Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ostatnia szansa na 3 promocje... które nieprędko mogą powrócić. I dzięki nim aż 1660 zł do wzięcia!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

26.05.2021

Ostatnia szansa na 3 promocje... które nieprędko mogą powrócić. I dzięki nim aż 1660 zł do wzięcia!

Tak się składa, że koniec maja przynosi finisz kilku promocji, które nie są częste. 

Promocje bankowe last minute: maj 2021
Bo o ile są banki, które regularnie serwują promocję po promocji i z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że kolejna edycja się pojawi, to niektóre banki aż tak z okazjami do bankobrania nie szarżują. Dziś więc przypominam o tych propozycjach, które (przynajmniej w najbliższym czasie) mogą się nie powtórzyć.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]


Nawet 960 zł za Konto Jakże Osobiste w Aliorze

Alior Bank jeszcze nigdy nie przygotował tylu bonusów dla osób otwierających konto. W dodatku między kolejnymi promocjami ten bank lubi robić (czasem całkiem długie) przerwy, więc z tej propozycji warto skorzystać bez wypatrywania kolejnej okazji. Acz trzeba przyznać, że to promocja nie dla osób, które lubią zyskać 200-300 zł jednorazowo, ale są gotowe na aktywne korzystanie z konta przez dłuższy czas - tu wypłata wszystkich bonusów została rozłożona na 12 miesięcy.

Do końca maja wystarczy złożyć wniosek o konto (na zawarcie umowy będzie 30 dni). 300 zł premii za konto w mBanku

mBank dawno już nie płacił 300 zł za otwarcie podstawowego konta osobistego - mam tu na myśli promocję z premią pieniężną. Zdarzały się już promocje z nagrodami o takiej wartości, ale część gratyfikacji stanowiły wtedy np. bony na zakupy czy nagrody rzeczowe. Jednak co premia, to premia, bo jest do wykorzystania w dowolny sposób.  Taka sama nagroda, również w wysokości 300 zł, była do wzięcia w ubiegłym roku, ale wtedy trzeba było założyć prestiżowe konto (które stawia wyższe wymagania, by uniknąć opłat za jego prowadzenie). Za eKonto osobiste 300 zł ostatni raz do wzięcia było... w marcu 2019 roku!

Szansą na dodatkowe zyski jest towarzyszący promocji program poleceń, w którym do wzięcia czekają jeszcze bonusy pieniężne do 250 zł. 

Promocje - bo to w praktyce dwie łączące się ze sobą akcje (jedna z bonusem 100 zł, a druga z premią do 200 zł) - dostępne są do końca maja, ale warto zwrócić uwagę, że w przypadku tej drugiej akcji liczy się czas zawarcia umowy. Zatem wniosek warto złożyć czym prędzej, jeśli umowę ma dostarczyć kurier. Alternatywnie, w przypadku składania wniosku na ostatnią chwilę, jako sposób podpisania umowy można wskazać placówkę mBanku i tam się udać (najpóźniej do poniedziałku włącznie).Rekordowe 400 zł od Banku Pekao

Bank Pekao jeszcze nigdy nie przygotował nagród gwarantowanych o takiej wartości dla osób otwierających konto osobiste. Całą pulę, czyli nawet 400 zł zgarną osoby, które jednocześnie skorzystają też z karty kredytowej, ale w tej edycji zyskać z nią jest o wiele łatwiej, bo znaczenie ma liczba wykonanych transakcji, a nie ich suma. I to zmiana na lepsze, bo takie warunki zdecydowanie łatwiej spełnić, niż wykonać transakcje na łączną kwotę aż 3 000 zł, jak to jeszcze było w poprzedniej edycji.

W przypadku promocji konta też warto wziąć pod uwagę, że jego otwarcie powinno nastąpić do poniedziałku, tj. 31.05. (włącznie). Ale tu na szczęście odbywa się to zdalnie za pomocą wideoweryfikacji ("na selfie"). Umowę o kartę kredytową (jeśli również z tej części promocji zechcesz skorzystać) możesz zawrzeć później (i czasu na to będzie sporo).A jakie jeszcze promocje się kończą?


Wyżej wymienione promocje to nie wszystkie okazje na bankowe bonusy, które niebawem się kończą. Choć w przypadku tych niżej wspomnianych mamy do czynienia z większą regularnością ich pojawiania. Niemniej jednak kto się tylko łapie, ten może skorzystać z premii min. 300 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku oraz - w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą - nawet do 1600 zł za konto firmowe w tym samym banku.

Za konto w BNP Paribas do wzięcia czeka 350 zł do wykorzystania podczas zakupów w Biedronce (w promocji dostępnej do 31.05.2021 r. lub do uprzedniego wyczerpania puli rejestracji). W tym banku promocje nie są rzadkością - aktualnie, w alternatywnej akcji, do wzięcia czeka 250 zł w postaci premii pieniężnej (już do wykorzystania na dowolny cel), a w międzyczasie była dostępna jeszcze jedna promocja - z premią do 300 zł. Jak widać opcji jest więc wiele, ale w kończącej się wkrótce promocji zyskać można najwięcej (z tym jednak ograniczeniem, że są to bony do wykorzystania w sieci dyskontów).

Przeoczyć nie można też (powracającej już jednak kilka razy) promocji PKO BP, w której do wzięcia czeka półroczny dostęp do Canal+ (bez umowy wiążącej na dłużej) za Konto Za Zero. To gratka m.in. dla fanów piłkarskiej Ekstraklasy, bo przecież mecze tych rozgrywek można oglądać w Canal+ (a PKO BP jest ich tytularnym sponsorem). A kto dostęp do tej telewizji już ma lub interesuje go inna nagroda, to może wybrać alternatywną promocję, w której do wzięcia są bony Allegro o wartości do 350 zł.

_____________

Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie i śledzić najlepsze promocje bankowe, zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie od czasu do czasu (maksymalnie 2 razy w tygodniu) przesyłane powiadomienia o okazjach na wzbogacenie swego portfela:

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Najgorzej w mBanku bo faktycznie długie już to wykluczenie jest. Alior na szczęście przesuwa. Od lipca będę się łapać.

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...