Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 300 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.06.2020

Zyskaj nawet 300 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności

Alior Bank odpalił promocję "Z nami najlepiej - 4 edycja" z rekordowo wysoką premią pieniężną!

Promocja "Z nami najlepiej - 4 edycja": do 300 zł za konto w Alior Banku
Do wzięcia czeka gwarantowana premia 300 zł oraz 50 zł na zakupy (w samodzielnie wybranym sklepie). A oprócz tego są jeszcze zwroty za płatności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Z nami najlepiej - 4 edycja, czyli premia do 300 zł za konto w Aliorze


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku.

Udziału w promocji nie może wziąć też osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.12.2019 r. do 31.05.2020 r. (promocja jest dostępna od 1.06. do 31.07.2020 r. - to czas, w którym można wysłać wnioski, by załapać się na premię do 300 zł).

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) nie wyklucza z promocji. Udział w akcji brać mogą również posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 300 zł, które bank wpłaci na Twe konto (środki będzie więc można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel). To nagroda podstawowa. O pozostałych gratyfikacjach do zgarnięcia piszę nieco niżej.

Zasady promocji.  By wziąć udział w promocji "Z nami najlepiej - 4 edycja":
 • najpóźniej do 31.07.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (zgodnie z regulaminem do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone poprzez stronę internetową); 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;

I już za to będzie Ci przysługiwał bonus w wysokości 100 zł. Otrzymasz go szybko, bo do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o konto.

Ale do zgarnięcia pozostanie jeszcze 200 zł, które otrzymasz w ośmiu bonusach po 25 zł każdy. By je zgarniać, przez 8 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy; kolejność spełniania poniższych warunków jest dowolna):
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie); 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie, gdyż bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz 
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości 1 500 zł.

Każdy z bonusów 25 zł bank będzie wypłacał do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Do czasu wypłaty każdego z bonusów nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych zasadach:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: pamiętaj, że Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
4) 6012, określający instytucje finansowe, 
5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna). 

Pozornie lista może wydawać się długa, ale przede wszystkim chodzi tutaj o wykluczenie miejsc, w których można by zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Spokojnie można wykonywać płatności w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.

▶️ Przez wpływy (te na sumę 1500 zł), Alior Bank rozumie:
"przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach; 
przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku [czyli w Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których Klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; 
przelewy z rachunków prowadzonych w Banku [czyli w Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] dla firm, których Klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo"

Zatem najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest przelew środków z własnego konta w innym banku (przelew nie może pochodzić z Twego konta w Aliorze, ani w T-Mobile Usługi Bankowe). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (część lub całość środków w dowolnym momencie może wydać, przelać lub wypłacić).

3400 punktów na powitanie... czyli dodatkowe 50 zł na zakupy


[Aktualizacja: Promocja z punktami zakończyła się. Promocja z premią do 300 zł dostępna jest niezmiennie do 31.07.2020 r. (włącznie) - liczy się data złożenia wniosku o konto.]

W tej promocji (skierowanej zarówno do nowych, jak i obecnych posiadaczy konta w Alior Banku, o czym pisałem już tutaj) zgarnąć można punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile (wcześniej znanym jako Priceless Specials). To darmowy program lojalnościowy dla wybranych kart wydawanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należy też karta Mastercard wydawana do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku).

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Do wzięcia bywają też punkty w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I to właśnie na punkty powitalne (w liczbie 3400) jest teraz okazja w Alior Banku. Taka liczba punktów na start wystarczy aby odebrać voucher na zakupy o wartości 50 zł (np. Circle K, Decathlon, Home&You, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności w katalogu).

Promocja skierowana jest do osób, które nie przystąpiły do programu Bezcenne Chwile, w ramach karty wydanej przez Alior Bank, przed dniem 05.05.2020 r

Warunki do spełnienia są proste. By uzyskać 3400 punktów:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials - po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w swe konto - np. Konto Jakże Osobiste - wtedy wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials (to wcześniejsza nazwa programu Bezcenne Chwile) i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych); 
 • podczas  rejestracji wyraź zgodę do co najmniej jednego kanału komunikacyjnego, tj. numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail: „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/ schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” i/lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.” 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Bezcenne Chwile) wykonaj min. 5 płatności kartą w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagroda w postaci punktów ma być przyznana całkiem szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy.

Promocja z punktami powitalnymi ma być dostępna do 30.07.2020 r., ale z rejestracją w programie Bezcenne Chwile nie warto zwlekać, bo pula nagród została ograniczona (do 16 300 sztuk nagród po 3400 punktów każda). Promocja z premią pieniężną do 300 zł nie jest limitowana - każdy kto weźmie w niej udział (i spełni warunki), ten ją uzyska.

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - szczegóły oferty


Główne cechy konta zakładanego w Alior Banku na potrzeby powyższej promocji to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku; warto zwrócić uwagę na to, by wpływ był od razu w kwocie min. 1500 zł - to w celu uniknięcia opłaty za konto, choć na potrzeby promocji wystarcza suma mniejszych wpływów) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (wliczają się do tego płatności Google Pay lub Apple Pay; ale do tej sumy nie zostaną uwzględnione transakcje BLIKiem); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone w taki sposób; promocja z premią do 300 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych;
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku.

I tyle wystarczy już wiedzieć, jeżeli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu premii do 300 zł oraz 50 zł na zakupy. Jednak z Kontem Jakże Osobistym zyskać możesz więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści (dzięki nim możesz uzyskać zwroty za płatności).


