Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: łatwy bonus 20 zł za zalogowanie do aplikacji Citi Mobile

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.06.2020

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: łatwy bonus 20 zł za zalogowanie do aplikacji Citi Mobile

Citibank odpala nową promocję swej aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna Citi Mobile
Z okazji skorzystać mogą wyłącznie zaproszeni klienci banku. Za to warunek do spełnienia jest bardzo prosty: wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej. I to wszystko, ale nie zalicz falstartu, bo promocja startuje dopiero w czwartek (czyli 25.06.2020 r.) w samo południe.

Z drugiej strony będzie się trzeba pospieszyć, bo pula nagród została ograniczona do 1500 sztuk (po 20 zł każda). Bonusy trafią do tych osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Dla kogo promocja? Udział w promocji może wziąć osoba pełnoletnia, która w okresie promocji (od 25.06. od godz. 12:00 do 3.07.2020 r.) będzie posiadaczem konta osobistego lub głównej karty kredytowej w Citibanku, otwartych przed 24.06.2020 r. W przypadku kont wspólnych udział wziąć może tylko pierwszy współposiadacz.

"20 zł za bankowanie na Smartphonie"


By wziąć udział w promocji z bonusem 20 zł, trzeba od Citibanku otrzymać SMS-a i wiadomość email, powiadamiające o promocji "20 zł za bankowanie na Smartfonie".

Poza tym uczestnik promocji w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie mógł zalogować się do usług bankowości elektronicznej w przeglądarce telefonu, ani do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Zasady promocji. Jeśli spełnisz powyższe warunki uczestnictwa, to aby uzyskać bonus 20 zł:
 • w okresie od 25.06. od godz. 12:00 do 3.07.2020 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie (dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS).

O przyznaniu nagrody bank ma poinformować wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej w ciągu 15 dni roboczych od zakończenia promocji. Bonus 20 zł trafi na Twe konto osobiste lub (jeśli nie posiadasz konta w Citibanku) na rachunek karty kredytowej w ciągu 20 dni roboczych po zakończeniu promocji, o ile znajdziesz się w gronie 1500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Każdy z uczestników zdobyć może tylko jeden bonus.
💡 Już bez konieczności otrzymania zaproszenia od banku, obecni klienci Citi mogą załapać się na inną promocję: do wzięcia czeka 4000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile (co przekłada się na nagrodę o wartości 50 zł).

Za podrzucenie informacji o promocji z bonusem 20 zł dziękuję Czytelnikom: Mariuszowi i Robertowi.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Żebym tak kiedyś dostał takie zaproszenie... eh.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak logowania do bankowości na telefonie (w tym do aplikacji) oraz wyrażone zgody marketingowe. To może zwiększyć szanse na otrzymanie zaproszenia w przyszłości.

   Usuń
 2. A jak już raz brałem udział w takiej promocji i dostałem 20 zł to teraz mogę znowu? Dostałem tylko maila. Smsa nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń dla byłych uczestników podobnych promocji Citibanku (poza tym okresem, w którym nie można było się logować). Jeśli zaś chodzi o SMSa, to z tego co kojarzę, przy okazji poprzednich promocji tego typu najpierw przychodził mail, a dopiero później (w dniu startu promocji) bank wysyłał SMSa.

   Usuń
  2. wystarczy 1 wiadomość wielu nie dostało mail+sms tylko jedną i kasiore przytulili

   Usuń
 3. Jest nowa promocja. 200 zł na Allegro za Citi Simplicity.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2020/06/bon-200-zl-allegro-citibank.html

   Usuń
 4. Zapomniałem i dopiero teraz się zalogowałem. Ciekawe czy przejdzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktoś z Was dostał potwierdzenie o wygranej u mnie nie ma nic a zalogowałem się kilka sekund po 12:-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferta zakończyła się 3.07, a termin na przesłanie potwierdzenia to kolejne 15 dni roboczych, czyli do 24.07. Także mają jeszcze czas.

   Usuń
  2. Zapewne tradycyjnie będzie sporo reklamacji - taki klimat :)

   Usuń
 6. dziś wpadło potwierdzenie - czekają do końca :) kasa za tydzień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napięcie rośnie - stawka jest wysika :)

   Usuń
  2. U mnie też jest potwierdzenie. Termin dokładnie wg regulaminu, czyli wypłata powinna być za tydzień.

   Usuń
  3. U mnie jest powiadomienie i 20zł już na koncie. Więc czekać nie trzeba.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...