Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Pekao: nawet 100 zł za rejestrację kart Mastercard w programie Bezcenne Chwile (+ premia 100 zł dla nowych klientów)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.04.2021

Bank Pekao: nawet 100 zł za rejestrację kart Mastercard w programie Bezcenne Chwile (+ premia 100 zł dla nowych klientów)

Bank Pekao odpalił kolejną promocję z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercarda.

Punkty powitalne Bezcenne Chwile od Pekao
Do wzięcia czeka po 3400 punktów za rejestrację karty wydanej do konta oraz karty kredytowej Pekao. W sumie można więc zgarnąć 6800 punktów, co przekłada się na możliwość odebrania nagród o łącznej wartości 100 zł (mogą to być np. vouchery na zakupy).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni klienci Pekao, jak i osoby, które dopiero zamierzają się nimi stać. A w chwili obecnej jest to opłacalne, gdyż do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł dla osób zakładających Konto Przekorzystne (no i jeszcze dodatkowo 100 zł wynikające z niżej opisywanej promocji, więc w sumie uzbiera się aż 400 zł). Wnioskując o konto, trzeba jednak pamiętać o wyborze karty Mastercard, gdyż tylko te karty biorą udział w programie Bezcenne Chwile.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Decathlon, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VI


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być klient, który zawarł umowę z Pekao o kartę debetową (Mastercard lub Maestro) wydawaną do konta lub kartę kredytową Mastercard. Z promocji z punktami na start wykluczone są osoby, które przed 06.04.2021 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile w zakresie dotyczącym karty Pekao.

Ponadto regulamin promocji zawiera zapis, że jeśli wcześniej było Ci już dane zarejestrować jakąkolwiek kartę (innego banku) w programie Bezcenne Chwile, to teraz w promocji z punktami na start za rejestrację karty Pekao możesz wziąć udział, ale jedynie pod warunkiem zawarcia umowy o kartę do konta w Pekao w okresie od 6.04. do 30.06.2021 r.

Limit nagród. W promocji przygotowano 30 000 nagród po 3 400 punktów za rejestrację w programie Bezcenne Chwile karty wydanej do konta i tak samo (30 000 nagród po 3 400 punktów) dla osób rejestrujących kartę kredytową.

To bardzo duże pule nagród, ale o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank poinformuje tutaj - na tej stronie ma pojawić się też komunikat na 7 dni przed szacunkowym wyczerpaniem puli nagród.

Zasady promocji. By zdobyć 3400 punktów powitalnych za kartę wydaną do konta:

 • od 6.04. do 30.06.2021 r. zarejestruj kartę wydaną do konta w Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24);
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik lub w ciągu 3 dni, gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków i teraz kartę Pekao dodasz jako kolejną) wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Punkty powitalne w liczbie 3400 za rejestrację karty wydanej do konta mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. 

Z kolei by uzyskać 3400 dodatkowych punktów za rejestrację karty kredytowej Pekao
 • od 6.04. do 31.07.2021 r. zawrzyj z Pekao umowę o kartę kredytową oraz zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu lub od rejestracji karty kredytowej jako kolejnej w programie, najpóźniej do 31.07.2021 r. wykonaj min. 4 płatności kartą kredytową w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Punkty dodatkowe za rejestrację karty kredytowej przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. 

Zarówno punkty powitalne, jak i punkty dodatkowe mają być ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

Wykonując płatności kartą (zarówno wydaną do konta, jak i kredytową), pamiętaj o tym, że transakcja na potrzeby promocji:
"oznacza każdy dokonany przez Uczestnika zakup w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera lub Kredytowej Karty Partnera lub przy pomocy PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem Karty Partnera lub Kredytowej Karty Partnera – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; 
transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (Wypłatę gotówki z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (Wypłaty gotówki z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika oraz z wyłączeniem płatności realizowanych przy pomocy BLIK"


Lista wykluczeń może wydawać się długa, ale w praktyce bez problemu zaliczą się płatności kartami w sklepach (spożywczych, monopolowych, odzieżowych, motoryzacyjnych itd.), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. W jaki sposób podpisywania jest umowa jeśli chodzi o otwarcie rachunku ROR i karty do niej oraz karty kredytowej ?
  1. Za pośrednictwem kuriera
  2. Online
  3. W siedzibie banku

  Jak później można rozwiązać umowę na te produkty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział. Karty przecinają nożyczkami :)

   Usuń
  2. musi być opcja nr 2 jeśli konto ma być w promocji. Dopiero jak się nie uda to alternatywnie oddział.

   Usuń
 2. mam od lat konto w Pekao, ale nie miałam do niego karty, jak tera zawnioskuję tylko do karty to mogę wziąć udział? Nigdy też nie brałam udziału w BCH.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to zamawiasz kartę do konta i rejestrujesz w BCh.