Konto Jakże Osobiste. Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydają się być zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKiem (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz BLIKiem (wykorzystując 6-cyfrowy kod podczas płacenia).

Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami do 300 zł).

Dodam jeszcze, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartę i uzyskać zwroty.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom: Marcie i Joannie.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

224 komentarze:

 1. No i takie promocje to ja lubię! Wniosek leci.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Udziału w promocji nie może wziąć osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.12.2019 r. do 31.05.2020 r."

  Jeśli konto w Alior założyłem w październiku 2019 i zamknąłem w kwietniu 2020 (dla premii) to mogę teraz ponownie je otworzyć i zgarnąć premię? :) Coś za łatwo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jeszcze jest ten warunek: "Udział wziąć może osoba (...), która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku".

   Usuń
  2. Czy dsrmowe konto internetowe w Alior jest traktowane jako konto osobiste?

   Usuń
  3. Konto Internetowe to też konto osobiste.

   Usuń
 3. Czy jak mam konto w T-Mobile Usługi Bankowe to aby na pewno nie będzie to przeszkodą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział. W tym zakresie nie ma cienia wątpliwości, bo regulamin promocji przewiduje taką sytuację (§ 3, ust. 3): "Posiadanie (...) konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej" :)

   Usuń
 4. Niestety ale oprocentowanie na KO-korzyść z 3% mocno spadnie 1. lipca ... zapewne do 1% jednak premia jest solidna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1% to raczej nie. Bo z definicji to jest 'korzyść'. Obstawiam że będzie 2-2,5%

   Usuń
  2. jest 2 lipca i jest 1% ;( Nie wiem, co robić. Zakładam IKZE.

   Usuń
 5. I pomyśleć, że w sierpniu tego roku alior dawał jedynie 150 zł za założenie konta....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu tego roku? Ano to tym bardziej warto skorzystać z okazji skoro w przyszłości ma być mniej ;)

   Usuń
  2. No właśnie to przeczy temu, że ma być gorzej, bo póki co jest lepiej... :)

   Usuń
 6. Czy wykluczone kody MCC dotyczą także płatności których suma zwalnia z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę czy na potrzeby uzyskania podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym mogą być dowolnymi płatnościami (nie ma wykluczeń).

   Wykluczone kody MCC dotyczą jedynie płatności na potrzeby promocji z premią do 300 zł oraz zwrotów za płatności (tych do 20 zł miesięcznie).

   Usuń
 7. ... tylko dlaczego przechodząc z tego linka w artykule na stronie banku nie ma żadnego info o tych bonusach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że w banku pracują nad zmianą grafiki na stronie z wnioskiem. Kluczowy jest jednak obowiązujący regulamin (a zgodnie z nim tak złożony wniosek z automatu kwalifikuje do promocji; podobnie było w poprzednich edycjach tej promocji).

   Usuń
 8. Jak mogę sprawdzić kiedy zamknąłem konto w Aliorze?

  OdpowiedzUsuń
 9. Bezcenne chwile - jeżeli już jestem w programie z kartą z Banku Pekao, to na tę kartę Aliora zakładam nowe konto, czy w jakiś sposób mogę dopisać się do istniejącego?

  OdpowiedzUsuń
 10. Konto oszczędnościowe trzeba zakładać?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy w okresie promocji wystarczy zrobić trzy płatności kartą na dowolną kwotę czy na min. 300zł?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jakiś czas temu w prmocji MoneyManii chciałem otworzyć konto, wszystko uzupełniłem jednak konta nie otwarłem ponieważ jako weryfikację danych wybrałem przelew z innego banku, tylko że akurat nie można było do tego użyć konta w banku Nest z którego korzystam. Wniosek na MM był jako potwierdzony, jednak weryfikacji nie dało się wykonać jeszcze raz, konta ostatecznie nie otworzyłem. Czy mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam sie pod pytanie. Z tym ze ja juz po pierwszym kroku mialem problem i wyskoczyl mi komunikat, ze 'nie mozna zalozyc konta przez internet' i mial ktos do mnie zadzwonic, zeby kontynuowac wniosek. Nikt nie zadzwonil, a ze byl to juz koniec miesiaca (kwiecien) to nie zdazylbym i tak przed uplywem promocji, wiec zostawilem temat.

   Usuń
  2. Złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.12.2019 r. do 31.05.2020 r. wyklucza z udziału w obecnie dostępnej promocji (regulamin nie zawiera uszczegółowienia tej kwestii, ani nie daje odpowiedzi na to, co w sytuacji, gdy ten wcześniejszy wniosek nie został sfinalizowany nie z braku woli klienta, ale z powodu decyzji banku). Jedyne co pozostaje, to zgłosić reklamację - odpowiedź na nią będzie podkładką do tego czy można wziąć udział w obecnej promocji.

   Usuń
  3. Ta ja złożyłem reklamacje i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

   Usuń
 13. A ja mam pytanie. W programie Payback jest 5000 punktów za założenie konta Jakże osobistego. Czy zakładając konto z Payback można liczyć na bonus 300 zł i dodatkowo punkty z Payback? Strona do założenia konta wchodzi ta sama co z powyższego opisu. Ma ktoś taka wiedzę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg infolinii promocje nie łączą się.

   Usuń
 14. Czy zgody marketingowe są obowiązkowe??

