Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB jako nagroda gwarantowana za przetestowanie karty Citi Simplicity!

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.05.2021

Telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB jako nagroda gwarantowana za przetestowanie karty Citi Simplicity!

Po dłuuugiej przerwie powraca promocja Citibanku z nagrodą w postaci telefonu. 

Telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB za kartę Citi Simplicity
Do wzięcia jest telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB za skorzystanie z karty kredytowej Citibanku i spełnienie całkiem prostych warunków. Poniżej dowiesz się, jak uzyskać nagrodę i jak utrzymać kartę za 0 zł (bez opłat i odsetek - to całkiem proste).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja w pigułce: niżej opisywana akcja banku nie jest konkursem, ani loterią, bo nagroda w postaci telefonu Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB jest gwarantowana. Otrzymasz ją, jeśli:
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej i aktywujesz w niej kartę oraz
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 1000 zł (masz na to 3 miesiące).

Dodatkowo otrzymasz zwrot opłaty za kartę (12 zł), jeśli w danym okresie rozliczeniowym wydasz kartą min. 300 zł (co wliczy się już do płatności na potrzeby promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji znajdziesz poniżej.

Promocja karty kredytowej: najważniejsze fakty


Na początek jednak kilka wskazówek i objaśnień dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może po raz pierwszy (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to świetnie wiesz, że takich promocji jest dużo i można dzięki nim zyskać sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak "nie ma nic za darmo". I to prawda. Za darmo nie ma, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. Ale bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyskuje i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to więc o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał - taki klient może przecież skorzystać też z innych produktów. Ale to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania, bo tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce od ponad 7 lat, a więc od początku prowadzenia bloga.

Czy to aby na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić możesz w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz. 

Choć na stronie promocji znaleźć możesz informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,95%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w prezencie za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczkę czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji.

Nagroda to telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey. Na stronie promocji można znaleźć jego krótką charakterystykę:
Eksplozja doznań z olbrzymim wyświetlaczem 6,53 cala! 9 edycja Redmi szczyci się poczwórnym aparatem SI z trybem macro, błyskawicznym procesorem oraz baterią o pojemności aż 5020 mAh.


Więcej istotnych informacji o urządzeniu ze strony producenta:

Procesor: MediaTek Helio G80 (2 × Cortex A75, 6 × Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz) 

Układ graficzny: Mali G52 MC2 

Pamięć: RAM 3 GB 

Pamięć wbudowana: 32 GB 

Typ ekranu: Dotykowy IPS 

Rozdzielczość ekranu: 2340 × 1080 px 

Funkcje: Akcelerometr, Czujnik światła, Czytnik linii papilarnych, Kompas cyfrowy, Pilot na podczerwień, Tryb czytanie 2.0 

Aparat tylny: 13 MP + 8 MP + 5 MP + 2 MP 

Funkcje aparatu tylnego: HDR, Kalejdoskop, Makro wideo, Portrety kinowe, Upiększanie SI 

Aparat przedni: 8 MP 

Wbudowana Łączność: 4G LTE 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi 2.4G, Wi-Fi 5G, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, Obsługa LTE B20 

Złącza: nano SIM + nano SIM + micro SD USB typu C, Wyjście słuchawkowe 3,5 mm 

Dual SIM Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE 

System operacyjny: Android 10 MIUI 11 

Rodzaj ogniwa: Litowy Pojemność baterii 5020 mAh 

Szybkie ładowanie: Przewodowe 18 W Quick Charge 3.0 

Wymiary: szerokość 77,01 mm, wysokość 163,32 mm, grubość 9,1 mm 

Waga: 198 g 

Materiał wykonania: Szkło, Tworzywo sztuczne

 
Z regulaminu promocji wynika, że wartość telefonu to 649 zł. Realnie - jak sprawdziłem dla porównania - w sieci, w większych i znanych sklepach można go kupić za ok. 499 zł.

Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń reklamacyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt 6., ppkt. g).

