Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwe 250 zł do wzięcia w promocji "Złap premię" za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.05.2021

Łatwe 250 zł do wzięcia w promocji "Złap premię" za konto w BNP Paribas

W nowej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna.

Promocja "Złap premię" 250 zł za konto w BNP Paribas
Zgarnąć można 250 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Niezmiennie obowiązuje też - przyzwoity na tle wielu banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym BNP Paribas (bo to zaledwie 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Złap premię" do 250 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont.

Nagrody. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 250 zł, która wpłynie na konto osobiste w BNP Paribas założone w promocji. Uzyskany bonus będzie można wykorzystać według własnego uznania - przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Złap premię"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.06.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 20.06.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 20.06.).
 • w czerwcu i w lipcu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

  I to już wszystko! Za spełnienie wymienionych warunków otrzymasz premię 250 zł. O jej przyznaniu organizator promocji powiadomi Cię mailowo (z adresu zlappremie@bnpparibasplus.pl) do 20.08. Po jej otrzymaniu do 26.08.2021 r. będzie należało zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które otrzymasz w mailu), by podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w niniejszej promocji. To właśnie na ten rachunek ma wpłynąć premia - jej wypłata przewidziana jest do 31.08.2021 r.

  Do momentu otrzymania premii posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

  Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

  Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Złap premię"


  Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

  ▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

  ▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

  ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

  ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
  - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

  Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

  ▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

  Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

  Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


  Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
  • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

   Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

   Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

   Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

  Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

  Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Złap premię" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

  Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

  💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

  Przydatne dokumenty:

  49 komentarzy:

  1. konto zamknięte 16 maja, więc 17 mogę się rejestrować?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli konto 16 maja ub.r. zostało zamknięte przez bank, to faktycznie lada moment otwiera się furka i będzie możliwy powrót oraz wzięcie udziału w promocji.

    PS. Dla pełnej jasności dodam, że chodzi o upływ 12 miesięcy od faktycznego zamknięcia konta przez bank, a nie od złożenia wypowiedzenia umowy przez klienta.

    Usuń
   2. Ja mam jeszcze lepszy przypadek. Konto w BNP zamknęło mi się 3 czerwca 2020 a wniosek w tej promocji można składać do 6 czerwca 2021 :D Mam 3 dni na złożenie wniosku (zarejestrowany w promocji już jestem).

    Usuń
   3. Czy jednocześnie zamknęli też dostęp do bankowości?

    Usuń
   4. Mnie nie zamknięto zgodnie ze złożoną dyspozycją i po reklamacji oraz 2 miesiącach oczekiwania dostęp jedynie zablokowali. Dostęp odblokowałem na ich stronie internetowej w kilka sekund podając login, PESEL i nazwisko panieńskie matki po czym ponowiłem żądanie zamknięcia poprzez wiadomość w bankowości - festiwal niekompetencji trwa :)

    Usuń
   5. Dobrze, że chociaż ludzie z Hagen wypłacają premie terminowo!

    Usuń
  2. Niech najpierw zaczną wypłacać premię za promkę "Postaw na Konto" - co promka to reklamacja!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. U mnie już wypłacili. Pierwsza część na czas. Na drugą jeszcze mają czas.

    Usuń
   2. Twierdzą, że nie złożyłem wniosku ze strony promki, co jest nieprawdą.

    Usuń
   3. Po reklamacji to jest uznawane. Premię dostaniesz.

    Usuń
  3. Tak z innej "beczki" - dostał może ktoś zaproszenie do tej promocji - https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konta/zyskaj-premie-za-przelew-wynagrodzenia
   Otrzymałem zaproszenie i ciekawi mnie, czy przejdzie przelew na ponad 1k od innej osoby? Może ktoś ma doświadczenie z CA…

   diego

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Musi być wynagrodzenie.

    Usuń
   2. Żonie jak dotychczas przechodzą przelewy od kuzyna - inne nazwisko :)

    Usuń
  4. Złotówa, powyżej piszesz, że uczestnikiem może być osoba, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Czy chodzi o posiadanie dostępu do bankowości internetowej zwanej przez nich EKD?

   Czy można być uczestnikiem ich promek jeśli przy zamykaniu konta dostęp do bankowości nie został zamknięty, a jedynie zablokowany?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bankowość musi być zamknięta.

    Usuń
   2. Skąd pochodzi ta informacja?

    Usuń
   3. Złotówa, ponawiam pytanie. Dziękuję.

