Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 13500 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty biznesowej Alior Banku (+ do 1800 zł dla zakładających konto firmowe!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.05.2021

13500 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty biznesowej Alior Banku (+ do 1800 zł dla zakładających konto firmowe!)

Wystartowała nowa promocja dla posiadaczy kart z logo Mastercard wydanych przez Aliora.

Program Bezcenne Chwile w Alior Banku dla konta firmowego
Tym razem jest to propozycja dla przedsiębiorców. Aż 13 500 punktów (które przełożą się na nagrody o wartości ok. 200 zł) przewidziane jest bowiem za rejestrację w programie Bezcenne Chwile karty wydanej do konta firmowego. A tu przy okazji warto więc wspomnieć, że za otwarcie takiego konta można zgarnąć nawet 1800 zł (już w postaci premii pieniężnych).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Kto więc prowadzi działalność gospodarczą, a nie ma jeszcze konta firmowego w Aliorze, ten powinien sprawdzić jak zyskać nawet 1800 zł za iKonto Biznes (to kumulacja promocji - jedna z nich kończy się już 7.06.). Do tego dojść mogą teraz nagrody o wartości 200 zł za punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, które przewidziane są w niżej opisywanej promocji.

Punkty powitalne w Programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Klientów Biznesowych – edycja Wiosna

Na samym wstępie krótkie wyjaśnienie dla osób, które po raz pierwszy spotykają się z taką ofertą. Czym są Bezcenne Chwile? 

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 3400 punktów; w zależności od dostępności są to bony m.in. do Decathlon, Douglas, Circle K, RTV Euro AGD, Smyk). 

Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Aliorze. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard. 💡


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która dotąd nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty (Mastercard Business Debit, Mastercard Business, Mastercard Business Travel lub Mastercard Debit Commercial Wielowalutowa) wydanej przez Alior Bank.

Nagroda to 13 500 punktów w programie Bezcenne Chwile. W promocji można uzyskać tylko jedną taką nagrodę (bez względu na liczbę posiadanych kart).

Pula nagród w promocji jest jednak ograniczona - organizator przygotował się na rozdanie maksymalnie 1 400 pakietów po 13 500 punktów każdy (informacja o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji ma się pojawić na stronie internetowej banku - w zakładce "Promocje"; dodatkowo ma być tam opublikowany komunikat na 7 dni przed szacunkowym wyczerpaniem puli).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobyć punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile:

 • w okresie o 25.05. do 31.10.2021 r. (ale miej na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji ze względu na ograniczoną pulę nagród) swą kartę (Mastercard Business Debit, Mastercard Business, Mastercard Business Travel lub Mastercard Debit Commercial Wielowalutowa) wydaną przez Alior Bank zarejestruj w programie Bezcenne Chwile (zgodnie z regulaminem promocji można to zrobić jedynie w placówce banku lub poprzez bankowość internetową Aliora), wyrażając przy tym zgodę marketingową dot. programu Bezcenne Chwile w stosunku do co najmniej jednego kanału komunikacyjnego, tj. numeru telefonu komórkowy lub adresu e-mail;
 • w ciągu 30 dni od dnia uruchomienia rachunku punktowego w programie Bezcenne Chwile (w przypadku przystąpienia do programu) lub od dnia dodania karty (jako kolejnej, gdy już masz konto punktowe w programie) wykonaj co najmniej jedną płatność kartą w sklepie stacjonarnym lub internetowym (na dowolną kwotę).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Mają być one ważne przez 2 miesiące - to będzie czas, w którym punkty będzie można wymienić na nagrody z katalogu.

Wykonując płatność kartą Mastercard na potrzeby promocji, miej na uwadze wykluczenia. Zaliczone mają być transakcje z wyjątkiem:
"transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Lista wydaje się więc długa, ale w praktyce spokojnie można płacić w sklepach czy na stacjach paliw.

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Czym (poza obrazkiem) różnią się karty:
  -Karta Business Debit Mastercard
  -Karta Mastercard Business Debetowa
  Czy obie biorą udział w promo? (takie opcje mam do wyboru w bankowości Aliora)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...