Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Premia z Żabką", "Gigapremia" lub "Zdobywaj z kontem" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.05.2021

Uczestniku promocji "Premia z Żabką", "Gigapremia" lub "Zdobywaj z kontem" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Dla osób, które wzięły udział w tych promocjach nadszedł kluczowy moment.

Finalizacja 2 promocji konta w BNP Paribas: maj 2021
To czas, gdy organizator promocji rozsyła maile z powiadomieniem o przyznaniu pierwszych bonusów. I na te maile trzeba zareagować, gdyż konieczne jest podanie numeru konta do wypłaty premii. Dziś o tym przypominam i podpowiadam jak zdobyć dodatkowe 300 zł od BNP Paribas.

A tą okazją na zwiększenie zysków jest promocja, w której zyskać mogą także obecni klienci banku - również ci, którzy posiadają już konto osobiste w BNP Paribas. Do wzięcia czekają bony Allegro o wartości 300 zł za przetestowanie karty kredytowej (jest to teraz łatwiejsze, bo bank dodatkowo zwalnia z opłaty miesięcznej za kartę) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji.

Wracając do finalizacji promocji kont, które szczegółowo omawiałem we wpisach:


dziś przypomnę o tym, co najważniejsze.

Promocja "Premia z Żabką"


By wziąć udział w tej promocji i zdobyć pierwsze z nagród (bonus pieniężny 50 zł oraz bon 20 zł do Żabki) należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i do 31.03.2021 r. zawnioskować o konto w BNP Paribas wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej; 
 • do 14.03.2021 r. zawrzeć umowę z bankiem i nadać PIN do karty; 
 • w kwietniu 2021 r. zapewnić wpływ(y) na sumę min. 500 zł oraz wykonać co najmniej jeden przelew poprzez bankowość internetową lub mobilną.

Kto te warunki spełnił, ten do 18.05. powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu pierwszych nagród. W tej wiadomości można też znaleźć dane do zalogowania na stronie promocji, gdzie najpóźniej do 25.05.2021 r. należy podać numer rachunku konta w BNP Paribas założonego w promocji. Bonus 50 zł ma być przelany do 31.05.2021 r. Do tego samego czasu ma przyjść SMS z bonem do Żabki.

Do zgarnięcia w tej promocji pozostają jeszcze pozostałe nagrody: bonusy pieniężne na sumę 200 zł oraz drugi bon do Żabki (również o wartości 20 zł).

Promocja "Gigapremia"


W celu wzięcia udziału w tej promocji oraz zgarnięcia pierwszego z bonusów (100 zł) trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 31.03.2021 r. złożyć wniosek o konto w BNP Paribas wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej; 
 • do 14.04.2021 r. zawrzeć umowę z bankiem i nadać PIN do karty; 
 • w kwietniu wykonać min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej, zapewnić wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł oraz wykonać płatności kartą wydaną do konta na sumę co najmniej 300 zł.

Na mailowe powiadomienie o przyznaniu nagrody organizator dał sobie czas do 21.05.2021 r. W tejże wiadomości przekazywane są też dane do zalogowania na stronie promocji. Tam najpóźniej do 26.05.2021 r. należy podać numer rachunku konta w BNP Paribas założonego w promocji. Wypłata bonusu 100 zł przewidziana jest do końca maja.

A do wzięcia pozostaną jeszcze pozostałe bonusy (100 i 150 zł). By je zgarnąć, warunki promocji trzeba jeszcze spełnić w maju i czerwcu.

Zdobywaj z kontem


W tej promocji czas finalizacji nadszedł wyłącznie dla osób, które zarejestrowały swój udział w marcu (bo kto zrobił to w kwietniu, ten pierwszego maila powiadamiającego o bonusie powinien spodziewać się dopiero w czerwcu).

By wziąć udział w tej promocji i zgarnąć 150 zł, należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji; 
 • najpóźniej do 17.04.2021 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • zawrzeć umowę; 
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu rejestracji w promocji (czyli w kwietniu w przypadku osób, które zarejestrowały się w marcu) wykonać 1 przelew poprzez bankowość internetową lub mobilną, zapewnić wpływ(y) na sumę min. 700 zł oraz wykonać min. 3 płatności BLIKiem.

Przesłanie maila powiadamiającego o przyznaniu bonusu 150 zł organizator promocji zaplanował do 21.05. Do 26.05.2021 r. na stronie promocji należy podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Bonus ma być przelany do końca maja. A w maju należy jeszcze spełnić warunki uzyskania kolejnego bonusu.

Co zrobić, gdy brak maila w promocji konta w BNP Paribas? 


Wiadomość od organizatora jest bardzo ważna, gdyż nie tylko zawiera powiadomienie o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne".

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Premia z Żabką", "Gigapremia" oraz "Zdobywaj z kontem"). Wygląda on tak:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w promocji "Premia z Żabką") premiazzabka@bnpparibasplus.pl lub (w promocji "Gigapremia") gigapremia@bnpparibasplus.pl , lub (w promocji "Zdobywaj z kontem") zdobywajzkontem@bnpparibasplus.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


A może by tak zarobić jeszcze więcej?


Jeśli do gustu przypadła Ci promocja w BNP Paribas, w której pierwszy z bonusów już jest na wyciągnięcie ręki, to mogą Cię zainteresować również propozycje innych banków, w których nagrody można zdobyć równie prosto (a czasem nawet prościej). A wybór jest ogromny. Do najpopularniejszych obecnie promocji należą te, w których do wzięcia jest:


Warto też przyjrzeć się promocjom z kartą kredytową w roli głównej. Na wstępie niniejszego wpisu wspomniałem już o akcji BNP Paribas, w której do wzięcia czekają bony Allegro o łącznej wartości 300 zł. Ale swoje propozycje ma też Citibank, w którym zgarnąć można (do wyboru) 300 zł do Biedronki albo 400 zł do Allegro. Sporo daje też Santander Bank, gdzie do wzięcia czeka nawet 800 zł, acz tu na uwadze trzeba mieć, że łatwe jest zgarnięcie 200 zł, a dla uzyskania reszty (do 600 zł) trzeba wykazać się większą aktywnością (bo ta część wypłacana jest w postaci 1-procentowego zwrotu za płatności kartą, więc ta promocja opłaca się szczególnie tym osobom, które mają sporo wydatków).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


5 komentarzy:

 1. Dostal ktos juz meila w wziązku z promocja Gigapremia? Bo ja jeszcze nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie zauwazylem onformacji w meilu natomiast zadzwonilem na infolinie i ten kod mi podali.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...