Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,8% dla oszczędności

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.04.2021

Zyskaj do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,8% dla oszczędności

W mBanku za otwarcie konta teraz można uzyskać nagrody gwarantowane o wartości nawet 300 zł.

Zyskaj do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,8% dla oszczędności
Z tej kwoty 200 zł stanowi premia pieniężna. Do tego jest jedna z nagród (do wyboru): bon na zakupy o wartości 100 zł (do Biedronki lub Rossmanna), walizka lub bezprzewodowy głośnik. A dodatkowo - na zainteresowanych - czeka jeszcze promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W praktyce są to dwie - łączące się promocje. Ta z premią pieniężną pojawia się w nowej odsłonie - ze zdecydowanie uproszczonymi warunkami względem poprzedniej edycji.

Do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała: 
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze tego typu rachunków. Ale posiadanie innych produktów mBanku (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) w niczym nie przeszkadza i droga do udziału w promocji z premią do 200 zł za konto osobiste w mBanku pozostaje otwarta.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "eKonto z premią – XI edycja" (z premią do 200 zł i z oproc. 1,8% dla oszczędności):
 • najpóźniej do 31.05.2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i akceptując regulamin oraz zawrzyj umowę z bankiem, akceptując przy tym oświadczenia z regulaminu promocji (uwaga: jeśli chcesz otrzymać dodatkową nagrodę o wartości 100 zł, to z zawarciem umowy trzeba wyrobić się do końca kwietnia - więcej piszę nieco niżej); 
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 50 zł. Do wzięcia będą jeszcze 3 takie bonusy (każdy po 50 zł) - by je zdobyć
 • w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Każdy z bonusów będzie wpływać na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przykładowo: jeśli konto założyć w kwietniu, to na pierwszy wpływ będziesz mieć czas w ciągu 7 dni, ale na wykonanie płatności do końca maja. Kolejne wpływy i płatności będzie należało wykonywać w czerwcu, lipcu i sierpniu (a bonusy po 50 zł każdy będziesz wtedy otrzymywać do końca czerwca, lipca, sierpnia i września).

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł);

▶️ płatności kartą i/lub BLIKiem można wykonywać na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

Dodatkowa nagroda o wartości 100 zł


Jeśli we wniosku o eKonto osobiste jako sposób zawarcia umowy wybierzesz placówkę mBanku i z jej podpisaniem wyrobisz się do 30.04.2021 r., to do wzięcia będzie jeszcze jedna nagroda za sam fakt otwarcia konta. 

By mieć możliwość wyboru nagrody (może to być np. bon o wartości 100 zł do zrealizowania w sklepach Biedronka lub Rossmann albo walizka bądź głośnik bezprzewodowy), jako miejsce podpisania umowy należy wybrać placówkę w jednej z następujących miejscowości:
Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bochnia, Bydgoszcz, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin. Lublin, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Nysa, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Rzeszów, Skierniewice, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Wrocław, Września, Zabrze, Zakopane, Zgierz, Zielona Góra, Żyrardów.

Szczegółowy wykaz placówek (wraz z adresami) znajdziesz tutaj.


eKonto osobiste - prześwietlenie oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

Jak wygląda otwarcie konta w mBanku? We wniosku o konto wybrać możesz sposób zawarcia umowy o konto (za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku). Pamiętaj jednak, że dla uzyskania nagrody o wartości 100 zł w grę wchodzi tylko zawarcie umowy w placówce banku. 

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku. 


Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,8% do 10 tys. zł w mBanku 


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i nie jest wymagana na potrzeby uzyskania premii do 200 zł, ani nagrody o wartości 100 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie: 1,8% w skali roku; okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec maja, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez czerwiec, lipiec i do sierpnia)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł. 


By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste). 

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. 

Aby uzyskać stawkę 1,8% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Ależ bym skorzystał. Gdyby nie to wykluczenie dla byłych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 2. 4 lata karancji... Ostro.
  Niewiele brakuje do Millenium

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 lata i 3 miesiące - gdy Commerzbank znowu wystawi ich na sprzedaż, to z karencją zejdą do zera, tak jak było w lutym ub.r.

   Usuń
 3. Co ze zgodami na marketing? Trzeba zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie używam żadnej blokady reklam, absolutnie żadnej, a mimo to od jakiegoś czasu pokazuje mi się komunikat, że używam. Czy możecie coś z tym zrobić?

