Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nagrody o wartości min. 300 zł za Konto 360° w promocji z Mastercard od Banku Millennium [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA!]

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

5.05.2021

Zyskaj nagrody o wartości min. 300 zł za Konto 360° w promocji z Mastercard od Banku Millennium [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA!]

Bank Millennium odpalił nową promocję swego konta osobistego.

Konto 360° w promocji z Mastercard
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o wartości 300 zł. W skład puli tych nagród wchodzi bon o wartości 50 zł do wydania w sklepach Biedronka. Reszta to premie pieniężne do wykorzystania w dowolny sposób.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Premie min. 250 zł + bon 50 zł za konto w Millennium


Twój zysk od Millennium w skrócie. Zasady uzyskania premii są proste. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami w dalszej części wpisu. Ale w skrócie wygląda to tak: 
 • zakładasz konto - dostaniesz bon 50 zł 
 • czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień: zapewniasz co miesiąc wpływy na sumę min. 1000 zł (choćby przelewy z Twojego konta w innym banku) i aktywujesz aplikację mobilną - dostaniesz 150 zł
 • czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień: co miesiąc wykonujesz min. 1 płatność kartą lub Blikiem - dostaniesz 100 zł

Dla kogo promocja? A teraz to, co w tej promocji najtrudniejsze, czyli objaśnienie kto może wziąć udział. Reszta to proste kroki do przyzwoitej premii za konto w Millennium.

Uczestnik promocji to osoba pełnoletnia, która: 
 • na dzień 5.05.2021 r. nie miała, nie współposiadała (ani nie dysponowała, np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium),
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium oraz
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 5.05.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody, czyli...
  • jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, to teraz nie łapiesz się na promocję lub
  • jeżeli było Ci dane posiadać Konto 360° lub 360° Student, ale założone poza promocją i zostało ono zamknięte przed 5.05.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w niniejszej promocji, lub
  • gdy było Ci dane posiadać jakiekolwiek inne konto w Banku Millennium (bez względu na to czy było objęte promocją, czy nie), ale zostało ono zamknięte przed 5.05.2021 r., to teraz droga do udziału w nowej promocji jest dla Ciebie otwarta.

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają premie pieniężne w wysokości 150 oraz 100 zł (i ewentualnie jeszcze trzecia premia też wynosząca 100 zł), które bank wypłaci na Twe konto założone w promocji, więc będzie można je wykorzystać w dowolny sposób.

Do tego jest jeszcze bon do Biedronki o wartości 50 zł, który będzie można wykorzystać podczas zakupów do 30.06.2022 r. Tego typu bon (w postaci kodu składającego się z cyfr) podaje się sprzedawcy przy płatności za zakupy. Bon można wykorzystywać wielokrotnie do wyczerpania salda.

Nagrody są gwarantowane, bo to ani konkurs, ani loteria. Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki wynikające z regulaminu, a które opisuję niżej, ten dostanie i premie pieniężne, i bon na zakupy.

Zasady akcji "Konto 360° w promocji z Mastercard"


By wziąć udział w promocji:
 • do 7.06.2021 r. 14.06.2021 r. [Aktualizacja: promocja została przedłużona o tydzień; pozostałe warunki nie uległy zmianie] złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon.

I już za samo otwarcie konta otrzymasz pierwszą nagrodę: bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka, który bank prześle Ci SMSem w formie kodu najpóźniej do 30.06.2021 r.

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskiwania premii pieniężnych. By zgarnąć 150 zł:
 • do 30.09.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (sama aktywacja wystarczy - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji za jej pomocą);
 • w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy) zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1000 zł (może to być przelew z własnego konta w innym banku).

Z kolei by zdobyć 100 zł, oprócz spełnienia powyższych warunków, także w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy):
 • wykonaj 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Warunki są więc bardzo proste - tym bardziej, że ich realizacja pokrywa się z warunkami, których spełnienie sprawi, że konto i karta będą za 0 zł.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:
Terminarz akcji "Konto 360° w promocji z Mastercard od Banku Millennium

Zgodnie z regulaminem promocji - w celu zdobycia wszystkich nagród - umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć:
 • za pośrednictwem kuriera (na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta) lub 
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia. Mimo otwarcia konta na selfie, najpóźniej do 30.09.2021 r. będzie trzeba złożyć wzór podpisu w oddziale Banku Millennium.

