Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay Kids + 2% dla oszczędności od Pekao (+ nawet 400 zł za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.04.2021

Pierwsze kieszonkowe 50 zł na konto z PeoPay Kids + 2% dla oszczędności od Pekao (+ nawet 400 zł za konto dla rodzica)

To propozycja dla osób, które mają dziecko w wieku 6-12 lat.

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - II edycja
Do wzięcia czeka premia 50 zł za spełnienie... dziecinnie prostych warunków. W praktyce wystarczy bowiem samo zawarcie umowy oraz zalogowanie do aplikacji mobilnej. A i rodzicowi opłaca się założyć tu konto dla siebie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - III edycja


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba w wieku 6-12 lat (w dniu zawarcia w jej imieniu umów), mieszkająca w Polsce i z polskim obywatelstwem, która w okresie od 1.01.2019 r. do 31.03.2021 r. nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji wykluczone są też osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" oraz "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać do 150 zł z Kontem Przekorzystnym (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji; to rekordowa wartość bonusów, jaka czeka na osoby zakładające konto osobiste w tym banku).

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • do 30.06.2021 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay KIDS (w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • najpóźniej do 10. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, dziecko powinno zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS.

I to już wszystko. Wypłata bonusu ma nastąpić do 24. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do czasu otrzymania premii nie należy zamykać, ani wypowiadać umowy o jakikolwiek produkt wchodzący w skład pakietu PeoPay KIDS). Środki wpłyną na konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania: wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Promocja jest niedostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Pakiet PeoPay KIDS można założyć za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku.

2% na rachunku Mój Skarb na 3 miesiące


Zachętą do skorzystania z powyższej propozycji Pekao, a przy okazji nauką oszczędzania dla pociech, jest promocja oprocentowania, jaką Bank Pekao przygotował na koncie oszczędnościowym dla niepełnoletnich, a konkretnie dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Bank daje 2% w skali roku przez okres 92 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o rachunek Mój Skarb), dla kwoty do 3 000 zł. Warunki udziału w promocji są zbliżone do tych w promocji z premią 50 zł. Różnica jest w zakresie wykluczeń:
"W promocji nie może wziąć udziału uczestnik, który korzystał przynajmniej z jednej z poniższych promocji: 
1) „2,00% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS” obowiązującej w okresie od 27 maja 2020 r. do 31 października 2020 r. , 
2) „Promocja 2,00% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS” obowiązującej w okresie od 1 listopada 2020 r. do 31 marca 2021 r.".

Konto Przekorzystne dla Młodych - omówienie oferty


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Karta do konta wydawana jest dopiero od 13. roku życia (i wtedy też jest bez warunków darmowa).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji z bonusem 50 zł założenie (lub posiadanie) tego konta jest niezbędne, ale nie ma wymogu wpłacania tu jakichkolwiek środków.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć tylko jeden bonus 50 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Mam dwójkę dzieci. Za 2 konta będzie 2 x 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku tej promocji uczestnikiem jest dziecko (a nie rodzic), więc nagród może być wiele (po jednej na każde dziecko).

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...