Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria "Tysiące nagród z Visa 2021": wygraj m.in. samochód Toyota C-HR Hybrid

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.04.2021

Loteria "Tysiące nagród z Visa 2021": wygraj m.in. samochód Toyota C-HR Hybrid

Użytkownicy kart z logo Visa mogą wziąć udział w nowej loterii.

Loteria Visa 2021
Nagrodami, jakie przygotował organizator. są samochody osobowe Toyota C-HR Hybrid, telewizory, smartfony oraz vouchery na zakupy (w Lidlu oraz na AliExpress).

[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w bankach.]

Na co dzień na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają określone nagrody - najczęściej to premie pieniężne lub bony na zakupy o wartości kilkuset złotych. Nie są one tak spektakularne, jak nagrody w loterii Visa, ale za to gwarantowane. A lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, więc co do zasady nie emocjonuję się loterią, ale gdy jest ona dodatkiem i udział w niej nie generuje dodatkowych kosztów, to zawsze można spróbować szczęścia.

Loteria "Tysiące nagród z Visa 2021"

Kto może wziąć udział w loterii Visa? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce.

Jakie karty biorą udział w loterii? W loterii zarejestrować można wyłącznie kartę Visa, która "jest przypisana do konta bankowego, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest Uczestnik" loterii.

Nagrody w loterii Visa 2021. Do wygrania czekają następujące nagrody:

 • 7 samochodów Toyota C-HR Hybrid o wartości 93 707 zł każdy;
 • 14 telewizorów Panasonic 50'' o wartości 2 799 zł każdy;
 • 35 smartfonów Samsung o wartości 869 zł każdy;
 • 2450 voucherów na zakupy u partnerów - konkretnie ma być to 700 voucherów do Lidla o wartości 100 zł każdy oraz 1750 voucherów do AliExpress po 50 zł.


By wziąć udział w loterii:

 • najpóźniej do 1.06.2021 r. zarejestruj się na stronie akcji, wyrażając przy tym zgody na wymagane oświadczenia (te z gwiazdką, czyli dwie pierwsze; ostatnia ze zgód dotyczy marketingu i jest dobrowolna);
 • wykonuj płatności kartą Visa, której numer został przez Ciebie zarejestrowany w loterii - można je wykonywać w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie (na terytorium Polski), za pomocą "zwykłej" karty (w postaci fizycznej), jak i za pośrednictwem Apple Pay lub Google Pay, a także smartwatcha (typu Garmin Connect lub Fitbit) albo aplikacją mobilną banku (ING, Millennium, SGB), gdzie podpięto kartę Visa.

Warto zwrócić uwagę na regulaminowe wykluczenie:
"W Loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, to jest m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, Płatności Kartą Visa dokonane przez Uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej."


Jak zdobywać losy? W loterii za każdą wykonaną transakcję otrzymasz jeden los, ale są miejsca uprzywilejowane, w których za każdą płatność kartą Visa uzyskasz 2 losy - to transakcje wykonywane na stronie internetowej pl.AliExpress.com oraz w sklepach stacjonarnych Lidl. 

Naliczanie losów rozpoczyna się po rejestracji karty Visa w loterii.

Każdy uczestnik loterii może zdobyć dowolną liczbę losów. Acz trzeba mieć na uwadze, że dany uczestnik może zgłosić do loterii tylko jeden numer karty płatniczej Visa. W czasie loterii warto więc skupić się na płaceniu jedną kartą. Szanse zwiększy wykonywanie częstszych płatności (więc jeśli to możliwe, to większy wydatek warto podzielić na mniejsze transakcje).

Loteria Visa 2021: kiedy losowanie?

W loterii organizator przygotował 2 506 nagród o łącznej wartości 960 287,23 zł. Losowania nagród przewidziane są co tydzień, a w każdym takim losowaniu mają zostać wyłonieni zdobywcy następujących nagród: 1 samochodu, 2 telewizorów, 5 smartfonów, 100 voucherów do Lidla o wartości 100 zł każdy oraz 250 voucherów do AliExpress o wartości 50 zł każdy. 

Dla zdobywców samochodów i telewizorów, ze względu na ich wartość, organizator ufunduje też dodatkowe nagrody pieniężne, które będą równowartością należnego podatku od nagrody.