Premie pieniężne (150 i 100 zł) otrzymasz na konto w Banku Millenium najpóźniej do 31.10.2021 r. (do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

Co z jeszcze jedną premią 100 zł?

Zgodnie z regulaminem do wzięcia jest jeszcze jedna nagroda pieniężna 100 zł (to w praktyce już trzecia premia) - otrzymają ją uczestnicy niniejszej promocji, którzy do 31.12.2021 r. zawrą z Bankiem Millennium umowę pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem na kwotę do wypłaty w wysokości min. 5 000 zł. Pamiętaj jednak, że pożyczka oznacza koszty (odsetki, prowizję, ubezpieczenie), więc ta premia oznaczałaby jedynie ich częściowe zmniejszenie. Na blogu Bankobranie skupiam się na faktycznych zyskach, więc o tej opcji jedynie - raczej z czysto kronikarskiego obowiązku - wspominam.

Istotne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania premii pieniężnych za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Dodatkowa okazja dla rodziców


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to po otwarciu konta dla siebie (w powyższej promocji) możesz zyskać jeszcze więcej, zakładając też konto dla swej latorośli. Za spełnienie prostych warunków do wzięcia czeka 50 zł na zakupy (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji Konta 360° Junior).

Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie oferty


Bank Millennium ma w ofercie Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę) -  comiesięczne warunki bezpłatnego prowadzenia konta i karty za 0 zł idealnie więc pokrywają się z warunkami promocji, jakie należy spełnić od czerwca do września, by otrzymać premie 150 i 100 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów przez 4 miesiące na potrzeby uzyskania premii 250 zł).

Bądź na bieżąco. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie najświeższe info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

38 komentarzy:

 1. Ech, a kto z nas, czytelników Bankobrania, miał u nich konto bez promocji...

  OdpowiedzUsuń
 2. Można połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno w regulaminie powyższej promocji, jak i w regulaminie programu poleceń można znaleźć następujące zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)".

   Program poleceń Millennium (Lubię to polecam - 8. edycja działa więc odrębnie. Jego plusem jest to, że byli posiadacze Konta 360 czy 360 Student (nawet jeśli było to konto założone w promocji) mogą powrócić i wziąć udział. Acz wartość nagród jest skromniejsza (nawet jeśli zsumować to co dostaje polecający i polecony, to wyjedzie coś ok. 180 zł, więc znacznie mniej niż w powyższej promocji z premią 250 zł i bonem 50 zł do Biedronki, gdzie warunki do spełnienia są też prostsze).

   Usuń
 3. Nie w temacie Millennium. Santander Consumer Bank nie odpalił III edycji lokaty na nowe środki z dniem badania salda 5 mają?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale to jest właśnie 3 edycja. Zazębiała się z drugą.
  https://www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/ero/dokumenty/20210401_regulamin_promocji_ciesz_sie_z_nami_oszczednosciami_edycja_iii.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To coś innego. Tamta (ze stawką 0,8%) była przewidziana dla nowych środków i nosiła nazwę "Nowe środki w lepszej cenie".

   Usuń
 5. Witam serdecznie
  Miałem konto w promocji Ale zamkniete 24 kwietnia 2021
  To chyba łapię się na to promocja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy czy to zamknięte miałeś w promocji czy nie.

   Usuń
  2. Niestety w promocji

   Usuń
 6. Pożyczkę trzeba brać? Czy to opcjonalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. To opcjonalne. 300 zł dostaniesz za konto. A z pożyczkę dodatkowe 100 zł

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
  3. A tak z ciekawości to może można wziąć pożyczkę a później odstąpić od umowy? Sprawdzał ktoś jak to działa i jakie są koszty vs korzyść czyli te 100 zł?

   Usuń
 7. witam, wniosek składany na selfie w telefonie wysypał sie na etapie podawania adresu, a więc już po weryfikacji zdjęć.. pytanie teraz czy zrobic wniosek przez kuriera, aby konto załozyć bez utraty bonusu.. chodzi o zapis,że osoba przystepująca nie może byc w trakcie wnioskowania.. z góry dziekuję

  OdpowiedzUsuń
 8. czy w całym okresie promocyjnym nie mogę wnioskować o żaden produkt w Millenium? (chciałabym założyć lokatę)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym wnioskowaniem to wykluczenie obejmuje czas składania wniosku o konto w promocji. Po jego otwarciu można już wnioskować o co się chce.

