Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP: 200 zł do wydania na Allegro za zapewnienie wpływów na konto

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.04.2021

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: 200 zł do wydania na Allegro za zapewnienie wpływów na konto

PKO Bank Polski przygotował nową promocję. Tym razem dla wybranych klientów.

200 zł na zakupy w promocji dla obecnych klientów PKO BP
Do wzięcia czekają bony Allegro o łącznej wartości 200 zł. Podstawowym warunkiem do spełnienia jest zapewnienie wpływów na konto posiadane w PKO BP. By wziąć udział w akcji, od banku trzeba jednak otrzymać zaproszenie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Informacje o tej promocji dostaję od Czytelników od wczoraj (za co serdecznie dziękuję). Dziś i ja otrzymałem maila zatytułowanego "Jak zgarnąć 200 zł na zakupy na Allegro?" z zaproszeniem do udziału w akcji "Przenieś swoje wynagrodzenie 3":

Mail "Jak zgarnąć 200 zł na zakupy na Allegro?" od PKO BP


Sprawdzam więc, na czym polega ta promocja. Przy okazji - dla osób, które jeszcze nie posiadają konta w największym banku w Polsce - przypomnę, że jest okazja, by zyskać na założeniu konta w PKO BP. Do wzięcia czeka półroczny dostęp do Canal+ za 0 zł za Konto Za Zero (bez umowy wiążącej z Canal+ na dłużej!). To gratka choćby dla kibiców, bo ta stacja telewizyjna ma prawa do transmisji meczów m.in. PKO Ekstraklasy czy Premier League.


Jak zgarnąć 200 zł na zakupy na Allegro w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 3"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która ma adres zamieszkania w Polsce i na dzień wydania nagrody przez bank nadal będzie miała konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) i wydaną do niego kartę. Dodatkowym, istotnym warunkiem jest zaproszenie do promocji przez bank. Zgodnie z regulaminem zaproszenie może przyjść SMS-em, mailem albo w postaci komunikatu w aplikacji mobilnej IKO lub w poczcie wewnętrznej dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej iPKO.

Nagroda. Do wzięcia czekają karty podarunkowe, które można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Uczestnik promocji zgarnąć może 2 karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Karty podarunkowe mają mieć ważność do 15.10.2021 r.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takich kart podarunkowych, sprawdź mój wpis poradnikowy: jak wykorzystać kartę podarunkową na Allegro?

💡 A jeśli masz ochotę na taką nagrodę, ale PKO BP nie zaprosił Cię do udziału w tej promocji, to sprawdź jak zyskać karty podarunkowe Allegro o wartości 300 zł za kartę kredytową w BNP Paribas albo 50 zł od Getinu.


Limit nagród. Bank przygotował 3400 sztuk nagród w postaci kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł każda. Zgodnie z regulaminem informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić tutaj.

Jeśli bank Cię wyróżnił i przesłał zaproszenie do promocji, to z rejestracją w niej nie warto zwlekać, gdyż w regulaminie możemy znaleźć następujący zapis:

"W przypadku gdy liczba uprawnionych do otrzymania Nagród będzie większa niż przewidziana pula Nagród, o otrzymaniu Nagrody będzie decydować kolejność zapisania się do Promocji."


Zasady promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 3"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody:

 • w okresie od 6. do 30.04.2021 r. zapisz się do promocji na podstawie zaproszenia od banku (formularz dostępny jest na stronie promocji); 
 • w maju i czerwcu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • zapewnij "wpływy z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie" (nieco niżej opisuję jakie wpływy dopuszcza bank) oraz 
  • wykonaj min. 3 płatności kartą lub BLIKiem o minimalnej łącznej wartości miesięcznej 10 zł; płatności można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty i wypłaty w bankomatach oraz przelewy na telefon (jeśli posiadasz więcej niż jedno konto w PKO BP, to ten limit transakcji ma być liczony osobno dla każdego z nich); 
 • na dzień otrzymania nagrody posiadaj: 
  • konto, na które wpływa wynagrodzenie oraz
  • zgody na otrzymywanie od banku "informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących". 

Wpływami na sumę min. 900 zł, jakich oczekuje bank, są:
"wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w Okresie Promocji, na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku."

Nagrody mają być przekazywane za pomocą wiadomości w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej: do końca czerwca (za spełnienie warunków w maju) i do końca lipca (za spełnienie warunków w czerwcu).

Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwie nagrody (po jednej za każdy miesiąc tj. maj i czerwiec) niezależnie od liczby posiadanych kont i kart.
_________

O ile większość promocji bankowych kierowana jest do nowych klientów, to takie okazje jak ta powyższa są godne szczególnej uwagi. Bez zawierania umów i bez otwierania nowych produktów w innym banku można ugrać (niemało), ciągle pozostając klientem danego banku. Jeśli nie chcesz przegapić takich promocji, to zrób jedną prostą rzecz (zajmie to nie więcej niż minutę): zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, który jest niezawodnym źródłem powiadomień o nowościach:

Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. Ciekawe jakie są kryteria takich zaproszeń. U mnie nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno zgody marketingowe i na pewno brak wpływów wynagrodzenia dotychczas.

   Usuń
 2. Wpływ z konta innej osoby przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 3. A dopiero co zmieniałem nr konta u pracodawcy. No cóż, znów będzie trzeba dzielić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ostatnio też mam większą aktywność na tym polu. A przez 2 lata miałem wpływy ciągle na te samo konto.

   Usuń
 4. Jak sprawdzić czy mam wyrażone zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia albo bankowość.

   Usuń
  2. W iPKO klikając w swe imię i nazwisko z rozwijalnego menu należy wybrać 'Ustawienia' i tam, u dołu strony będzie można znaleźć informację o zgodzie marketingowej.

   Usuń
 5. Złotówa, czyli przelew od żony z tytułem "wynagrodzenie" będzie zgodny z warunkami promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku"

   czyli wg mnie od innej osoby może być.

   Usuń
  2. Oczywiście trzeba wspomóc taki przelewem odpowiednim tytułem. Tego nie zapominajcie.

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, potwierdzasz powyższe opinie?

   Usuń
  4. Regulamin wydaje się to dopuszczać (bo świadczeniodawcą nie musi być tylko firma czy instytucja - z tego co mi wiadomo można mieć umowę o pracę z osobą fizyczną, np. pracując jako opiekunka dziecka). Pytanie jak dokładnie bank to weryfikuje w praktyce - tego nie wiemy.

   Usuń
 6. Ciekawe czy pula nagród nie wyczerpie się już po maju?

  OdpowiedzUsuń
 7. Punkty się łączą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty? Tu nie ma punktów - otrzymuje się bon na zakupy. Jeśli jednak chodzi o bony, to one się nie łączą - każdy trzeba wykorzystać osobno.

   Usuń
 8. Dostałam wiadomość od PKO sms odnośnie przeniesienia wynagrodzenia ale nie ma tam nic odnośnie tej promocji - czy rejestrując się na stronie promocji załapię się na bony ? Czy musi być stricte zaproszenie do tej promocji ze strony banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka jest treść tej odpowiedzi?

   Usuń
  2. @AniaH, PKO BP zachęca do przeniesienia wynagrodzenia już od dłuższego czasu (podobnie robią inne banki). W bankowości internetowej wyświetlał mi się komunikat, dostawałem też SMSy. Jednakże zaproszenie do promocji wygląda inaczej - we wpisie prześwietlającym promocję udostępniłem screenshot maila. Teraz wyraźnie mowa o promocji. Ponadto w regulaminie promocji mowa, że w celu wzięcia udziału należy "zapisać się do Promocji na podstawie przesłanego przez Bank zaproszenia" (a w "zwykłej" komunikacji zachęcającej do przeniesienia wynagrodzenia nawet nie ma żadnego odnośnika do rejestracji czy regulaminu promocji).

   Usuń
 9. Jak anulować wypowiedzenie umowy konta bankowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie w placówce. Ale najpierw spróbuj na infolinii.

   Usuń
 10. Ktoś już może dostał nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie dostałem, a warunki raczej spełniłem. Wypłaty poszły w miesiącach kwiecień - czerwiec, płatności kartą/BLIK-iem były. Pewnie nagrody pójdą ostatniego możliwego dnia.

   Usuń
 11. Jutro ostatni dzień a nagrody nadal nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 12. 30.06 i na razie cisza

  OdpowiedzUsuń
 13. wreszcie jest wiadomość o nagrodzie

  OdpowiedzUsuń
 14. Jest wiadomość pt. Kod 100 zł na Allegro jest Twój!

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgodnie z regulaminem bony miały być ważne do 15.10.2021.

  Ale w wiadomości jest inny termin. Do 18.03.2022r.

  OdpowiedzUsuń
 16. Potwierdzam, mam kod do Allegro na 100zł. przelew robiłam z konta męża.

  OdpowiedzUsuń
 17. jakim kanałem dostaliście informacje, bo u mnie o godzinie 15 nadal cisza

  OdpowiedzUsuń
 18. I jeszcze taki SMS przesłali:

  "Odbierz swoj kod do Allegro w serwisie iPKO > Wiadomosci. Gratulujemy wygranej! PKO Bank Polski"

  OdpowiedzUsuń
 19. Z pierwszą nagrodą czekali do końca a druga już 16-go przesłali. Dzisiaj dopiero zauważyłem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Mam nagrodę i ja!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...