💡 Jeśli nowy telefon nie jest w chwili obecnej Twym priorytetem, to za wyrobienie karty Citi Simplicity możesz zgarnąć inną nagrodę gwarantowaną. W alternatywnej promocji (w której obowiązują jednak praktycznie takie same warunki) do zgarnięcia czeka bon 400 zł do wykorzystania na Allegro.


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 31.07.2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i za pomocą aplikacji mobilnej Citibanku aktywuj kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł

I to już wszystko! Na potrzeby promocji możesz wykonać jedną lub wiele transakcji - ważne, by łącznie we wskazanym czasie wykonać płatności na sumę min. 1000 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności możesz zatem rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości (choć czym prędzej je wykonasz, tym prędzej otrzymasz nagrodę).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

O przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagrodę dostarczy Ci kurier najpóźniej w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Osoba chcąca uzyskać kartę kredytową w Citibanku, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje jednak nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z telefonem Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB czeka jednak jeszcze jeden przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Jest zatem prościej uniknąć kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji). Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). 

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

💡 Na koniec dodam, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia jest też premia 200 zł za CitiKonto + 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z telefonem można połączyć z promocją konta (kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia), co dodatkowo się opłaca, bo tylko z kontem otwiera drogę do zgarnięcia wspomnianego moneybacku do 100 zł. W sumie można więc zgarnąć premię 200 zł za konto + 100 zł moneybacku + telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB.

Spodobał Ci się ten wpis? Niechaj telefon zdobędą też Twoi znajomi!  Udostępnij na Facebooku


Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych promocji karty kredytowej, czy konta osobistego, przetestuj mój newsletter. Dam Ci znać o okazjach, dzięki którym zyskasz na bankach, z najwyższymi premiami i najprostszymi warunkami. Sprawdź sposób, który doceniło już wielu Czytelników Bankobrania. Przy okazji załapiesz się na mój prezent powitalny, bo dla każdego nowego subskrybenta dorzucam darmowy poradnik "Jak zyskiwać na bankach".

Przydatne dokumenty:

117 komentarzy:

 1. Można mieć taką kartę i nie zakładać konta? Czy to jest łączone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można wyrobić samą kartę Citi Simplicity bez konieczności zakładania konta (acz można je założyć i warto - o promocji wspominam pod koniec wpisu).

   Usuń
  2. To jak to wtedy działa? Na na jakie konto spłaca się kartę?

   Usuń
  3. Karta ma swój numer rachunku. Na ten numer można robić przelewy (np. ze swego konta w innym banku). Numer jest widoczny po zalogowaniu do bankowości i kliknięciu w kartę.

   Usuń
 2. Można wybrać kolor telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefon będzie w kolorze Carbon Grey. Zgodnie z regulaminem promocji nie ma możliwości wyboru koloru.

   Usuń
 3. Xiaomi szpieguje użytkowników - w Stanach i Kanadzie mają z tego powodu zakaz sprzedaży i dziwię się, że Polska filia Citi oferuje ich produktu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie Xiaomi, a Huawei. To 2 różne firmy

   Usuń
  2. Wszystkie szpiegują i nie tylko chińczyki )))

   Usuń
 4. Po jakim czasie można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 5. Co się dzieje w przypadku rezygnacji z karty? Telefon jest zachowany? Czy trzeba kartę trzymać przez jakiś określony czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefon pozostaje własnością uczestnika promocji. Posiadanie karty po otrzymaniu telefonu to dobrowolny wybór. Lojalki (czyli zobowiązanie do utrzymywania umowy przez dłuższy okres, niż do otrzymania nagrody) już od dłuższego czasu (co najmniej od 5-6 lat) w praktyce nie są stosowane. Banki wolą zachęcać korzyściami, niż przymusem.

   Usuń
  2. czyli generalnie mozna zamknac karte po spelnieniu warunkow platnosci 1000zl przez trzy miesiace? otrzmujemy wtedy info o kwalifikowaniu sie do nagrody i koniec? karte zamykamy i dalej nic nas nie interesuje?

