Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj min. 100 zł za konto osobiste w Getin Banku + 2% dla oszczędności

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.04.2021

Zyskaj min. 100 zł za konto osobiste w Getin Banku + 2% dla oszczędności

W nowej akcji Getinu do wzięcia czeka bon Allegro o wartości 50 zł lub nawet 5-miesięczny dostęp do platformy Player.pl.

Promocja "Aktywny start" w Getin Banku
Najnowszą propozycję można połączyć z dotychczasowymi promocjami, w których do zgarnięcia jest kolejny bon o wartości 50 zł (do wykorzystania na Allegro lub w Decathlonie) oraz 2% na koncie oszczędnościowym (gwarantowane aż na rok).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Z wszystkiego robi się więc mała kumulacja. By wszystko usystematyzować, wyjaśniam po kolei co, dzięki czemu i jak można zdobyć. A do wzięcia czeka:

 • w promocji  "Aktywny Start" do wyboru: bon Allegro o wartości 50 zł lub 5 kodów, z których każdy da miesięczny dostęp do Player.pl (każdy o wartości 15 zł);
 • w promocji "Polecam Proste Zasady" do wyboru: bon Allegro o wartości 50 zł lub bon 50 zł do Decathlonu;
 • w promocji "Bonus za aktywność": promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, wynoszące 2% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł - takie warunki Getin gwarantuje przez 12 miesięcy.

Promocja "Aktywny Start"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.03.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku. 

Jeśli było Ci już dane posiadać konto w Getinie, to zwróć uwagę, że w pozostałych promocjach okres wykluczenia dla byłych klientów jest inny - w przypadku promocji "Bonus za aktywność" liczony jest od 01.09.2019 r., a w programie "Polecam Proste Zasady" zaledwie od 30.09.2020 r..

Limit uczestników. Na promocję załapie się 2500 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w promocji (jak to zrobić, wyjaśniam niżej). Jeśli będzie zanosiło się na ewentualne przedterminowe zakończenie promocji, na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli bank poinformuje o tym tutaj.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć wybraną nagrodę:
 • w okresie od 9.04 do 30.06.2021 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady w Getin Banku i aktywuj konto (jeśli dodatkowo chcesz zgarnąć 50 zł do Allegro lub Decathlonu w ramach programu "Polecam Proste Zasady", to we wniosku pamiętaj podać kod polecenia, który możesz uzyskać tutaj);
 • wyraź zgody marketingowe (i utrzymuj je do momentu rozliczenia nagrody) na: (1) użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (2) otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną, (3) przetwarzanie danych osobowych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących i (4) możliwość prowadzenia marketingu.
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingu banku;
 • zarejestruj się na stronie promocji (to tu można wybrać nagrodę: kartę podarunkową Allegro lub dostęp do Playera).

W zależności od tego jaką nagrodę odbierzesz, takie warunki będą do spełnienia.

Jeśli zdecydujesz się na kartę podarunkową Allegro, to przez 3 kolejne miesiące po otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
 • zapewnij wpływy na konto w wysokości 2000 zł oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (pod uwagę będą brane transakcje zaksięgowane na koncie w danym miesiącu).

Nagrodę otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej, którą bank prześle do 15. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu spełniania powyższych warunków (czyli w praktyce w 4. miesiącu po otwarciu konta).

A jeśli wybierzesz kody do Playera, to przez 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
 • zapewnij wpływy na konto w wysokości 2000 zł oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (pod uwagę będą brane transakcje zaksięgowane na koncie w danym miesiącu).

Nagroda w postaci kodu dającego 30-dniowy dostęp do serwisu Player.pl będzie przyznawana za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki. Bank będzie przesyłał nagrodę wiadomością w bankowości internetowej do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Maksymalnie można uzyskać 5 takich kodów.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


▶️ W przypadku wpływów jakie należy zapewnić na konto na potrzeby promocji (2000 zł miesięcznie) w regulaminie pojawia się słowo 'wynagrodzenie', które zostało zdefiniowane następująco:
"jednorazowy wpływ na Konto Proste Zasady w wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS / lub od innego świadczeniodawcy w formie przelewu przychodzącego na Konto Proste Zasady z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez [Getin - przyp. Mr. Złotówa] Bank. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach"

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Mogą być to transakcje na dowolne kwoty.

▶️ Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (zatem nie opłaca się otwierać konta wspólnego).

▶️ Karta podarunkowa do wykorzystania na Allegro.pl ma mieć ważność do 30.04.2022 r. Kody do platformy Player.pl będzie można wykorzystać do 28.02.2022 r.

