kilkudniowy).

   Usuń
 4. Czy płatności internetowe też się zaliczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o wykonywaniu płatności kartą i/lub BLIKiem w punktach-handlowo usługowych, nie wspominając o płatnościach w Internecie. Aczkolwiek takie zapisy w promocjach tego banku są stosowane już od kilku lat i - jak wynika z doświadczeń Czytelników - płatności w Internecie też są zaliczane.

   Usuń
 5. czyli, jeżeli zamknąłem takie konto dokładnie 01.01.17 to już się nie łapie na tą ofertę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.01.2017 r. nadal byłeś posiadaczem konta, więc niestety nie.

   Usuń
 6. Kurier jakiej firmy?

  OdpowiedzUsuń
 7. A dostał ktoś maila już z promocji ze stówką bez karencji?? Mail miał być do 17 czerwca. Wiesz coś Złotówa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miale były, premia wpłynęła. Tu masz info:
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/06/finalizacja-promocji-twoje-konto-z-bonusem-i-premia.html

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...