Losowania przewidziano w następujących terminach: 

 • 6.05. dla zgłoszeń z okresu 14.04-20.04., 
 • 12.05. dla zgłoszeń z okresu 21.04-27.04., 
 • 19.05. dla zgłoszeń z okresu 28.04 – 4.05., 
 • 26.05. dla zgłoszeń z okresu 5.05 – 11.05., 
 • 2.06. dla zgłoszeń z okresu 12.05 – 18.05., 
 • 9.06. dla zgłoszeń z okresu 19.05 – 25.05. oraz 
 • 16.06.2021 r. dla zgłoszeń z okresu 26.05 – 1.06.2021 r.

O wygraniu voucherów na zakupy organizator loterii ma powiadamiać mailowo w ciągu 7 dni roboczych od losowania. Nagrodzeni voucherem do Lidla dodatkowo będą musieli zareagować na wiadomość i podać swój adres korespondencyjny, na który będzie miała być przesłana karta podarunkowa. Czasu na podanie tych danych będzie niewiele, bo zaledwie 3 dni robocze od otrzymania powiadomienia o wygranej, więc warto być czujnym (i sprawdzać m.in. folder ze spamem).

Zdobywcy nagród rzeczowych będą powiadamiani telefonicznie oraz SMSem.

Kody rabatowe AliExpress mają mieć ważność do 31.08.2021 r. Termin ważności karty podarunkowej do Lidla ma być z kolei wskazany na tejże karcie.

Za podrzucenie informacji o loterii dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Jak nie przegapić promocji bankowych, na których zysk jest gwarantowany i nie zależy od Twojego szczęścia w loterii? Sposób jest prosty - zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Przydatne dokumenty:

84 komentarze:

 1. Karta kredytowa Visa odpada? Mam Pajacyka ze zwrotem 1%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi, że do loterii kwalifikuje się wyłącznie karta Visa, która "jest przypisana do konta bankowego, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest Uczestnik". Wszystko więc na to wskazuje (choć to dość zaskakujące).

   Usuń
 2. Nagród mało a transakcji (losów) pewnie miliony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz, że w takich loteriach rejestrują się nie wiadomo jakie liczby osób? Bardzo wątpię.

   Usuń
  2. Kiedyś w podobnej loterii wygrałem samochód.

   Usuń
 3. ok. Dostałam ma mail potwierdzenie rejestracji. Ale co dalej? Jak mam sprawdzić czy paragony z platnosci visa się dodały? bo np.w bezcennych chwilach ma sie konto i wszystko mozna zweryfikowac? I co potem, jak po tej lotrii odłączyć kartę? usunąć dane itp.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nic nie musi się dodawać. Każda transakcja po rejestracji ma się liczyć jako los.

   Usuń
  2. Z jakiego adresu przyszedł mail potwierdzający rejestrację? Ja nic nie dostałam...

   Usuń
  3. Sprawdz, może w spamie.
   Do mnie wiadomość przyszła od NoReply@visa.com.
   Tytuł: Tysiące nagród do wygrania z Visa 2021 – potwierdzenie rejestracji

   Usuń
 4. Mając na uwadze liczbę kart płatniczych prawdopodobieństwo wygrania jest o wiele mniejsze niż w TotoLotka - taki klimat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie wszystkie karty biorą udział, a tylko zarejestrowane. I do tego tylko jedna od jdengo użytkownika.

   Usuń
  2. Można zarejestrować kilka kart Visa na różne e-maile

   Usuń
  3. Jest taki punkt w regulaminie:

   "Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się tę samą osobę fizyczną, niezależnie, jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami telefonu, IP, itp. posługuje się w Loterii."

   Usuń
  4. Tylko po co? Jedna wystarczy. Losują transakcje przecież.

   Usuń
 5. Jak to jest z Curve? W sklepie płacę Curve (Mastercard) ale do Curve podpięta jest karta kredytowa Visa i transakcja jest widoczna na wyciągu KK Visa jako (CRV*...). Takie transakcję się łapią?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy kredytowe Visa też biorą udzial

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za info, spróbuję szczęścia (już raz je miałam ;-)).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z ciekawości, co wygrałaś? Powodzenia również tym razem 🙂

   Usuń
 8. Niby nie można a jednak się udało kredytową podpiąć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się podpiąć ale jak wygrasz samochód to go nie dostaniesz bo to będzie niezgodne z regulaminem.

   Usuń
  2. Ja też swoją podpiąłem, pytanie czy w razie jakiejś wygranej dagroda zostanie przekazana.

   Usuń
  3. To jest grą zabawa nie jak wygram a nie dostanę to żadna strata ale zaryzykować zawsze można bo to jest jedna z kart z której korzystam najczęściej.. Jak coś wygram a nie dostanę to powiem a jak dostanę też się podzielę :). Pomimo rygorystycznego regulaminu raczej jestem pozytywnej myśli.. Jeśli coś jest nie zgodne z regulaminem to powinni napisać twoja karta nie została zaakceptowana z powodu naruszeń regulaminu proszę dać inną kartę..a takiego czegoś nie było :)

   Usuń
  4. Napisałem do organizatora promocji w sprawie KK i odpisała że biorą udział w promocji i są naliczane punkty.