   Usuń
  2. PS. A to żadnej karty żadnego banku jeszcze nie miałaś w BCh? Jak to możliwe ;)

   Usuń
 3. cytat:' Ponadto regulamin promocji zawiera zapis, że jeśli wcześniej było Ci już dane zarejestrować jakąkolwiek kartę (innego banku) w programie Bezcenne Chwile, to teraz w promocji z punktami na start za rejestrację karty Pekao możesz wziąć udział, ale jedynie pod warunkiem zawarcia umowy o kartę do konta w Pekao w okresie od 6.04. do 30.06.2021 r."


  Nie Rozumiem ...Ja zakladalam konto przez PeoPay na selfie 2 kwietnia br, wnioskując też  o kartę debetową - bo takie są warunki promocji konta Przekorzystnego (o czym pisałeś) z premią za założenie w wys.100 zl.
  Na kartę jeszcze czekam, bo ma przyjść lada dzień  pocztą na adres zamieszkania.
  Czy zatem mogę wziąć udział w tej promocji? B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze.....ja już uczestniczę w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, ale jako Nowy klient, który nigdy wcześniej nie miał konta w Pekao,  konto Przekorzystne założyłam mobilnie z wykorzystaniem biometrii  2 kwietnia tego roku. Obecnie czekam na kartę deb. która ma przyjść pocztą. To spelniam warunk by przystąpić do tej promocjibi zdobyc 3400 p.  czy nie? i pozostaje kombinowanie z mailami? B

   Usuń
  2. No to chyba o kilka dni za wcześnie założyłaś konto...

   Usuń
  3. jeśli masz już jakąś kartę zarejestrowaną w BCH, to teraz mogłabyś wziąć udział jakbyś otwierała konto z kartą od 6.04. Jeśli nigdy karty z innego banku tam nie rejestrowałaś, to możesz brać udział z tą od konta założonego 2.04, ja tak to rozumiem

   Usuń
  4. No niemozliwe by to bylo... bo byloby to najgorsze bankobramie, najbardziej pechowe dla mnie i męża, bo najpierw w plecy 200 zł premii za promocję polecam Przekorzystnie- o ktorej nowej edycji nie wiedzielismy z mężem, a teraz to.....😑 B.


   może zatem zarejestrować w Bezcennych karte z innego adresu mail i z innym telefonem?

   Usuń
  5. Złotówa, napisałam zapytanie do Banku, ale teraz zobaczylam że powielilam twij błąd, to jesr edycja 6 a nie 5. B

   Usuń
  6. Daj cynk jeśli odpiszą :)

   Usuń
  7. Anonimowy10 kwietnia 2021 09:53
   OK ;)

   Usuń
  8. Odpisali. "Odpowiedź" składała się z przytoczonych cytatów regulaminu i nic ponadto. Jeszcze odeslanie na infolinię i tyle. Tak więc wiem, że nic nie wiem.

   Usuń
 4. Mr.Złotówa
  cytat:" Ponadto regulamin promocji zawiera zapis, że jeśli wcześniej było Ci już dane zarejestrować jakąkolwiek kartę (innego banku) w programie Bezcenne Chwile, to teraz w promocji z punktami na start za rejestrację karty Pekao możesz wziąć udział, ale jedynie pod warunkiem zawarcia umowy o kartę do konta w Pekao w okresie od 6.04. do 30.06.2021 r."
  Czy aby na pewno? ktory zapis regulaminu o tym świadczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 3. ust. 2 ppkt. a regulaminu:

   "2. Do otrzymania Punktów Powitalnych uprawnieni są Uczestnicy, którzy spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:

   a) w terminie od 06.04.2021 r. do 30.06.2021 r. dokonają z użyciem Karty Partnera Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu, poprzez złożenie wymaganych oświadczeń, w tym upoważnienia do ujawnienia tajemnicy bankowej przez Partnera, a jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 06.04.2021 r. dokonali już Przystąpienia do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Partnera, to – w terminie od 06.04.2021 r. do 30.06.2021 r. zawrą z Partnerem umowę o Kartę Partnera, a Partner zarejestruje Kartę Partnera w Programie, jako kolejną Kartę Uczestnika (Bank dokona tego w terminie 3 dni od zawarcia umowy o Kartę Partnera)"

   Usuń
 5. Partner to Bank Pekao Sa. Określenie "Karta Partnera" oznacza kartę Pekao.
  Poza tym banku Pekao raczej nie interesuje ze uch klienci mają w programie Priceless Specials zarejestrowane karty innych banków.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem czy dobrze rozumiem, można zarejstrować w tym programie Bezcenne chwile zarówno kartę zwykłą od Pekao jak i kredytową? I dostanę za to po spełnieniu warunków 3400 punktów razy 2 czyli 6800 punktów tak? Czyli jakby nagrody o wartości około 200 zł?
  Ponadto posiadam zarejstrowaną tam kartę z CitiBanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3400 punktów = nagroda 50 zł, 6800 punktów = 100 zł.
   Dostać możesz 3400 pkt za debetową i 3400 za kredytową.