   Usuń
 6. WSZYSTKO FAJNIE TYLKO ZE JEST MAŁY PROBLEM , BO PRZY NACISNIECIU NA LINKA
  do 31.07.2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji); WYSKAKUJE NIBY NAGRODA TELEFON A POZNIEJ JAK JUZ BYŁEM PODCZAS OSTATNIEGO KROKU SKŁADANIA WNIOSKU TO WYSKOCZYŁO ZE NIE TELEFON JEST NAGRODA A VOUCHER 400 ZŁ DO ALLEGRO EDYCJA 4 WIEC JEST TU JAKAS CHYBA POMYŁKA , CHODZ ZOBACZYMY BO NIBY MAJA SIE ZEMNA KONTAKTOWAC Z BANKU PO WERYFIKACJI , WIEC CIEKAWE CZY JAK PRZEJDZIE TO DOSTANE NAGRODE TELEFON CZY VOUCHER 400 ZL DO ALLEGRO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zadzwoni konsultant to jeszcze będzie potwierdzane w której promocji.

   Usuń
 7. Jeśli mam 2 dochody, żaden z nich nie wynosi 1200 zł, ale w sumie otrzymuję regularnie 2300 zł miesięcznie to to przejdzie? Pół mam z um. o pracę na pół etatu u jednego pracodawcy, a reszta to umowa zlecenie u innego, jeśli to ma znaczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dochody można łączyć. A w sumie masz wymagane minimum.

   Usuń
 8. Musi być umowa o pracę czy wystarcza wysłać np 3 paski wypłaty? Po jakim czasie można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowy się nie przekazuje. Wystarczy dokument potwierdzający dochód - najczęściej wystarczy potwierdzenie wpływów na konto (ale jak ktoś otrzymuje w gotówce, to wtedy może być np. zaświadczenie od pracodawcy).

   Usuń
 9. nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli wykonam płatności na 1000 zł już w pierwszy miesiącu to nagroda zostanie przyznana po pierwszym miesiącu, czy dopiero po trzech?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybsze spełnienie warunku (wykonania płatności na sumę min. 1000 zł) przyspiesza otrzymanie nagrody :)

   Ogólnie czasu jest sporo, bo i miesiąc zawarcia umowy o kartę, i kolejne 3 miesiące kalendarzowe. Dzięki temu każdy może to dopasować do swych możliwości i wykonywanie płatności rozłożyć w czasie. Ale można uwinąć się szybciej - wtedy nagroda zostanie przyznana wcześniej.

   Usuń
 10. Czy posiadanie karty kredytowej bp w Citi handlowym wyklucza z promocji? Czy są jakieś inne wykluczenia np, posiadanie karty Simple we wcześniejszym czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza posiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citi (Simplicity, BP czy jakiejkolwiek innej wydanej przez ten bank).

   Główna karta kredytowa to taka, która jest wydana dla osoby będącej stroną umowy z bankiem o kartę kredytową i limit dla niej przyznany.

   Czymś innym jest dodatkowa karta kredytowa, którą właściciel karty głównej może wydać dla innej (bliskiej i zaufanej) osoby. Będzie ona korzystać z limitu głównej karty, ale za spłatę wydanej kwoty nadal odpowiada posiadacz głównej karty. Użytkownik dodatkowej karty kredytowej - w odróżnieniu od posiadacza głównej karty - może wziąć udział w powyższej promocji.

   Usuń
 11. Co to znaczy posiadanie głównej karty kredytowej w Citi Handlowym?

  OdpowiedzUsuń
 12. Wniosek wysłany. Ale teraz zastanawiam się co ze zgodami marketingowymi? Są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody są dobrowolne, więc można, ale nie trzeba ich wyrażać.

   Usuń
 13. Jak wygląda rezygnacja z karty jeśli kiedyś zechcę zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie można wysłać przez bankowość.

   Usuń
  2. Normalnie wypowiedzenie 30-dniowe. Możesz zgłosić w bankowości. Dzownia żeby potwierdzić i wtedy oferują jeszcze na zatrzymanie promocję. Można zdobyć 100-200 zł.

   Usuń
 14. Czy na infolini Citi uzyskam info kiedy zamknieta była karta kredytowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś dzwoniłem i udało mi się dowiedzieć na infolinii.