   Usuń
 9. płatności telefonem przez NFC liczą się tak samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Choć co dziwne regulamin wymienia ING, Millennium i SGB ale nic nie wspomina o PKO choć tam można płacić tylko IKO a Google Pay odpada.

   Usuń
 10. Błąd autoryzacji przy płatności kartą visa w internecie, o co cho..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wystąpił problem z autoryzacją. Prosimy spróbować jeszcze raz, lub użyć innej karty". Spotkał się ktoś z tym?

   Usuń
  2. O błąd w autoryzacji. Możliwe jest wprowadzenie błędnych danych, pomyłka przy podaniu kodu przy autoryzacji 3d-secure, a może coś nie zadziałało po stronie sklepu/firmy obsługującej transakcje. Może była też jakaś przerwa techniczna? Najczęściej są w weekendy. Jakieś prace na weekend zapowiadał np. ING

   Usuń
 11. Czy mogę podać emaila, który ma w nazwie inne imię niż imię właściciela karty ? Właściciel karty ma tylko swój telefon a e-maila nie posiada/nie korzysta z e-maila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz podać i myszkamikitoja@.... ważne by był to twój adres.

   Usuń
  2. Oczywiście, ja 2 latactemu miałem taki e-mail śmieszny żadne dane imię czy nazwisko i wygrałem zegarek Garmin.

   Usuń
 12. Jeżeli zarejestrowałem kartę 19 kwietnia to losowanie w którym wezmą udział moje losy odbędzie się 6 maja. Czy dobrze rozumiem, że po 6 maja nie ma sensu już nabijać losów, bo one już nie wezmą udziału w losowaniu?

  Losowania przewidziano w następujących terminach:

  6.05. dla zgłoszeń z okresu 14.04-20.04.,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpinam się do pytania

   Usuń
  2. Dobre pytanie, też się teraz nad tym zastanawiam, czytam regulamin i nic konkretnego na ten temat nie ma, jeśli się okaże tak jak wyżej Pan napisał, to żałuję, że się pospieszyłam :(

   Usuń
  3. Naprawdę ludzie, promocje nie są dla wszystkich, nie są obowiązkowe ;) a odpowiedź znajduje się we wpisie.

   Usuń
  4. Ktos zna odpowiedź?

   Usuń
  5. Tak, znam. Wszystko jest jasne i precyzyjnie opisane w Regulaminie 😊 że okres promocyjny w ktorym dokonywane maja być transakcje (losy) trwa od 14 kwietnia i kończy się 1 czerwca 2021 r. o godz. 23:59:59.

   Usuń
  6. Otrzymałam odpowiedź!

   Szanowny Uczestniku,

   Jeśli po dokonaniu zgłoszenia do loterii, na ekranie wyświetlił się Panu komunikat „Gratulujemy! Od teraz każda płatność Visa to nowy los w promocji.” to oznacza, że zgłoszenie karty przebiegło prawidłowo i karta bierze udział w loterii. Czasem zdarza się, że e-maile z potwierdzeniami zgłoszenia do loterii nie docierają do odbiorców, jednak przyczyny takiej sytuacji leżą zazwyczaj po stronie operatora pocztowego. Prosimy także o upewnienie się, czy taka wiadomość nie trafiła do folderu SPAM.

   Jeśli Uczestnik zarejestrował kartę Visa w loterii 19 kwietnia, to Uczestnik ten weźmie udział we wszystkich kolejnych losowaniach (nie tylko pierwszym), pod warunkiem że w każdym etapie tygodniowym będą dokonywane transakcje kartą Visa zarejestrowaną w loterii. W przypadku braku takich transakcji w którymś z etapów tygodniowych, Uczestnik będzie miał wówczas zero losów, co siłą rzeczy wykluczy obecność Uczestnika w tym konkretnym losowaniu.   Rejestracja Karty jest jednorazowa i obowiązuje przez cały okres trwania Loterii.

   Serdecznie pozdrawiamy

   Organizator Loterii „Tysiące nagród z Visa 2021”

   Usuń
 13. Czy zgłoszenie w dniu dzisiejszym (tj. 20.04) przekreśla możliwość brania udziału w kolejnych losowaniach?
  Czy można jutro zarejestrować (tęże samą kartę) w kolejnym etapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez kartę zglaszasz raz, otrzymujesz emaila o rejestracji. Etapy to okres promocji.

