Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Polecam mój Bank": do 500 zł za polecenia (+ bonusy o wartości min. 350 zł za otwarcie konta w Santander Banku)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.05.2021

Program "Polecam mój Bank": do 500 zł za polecenia (+ bonusy o wartości min. 350 zł za otwarcie konta w Santander Banku)

To już XI edycja programu poleceń konta w Santander Banku.

Program poleceń konta w Santander Banku
A wieść to bardzo dobra, gdyż można zyskać podwójnie: otwarcie konta z polecenia można połączyć z promocją, w której do wzięcia jest premia 300 zł, więc łącznie nowy (lub powracający) klient zgarnie nawet 350 zł. Osoby już posiadające konto mogą z kolei zarabiać na poleceniach.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Polecam mój Bank - edycja XI


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która co najmniej od 1.05.2020 r. nie ma konta osobistego (w PLN) w Santander Banku.
💡 Osoba dopiero co zakładająca konto może też skorzystać z kumulacji promocji, w której czekają nagrody o łącznej wartości min. 350 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie wszystkich promocji).

Z kolei osoba polecająca to osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która ma konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej i z aplikacją mobilną (o pozostałych warunkach piszę nieco niżej).

Nagroda dla osoby poleconej to premia pieniężna w wysokości 50 zł, którą bank wypłaci na konto, więc uzyskane środki można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Nagroda dla osoby polecającej. Premia za skuteczną rekomendację wynosi także 50 zł. W ramach XI edycji programu poleceń jest 10 takich premii, więc łącznie da się zgarnąć nawet 500 zł (od nagród dla polecającego bank potrąci jednak zryczałtowany podatek w wysokości 19%, który odprowadzi do urzędu skarbowego; premia dla poleconego jest zwolniona z podatku).

Program Polecam Mój Bank - zasady promocji


By wziąć udział w promocji jako osoba polecona:
 • najpóźniej 30.09.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu) oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 

 • zainstaluj i do dnia wypłaty premii posiadaj aktywną aplikację mobilną Santander Banku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK) na dowolną kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą; do wymaganej sumy nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani cashback, czyli wypłaty z kasy podczas zakupów w sklepie.

Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia (na jej konto w Santander Banku). 

W tym samym terminie premię pieniężną dostanie osoba polecająca. Wpłynie ona na konto osobiste polecającego. Do momentu uzyskania nagród ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć swych kont. I polecający, i polecony nadal muszą posiadać też kartę do konta, wyrażone zgody, aktywną aplikację mobilną i dostęp do bankowości internetowej.
💡 Przykładowo: jeśli konto z polecenia zostanie założone w maju, to na spełnienie warunków (logowanie i płatności) osoba polecona będzie mieć czas do końca czerwca, a premie (po 50 zł) dla poleconego i polecanego wpłyną do końca lipca. Jeśli polecony ze spełnianiem warunków wyrobi się już w maju, to wtedy premie wpadną szybciej (do 30.06.).

Jak zyskać dzięki polecaniu konta w Santander Banku? 


Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta.

Jak przystąpić do programu "Polecam mój Bank?" By móc polecać konto w Santander Banku, zarejestruj się w programie poleceń. Możliwe jest to w bankowości internetowej (Oferta Banku => Polecam bank) lub w aplikacji mobilnej (Oferta => Polecaj bank). Wtedy uzyskasz swój indywidualny kod poleceń (do wielokrotnego użytku). 

O rejestracji w nowej edycji trzeba pamiętać nawet, jeśli było Ci dane już uczestniczyć w poprzednich edycjach programu poleceń (choć w praktyce kod poleceń w każdej edycji pozostaje ten sam).

By móc polecać, niezbędnym jest również wyrażenie (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na EKK (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Zgody oraz Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku. Pamiętaj też o aktywacji aplikacji mobilnej Santander Banku (jeśli jej jeszcze nie masz).

Trzeba też podać bankowi swój adres mailowy i telefon komórkowy. Premię za polecenie (50 zł) otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania jej premii 50 zł (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Konto osobiste zakładane w Santander Banku w ramach programu poleceń, jak i korzyści wynikające z jego posiania (m.in. zwroty za płatności z konta za media czy darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe) opisuję szczegółowo we wpisie poświęconym promocji z premiami do 470 zł dla otwierającego konto (z czego 350 zł to premia pieniężna, a resztę stanowią bony na zakupy).

Jak zarobić i dać zarobić znajomemu lub komuś z rodziny?


Oto krótki i prosty scenariusz:
 • jeśli masz (lub założysz teraz) konto w Santander Banku, przystąp do programu poleceń i wygeneruj swój kod poleceń;
 • kod poleceń przekaż osobie polecanej - może to być ktoś ze znajomych lub członek rodziny - współmałżonek, pełnoletnie dziecko lub ktokolwiek inny;
 • osoba polecona niech złoży wniosek o konto (gdzie możliwe jest podanie kodu polecenia) i korzysta z promocji (z nagrodami o łącznej wartości min. 470 zł) - po spełnieniu warunków programu poleceń zgarniecie po 50 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. We wpisie nie ma mowy o zwolnieniu z tajemnicy bankowej. O jakie informacje dokładnie chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mowa - gdy punktuję warunki do spełnienia (w drugiej kropce piszę o tym właśnie po zgodach marketingowych).

   Chodzi o (pośrednie) zdradzenie tajemnicy bankowej wskutek wypłaty polecającemu bonusu za skuteczne polecenie. Załóżmy bowiem sytuację, że Jan Kowalski poleca konto tylko i wyłącznie Krzysztofowi Nowakowi. Gdy Jan dostanie bonus 50 zł za polecenie, to siłą rzeczy (choć nie dosłownie) dowiaduje się, że Krzysztof musiał stać się klientem banku, założyć konto itd.

   Usuń
 2. Jakie dane i kiedy przekazywane są polecającemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający nie otrzymuje żadnych danych osoby poleconej - o liczbie skutecznych poleceń dowiaduje się jedynie z wysokości otrzymanego wpływu (będącego sumą bonusów za skuteczne polecenia).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...