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy 1500 zł w każdym z tych miesięcy musi pojawić się jednorazowo, czy można wykonać np 3 przelewy na 500 zł w ciągu miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji wystarczą wpływy na sumę min. 1500 zł (więc mogą być np. 3 po 500 zł). Ale na potrzeby zwolnienia z opłaty za konto wymagany jest wpływ jednorazowy na kwotę min. 1500 zł (więc lepiej zrobić tak; no chyba, że ktoś nie ukończył 26 lat, to wtedy na konto darmowe, a wystarczy suma mniejszych wpływów na potrzeby promocji).

   Usuń
  2. To ja mam jeszcze pytanie czy te pieniądze trzeba przez jakiś czas utrzymywać na koncie?

   Usuń
  3. Czy aby uniknąć miesięcznej opłaty za prowadzenie konta należy w każdym miesiącu następującym kolejno po sobie wpłacać jednorazowo 1500,00 zł na to konto ?

   Usuń
  4. Środków nie trzeba utrzymywać na koncie. Liczy się ich odnotowanie w historii konta (a w dowolnym momencie część lub całość można wydać, przelać lub wypłacić).

   Comiesięczny wpływ 1500 zł w celu uniknięcia opłaty za konto potrzebna jest w każdym miesiącu kalendarzowym (dotyczy jedynie osób, które ukończyły 26 lat; ale i w przypadku młodych potrzebne są wpływy, ale to już tylko na potrzeby promocji).

   Usuń
 16. Wypełniłam formularz po czym dostałam komunikat, że nie mogę założyć konta przez internet i skontaktuje się ze mną telefonicznie pracownik, żeby otworzyć konto. Czy takie otwarcie konta (niby w wyniku wypełnienia formularza na stronie, ale jednak nie przez internet) będzie się liczyło w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotąd, w poprzednich edycjach, tak kontynuowane wnioski zaliczały się do promocji. Podejrzewam, że teraz będzie podobnie (ale dopytam i wrócę z odpowiedzią, gdy ją uzyskam).

   Usuń
  2. Dzwoniła konsultantka, zapytałam o to. Powiedziała, że nie jest pewna ale raczej jeśli będziemy kontynuować przez telefon to nie obejmie mnie promocja. I nie wiedziała niestety, dlaczego ten formularz internetowy nie przeszedł.

   Usuń
  3. Ja natomiast podczas rozmowy przez telefon usłyszałem, że konto założone przez telefon będzie się liczyło do tej promocji.

   Usuń
  4. I już dostałem odpowiedź. W takim przypadku jak opisany, wniosek o konto (którego nie udało się dokończyć przez Internet, a był kontynuowany telefonicznie - po kontakcie ze strony konsultanta banku) będzie zaliczony do promocji.

   Usuń
  5. Chodzi o to jak pojawi się ZAMÓW KONTAKT? Zamówiłem właśnie i wtedy będę się łapał na promocję dalej?

   Usuń
  6. Tak, wtedy wniosek będzie kwalifikował się do promocji.

   Usuń
  7. Miałem podobnie, wczoraj składałem wniosek online. Praktycznie po pierwszej stronie (imię, nazwisko, pesel, email i nr tel) wyskoczył komunikat, że nie można kontynuować go internetowo. Była informacja, że ktoś zadzwoni. Dziś pani zadzwoniła. Spytałem czy ten wniosek mi się zaliczy do promocji. Nie wiedziała powiedziała, że zadzwoni jak sprawdzi. Oddzwoniła ponownie i powiedziała, że nie. Na to ja, że w takim razie nie chcę kontynuować wniosku. Powiedziałem jej, że czytałem w opisie promocji na jakiejś stronie internetowej (oczywiście nie powiedziałem, że na bankobraniu :) jak inna osoba miała podobny problem i po sprawdzeniu w banku okazało się, że wniosek jak najbardziej będzie brał udział w promocji. Po tych moich słowach, pani powiedziała, że dobrze w takim razie sprawdzi jeszcze raz i zadzwoni. Oddzwoniła ponownie i okazała się, że jednak się da. Wniosek dokończyliśmy telefonicznie i konto założone:)

   Usuń
  8. Niestety konsultanci czy szerzej pracownicy banków, w tym także placówek (to ogólne spostrzeżenie; nie dotyczy tylko promocji) często przyjmuję najbardziej asekuracyjne stanowisko. Bezpieczniej bowiem powiedzieć "nie", niż "tak" (gdyby później miało to minąć się z rzeczywistością).

   Niestety jednak często działa to na niekorzyść klienta i pozostaje żałować, że od samego początku brakuje zaangażowania w celu wyczerpującego wyjaśnienia sprawy. Odnosząc się jednak do powyżej opisanej sytuacji, pozostaje cieszyć się z pozytywnego finału sprawy (no i pogratulować drążenia sprawy!).

   Usuń
 17. Ile takich kont można założyć?

  OdpowiedzUsuń
 18. W kwietniu złożyłem wniosek o konto jakże osobiste jednak nie doszło do podpisania umowy, czy mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, bo udziału w promocji nie może wziąć też osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.12.2019 r. do 31.05.2020 r. Bez względu na finał tamtego wniosku. Pozostaje zaczekać na jakąś inną, miejmy nadzieję, kolejną promocję.

   Usuń
 19. Kilka pytań:
  1. Posiadam konto techniczne w Aliorze (założone na potrzeby lokaty) czy wyklucza mnie ono z promocji?
  2. Żona jest pełnomocnikiem tego konta technicznego, czy ona może skorzystać z promocji?
  3. Czy konto w Alior Kantor zalicza się do kont walutowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Nie wyklucza. Wykluczyć może tylko posiadanie konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku.
   2) Pełnomocnicy nie są wykluczeni.
   3) W regulaminie promocji można znaleźć zapis "Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej" (zatem konto w kantorze jest czymś innym i nie wyklucza z promocji).

