Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł kieszonkowego za konto dla dziecka w Credit Agricole (+ do 500 zł dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.05.2021

50 zł kieszonkowego za konto dla dziecka w Credit Agricole (+ do 500 zł dla rodzica)

Bonus pieniężny czeka za założenie Konta Dla Ciebie GO! dla dziecka w wieku 13-18 lat.

50 zł kieszonkowego za konto dla dziecka w Credit Agricole
By zdobyć gwarantowany bonus, wystarczy samo podpisanie umowy (bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków). A przypomnę, że i dla dorosłych jest zachęta do stania się klientem Credit Agricole - do wzięcia czeka nawet 500 zł.

Nim przejdę do omówienia promocji "50 zł kieszonkoweGO! II" dorosłym polecam zapoznanie się z prześwietleniem promocji do nich kierowanej: do wzięcia jest bonus na start, zwroty za płatności i 1,5% dla oszczędności (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji oraz oferty banku). Poniżej omawiam już tytułową propozycję banalnie prostej promocji dla niepełnoletnich.

50 zł kieszonkoweGO! II

Dla kogo promocja? Konto Dla Ciebie GO! założyć może wyłącznie osoba w wieku 13-18 lat. 

Z promocji wykluczone są osoby, które wzięły udział w akcji "50 zł KieszonkoweGO" dostępnej od 1.02. do 31.03.2021 r.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji i zgarnąć bonus 50 zł:

  • do 31.07.2021 r. w placówce banku ze swym dzieckiem w wieku 13-18 lat podpisz umowę o Konto Dla Ciebie GO! wraz z wydawaną dla niego kartą.

I to wszystko. Wypłata bonusu nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (przykładowo: jeśli konto zostanie otwarte w maju, to bonus wpłynie do 30.06.2021 r.) - do tego czasu Konta Dla Ciebie GO! nie należy zamykać, ani składać wypowiedzenia umowy.

Konto Dla Ciebie GO! - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego dla dziecka to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • 0 zł za wydanie i wznowienie karty do konta z wizerunkiem standardowym (lub 10 zł w przypadku wyboru karty z wizerunkiem z katalogu);
  • 0 zł za posiadanie karty do konta - bank nie pobiera opłat miesięcznych ani rocznych; 
  • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów przy placówkach Credit Agricole oraz 0/3 zł z pozostałych bankomatów w Polsce (opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

Bądź na bieżąco z takimi kumulacjami promocji, jak powyższe. Zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga - to niezawodne źródło powiadomień o najlepszych nowościach:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...