Dodatkowe korzyści z Kontem Proste Zasady


Spełnienie wyżej wymienionych warunków w ramach promocji "Aktywny Start" w praktyce będzie oznaczało spełnienie warunków uzyskania nagrody w ramach programu "Polecam Proste Zasady" - dodatkowo musisz jedynie pamiętać o podaniu kodu polecenia w czasie składania wniosku. Sprawdź jak uzyskać bon o wartości 50 zł (Allegro lub Decathlon) za otwarcie konta z polecenia w Getinie

A jeśli interesuje Cię promocyjne oprocentowanie dla oszczędności, zapoznaj się z wpisem, w którym omawiam promocję: 2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku.

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty 


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku to: 
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.


Przydatne dokumenty:

30 komentarzy:

 1. Ale to są jakieś bony na Allegro albo do Decathlon, a nie kasa

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 2 promocje konta osobistego można łączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno w regulaminie promocji "Aktywny Start", jak i w programie "Polecam Proste Zasady" można znaleźć zapisy "Promocja łączy się z innymi promocjami Banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej". Zatem można skorzystać z obydwu jednocześnie.

   Usuń
 3. Zaliczą przelewy od żony z tytułem "wynagrodzenie"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystam z promocji "Bonus za aktywność" i tam przechodzą.

   Usuń
  2. W promocji "Bonus za aktywność" definicja wynagrodzenia jest jednak nieco inna, bo brzmi: "suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady (...) z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [czyli Getin Bank - przyp. Mr. Złotówa] w łącznej kwocie minimum 1 500 zł".

   Usuń
  3. Co to oznacza w kontekście wcześniej zadanego pytania, Złotówa?

   Usuń
  4. Różnicę w definicji wynagrodzenia. W promocji "Bonus za aktywność" wystarczy nawet przelew z własnego konta w innym banku. W promocji "Aktywny Start" już nie, gdyż "nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta".

   Usuń
 4. Wpływ 2000zł w "Aktywny Start" załatwia sprawę przelewu (1500) w promocji"Bonus za aktywność"?
  Czy muszą to być dwa niezależne przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden wpływ 2000 zł miesięcznie "załatwi" spełnienie warunków we wszystkich promocjach.

   Usuń
 5. za player podziękuję od kiedy wymyślili, żeby im płacić za ogladanie reklam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież w płatnym Playerze nie ma żadnych dodatkowych reklam do oglądania. Mam pakiet sportowy z Canal+ i Eleven Sports.

   Usuń
 6. Ktoś wie jaki kurier wozi dokumenty?

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest coś dla mnie. Getin Noble Bank nadchodzę po Playera. Super oferta!

  OdpowiedzUsuń
 8. Można to konto założyć biometrycznie apką czy nie ma takiej opcji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie otrzymałem wiadomość SMS: "Dziekujemy za rejestracje w promocji Aktywny Start. Niestety nie spelniasz warunkow Regulaminu" i co teraz ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostał ktoś już premie za program poleceń z tej edycji ?
  Z "aktywnego startu" dostałem, a z tego nie....
  Wie ktoś do kiedy muszą wypłacić ? nie znalazłem w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premię? Tu chyba o vouchery chodzi. Tak czy siak ja z IX edycji jeszcze nic nie dostałem.

   Usuń
  2. No tak, premię w postaci voucherów.
   Skoro nie otrzymałeś nic z IX edycji to widocznie warunki nie zostały spełnione, nie możliwy jest tak długi okres wydania nagrody...
   W regulaminie XI edycji jest napisane, że nagrodę należy wybrać do 30.11.2021, ale nic nie wspominają kiedy najpóźniej poinformują o jej przyznaniu...

   Usuń
  3. IX ed. była do 30-go czerwca. Lipiec-wrześnie na wpływ, to w październiku mogą rozsyłać.

   Usuń
  4. Mylisz się.
   IX edycja była do 31.12.2020... wybór nagrody był maks. do 31.05.2021
   tu link do wpisu
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/09/polecam-proste-zasady-ix-edycja-getin-bank.html

   Usuń
  5. FAkt. Oczywiście chodziło mi o edycję XI.

   Usuń
  6. W ramach X edycji programu poleceń nagrody można wybierać do 31.08.2021 r., więc przypuszczam, że uczestnikom XI edycji ten wybór zostanie udostępniony dopiero po tej dacie.

   Usuń
  7. Dzisiaj dali nagrody.

   Usuń
  8. Dziwne tylko, że piszą że odbiór nagród jest możliwy tylko do 31.08

   Usuń
  9. No to raczej błąd z tą datą bo w regulaminie jest inna.

   Usuń
 11. Czy otrzymal juz ktos bony na Allegro w tej edycji promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...