   Usuń
  2. Zależy na kogo trafisz :)

   Usuń
 15. Mam ten telefon (redmi 9) w wersji 4/64 od premiery, czyli niecały rok. Teraz bym już wolał coś lepszego: z lepszym aparatem (redmi 9 ma słaby aparat), wydajniejszym i bardziej energooszczędnym procesorem w nowszym procesie technologicznym (7nm zamiast 12nm jak mediatek g80), oraz jaśniejszym ekranem amoled. Rozumie się, że dziecko, które dostanie redmi 9 powinno być początkowo zachwycone, ale 3gb ramu zacznie ubijać procesy w tle, a 32gb może nie wystarczyć do niezliczonej liczby aplikacji, co będzie oznaczało np. niemożność zbierania żappsów, by wymienić je za darmo na produkty w żabce. Tym niemniej w wersji 4/64 był to najlepszy telefon jaki mogłem (rok temu) kupić za 500pln z groszami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupiłem wówczas za 299 zł na promocji w Auchan Alcatel 3X: 4/64GB, ekran 6,53", NFC, aparat tylny 16 Mpx + 5 Mpx + 2 x 2 Mpx, przedni 8 Mpx, lepszy procesor 8-rdzeniowy MediaTek niż Snapdragon, logowanie oraz wzbudzanie odciskiem palca, nie mówiąc nawet o znacznie wyższej jakości wykonania.

   Redmi serii "A" to ich telefony podstawowe.

   Usuń
  2. Bez przesady. Mam Xiaomi A2 Lite 3/32 GB od ponad 2 lat. Uboższy model bo m.in bez NFC, ale działa bardzo dobrze, nie narzekam.

   Usuń
  3. Kiedyś w każdej promce rozdawali leciwe Samsungi - jest poprawa :)

   Usuń
  4. Widziałeś jak wygląda Redmi 7A albo 9A - lipa!

   Usuń
  5. Ile ludzi, tyle opinii.
   Ja mam stare Redmi 4A 2/16 GB i jak dla mnie to aż za dużo...

   Usuń
 16. Nie rozumiem 1 kwesti- jak to jest ze zwrotem tej oplaty za karte? czy bank pobiera z gory oplate za 12 miesiecy i po kazdym miesiacu oddaje jesli sie spelni warunki czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pobiera tylko opłatę miesięczna i później ją zwraca jak są płatności na sumę 300 zł.

   Usuń
  2. To tak jak w Toyota Bank - najpierw opłatę pobierają po to, żeby później oddawać ... zawracanie głowy!

   Usuń
 17. Czy do dochodu wlicza się świadczenie 500+

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wlicza się jedynie do przychodu.

   Usuń
 18. Kontakt z bankiem beznadziejny, do tego nie da się dokończyć wniosku poprzez potwierdzenie tożsamości, jeśli masz urządzenie z systemem iOS. Ogólnie jakiś żart, na czacie z messegnera odesłali mnie na czat na stronie banku, a z czatu na stronie banku odesłali mnie na kontakt telefoniczny pod nr 19009, natomiast Pani która odebrała telefon bez żadnych wyjaśnień poinformowała mnie, że wniosek został odrzucony, mimo, że jak sprawdzam status wniosku to jest napisane że jest w toku, Pani przekierowała mnie na jakąś kolejną infolinię na której żeby uzyskać połączenie wymagany jest numer karty (której jeszcze nie posiadam). Podsumowując patologia XD

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy może być płatność w biurze podróży? Zrobiłby wszystko jedną płatnością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy czy są wykluczenia MCC.

   Usuń
 20. Dwie osoby z mojej rodziny wnioskowaly i na obydwa wnioski nawet nie wiadomo czemu od razu przyszedł sms o treści:CitiHandlowy: Informujemy, ze przyjete przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalaja obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 2 osoby wnioskowały w promocji z Allegro i teraz 1 z telefonem. Wszystkim karty przyznane.

