Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 500 zł do wzięcia za konto osobiste w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

27.05.2021

Rekordowe 500 zł do wzięcia za konto osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium odpalił kolejną promocję swego konta osobistego.

Zyskaj do 500 zł w promocji konta w Millennium w Huawei
Piszę kolejną, bo ciągle dostępna jest akcja, w której do wzięcia czeka premia 250 zł oraz bon 100 zł do Biedronki. Nowa, alternatywna promocja daje jednak możliwość zgarnięcia gwarantowanych nagród o łącznej wartości 500 zł (z czego premia pieniężna wynosi 200 zł, a reszta to bony na zakupy).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W skład pakietu nagród za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium wchodzą:
 • karta podarunkowa o wartości 250 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Huawei; 
 • premia pieniężna 200 zł - to kwota, która wpłynie na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel; 
 • e-karta o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów z aplikacją Goodie (niżej wyjaśniam jak to dokładnie działa).

Nawet 500 zł w promocji Konta 360° z Huawei


Twój zysk od Millennium w skrócie. Zasady uzyskania premii są proste. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami w dalszej części wpisu. Ale w skrócie wygląda to tak: 
 • zakładasz konto i aktywujesz aplikację mobilną - dostaniesz bony: 250 zł do Huawei oraz 50 zł do Goodie;
 • lipiec, sierpień, wrzesień i październik: zapewniasz co miesiąc wpływy na sumę min. 1000 zł (choćby przelewy z Twojego konta w innym banku) i wykonujesz 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem - dostaniesz 200 zł.

Dla kogo promocja? Na początek to, co w całej promocji Banku Millennium jest najtrudniejsze, czyli definicja uczestnika. Jest skomplikowana, ale... pozornie. Zaraz po niej poznasz już o wiele prostsze warunki do spełnienia.

Uczestnik promocji to osoba pełnoletnia, która: 
 • na dzień 27.05.2021 r. nie miała, nie współposiadała (ani nie dysponowała, np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium),
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium oraz
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 27.05.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody, czyli...
  • jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, to teraz nie łapiesz się na promocję lub
  • jeżeli było Ci dane posiadać Konto 360° lub 360° Student, ale założone poza promocją i zostało ono zamknięte przed 27.05.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w niniejszej promocji, lub
  • gdy było Ci dane posiadać jakiekolwiek inne konto w Banku Millennium (bez względu na to czy było objęte promocją, czy nie), ale zostało ono zamknięte przed 27.05.2021 r., to teraz droga do udziału w nowej promocji jest dla Ciebie otwarta.

Limit wniosków objętych promocją. Bank Millennium przygotował nagrody dla 1000 osób, które jako pierwsze założą konto.

Zasady akcji "Nawet 500 zł w promocji Konta 360° z Huawei"


By wziąć udział w promocji:
 • do 30.06.2021 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz
 • w ww. terminie aktywuj aplikację mobilną banku (samo jej pobranie i aktywacja wystarczy; nie ma konieczności wykonywania transakcji za pośrednictwem aplikacji).

I już za samo otwarcie konta otrzymasz pierwsze nagrody: 
 • bon o wartości 250 zł do wykorzystania podczas zakupów w internetowym sklepie http://consumer.huawei.com/pl/offer lub huawei.pl. Bank prześle Ci go SMSem w postaci kodu. Ma to nastąpić najpóźniej do 31.07. Karta podarunkowa ma mieć ważność nie krótszą niż 31.08.2021 r., a będzie ją można wykorzystać jednorazowo podczas zamówienia za min. 300 zł oraz
 • bon do aplikacji Goodie o wartości 50 zł: Goodie jest aplikacją zakupową Banku Millennium. Dzięki niej dostaniesz procentowe zwroty za płatności u niektórych sprzedawców lub usługodawców. Nagrodę otrzymasz w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do 31.07.2021 r.). Ten kod będzie należało wykorzystać w ciągu 60 dni od otrzymania SMSa, dodając go w aplikacji zakupowej Goodie. W ten sposób uaktywni się Twa karta podarunkowa o wartości 50 zł (która ma być ważna przez 12 miesięcy) - skorzystasz z niej w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskiwania premii pieniężnej 200 zł. By ją zgarnąć, w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy):
 • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1000 zł (może to być przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Warunki są więc bardzo proste - tym bardziej, że ich realizacja pokrywa się z warunkami, których spełnienie sprawi, że konto i karta będą za 0 zł.

Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć:
 • online - czyli logując się do bankowości w innym banku;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj jednak, że udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, a w placówce następuje tylko finalizacja - czyli podpisanie dokumentów (o tym warto wspomnieć doradcy, by przypadkiem nie rozpoczął przyjmowania nowego wniosku o konto - taki wniosek nie brałby udziału w promocji);
 • za pośrednictwem kuriera (na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta) lub 
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia. Mimo otwarcia konta na selfie, najpóźniej do 30.09.2021 r. będzie trzeba złożyć wzór podpisu w oddziale Banku Millennium.

Premię pieniężną 200 zł otrzymasz na konto w Banku Millenium najpóźniej do 31.10.2021 r. (do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

Istotne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania premii pieniężnych za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Dodatkowa okazja dla rodziców


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to po otwarciu konta dla siebie (w powyższej promocji) możesz zyskać jeszcze więcej, zakładając też konto dla swej latorośli. Za spełnienie prostych warunków do wzięcia czeka 50 zł na zakupy (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji Konta 360° Junior).

Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie oferty


Bank Millennium ma w ofercie Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę) -  comiesięczne warunki bezpłatnego prowadzenia konta i karty za 0 zł idealnie więc pokrywają się z warunkami promocji, jakie należy spełnić od lipca do października, by otrzymać premię 200 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów przez 4 miesiące na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Promocje bankowe czasem dostępne są bardzo krótko. Jeśli nie chcesz by Ci umknęły okazje, na których zyskasz najwięcej, skorzystaj z zapisu na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Będziesz na bieżąco z tym, co najlepsze w bankobraniu.

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Karencja ani rusz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałem regulamin i spokojnie konto można założyć przez udostępnienie swoich danych z innego banku a nie tylko slefie lub kurier.

  OdpowiedzUsuń
 3. W ubiegłym roku zamknąłem konto w Millenium. Łapię się teraz na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W paragrafie "Dla kogo promocja?" powyższego opisu tej promki jest bardzo klarownie wszystko opisane.

   Usuń
  2. Jeśli kiedykolwiek miałeś konto 360 w jakiejś promocji to nie.

   Usuń
  3. Jeśli nigdy nie miałeś tego konta i teraz go nie masz, to tak.

   Usuń
  4. To czy miałeś konto to w praktyce bez znaczenia. Znaczenie ma czy było założone w promocji.

   Usuń
 4. Kryterium tego banku wykluczające dotychczasowych uczestników promocji jest bardzo sensowne. Dzięki temu niewielu ludzi zamyka swoje konta zaraz po przytuleniu premii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy podczas zakupów w sklepie Huawei przy jednych zakupach będzie można skorzystać z dwóch bonów (mój i żony jak się uda)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się łączyć. Tylko jeden bon można wykorzystać podczas zamówienia.

   Usuń
 6. Od 15.08.2021 wchodzi w życie nowa TOiP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wstępnie przejrzałem wykaz zmian, to są to głównie zmiany porządkowe, regulacyjne oraz w związku z poszerzeniem oferty. Warunki prowadzenia konta (360° lub 360° Student) i wydanej do niego karty pozostają po staremu.

   Usuń
 7. Jakby co to dziś przyszedł kod do Huawei. Ważny do 31-go sierpnia.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...