   Usuń
 14. Mam kartę visa ale debetową czy ona też może brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 15. Na początku nie doczytałem i zarejestrowałem 3 karty. Ale sie okazuje że uczestnik tylko 1 raz moze sie zarejestrować. I teraz się zastanawiam ktora bierze udział w promocji ? Czy ta pierwsza zgłoszona czy może ostatnia, ta jako trzecia zgłoszona? Nie wiem ktorą już tylko teraz płacić ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikowi Loterii przysługuje prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania" więc może napisz (myślę, że visawarszawa@visa.com to najwłaściwszy adres), by usunąć karty (w mailu oczywiście nie podając całego numeru karty, ale tylko np. ostatnie 4 cyfry).

   Usuń
 16. Jak wygląda sytuacja z kartą Revolut?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ok, pośpieszyłem się na początku i zgłosiłem do loterii 3 swoje karty. Więm teraz że można tylko jedną.
  W zwiazku z tym którą mam zgłoszoną i którą dokonywać płatności ? Pierwszą którą zgłosiłem czy ostatnią ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź Złotówki masz wyżej. A to od ciebie zależy które karty usuniesz.

   Usuń
 18. Wczoraj było losowanie, a u mnie telefon uparcie milczy, skrzynka pusta, więc I losowanie nie bylo dla owocne ;P
  A wy? ktoś coś wygrał?

  OdpowiedzUsuń
 19. Liczę na majówkowy okres , było mniej dni a bardzo dużo transakcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczę i ja :) i też mam więcej transakcji wykonanych, które wezmą udział w II losowaniu ;)

   Usuń
  2. Jakieś sposoby gdzie można nabijać losy na małe kwoty? Poza aliexpress.

   Usuń
  3. W zasadzie to w każdym punkcie handlowo usługowym można kupić batona piwo wodę i już jest los co z tego że np 2 zł

   Usuń
 20. I co, wygrał ktoś?? Chwalcie się :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nic nie wygrałam :) B.

   Usuń
  2. Tyle wizyt w Lidlu a nawet bonu nie ma :(

   Usuń
  3. No niestety u mnie to samo, choć srednio "tłukę" do losowania 150 losów... ale taki wlasnie jest urok loterii.

   Usuń
  4. O kurcze to ja zrobiłem max z 15 losów od początku. To prędzej księżyc spadnie na ziemię, niż coś wygram )))

   Usuń
  5. Anonimowy 20 maja 2021 20:09 zdradzisz, jak "tłuc" średnio 150 losów w ciągu 7 dni przez kilka tygodni?!

   Usuń
  6. Stoisz przy kasie w lidlu i 'tłuczesz' każdy zakup oddzielnie, z tym że to czasochłonne bo troche czadu zajmuje nabic 20 kajzerek na oddzielnych paragonach ;)

   Usuń
  7. Ale mimo duzej ilości paragonów, szczescie w loterii mi nie sprzyja.

   Usuń
  8. Narazie nic :(

   Usuń
 21. Złotówa, czy przypadkiem Millennium nie ma obecnie podobnej promki z użyciem ich kart płatniczych Visa jednak w dowolnych sklepach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłem informacji o loterii Millennium. Tu w tej loterii (Visa) też można płacić w dowolnych sklepach (acz w AliExpress i Lidlu losy są podwajane).

   Usuń
 22. Niezla sciema z tą loterią. Nie publikują listy zwycięzców, wiec wiadomo kto wygrywa .

  OdpowiedzUsuń
 23. Ciekawe jak to jest ciągle dopingują żeby płacić Visa płacić bo można wygrać codziennie płacę kilka razy i nic. I jeszcze jak widzę że nikt z bloga nie wygrywa no to rzeczywiście zastanawiam się kto wygrywa jak wszyscy grają..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to loterie. Tu nie ma czym się emocjonować. Wpadnie coś to wpadnie a nie to nie. Przygoda.

   Usuń
  2. Niby tak ale dziwne że nikt nie może stąd wygrać nawet bonu..

   Usuń
  3. Ja wygralam koddo AliExpress. :)

   Usuń
 24. tylko jest pytanie, kto korzysta najbardziej z tej przygody???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak i tak byś płacił kartą, a tylko tak to ma sens to nie tracisz. a nuż możesz skorzystać.

