Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń konta w Banku Millennium: "Lubię to polecam"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.04.2021

Program poleceń konta w Banku Millennium: "Lubię to polecam"

To nowa, już 8. edycja programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium.

Program "Lubię to polecam"
Na obecnych (polecających), jak i nowych klientów (zakładających konto) czekają nagrody do wyboru: bony na zakupy, bilety do kina lub lokata 2%.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Więcej w alternatywnej promocji na start, ale...

Nim przejdę do omówienia programu "Lubię to polecam", to przypomnę, iż w Banku Millennium jest obecnie dostępna alternatywna promocja, w której do wzięcia czekają bonusy do 150 zł

Jeśli konto w Millennium posiadasz już od dłuższego czasu, to polecać możesz wyłącznie w ramach niżej opisywanego programu "Lubię to polecam". Osoba zakładająca konto z Twojego polecenia nie załapie się w tym wypadku na nagrodę 250 zł, ale na wspomniane nagrody do wyboru: bony, bilety lub lokatę 2%.

Promocja z bonusem 250 zł, choć kusząca, niestety wyklucza wszystkie osoby, które kiedykolwiek otrzymały premię lub inną nagrodę za otwarcie Konta 360º lub 360º Student. Tym samym karencja dla byłych posiadaczy konta w Millennium w przypadku wielu osób wynosi już nawet kilka lat. Dzięki programowi "Lubię to polecam" jest okazja na opłacalny powrót do banku Millennium, bo okres wykluczenia jest znacznie krótszy niż w standardowej promocji konta.

Lubię to polecam - VIII edycja


Kto może założyć konto z polecenia?

Osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w niniejszej promocji nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie dotyczy również użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś otworzyła konto w ramach jednej z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam" (ale tylko tej promocji; wcześniejsze uczestnictwo w innych akcjach promocyjnych - z uwzględnieniem wspomnianej, 12-miesięcznej karencji - nie wyklucza uzyskania nagrody w niniejszym programie).

Kto może konto polecić?

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Banku Millennium. By wziąć udział w programie poleceń, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku Millennium za pomocą środków porozumiewania się na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (o szczegółach piszę nieco niżej).

Program poleceń w Banku Millennium: zasady promocji 


By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
  • złóż wniosek o konto w Banku Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli takiej osoby nie znasz, możesz wykorzystać mój kod: 21696925 
  • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj je w czasie trwania programu;
  • najpóźniej do 1.10.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem;
  • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcje zwrócone).
Trzy sposoby zawarcia umowy o konto

Umowę o konto z Bankiem Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku, lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - w ciągu 30 dni od zawarcia umowy jednak będzie należało jeszcze odwiedzić placówkę Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Nagrody do wyboru

Po spełnieniu powyższych warunków Bank Millennium udostępni Ci (i osobie Cię polecającej) nagrody do wyboru. Za pomocą bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 60 dni będziesz mieć możliwość wyboru jednej z poniższych nagród (o dokładnym terminie ważności nagrody bank poinformuje Cię przy jej przekazaniu):
  • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;
  • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com (na zakup towarów oznaczonych "sprzedaje empik.com") - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni; 
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
  • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 zł - nagrodę można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski; nagroda w postaci kodu ma być ważna przez 60 dni , ale po jej wymianie na ekartę, już sama eKarta będzie miała ważność przez 12 miesięcy;
  • 3-miesięczna lokata 2% w skali roku dla kwoty od 500 do 20 000 zł.

Do momentu wyboru nagrody polecający i polecony muszą posiadać konto w Millennium, które nie jest w okresie wypowiedzenia.

Jak polecać w programie poleceń Banku Millennium? 


Jeśli masz już konto osobiste w Banku Millennium, zapisz się do programu "Lubię to polecam" - rejestracja możliwa jest w bankowości internetowej (zakładka Oferta => Lubię to polecam), aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium. W ten sposób uzyskasz 8-cyfrowy kod polecenia, który trzeba podać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku i spełni warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty otrzymasz możliwość wyboru nagrody.

Jeśli było Ci już dane polecać w poprzednich edycjach programu "Lubię to polecam", to pamiętaj o rejestracji w aktualnej, VIII edycji (choć kod poleceń pozostanie ten sam).

Promocja ma być dostępna do 1.10.2021 r. - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Konto 360º lub 360º Student - prześwietlenie promocji


W promocji można otworzyć Konto 360º lub 360º Student. Propozycja drugiego z nich skierowana jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium możliwości założenia konta; bank nie sprawdza czy ktoś jest studentem). 

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Zwolni Cię to również z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł. 

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych promocji bankowych, zapisz się na bezpłatny newsletter, za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...