Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: bon Allegro 100 zł za kartę kredytową Mastercard Standard

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.05.2021

mBank: bon Allegro 100 zł za kartę kredytową Mastercard Standard

To dość rzadka okazja, więc warta uwagi. 

Karta kredytowa z bonem na Allegro od mBanku
mBank zazwyczaj premiuje otwarcie konta. Tym razem zyskać można jednak przy okazji wyrobienia karty kredytowej. Do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Trzeba przyznać, że wyrobienie karty kredytowej wiele banków wycenia wyżej:


Na propozycję mBanku warto jednak zwrócić uwagę, bo warunki uczestnictwa są proste (brak wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo tego banku). No i jeśli ktoś się łapie na promocję, to może też zdobyć 300 zł premii za eKonto osobiste w mBanku. Łącznie - dzięki promocjom konta i karty - robi się więc już 400 zł do zgarnięcia.


Karta kredytowa z bonem do Allegro od mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia... i to w praktyce wszystko, co można znaleźć w regulaminie. Warunki są więc proste, bo w praktyce nie ma nawet okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo mBanku. 

Z propozycji skorzystać mogą też posiadacze konta osobistego czy jakichkolwiek innych produktów mBanku (posiadacze karty kredytowej w myśl regulaminu promocji nie są wykluczeni, ale być może - jeśli już posiadasz kartę kredytową Mastercard Standard w mBanku, to nie da się zawnioskować o drugą, taką samą).

Nagroda to bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Bon ma mieć ważność do 31.01.2022 r. - będzie go można wykorzystać jednorazowo lub wielokrotnie (aż do wykorzystania salda).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta kredytowa z bonem na Allegro" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 100 zł:
 • najpóźniej do 16.06.2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard, zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i akceptując jej regulamin, a także wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje (to darmowy program rabatowy mBanku);(regulamin promocji nie wskazuje sposobu składania wniosku, ale najpewniej można to zrobić za pośrednictwem strony promocji); 
 • zawrzyj umowę o kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro) i tych transakcji nie anuluj (nie zwracaj) do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonano; w przypadku umów z czerwca obowiązuje wyjątek - z płatnościami trzeba wyrobić się do 30.07. (choć lipiec ma 1 dzień więcej).

Nagroda ma być przekazana w bankowości internetowej mBanku (w zakładce "mOkazje") najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (przykładowo: jeśli umowę o kartę podpiszesz w maju, to na wykonanie płatności na sumę min. 1000 zł będziesz mieć czas do końca czerwca, a nagrodę otrzymasz w lipcu). Bon ma być dostępny w bankowości internetowej mBanku przez 180 dni.

Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można przy zapłacie za towary lub usługi (także w Internecie). Uwzględnić trzeba jednak, że niektóre typy transakcji są wykluczone - zgodnie z regulaminem promocji bank nie weźmie pod uwagę "przelewów z rachunku Karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) oraz transakcji w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory".

Karta kredytowa Mastercard Standard - szczegóły oferty mBanku


Standardowo za wydanie karty kredytowej Mastercard Standard (jak i za jej wznowienie w miejsce zastrzeżonej) mBank pobiera opłatę w wysokości 30 zł, ale dla uczestników powyższej promocji jest dobra wiadomość, bo w regulaminie można znaleźć zapis:
"Uczestnikom Promocji (...) Bank wyda Kartę bez opłaty za jej wydanie"

I to ten zapis w tym przypadku bierze górę nad warunkami z taryfy prowizji i opłat.

Opłata roczna pobierana po zakończeniu każdego roku użytkowania karty głównej wynosi 70 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykonane zostało 240 transakcji kartą lub płatności na łączną kwotę min. 12 000 zł.

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o najbardziej opłacalnych promocjach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. 100 zł? Mało. Muszą się bardziej postarać żeby mnie przekonać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co jeśli z karty zrezygnuję np. za pół roku? Opłata będzie pobrana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezygnacja bez opłaty. Bodaj do 11-go m-ca.

   Usuń
  2. Czyli wystarczy zrezygnować przed ukończeniem 11 miesiąca, aby nie była pobrana opłata roczna? Planuje od razu po otrzymaniu bonu zrezygnować z karty.

   Usuń
  3. A skąd pewność,że można zrezygnować bez opłat???

   Usuń
  4. Sprawdzone.

   Usuń
 3. Refleks szachisty jako że promocja trwa już 2 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zawsze zachęcam do podrzucenia informacji na kontakt@bankobranie.pl, jeśli promocji nie ma na blogu :)

   Usuń
  2. Anonimowy 11:09
   i co z tego, że trwa już 2 msc? ważne, że jeszcze jest aktywna.

   Usuń
 4. Czyli wg. regulaminu jeśli umowę zawrę w maju i w maju wydam 1000zł to już na koniec maja powinien być bon, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon na dostaniesz na koniec czerwca a nie maja.

   Usuń
  2. Czemu tak myślisz? "Nagrodę udostępnimy.... na koniec miesiąca, w którym wykonano ostatnią Transakcję bezgotówkową, liczoną do kwoty 1 000 zł, o ile
   Uczestnik Promocji spełni warunki Promocji. " czyli na koniec maja.

   Usuń
  3. Właściwie to też masz rację. Bo w regulaminie są 2 zapisy sobie przeczące.

   Ty patrzysz na:

   "Nagrodę udostępnimy w szczegółach mOkazji „Allegro” (w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej: na stronach mOkazji) na koniec miesiąca, w którym wykonano ostatnią Transakcję bezgotówkową, liczoną do kwoty 1 000 zł, o ile Uczestnik Promocji spełni warunki Promocji"

   A ja skupiłem się na:

   "Przykład: Uczestnik Promocji podpisuje umowę 25.03.2021 r. Do końca kwietnia ma czas na wykonanie Transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1 000 zł. Do końca maja otrzyma Nagrodę."

   Pożyjemy i zobaczymy. Ale faktycznie jak nie będzie na koniec miesiąca w którym były wykonane płatności to jest powód i podstawa do reklamacji.

   Usuń
 5. złożyłąm wniosek 13 maja, do dziś cisza? Kjak to wygląda u Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko poszło od razu. Wyklikane w serwisie transakcyjnym.

   Usuń
 6. Proszę poprawić warunki niepobierania opłaty rocznej.
  Ponieważ bank pobierze opłatę za rok zgodnie z aktualnym wtedy cennikiem, zwolnienie z niej nie będzie zależne od ilości transakcji. Zwolni jedynie suma płatności w roku na odpowiednią kwotę (12.000 zł).
  Z tabeli opłat i prowizji: "Od 1 marca 2022 r. jedynym warunkiem zwolnienia z opłaty rocznej za karty kredytowe będzie wykonanie transakcji o określonej wartości. To oznacza, że bank nie będzie uwzględniał już ilości wykonanych transakcji. "
  A i jeszcze opłata to nie 70 zł a 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie kluczowe- czy rezygnacja przed 12-tym miesiącem pociąga za sobą jakąś opłatę?

   Usuń
  2. W lutym rezygnowałem z karty gdzieś po pół roku jej posiadania. Żadnej opłaty nie pobrali.

   Usuń
 7. witam, nie mogę pobrać bonu, wyskakuje mi, że coś poszło nie tak, spróbuj ponownie, teraz w ogóle nie ma go do odbioru w mokazjach,wszystko zniknęło

  OdpowiedzUsuń
 8. czy ktoś miał podobną sytuację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest to samo- jakas sugestia jak z tego wybrnąć?

   Usuń
 9. Ja normalnie bon dostałem. W Lipcu. Już złożyłem wypowiedzenie ;D

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...