   Usuń
  2. Dzisiaj na infolini zadałam pytanie dotyczące konta technicznego. Otrzymałam odpowiedź, że konto techniczne wyklucza z udziału w promocji. Jak to jest naprawdę?

   Usuń
  3. Nie ma podstaw do takiego twierdzenia konsultanta. Odpowiedź niestety wprowadza w błąd. Wykluczyć może tylko i wyłącznie konto osobiste, walutowe i/lub Karta Kibica.

   Usuń
 20. Czy jeśli nie spełnię warunków, np w trzecim miesiącu i nie otrzymam 25 zł to będę mógł go otrzymać w kolejnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie :) ale podejrzewam, że tak

   Usuń
  2. będziesz mieć przerwę. Ale ten jeden bonus już przepadnie

   Usuń
 21. Aby karta była darmowa trzeba wykonać transakcje na kowte 300zł.

  "0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (wliczają się do tego płatności Google Pay lub Apple Pay; ale do tej sumy nie zostaną uwzględnione transakcje BLIKiem);"
  Czy płatnośc w internecie poprzez podanie numeru karty daty ważności i kodu ccv zalicza do obrotu tych 300 aby uniknac opłaty za karte???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zaliczą się.

   Usuń
  2. Czyli można np. doładować Revoluta?

   Usuń
  3. Tak. R. będzie okey.

   Usuń
  4. Może ktoś potwierdzi, że doładowanie Revoluta zwalnia z opłaty za kartę? Regulamin mówi tylko o transakcjach bezgotówkowych na kwotę 300 zł, ale nie jest napisane czy bank w ten sposób traktuje Revoluta...

   Usuń
  5. A doładowanie Paypal również zwolni z opłaty za kartę?

   Usuń
 22. Idiotyczne jest wyłączenie kart kibica ktore i tak już nie działają a na infolinii nie potrafią ich zamknąć.

  OdpowiedzUsuń
 23. Cześć, po przejściu na adres w linku nie ma wzmianki o promocji, czy ona jest nadal aktywna? Czy w Aliorze można mieć dwa konta Ror np. jakże osobiste i internetowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na p-wsze pyt. odp. jest już wyżej. Można mieć 2 ale jak już masz 1, to drugie nie weźmie udziału w promocji.

   Usuń
  2. Strona została właśnie zaktualizowana i zawiera informacje o promocji (wcześniej - w okresie promocji - złożone wnioski też się do niej kwalifikują, bo liczy się regulamin promocji).

   Usuń
 24. Założyłam konto w październiku 2019 A zostali zamknięte w lutym 2020. Mogę skorzystać z tej promocji? Bo już się pogubiłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kogo promocja? Masz tam odpowiedź na pytanie. Karencja wynosi 2 lata

   Usuń
 25. Czy posiadanie aktywnego rachunku maklerskiego w Alior Banku wyklucza z promocji czy nie?
  Bo chyba nie jest do konto osobiste, a maklerskie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to ani konto osobiste, ani walutowe, ani Karta Kibica, więc nie wyklucza z promocji.

   Usuń
 26. Wchodzac na dedykowana strone promocji i wypełniajac wniosek dostaje info ,ze nie mogę załozyć konta przez internet.Dlaczego tak się dzieje ? Dostaję propozycję kontaktu telefonicznego z konsultantem.Czy taką rozmowe mogę przeprowadzić z konsultantem bezposrednio w placówce stacjonarnej i w tejże placówce przy pomocy konsultanta załozyć to konto na promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka sytuacja (najprawdopodobniej) ma miejsce u osób, które wcześniej były już klientami Alior Banku (lub któregoś z banków, które były przejęte przez Aliora) i mają umowę ramową (która nie wyklucza z promocji, ale uniemożliwia złożenie wniosku przez Internet). Jeśli taki komunikat się pojawia, to należy zamówić kontakt i zaczekać aż zadzwoni konsultant. Wtedy tak złożony wniosek będzie nadal kwalifikował do promocji (ale - z tego co mi wiadomo - pomija on placówki; najpewniej będzie kurier).

   Usuń
  2. Tak byłem klientem Alior Banku ale wszystkie produkty pozamykałem w licu 2017r.Sprawdzałem to osobiscie dzisiaj w oddziale banku.Umowa ramowa jednak nadal cały czas funkcjonuje co jak rozumiem nie wyklucza mnie z promocji.Chodzi o to czy całej tej procedury zalozenia tego konta na promocji nie mogę przejść z pomoca konsultanta w banku.Sam mi zreszta taka pomoc zaoferował gdyby były problemy z załozeniem tego konta przez internet.Czy w takiej sytuacji weryfikacja odbywa się automatycznie(będę przebywał i rozmawiał z konsultantem w oddziale więc moja tożsamość będzie można zweryfikować na miejscu)?

   Usuń
  3. Udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji - tak mówi regulamin. Wtedy otwarcie konta odbywa się z pominięciem placówek (możliwy jest kurier, przelew weryfikacyjny lub rozmowa wideo). Jeśli ten proces się nie powiedzie, to wniosek sugeruje zamówienie kontaktu telefonicznego (i tylko tak kontynuowany wniosek może nadal kwalifikować do promocji).