   Usuń
 25. Mr Złotówa,
  kupowałeś coś na aliexpres?
  Nie miala baba klopotu, wygrała kod do aliexpres o wartosci 50 zł...nigdy tam nie kupowałam :( nid wiem co i jak....do Decathlon to ok, ale ten? B.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ja wygrałem kartę podarunkową do Lidla.

  OdpowiedzUsuń
 27. Przecież w takich loteriach głównych nagród się nie wygrywa, może jakiś voucher albo telefon ktoś wygra, nic poza tym. Jak czytam że ktoś nabijał 10 kajzerek oddzielnie aby były losy to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Poczytajcie dokładnie regulamin, mam znajomego prawnika, który tylko potwierdził że tego typu loterie są chu... warte. Loteria Visa to zwykła promocja karty a nie szansa na wygranie. Widzieliście aby np taka Visa wstawiła zdjęcie w mediach społecznościowych jak ktoś odbiera samochód, tak jak to ma miejsce np w lotto gdy ktoś odbiera czek z wygraną? Tyle w temacie, życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do "Anonimowy 12 czerwca 2021 08:25"
   Może i tak, ale osobiscie znam 2 osoby które wygrały nagrody. To loteria, więc wygrać może osoba majaca 1 paragon ;) ale wieksza ilość paragonów logicznie zwieksza szansę wygrania, więc śmiać się nie ma z czego. Nie chcesz- nie korzystasz i tyle.

   Usuń
  2. MisiekzPułtuska14 czerwca 2021 11:04

   Napisałeś/aś "wieksza ilość paragonów logicznie zwieksza szansę wygrania", no problem w tym, że do końca tak nie jest. W tego typu loteriach nie bierze udział kilka milionów ludzi, raczej osoby które gdzieś siedzią w temacie takich promocji bądź zobaczyły reklamę w sieci lub tv, więc nie ma jakiejś olbrzymiej ilość zgłoszeń. Także jeśli ktoś wykonał np 100 transakcji w 1 tydzień, a Visa rozdaje 260 nagród tygodniowo to nie ma opcji aby taka osoba nie wygrała chociażby vouchera. Na pewno coś wygrać można, ale nie takie nagrody jak reklamują, są one znacznie, znacznie skromniejsze. Mam znajomych, którzy ukończyli wyższe studia z marketingu. To jest czysty biznes, pamiętaj, że zawsze w pierwszej kolejności to organizator ma zarobić, a nie wydawać. Jeśli Visa rozdaje nagrody za 1mln zł, to musi zarobić 2mln. Jak nie zarobi to nie będzie nagród, ale ludzie będą myśleć, że są i ktoś tylko nie oni wygrał. Grać w loteriach można jak najbardziej, ale podporządkowywać życie pod to aby wygrać kasę, auto czy tv nie ma sensu bo to jak liczenie na pieniądze rosnące na drzewach...

   Usuń
 28. MisiekzPułtuska12 czerwca 2021 09:45

  Zapomnijcie o wygraniu auta czy innych drogich nagród. To zwykła promocja karty a nie loteria. To organizator ma zarobić a nie ludzie. Żeby zamydlić oczy to dadzą ludzią kilka voucherów. Wcześniej ktoś pisał że wykonał 150 transakcji w jednym tygodniu i nic nie wygrał, to wiele świadczy o prawdziwości tego typu loterii. Też kiedyś brałem udział w takich loteriach dopóki pewne osoby mi nie wytłumaczyły o co w tym chodzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale tu nikt wyrabiać karty nie wymagał. Mam tyle kart w portfelu że nimi po prostu płaciłem. Tak czy siak bym to robił więc to coś co może się udać przy okazji ale nie musi. Nie ma co płakać że się nie wygrało. A 150 czy 15000 transakcji i tak nie daje gwarancji wygranej. To losowe jak w totka. Prawdopodobieństwo wygranej pewnie niewielkie.

   Ps. A znam osoby które w loteriach wygrały. Jedna 20 tys. zł, a druga samochód.

   Usuń
  2. A teraz za free mają wszystkie twoje dane, udzielone zgody i dane karty ))
   Zadowolony? ;)
   Ps. zawsze można do nich pisać wnioski, żądania o usunięcie danych, ale po co niepotrzebnie robić sobie robotę i marnować czas, a poza tym nie wiesz, czy na pewno trwale usuną twoje dane.

   Usuń
 29. Mr. Złotówa
  A jak teraz usunąć swoje dane, udzielone zgody i dane karty podane przy  rejestracji w loterii? i czy na ten adres: visawarszawa@visa.com?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z regulaminu loterii wynika, że to adres, na który można kierować "żądania, pytania i wnioski dotyczące danych osobowych".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...