  Wygląda na to, że używasz AdBlocka. Rozumiem to, bo mnie też denerwują wszechobecne agresywne reklamy. [...]

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dostane pieniadze moge zrezygnowac z konta ? Czy musze odczekac jakis czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto trzeba mieć tylko do wypłaty premii. Właściwie nigdzie nie ma inaczej.

   Usuń
 6. A jest jeszcze możliwość otwarcia konta na selfie i można zyskać 250 zł, to jest 200 z tej promocji i 50 za selfie. Opcja dla tych co nie chcą biegać po oddziałach lub maja za daleko i nie opłaca się jechać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy bank pobieże opłatę za kartę jeśli w miesiącu założenia konta nie będzie płatności na min. 350 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy m-c nie ma opłaty.

   Usuń
  2. I nikt nie mówi że kartę trzeba trzymać dalej. Bo warunki można też spełniać wykonując płatności Blikiem :)

   Usuń
  3. A więc aby udział w promocji kontynuować nie muszę posiadać karty do rachunku? Jak z niej zrezygnować nie rezygnując jednocześnie z promocji?

   Usuń
  4. Kartę można zamknąć przez bankowość.

   Usuń
  5. A czy to przypadkiem nie spowoduje że karta zostanie z automatu? Nie trzeba jakoś odrębnie wypowiedzieć umowy o kartę?

   Usuń
  6. Nie trzeba. Zweryfikowane w praktyce.

   Usuń
  7. Witam w jaki sposób zamknąć kartę? Przedwczoraj byłam w oddziale, podpisałam już umowę, kartę mam otrzymać w ciągu 7 dni roboczych, co zrobić żeby nie musieć wykonywać teraz w maju płatności kartą na 350 zł i uniknąć opłaty za kartę? Pozdrawiam.

   Usuń
  8. Przez bankowość można zamknąć. Ale w maju to raczej te 350 zł musisz wydać.

   Usuń
 8. Czy po wniosku czekać na jakiś telefon? Czy można od razu iść do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz iść od razu. Wczoraj wieczorem złożyłem wniosek, dziś podpisałem umowę.

   Usuń
 9. Witam, czy mozna raz wplacic na konto Moje Cele 10000.00 , czy co miesiac . Nie bardzo rozumie jak to dziala. Dzieki i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 tys. (albo jakąś inną kwotę) wpłacasz raz. Ale co miesiąc musisz dopłacić 100 zł.

   Usuń
 10. Witam, czy promocja łączy się z Polecam Bank ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, łączy się.

   Usuń
  2. Na pewno się łączy? Zazwyczaj w poleceniach trzeba się zarejestrować z kodu polecenia, czy to nie wyklucza się z linkiem podanym tutaj w promocji?

   Jeśli nie, to chętnie mogę być osobą poleconą, chce mi ktoś polecić konto? :P

   Usuń
  3. Na stronie promocji (u dołu) można znaleźć taką informację: "Akcja łączy się z programem PolecamBank".

   Usuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam. Czy można założyć samo konto oszczędnościowe żeby skorzystać z 1.8%? Bo konto w mBanku już mam od niedawna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się tak. Cele są tylko z RORem.

   Usuń
 13. Mr.Złotówa - proszę o dokładne wyjaśnienie zasad konta oszczędnościowego Moje cele 1,8% najlepiej na przykładzie, np. wpłacam 10.000,- i przy założeniu ze nie wypłacam, wystarczy zasilić raz w m-cu o 100,-? promocyjne oprocentowanie będzie od kwoty 10.000,- czyli jeśli chcę spowrotem przelać to 100,- to muszę zasilić 200,- ? czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli na Moje Cele wpłacisz np. 9000 ale w ciągu miesiąca wypłacisz 1000 to na koniec m-ca musisz wpłacić 1100 zł żeby saldo było o 100 zł wyższe. Jeśli w ciągu miesiąca nic nie będziesz wypłacać z tego rach. Moje Cele to tylko dopłacić wystarczy 100 zł. Zwiększanie salda o 100 zł zapewnia utrzymanie 1,8%.

   Usuń
 14. Dzisiaj byłam założyć konto. Nie wszystkie nagrody mieli. Właściwie wybór był tylko między voucherem do Rossmana i Biedronki, ale to akurat mnie interesowało.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...