   Usuń
 27. Żeby dostać 3% na koncie oszczędnościowym w czerwcu to już w czerwcu muszę zrobić płatności? Czy p-wszy miesiąc jest traktowany tak jak z opłatami czyli za darmo nawet jak nie zrobię płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w celu uzyskania 3% dla oszczędności ulokowanych na koncie oszczędnościowym już w miesiącu otwarcia konta, płatności kartą na sumę min. 300 zł muszą być już wykonane w tymże miesiącu.

   Usuń
 28. Jeśli konto założę ja i osobno żona to będzie 2 x 350 zł? Czy jest może jakieś wykluczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, każdy może założyć konto dla siebie. Nie ma w tej kwestii wykluczeń.

   Usuń
 29. "zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie, gdyż bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji)" Czy to jest warunek konieczny do otrzymania premii, nie wystarczy logowanie do bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 7 pkt. 1 c) Wymagane jest logowanie do aplikacji mobilnej. Tylko tak.

   Usuń
 30. Hej, ile u Was trwało otwarcie konta? Minęły już 24 godziny od przelewu aktywacyjnego i cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie

   Usuń
  2. Ja założyłam konto dzisiaj. Czekałam ok. 1 godziny na potwierdzenie otwarcia konta.

   Usuń
 31. próbowałem założyć konto i po wypełnieniu wstępnego formularza wyskakuje taki komunikat: Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W komentarzach wyżej już masz o tym.

   Usuń
  2. Przy takim komunikacie mozna śmiało załozyć to promocyjne konto w oddziale banku.Nie trzeba zakładać telefonicznie .Doradca zadzwoni gdzie trzeba,sprawdzi co i jak a następnie zaproponuje podpisanie umowy w oddziale.Nawet od razu na miejscu mozna otrzymać kartę debetowa (nie imienną)Ja tak dzisiaj zrobiłem.

   Usuń
 32. Konto założone. Po zalogowaniu nie widzę karty. Czy to możliwe że jej jednak nie zamówiłem? Czy można to teraz uzupełnić i zawnioskować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to karta w bankowości pojawia się z opóźnieniem. Ale gdy przyjdzie (listem), to już będzie tam widoczna.

   Usuń
 33. Te 50zł na zakupy w programie Bezcenne Chwile jest już nieaktualne.Promocja skończyła się 2.06 , więc warto skorygować tytuł tej promocji bo co niektórych moze wprowadzać w błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś, zarówno Alior, jak i Mastercard potwierdzały, że promocja jest dostępna.

   Usuń
  2. A czy promocja z 300 zł jest jakoś limitowana?

   Usuń
  3. Promocja z premią do 300 zł nie jest limitowana. Każdy kto weźmie udział (i spełni warunki), ten otrzyma bonusy.

   Usuń
 34. Jeżeli konto założę przykładowo 8.06 to czy te warunki aby konto w było bezpłatne tak jak i karta(wpływ 1500zł i płatnosci na 300zł karta/googlePay),muszę spełnić już w czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czerwcu nie musisz. Dopiero od lipca.

   Usuń
  2. Ale żeby mieć KO oprocentowane w czerwcu na 3% to trzeba wykonać w czerwcu płatnosci kartą na co najmniej 300zł

   Usuń
 35. Gdy wszedłem na stronę promocji z linku umieszczonego na tej stronie pojawiła się opcja założenia konta oszczędnościowego od razu przy zakładaniu rachunku. Jednakże widnieje tam jak byk informacja o oprocentowaniu 0,7% i 1,5% przy spełnieniu warunku wpłaty 1500 zł. To jakaś nowość, zmiana warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od 05/06/2020 r. obowiązuje nowa TABELA OPROCENTOWANIA ALIOR BANKU SA dla Klientów Indywidualnych. Oprocentowanie, o którym piszesz, dotyczy "Konta Mega Oszczędnościowego 5 edycji" (rozdział I, pkt.3). Natomiast wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do 3% dotyczy rachunku oszczędnościowego z aktywną korzyścią (dokładny opis w rozdziale I, pkt 4) i tak jak Mr Złotówa podał obowiązuje do 30/06/2020 r.

   Usuń
 36. Czy karta z wizerunkiem League of Legends również daje te same korzyści (350 zł) co założenie konta ze "zwykłą kartą" (nie chodzi mi o punkty w grze, tylko o fajną kartę przy okazji :) ), czy warunki do spełnienia będą te same?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczenia nie ma więc pewnie może być.

   Usuń
  2. 300 owszem, 50 już nie, a dobra rada to samodzielne sprawdzanie wykluczeń w regulaminach ;)

   Usuń
 37. 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet).
  Czy jak wypłacę pieniądze w innym bankomacie ale blikiem to opłata też będzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłaty blikiem są darmowe w każdym bankomacie.

   Usuń
 38. czy wiecie jak jest z opłatą za kartę i konto gdy konto będę miał otwarte np pod koniec miesiąca? Chyba wtedy nie pobierają opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiacu w ktorym konto zostaje otwarte opłaty za kartę jak i za prowadzenie konta nie są pobierane

   Usuń
 39. Jak włączyć "korzyści" by mieć oprocentowanie 3% i 1% zwrotu, bo nigdzie tego nie potrafię znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) należy kliknąć w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Trzeba wejść w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

   Usuń
  2. No mi się pięknie pokazuje zakładka korzyści ale pod nią nie mam żadnej możliwości wyboru czegokolwiek :( wyskakuje mi tylko takie coś:

   Twoje Korzyści
   Nie wybrałeś żadnych Korzyści.
   Zapoznaj się z dostępnymi poniżej Korzyściami – zachęcamy do ich aktywacji!
   2 Korzyści wybrane do Rachunku są bezpłatne, pozostałe są płatne zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji
   Wybierz Korzyści.