   Usuń
 21. Szary to bardzo ładny kolor, s dodatkowo nie widać tak zabrudzeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to rzeczywiście piękny kolor :)

   Usuń
 22. U mnie to samo. po wypełnieniu wniosku od razu przyszedł SMS: CitiHandlowy: Informujemy, ze przyjete przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalaja obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku. spełniam wymogi: działalność gospodarcza ponad 2 lata, dochód netto ponad 2500/m-c. O co chodzi? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdolność kredytowa + historia kredytowa + zobowiązania. To wszystko mogło wpłynąć na taką decyzję.

   Usuń
  2. Wiek wnioskującej osoby.

   Usuń
 23. Wniosek odrzucony,mimo że spełniałam kryteria 10 lat u jednego pracodawcy,umowa o pracę,żadnych innych obciążeń finansowych,dochody powyżej 2tys netto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie to samo, nie mam pojęcia dlaczego...

   Usuń
  2. Brak historii kredytowej.

   Usuń
 24. Karta przyznana. Rozumiem że przyjdzie listem. Pytanie skąd mam wziąć login do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
 25. Ile mam czasu na aktywację karty przez aplikację? Wniosek złożony, pani przez telefon mówiła żeby się zalogować i aktywować karte ale nie dostałam żadnych danych do logowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie bez pośpiechu. Ale najlepiej od razu jak przyjdzie bo już wtedy transakcje od razu wliczają się do 1000 zł.

   Usuń
 26. Widze, ze przy skladaniu wniosku w ostatnim etapie Naklejka Zblizeniowa do Karty MasterCard jest wydawana odpłatnie i nie mozna z niej zrezygnowac, czy ktos tak tez miał ?

  Czy moze ja czegos nie zauwazylem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naklejka?

   Usuń
  2. Naklejka nie jest obowiązkowa. Jak zamówiłeś jednak to napisz albo zadzwoń że nie chcesz i finito.

   Usuń
  3. u mnie to samo.. w ostatnim etapie jest wpisane, że biorę naklejkę....Co zrobiłeś?

   Usuń
 27. Witam
  Czy osobom którym odrzucili wniosek brały udział w e wcześniejszych promocjach citybanku?

  OdpowiedzUsuń
 28. Tak, brałem już udział 2 razy. Teraz trzeci.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy jezeli widnieje w bazach to załapie sie na owa promocje ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w jakim sensie widniejesz? Jeśli masz kredyt czy jakąś pożyczkę to jak każdy widniejesz. I to nie musi w niczym przeszkadzać. No chyba, że masz zaległości i nie spłacasz czegoś. To wtedy nie dostaniesz przez złą historię kredytową.

   Usuń
 30. Wpis nie o tym, ale nie wiem gdzie najlepiej zadać pytanie. Czy bank ma nadal ofertę na zatrzymanie klienta? Czy ktoś może dostał ją jak już kiedyś korzystał z takiej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nadal oferują. 10% zwrotów za płatności. Dostałem kolejny raz.

   Usuń
  2. Potwierdzam. W poniedziałek złożyłem wypowiedzenie, a wczoraj dzwoniła do mnie konsultantka. Szybko przeszliśmy do konkretu. Na płatności mam czas do końca września. 100 zł ma być wypłacone do 15. października.

   Usuń
 31. W pierwszy niepełnym miesiącu i ostatnim niepełnym miesiącu umowy też pobierają opłatę 12 zł za kartę?
  I drugie pytanie w pierwszym pełnym miesiącu umowy jak uniknąć opłaty za kartę, skoro bank zwraca opłatę za jej użytkowanie (po wydaniu 300zł) dopiero począwszy od drugiego pełnego miesięcznego okresu rozliczeniowego??
  Dzięki, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za p-wszy niepełny okres rozliczeniowy nie ma opłaty.

   Usuń
  2. Rozumiem, że za ostatni niepełny miesiąc też nie ma opłaty?
   a co z pierwszym pełnym miesiącem - jak uniknąć opłaty za KK ??

   Usuń
  3. Za p-wszy niepełny nie ma opłaty.

   Usuń
 32. Dzisiaj przyszła karta. Czy płatności z czerwca też się zaliczą? Czy można płacić dopiero od lipca (do września)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się już od otrzymania karty (do końca września).

