Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 300 zł na zakupy w Biedronce za przetestowanie karty kredytowej Citibanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.04.2021

Zyskaj 300 zł na zakupy w Biedronce za przetestowanie karty kredytowej Citibanku

Powraca popularna promocja karty Citi Simplicity.

Bon 300 zł do Biedronki za kartę Citibanku
Do wzięcia jest gwarantowana nagroda w postaci bonu o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Ponadto na uczestników promocji czekają preferencyjne warunki uniknięcia opłaty za kartę.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja w skrócie: koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami udziału w promocji poniżej, ale w uproszczeniu bon do Biedronki o wartości 300 zł otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę:
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej i aktywujesz w niej kartę
 • wydasz kartą łącznie min. 1000 zł (masz na to 3 miesiące)
Zwrot opłaty za kartę (12 zł) otrzymasz, jeśli w danym okresie rozliczeniowym wydasz kartą min. 300 zł.

Promocja karty kredytowej: najważniejsze fakty


Na początek kilka zdań dla tych, którzy z tego typu promocją spotykają się po raz pierwszy (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że takich promocji jest dużo i można dzięki nim sporo zyskać; Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej - pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak "nie ma nic za darmo". I to prawda. Za darmo nie ma, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. Ale bank premiuje wtedy, gdy już klienta pozyskuje i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to więc o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż wydawanie fortuny na reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał - taki klient może przecież skorzystać też z innych produktów. Ale to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów (o czym przekonało się już wielu Czytelników bloga, bo tego typu promocje Citibanku nie są nowością). 

Czy to aby na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć, bo jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz. 

Choć na stronie promocji znajdziesz informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,24%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem nie tylko w teorii, ale i w praktyce. 

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.
________________

Bon 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Inne produkty Citibanku (np. konta osobistego, pożyczki czy nawet karty dodatkowej do głównej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wykluczają z udziału w niniejszej promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki - edycja III" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 300 zł:
 • do 6.09.2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • zawrzyj z bankiem umowę i za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile aktywuj kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

W ramach promocji bank pozwala na wykonanie jednej lub wielu transakcji - ważne, by łącznie we wskazanym okresie wykonać płatności na sumę min. 1000 zł. I oczywiście nie chodzi o taką płatność, czy płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres, tj. od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Płacenie kartą możesz zatem rozłożyć w czasie i dopasować do swoich potrzeb, ale - jeśli masz taką możliwość - warto się pospieszyć (bo czym prędzej wykonasz transakcje na wymaganą sumę, tym szybciej otrzymasz nagrodę).

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą Transakcjami zwróconymi. 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Na potrzeby promocji można za to płacić kartą w marketach, sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, monopolowych, motoryzacyjnych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

O przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagrodę otrzymasz również za pośrednictwem bankowości w ciągu 60 dni od powiadomienia. Do dnia otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna.

Kod na zakupy do Biedronki będzie ważny przez 6 miesięcy i możesz go wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków (300 zł).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"Wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. 
Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Karta wydawana jest za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonem do Biedronki czeka jeszcze jeden przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł

Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach. 

Bank zwróci opłatę za kartę w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę Citi Simplicity również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji. Na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

💡 Na koniec podpowiem, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka też premia 200 zł za CitiKonto + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonem do Biedronki można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najlepsze premie bankowe, to skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga 😉 Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. curve przechodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy taki bon jest imienny i musze go samodzielnie wykorzystywać? Czy może ktoś inny za mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy może używać. Dostaniesz kod który podje się przy płatności. Nie musisz być ty.

   Usuń
 3. Czy można wziąć udział w promocji, gdy niedawno przeszedłem na jednoosobową działalność gospodarczą, a wcześniej byłem zatrudniony umowami? Czy trzeba czekać do dwóch lat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz kontynuację (np. taka sama branża) to możliwe że zaakceptują. Ale dowiesz się jak złożysz wniosek.

   Usuń
 4. A czy powyższą promocję można połączyć z promocją konta Citogold?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ta za promocja? Linka lub jakieś info można prosić?

   Usuń
  2. Promocję konta Citigold prześwietlam tutaj (by w niej wziąć udział, trzeba dysponować kwotą 400 tys. zł).

   Usuń
 5. Czy dochód z umowy zlecenia się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak. umowy cywilno-prawne też mogą być.

   Usuń
 6. Dzień dobry, czy płatność za rachunki typu prąd gaz itp. także się liczy do sumy 1000 zł wydatków?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy aktywowanie dostarczonej karty przez Citybank poprzez stronę internetową citibankonline wyklucza z otrzymania bonu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...