   W tej chwili nie masz dostępnych benefitów.

   Usuń
 40. 1. CZY W 5-ciu transakcjach dla Bezcenne Chwile zawierają się trzy transakcje dla promocji konta 300zł. 2. Czy dla liczby transakcji dla Bezcenne Chwile ma znaczenie , że są mcc 4111?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak, zawierają się
   2. Regulamin promocji z punktami powitalnymi nie zawiera wykluczeń kodów MCC, więc powinno być okey.

   Usuń
 41. Mr. Złotówa a czy płatność telefonem (Android Pay lub Google Pay) również zalicza się do wymogów zdobycia 200zł? Fajnie by było połączyć zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem, zwolnienie z opłaty za kartę oraz wymagań promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, te płatności pokrywają się. Nie pokrywa się BLIK. Płacąc Google Pay czy Apple Pay można spełnić wszystkie możliwe warunki (promocji z premią, zwolnienia z opłat za kartę, podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym oraz zwrotów za płatności).

   Usuń
  2. A czy płatność telefonem zalicza się do wymogu zrobienia 5 transakcji dla 3400 pkt w Bezcennych Chwilach? I czy jest jeszcze możliwość w ogóle zdobycia tych punktów przypisując kartę?

   Usuń
  3. Płatność telefonem (Google/Apple Payem) to ciągle płatność kartą. Załatwia wszystko za jednym razem.

   Usuń
 42. Bezcenne chwile - Mam konto w T-MobileBankowe i dwie karty Master Card. Czy punkty w tych kart sumują się z kartą Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobno są liczone. Nie da się połączyć

   Usuń
 43. Własnie otrzymałem 3,400punktow w programie Bezcenne Chwile.Warunki spełniłem w dwa dni a punkty dostałem po dwóch dniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak długo czekałeś od rejestracji karty w tym programie? Ja zarejestrowałam się wczoraj i czekam na maila...

   Usuń
 44. Składałem wniosek online o to konto w dniu 9.06. Przelew weryfikacyjny z konta nie przeszedł. Chciałem więc skorzystać z kuriera, ale wyjeżdżałem na długi weekend i nie mogłem się od razu określić gdzie kurier ma mnie szukać. Kolejnego dnia zadzwoniła do mnie konsultantka, która również nie mogła określić konkretnego dnia przyjazdu kuriera. Umówiliśmy się więc, że zadzwoni dziś tj. 12.06 i dokończymy składanie wniosku przez telefon i umówimy kuriera na następny tydzień, gdy będę już w stanie umówić miejsce, gdzie będę mógł spotkać się z kurierem. Jako, że parę lat temu byłem klientem Aliora skontaktowano się ze mną bym na infolinii zaktualizował pierw dane typu nowy dowód osobisty. Uczyniłem to na infolini. Ponownie skontaktowano się ze mną i wysłuchałem przez telefon przy ponad 20 min rozmowie wszystkich oświadczeń by na koniec usłyszeć, że muszę się udać osobiście do oddziału by zawrzeć pierw umowę ramową z bankiem oraz podac nr tel do bankowości internetowej.
  Pierwszy raz spotkałem się z taką ilością spraw "pod górkę" przy bankobraniu.
  Czy ktoś miał podobne problemy? Czy ma sens bieganie do oddzialu by zawierać umowę ramową i podawać nr tel do bankowości telefonicznej, aby przez telefon z konsultantką zawrzeć umowę na konto w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 45. Przy wypełnianiu wniosku wyraźnie zaznaczałem, że chcę kartę natomiast w serwisie internetowym wyświetla mi się informacja jakoby żadna karta nie była do konta przypisana... Jeżeli tak rzeczywiście jest to czy zamawiając teraz kartę zostanę dalej objęty promocją ?

  OdpowiedzUsuń
 46. Konto internetowe u nich to konto osobiste? Wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 47. No to koniec 3% na oszczędnościowym. Od 01.07.2020 już 1% po spelneniu warunków lub 0,5%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skąd takie info? wiadomo, że spadnie, ale nie wiadomo jeszcze, o ile

   Usuń
  2. Z nowej tabeli oprocentowania.

   Usuń
  3. Dostałem nowy cennik. Napisali też że można złożyć sprzeciw i wypowiedzieć umowę wcześniej.
   Jedyne co zostało w tym banku to zwroty 1% za płatności ale tylko blik lub Google i to w stacjonarnych sklepach.

   Usuń
  4. Nie narzekajcie tak, policzcie sobie lepiej ile można przecież przy milionie złotych ulokowanych na 1% miesięcznie wyciągnąć. Jest bardzo dobrze bo tyle to nawet niektórzy nie zarabiają miesięcznie. :P

   Usuń
 48. Jeśli założyłam konto w czerwcu, to w czerwcu obowiązują mnie te wymogi dla konta i karty(żeby były za darmo) - 1500 zł plus 300 zł płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy do płatności będzie się liczyła płatność kartą w kasie na dworcu PKP?

  OdpowiedzUsuń
 50. a czy 25 zł można zgarnąć już w miesiącu w którym się otwarło konto? oczywiści po spełnieniu warunków...
  Czy dopiero można od następnego miesiąca po otwarciu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji pierwszy bonus 25 zł można zdobyć za miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy (za miesiąc, w którym konto jest otwarte bonusu 25 zł nie ma, bo na start jest 100 zł).