   Usuń
 33. Czy jeśli otrzymałem kartę i aktywowałem ją na laptopie a nie przez aplikacje mobilną tzn że już nie spełniłem warunków? :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak zrobiłem w innej promocji. Napisałem reklamację i nagrodę mi przyznali.

   Usuń
  2. co napisałeś w reklamacji? Bo ja dzisiaj dostałem kartę i aktywowałem też na laptopie :-(:-( :-(

   Usuń
  3. Ja też miałem taką sytuację. Napisałem że miałem problem z aktywacją aplikacji a już chciałem korzystać z karty bo miałem taką potrzebę. I dodałem że później jednak aplikację udało mi się aktywować i teraz z niej korzystam.

   Usuń
 34. Dobra, trzeba dokonać płatności na 1000 zł
  Teraz pytanie, mam te 1000 zł przelać na tą kartę, czy jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zrobić zakupy na sumę 1000 zł, płacąc za nie kartą.

   Usuń
  2. Karta przyznawana jest z limitem, z którego można korzystać (wydając środki banku). Później jest czas (to wspominany okres bezodsetkowy; może to być nawet 56 dni - data spłaty będzie wskazana na wyciągu) na zwrot tej wykorzystanej kwoty (bez odsetek). Oczywiście ze spłatą nie trzeba czekać do ostatniej chwili - można tego dokonać np. kilka dni po wykonaniu transakcji.

   Wcześniejsze wpłacanie 1000 zł (przed wykonywaniem transakcji) oznaczałoby nadpłatę, o której wspominam na końcu - by nie nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą, bo za to byłaby opłata (20 zł).

   Usuń
 35. Przyszła karta. Jedno pytanie mnie nurtuje. Czy mogę ją podpiąć i płacić Apple Pay?

  OdpowiedzUsuń
 36. Cześć ###
  Pytanie: czy umowę podpisuje sie tylko w aplikacji mobilnej? Kurier już nie przyjeżdża?
  Brałem kilka lat temu w takiej promocji i był u mnie kurier. Teraz czytam w artykule, że "należy podpisać umowę w aplikacji". Czyli zanim złożę wniosek muszę zainstalować aplikację? Pytam, aby nie zmarnować szansy (wniosku).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywacja karty musi być przez aplikację.

   Usuń
 37. Czy można sobie wybrać limit karty kredytowej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferują maksymalny ale można poprosić o niższy.

   Usuń
 38. Chciałem wziąść udzxał w tej promocji,wprłniłem wniosek i nie moge przejsc weryfikacji mobilnej. To znaczy gdy wchodze w link który przychodzi sms i podaje kod który tez przychodzi sms,tutaj są 2 opcje do wyboru weryfikaja dokumentu online i weryfikacja przez kuriera. Wybieram pierwszą opcje, potwierdzam udostępnienie aparatu i aplikacja prosi mnie abym ustawił telefon poziomo i gdy tak ustawiam to nic sie nie dzieje. Czy jak wybiore opcje 2 czyli weryfikacja przez kuriera to mogą mi nie uznać nagrody po spełnieniu warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego by nie mieli uznać? Ja wybrałem kuriera, umowa podpisana, kartą już płacę.

   Usuń
 39. Ktoś już dostał info o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 40. Ponawiam pytanie czy ktoś dostał info o nagrodzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem powiadomienie (za spełnienie warunków w czerwcu). Czekam na kuriera.

   Usuń
  2. Czekacie na telefon do ręki i wtedy rezygnacja, czy już po decyzji rezygnacja?.

   Usuń
  3. Czekam na telefon.

   Usuń
  4. Ok, jestem lekko zdziwiony bo kartę dostałem w połowie lipca, wyrobiłem od razu 1000 i już na koniec lipca mam przyznany telefon. Szkoda, że nie udało się zamienić na wyższy model telefonu. Będę miał chociaż ten, jako nowy. Czyli czekam na telefon i rezygnacja z karty.