    Usuń
   4. Aktywny dostęp do bankowości internetowej (najczęściej) wyklucza.

    W przypadku posiadania dostępu do bankowości na moment składania wniosku o konto Czytelnicy zgłaszali sytuacje, gdy pojawiał się komunikat o tym, że wniosek należy złożyć poprzez bankowość (co już do promocji by nie kwalifikowało).

    PS. Ale wychodzi też na to, że jeśli ktoś posiada dostęp do bankowości nie z racji kiedyś posiadanego konta, ale z powodu aktualnie posiadanej karty kredytowej, to wtedy do promocji się kwalifikuje i wniosek przechodzi - zgłaszali to Czytelnicy i niedawno bliski znajomy w takiej sytuacji też wziął udział w promocji i nagrody za konto otrzymuje.

    Usuń
   5. Złotówa, moje pytanie dotyczyło sytuacji, w której przy zamykaniu konta uczestnikowi jednej i ich poprzednich promek dostęp do bankowości nie został zamknięty, a jedynie zablokowany? Czy to eliminuje z udziału?

    Usuń
   6. Musisz zamknąć. Zablokowanie nic nie daje. Zamkną ci od ręki i wtedy możesz złożyć wniosek.

    Usuń
   7. Od ręki? To dlaczego mnie zamykają od 3. marca i wciąż nie jest zamknięte?

    Usuń
  5. Jeśli ktoś nie jest pewien czy zamknął umowę ramową przy poprzedniej promce można zadzwonić na infolinie i bez problemu sprawdzą.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Niestety ale większość zatrudnionych na ichniej infolinii nie odróżnia pojęć zamknąć i zablokować.

    Usuń
   2. Dokładnie. Ten sam problem mają w Pekao.

    Usuń
  6. Pytanie dnia: czy można być uczestnikiem ich promek jeśli przy zamykaniu konta dostęp do bankowości nie został zamknięty, a jedynie zablokowany?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak napisał Złotówa, aktywny dostęp do bankowości internetowej (najczęściej) wyklucza :)

    Usuń
   2. Co to konkretnie oznacza? Można czy nie?

    Usuń
   3. Złóż wniosek i się dowiesz. Przedzie = bierzesz udział w promocji. Nie przejdzie = musisz zamknąć a nie tylko zablokować.

    Usuń
   4. Wygląda na to, że to chyba jedyna metoda. Dziękuję!

    Usuń
  7. Sukces - po 3 miesiącach i 11 dniach udało mi się wreszcie zamknąć bankowość!

   OdpowiedzUsuń
  8. Promocja jest jeszcze dostępna?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Jeszcze dziś (do północy) możliwa jest rejestracja i złożenie wniosku o konto. Pula rejestracji nie została wyczerpana. Póki na stronie promocji jest dostępny formularz rejestracyjny, to można brać udział.

    Usuń
   2. Ok, dzięki. Złożyłem wniosek.

    Usuń
  9. Czy jeśli spóźniłam się z nadaniem pinu premia nie zostanie przyznana?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Teoretycznie jest na to 7 dni ale może coś wymyśl i napisz reklamację.

    Usuń
  10. Czy aktywowana wcześniej opcja "raty od nowa" przez allegro wyklucza z promocji?

   OdpowiedzUsuń
  11. czy maila już koś dostał?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja nie mam jeszcze.

    Usuń
   2. Przed chwilą właśnie otrzymałem maila z informacją o zdobyciu nagrody (18.08.2021 mail przyszedł o godz. ok. 15:00)

    Usuń
   3. dzięki za info, sprawdzałam pocztę i przeoczyam tego maila, a jest :)

    Usuń
  12. No to numer konta uzupełniony. Czekam na wypłatę.

   OdpowiedzUsuń
  13. Dajcie znać kiedy dostaniecie kasę

   OdpowiedzUsuń
  14. Czy ktoś nie dostał maila? Dzisiaj już 21.08 a maila nie ma. Wszystkie warunki promocji spełnione;-(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja nie dostałem w tej promce. Żona zakładała w innej promocji i dostała maila w środę.

    Usuń
  15. Mam już pieniądze na koncie

   OdpowiedzUsuń
  16. Potwierdzam równie otrzymałem 250 zł

   OdpowiedzUsuń
  17. Witam
   Zona dostala wszystkie @ ze przyznano nagrody ale.jej nic nie wyplacili co.ma teraz zrobic

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...