   Usuń
 51. Od 01.07 max. 1,0% na koncie oszczędnościowym z korzyścią :(

  OdpowiedzUsuń
 52. Jak długo trzeba czekać na zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile? Rozumiem, że dopiero jak dostanę maila jestem zarejestrowana i mogę wybrać nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 14 dni roboczych. Dostaniesz maila. Ale możesz też próbować logować się do programu. Czasem da się już przed otrzymaniem maila.

   Usuń
 53. A jak bym chciała otrzymać tylko 100 zł za samo założenie konta, to po otrzymaniu tej premii mogę od razu konto zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Nie ma przymusu zdobywania bonusów 25 zł ani trzymania konta.

   Usuń
  2. Oczywiście 😁

   Usuń
  3. Ale aż żal nie zdobywać tych bonusów po 25 zł. Rozciągnięte w czasie to fakt, ale dodatkowe 200 zł wpadnie.

   Usuń
 54. Otworzyłam konto dwa dni temu i już opcja wyższego oprocentowania nie jest możliwa do wyboru. Zgarniam 100 zł i zamykam rachunek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo najprawdopodobniej nie masz konta oszczędnościowego. Mega Oszczędnościowe odpada.

   Usuń
 55. A jakie są nowe warunki konta oszczędnościowego z pakietu "korzyści" od 01.07.2020 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O właśnie, też mnie to interesuje... Ciekawe, jak bardzo spadło oprocentowanie, po cichu liczę na 2,5%, ale pewnie zrobili 2%

   Usuń
  2. 1% pod warunkiem obrotu kartą na 300 zeta. W przeciwnym przypadku to jedynie 0,5% - taka korzyść :)

   Usuń
  3. Od wydania tych 300 zł zwrot wyniesie 3 zł.

   Żeby z odsetek były 3 zł przy oproc. 1% w skali roku to trzeba przez miesiąc trzymać 1510 zł.

   Usuń
  4. Obrót 300 zeta do zwolnienia z opłaty za kartę musi być wykonany kartą - zonk!

   Usuń
 56. ktoś wie czy pula na promocyjne punkty w bezcennych chwilach juz sie skończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w poniedziałek dostałem punkty.

   Usuń
  2. Jak długo czekałeś od transakcji?

   Usuń
  3. Następnego dnia.

   Usuń
 57. Chciałam dzisiaj otworzyć to konto i przy składaniu wniosku, w momencie wyboru przelew/kurier/konsultant, bez względu co się wybierze, nie ma możliwości "zjechania" ekranem niżej, żeby dojść do jakiejś opcji, np "dalej" czy "zatwierdź". Już to kiedyś spotkałam i wtedy poinformowano mnie, że promocja się skończyła. Tzn,że tu też mimo, że mamy dopiero 06.07...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zmienić widok strony. Tzn zmniejszyć. Wtedy powinno się pojawić. Dziś składałem wniosek więc promocja nadal jest.

   Usuń
  2. Dzięki, zadziałało :) Pozdrawiam!

   Usuń
 58. Założyłam konto, pobrałam apke ustawiłam zwrot 1% i mam kilka pytań. 1)kiedy będę miała wpływ na konto tych 100zl 2)czy już od jutra mogę płacić blikiem i mieć zwrot tego 1 % czy muszę czekać np jak otrzymam kartę? 3)Kiedy zwrot za ten 1 %będę miała na koncie? 4) czy w tym miesiącu muszę spełniać jakieś warunki żeby mieć wpływy, a nie mieć żadnych opłatą? Dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o konto.
   2) tak (pamiętaj włączyć korzyść)
   3) wg regulaminu do końca kolejnego miesiąca, ale wypłacają w połowie
   4) w p-wszym niepełnym miesiącu nie trzeba.

   Usuń
 59. Czy zapłata blikiem poza sklepem stacjonarnym, np u kuriera liczy się do zwrotu 1% z korzyści czy musi to być sklep stacjonarny?

  OdpowiedzUsuń
 60. witam. załozyłem konto i oczekuje na karte. Zauwałżyłem ze mam dodane konto mega oszczednościowe i nie moge aktywoiwac korzyści o podwyższonym procencie. Co teraz zrobić?
  Czy moge aktywaować konto oszczednościowe? MAm taką możliwość w zakładce oszczędności jest przycisk złóż wnisek o konto oszczędnościowe Czy nie będzie żadnej opłaty? Czy to może wpłynąc na wypłate benefitów z promocji 300zł

  Czy te konto mega oszczednościowe można jakoś zamknąć? Nie znalazłem w bankowości internetowej zadnej opcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw załóż 'zwykłe' KO, a następnie włącz korzyść na nim tą korzyść.

   Usuń
  2. Dzięki za odp. Jak zamknąć to konto mega oszczednosciowe?

   Usuń
  3. Wystarczy napisać wiadomość poprzez bankowość wskazując nr rachunku do zamknięcia.

   Usuń
  4. Trzeba złożyć dyspozycję zamknięcia w bankowości - za 30 dni być może będzie zamknięte :)

   Usuń
  5. Szkoda zawracania głowy, gdyż dostęp do bankowości i tak trzeba zrobić w oddziale.

   Usuń
 61. ktoś wyzej pisał ze aby uniknąć opłaty za karte to transakcja na 300zł możnazrealizowac przez doładowanie Paypalla. Czy ktoś podpowie laikowi jak to zrobić od a do z? Czy ktoś jus sprawdzał czy to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Paypalla to nie wiem ale na pewno revoluta. Podpinasz tam kartę i zasilasz konto. Działa.