   Usuń
 41. Potwierdzam dziś otrzymałem wiadomość o przyznaniu nagrody wiadomość jest w bankowości internetowej a nie mobilnej

  OdpowiedzUsuń
 42. Żona dostała w środę SMS że nadano do niej przesyłkę przez kuriera poczty polskiej od banku. Prawdopodobnie to będzie telefon, ale coś szybko. Paczkę odbierze jednak dopiero w poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. otrzymaliście nagrodę? :)

   Usuń
  2. Tylko żona, ja czekam dalej...

   Usuń
 43. Wydaje mi się, że spełniłem wszystkie warunki. 1000 zł wydałem pod koniec lipca i spłaciłem od razu w sierpniu. Czekałem na przyzanie nagrody do końca sierpnia i nic. Czy są szanse żeby jeszcze przyznali? Albo co mogłem zrobić źle, bo już nie mam pojęcia. Wysłałem potwierdzenie o zarobkach, aplikacje założyłem.. hmm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomości sprawdzasz w aplikacji? Sprawdź w bankowości na komputerze bo tam miałem a w aplikacji nie.

   Usuń
 44. Tak ostatniego sierpnia sprawdzałem w bankowości i w aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
 45. A jak się Wasza aplikacja dokładnie nazywa? Citi handlowy? Nie byłem co do niej pewny, ale ze strony Citi bank skierowało mnie na sklep Play i tam była Citi handlowy właśnie.a na stronie nazywali Citi mobile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacja Citibanku to Citi Mobile.

   Usuń
 46. Dzisiaj 06.09.otrzymałem telefon.

  OdpowiedzUsuń
 47. Ja też potwierdzam. Miesiąc temu otrzymałem powiadomienie na www (nie przez apke) o przyznaniu telefonu i w dniu 2021-09-06 otrzymałem swój telefon.

  OdpowiedzUsuń
 48. no i telefon poszedł sie j...ć.napisałem do suportu dlaczego nie dostałem powiadomienia o nagrodzie a oni mi odpisali"jeden z warunków promocji brzmiał: „na podstawie wniosku, złożonego zawrą z bankiem umowę o kartę i za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile aktywują kartę”. W Pana przypadku warunek ten nie został spełniony (karta nie została aktywowana przez aplikację mobilną). Nagroda nie została przyznana.Z poważaniem,
  Marzena Iwan Analityk Obsługi Klienta"tylko ze ja pytałem się konsultanta czy jak aktywuję w serwisie czy jest jakaś róznica i czy wtedy dostanę telefon , i powiedział że nie ma znaczenia gdzie aktywuję i ze dostanę. Z tego wyciągnąłem 3 wnioski: 1-nie wieżyć konsultantom, 2-przestrzegać regulaminu 3-ściągnąć aplikację nagrywającą rozmowy bo to zawsze może się przydać np. w tej czy innej sprawie ,wtedy nikt sie nie wyprze tego co powiedział. moja kulpa !


  Z poważaniem,
  Marzena Iwan
  Analityk Obsługi Klienta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sugeruję zgłosić reklamację. A jeśli to już była odpowiedź na reklamację, to warto się odwołać.

   Możesz powołać się na to zapytanie i uzyskaną odpowiedź, ale możesz też wskazać, że ja wiele warunków sumiennie zostało spełnione i że logowania do aplikacji też później były (jeśli były).

   To nie pierwszy przypadek takiej aktywacji karty (nie w aplikacji). Jest to jednak proces nieodwracalny i nie sposób go nadrobić. Z sygnałów jakie od Czytelników otrzymywałem, wynika, że nagrody ostatecznie były przyznawane. Zatem nie ma co się poddawać i warto spróbować z reklamacją/odwołaniem.

   Usuń
  2. napisałem do nich wiadomość na skrzynkę kontaktową w odpowiedzi na ich odpowiedż "W rozmowie telefonicznej z konsultantem pytałem się czy moge aktywować kartę w serwisie i czy jest jakaś różnica i czy jak aktywuje w serwisie dostanę telefon , i konsultant powiedział że mogę i że dostanę telefon , a teraz piszecie że nie dostanę ?! Odsłuchajcie rozmowę !" Czy to starczy jako reklamacja czy trzeba to jakoś inaczej zrobić ?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...