   Usuń
 9. Czy umowę można podpisać w oddziale banku? Kiedyś była taka opcja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji regulamin przewiduje dwie opcje zawarcia umowy: za pomocą selfie lub w trakcie spotkania z kurierem. Zatem zawarcie umowy w placówce jest wykluczone, co w przypadku tego typu promocji jest akurat polityką stosowaną przez większość banków.

   Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera albo otworzyć konto na selfie (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 10. Witam, nie mogę podpisać umowy za pośrednictwem kuriera. Wymagana jest wizyta w banku.
  Miał może ktoś z tutaj obecnych podobną sytuację i czy udało się mu się założyć konto w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postępowałbym zgodnie z komunikatem, jeśli nie ma innej możliwości zawarcia umowy. Ale zaraz po podpisaniu umowy złożyłbym reklamację z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa wniosku w promocji.

   Usuń
 11. Czy jeśli dałam komuś kod polecający to nie uczestniczę już w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. czy już została przekroczona pula premiowanych wniosków? jest jakiś licznik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma limitu nagród. Promocję właśnie przedłużyli więc nadal jest dostępna.

   Usuń
 13. Aktywowanie aplikacji mobilnej- muszę ją miec caly cza czy muszę tylko aktywować i mogę potem wywalić? (malo pamieci w tel)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko aktywować wystarczy. Później możesz usunąć.

   Usuń
 14. Można także wybrać weryfikację za pomocą konta w innym banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale jak ją wybierzesz to dostaniesz 250 zł ale bonu do Biedry już nie.

   Usuń
 15. A to niby dlaczego? Warunek złożenia wniosku przez stronę albo aplikację dotyczy obu bonusów (i bonu do Biedronki i Premii pieniężnej). W regulaminie nie ma zapisu o możliwości weryfikacji przez inny bank, dopuszczenie tej opcji wynika tylko z nieformalnej obietnicy Millennium więc albo bank dotrzyma słowa i przyzna obie nagrody albo nie dotrzyma i powołując się na warunki regulaminu nie przyzna żadnej. Dlaczego miałby dać kasę a nie dać bonu do Biedry?

  OdpowiedzUsuń
 16. Przy wypełnianiu wniosku z linka promocyjnego miałam taką opcję do wyboru i z niej skorzystałam, nigdzie nie było informacji, że bonu w tym wypadku nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 17. założyłam konto, zeby skorzystac z promocji. Czy jak teraz polece konto to czy ktoś po poleceniu tez może korzystać z tej promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecać. Polecanie nie wykluczy z udziału w powyższe promocji. Ale polecony nie skorzysta z powyższej promocji.

   W regulaminie powyższej promocji, jak i w regulaminie programu poleceń znaleźć można zapisy, że promocje nie łączą się. I także technicznie nie jest to możliwe, gdyż wniosek o konto na stronie promocji z bonusami do 300-400 zł nie zawiera pola do wpisania kodu poleceń.

   Jakby jednak nie spojrzeć to promocja wypada lepiej, niż program poleceń - tam można zdobyć max. 80 zł (a mnożąc razy 2 - bo nagrody zdobywa polecony i polecający - to wyjdzie 160 zł przy konieczności spełnienia trudniejszych warunków).

   Program poleceń jest korzystny tylko dla byłych posiadaczy Konta 360 lub 360 Student założonego kiedyś w promocji, bo teraz można powrócić (po min. 12-miesięcznym rozbracie).

   Usuń
 18. Nie dostałam jeszcze bonu w postaci SMS-a na zakupy w Biedronce, a można go wykorzystać tylko do dzisiaj. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrody w tego typu promocjach najczęściej przekazywane są na ostatnią chwilę, więc pewnie dopiero dzisiaj przyjdzie.

   Zgodnie z regulaminem bon ma być ważny do 30.06.2022 r. (czyli przez rok).

   Usuń
 19. Witam. Dostałem kod do Biedronki ale usunełem smsa. Czy da się jakoś odzyskać ten kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz reklamację że SMS nie dotarł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...