   Usuń
 62. Czy technicznie da się otworzyć konto w tej promocji, mając aktywny dostęp do bankowości elektronicznej (obsługa konta oszczędnościowego)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możliwe że wniosek dalej nie przepuści i będzie przycisk zamówienia kontaktu. Zamów. Wniosek będziesz kontynuować ale telefonicznie.

   Usuń
 63. Dostałam 2 karty do otwartego konta, jedną normalna i jedną 'dla graczy' te 300 zł muszę wydać każdą osobno, czy liczą się razem? Nie chcę tej karty dla graczy, jeśli jej nie aktywuje i schowam do szuflady to nie pobiorą żadnych opłat jeśli nie będę jej używać ?

  OdpowiedzUsuń
 64. Witam a czy właścicielami konta w promocji mogą być dwie osoby? Czy może założyć konto na jedną osobę a potem ustanowić współwłaściciela?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może OSOBA pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku."

   Usuń
  2. Lepiej nie bo to może wykluczyć z promocji. Jak masz 2 osoby to załóżcie 2 konta i będzie 350 zł x 2.

   Usuń
 65. ile czekaliście na karte? Konto mam aktywne od wczoraj i naet nie ma jej w systemie bankowości internetowej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto mam od 23.06, 26.06 przyszedł SMS że wysłali kartę ale do dzisiaj jej nie ma :(

   Usuń
  2. Do mnie przyszła po ok. 8-10 dniach

   Usuń
  3. Ja czekałam 14 dni na kartę. Nie przyszła, więc złożyłam dyspozycję na nową.

   Usuń
  4. Na pewno lada dzień ją otrzymasz :)

   Usuń
  5. Druga zamówiona karta doszła w ciągu 3 dni roboczych od wysłania 😀

   Usuń
 66. Przy każdym logowaniu do bankowości internetowej autoruzje owe logowanie w telefonie ale dodatkowo przychodzi mail o poprawnym zalogowaniu - jak to wyłączyć

  OdpowiedzUsuń
 67. U mnie zaraz po podaniu danych wyskoczył komunikat że wniosek będzie procedowany po kontakcie telefonicznym. Z kolei u mojej mamy po wpisaniu numeru konta do przelewu weryfikacyjnego wyskoczył komunikat - że weryfikacja numeru konta nie powiodła się i nie można dalej przejść by wykonać przelew weryfikacyjny. Dodam że konto w pko bp otwierane było w oddziale więc o co chodzi z tą weryfikacją numeru konta???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to ty czekasz na kontakt a mama powinna złożyć wniosek jeszcze raz ale z inną metodą np. kuriera.

   Usuń
 68. Place blikiem i kuriera za zakupy, w historii transakcji pojawia się inf. płatność blikiem sklep internetowy kurier inpost, czy ta płatność wchodzi z zwrot 1% skoro informacja jest sklep internetowy?

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy płatności curve liczą się do promocji? Czy te płatności maja mcc 8999?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie wykluczone przez 8999 właśnie.

   Usuń
 70. Czy można być wspolposiadaczem konta i skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może OSOBA pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku."

   Usuń
 71. Pytania o bezcenne chwile
  1 Jeśli włączyłem tą opcje dzisiaj przy karcie w bankowości internetowej to mam czekać na jakiegoś maila potwiedzajacego ?
  2 Czy moge już rejestrować sie na stronie bezecenne chwile czy bank zrobi to za mnie?
  3 Czy te 5 transakcji moge robić już teraz czy dopiero po otrzymaniu jakieś wiadomości o aliora że bezcenne chwile są już aktywane?

  Sory ale nie ma tego opisanego w artykule

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie.
   2. Rejestrować należy się samemu.
   3. Po rejestracji.

   Don't mention it - nawet w wątku poświęconym tej kwestii nie było to opisane zbyt klarownie :)

   Usuń
  2. 1. Czekać na maila. Możesz też spróbować logować się za pomocą danych z karty. JAk się uda tzn że zarejestrowali.
   2. jw
   3. dopiero od tego momentu jak cię zarejestrują.

   Usuń
  3. Dzieki za odp ale odpowiedzi punkcie nr 1 są troche rozbiezne:)
   Wpisałem numer karty i date urodzenia i przeszło dalej poprosiło o mail i ustalenei hasła i tak utwożyłem konto z kartą aliora w bezcennych chwilach. Dostałem od razu na maila wiadomość od bezcennych chwill o potwierdzeniu rejestrracji Czy mam czekać jeszcze na jakieś info od aliora czy juz można trzepać 5 traksakcji?

   Usuń
 72. probowalam zalozyc konto w promocji, ale wyskakuje taki komunikat:
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
  Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.

  Ktos mial taki porblem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, należy zamówić kontakt i wtedy pracownik banku dzwoni aby dokończyć proces rejestracji. Taki sposób rejestracji również kwalifikuje się do nagrody.

   Usuń
 73. Gdzie moge sprawdzic czy promocja na punkty bezcenne chwile jest jeszczeaktualna tj czy pula sie jeszcze nie wyczerpala?

  OdpowiedzUsuń
 74. Witam, konto w alior bank przez kuriera pod koniec czerwca w tym samym miesiącu bankowość internetowa i przystąpienie do programu bezcenne chwile. 3 lipca dostałem akceptacje 10 lipca się zarejestrowałem 13 lipca dokonałem 5 płatności kartą i do tej pory nie dostałem pkt. Ktoś może wie w czym problem? Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 75. Witam.Mam konto Mega oszczędnościowe założone w promocji. Nie mogę włączyć korzyści zwiększonego oprocentowania bo to nie oszczędnościowe. O co tu chodzi ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...