   Usuń
  2. No tak jasne, moja nieuwaga. Dziękuję! :D

   Usuń
 7. Co w przypadku gdy byłem klientem bank Peako w 2020 roku i zamknąłem już konto oraz wtedy miałem zrejestrowaną kartę w bezcenne chwile (konto Peako zamknięte). Otwieram nowe konto w tym miesiącu i czy mogę znów przystąpić do bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo wykluczony jest każdy kto kiedykolwiek miał już kartę Pekao zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
 8. od kilku lat posiadam w pekao konto eurokonto net - założone na potrzeby rachunków moich dzieci, nie posiadam karty do tego konta, czy mogę założyć konto przekorzystne z kartą mastercard i wziąć udział w opisywanej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy aby założyć konto w ramach promocji należy udać się do banku czy wszystko załatwia się poprzez internet ? W jaki sposób później można dokonać zamknięcia konta czy konieczna jest wizyta w banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto to nawet musisz zdalnie otworzyć przez wideoweryfikację. A kartę kredytową już też da się zdalnie.

   Usuń
 10. czy ktoś ma już zarejestrowaną kartę?

  OdpowiedzUsuń
 11. Już nieaktualne, Mastercard podwyższył ilość punktów. Teraz do bonu 50 zł potrzeba 4 tysięcy punktów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba piszesz o innej promocji, ta ma swój regulomin i nie mogą sobie zmieniać go w trakcie trwania promocji.

   Usuń
  2. @Anonimowy 29 kwietnia 2021 21:55
   a gdzie masz w tym tzw. regulaminie zapis, że dają ci 50 lub 100 zł? To co dają to tylko punkty. I tego nie zmieniają. Tyle że te punkciki tracą na atrakcyjności (coraz mniej partnerów) i na wartości (coraz więcej trzeba ich uzbierać żeby cokolwiek z tego co pozostało i ma jakiś jeszcze sens wziąć).

   Usuń
  3. Na stronie Mastercard Bezcenne Chwile,została podwyzszona ilość punktow do wymiany na nagrodę.

   Usuń
  4. To było chwilowe. Dzisiaj jest 3400 pkt za bony 50 zł czyli po staremu.

   Usuń
  5. Chwilowe tylko dlatego bo na szczescie czesc ludzi się skarzyla dlatego Mastercard sie z tego wycofał.

   Usuń
 12. MASTERCARD DZISIAJ DOKONAŁ ZMIANY 😊 ODSTĄPIŁ OD "PODWYZKI" PUNKTÓW, ZNOWU VOUCHER 50 zł DO DECATHLON CZY RTVeuroAGD jest wymienny na 3400 punktów 😊
  ha!

  OdpowiedzUsuń
 13. no to są już pkt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale wymienionych za punkty, wybranych nagród nie ma...ja czekam od 30 kwietnia na voucher ktory ma przyjść na mail. Ponoć mają awarię w Mastercard, problem z wysyłaniem....
   Ty dostałaś na maila voucher?

   Usuń
 14. W końcu dzisiaj dostałam vouchery do RTV Euro AGD 😊 bosko jest ☺

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja zarejestrowałam 2 nowe karty pierwszy raz z Pekao(debetową i kredytową) po 6.04, spełniłam warunki Promocji na dwóch kartach a punkty powitalne otrzymałam tylko na jedną (debetową). W odpowiedzi na zapytanie dlaczego, otrzymałam odpowiedź, że Uczestnikowi tej promocji przysługuje tylko jeden pakiet punktów -3400, niezależnie od ilości zarejestrowanych kart Partnera. No i już sama nie wiem jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż reklamację bo ktoś cię wprowadził w błąd.

   Usuń
  2. @Anonimowy,dzięki.
   Wczoraj wysłałam reklamację, a dzisiaj jej uznanie, przeprosiny i punkty na koncie:)

   Usuń
 16. Czy na rejestrację karty w programie naprawdę czekaliście 14 dni / 3 dni? Rejestrowałam wcześniej kartę Getinu i dodała się automatycznie, stąd moje zdziwienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrowałem teraz pierwszą kartę członka rodziny i konto punktowe otwarte było od razu.

   Usuń
 17. Czy ktoś jeszcze po zalogowaniu na https://bezcennechwile.mastercard.pl/ widzi, oprócz swoich transakcji kartą, pozycję: "Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile +0pkt". Ta pozycja pojawiła się zanim jeszcze wykonałem 4 wymagane transakcje. Czy ona po prostu zniknie/zostanie zmieniona, czy coś jest nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nieważne. Kilka dni po wykonaniu 4 transakcji pojawiła się nowa pozycja "Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile +3400 pkt", więc te początkowe "+0pkt" w niczym nie przeszkadza.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...