Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 250 zł za konto w Banku Millennium + do 250 zł za polecenia

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2021

Bonus 250 zł za konto w Banku Millennium + do 250 zł za polecenia

Nowa promocja konta w Millennium przynosi dwie nowości.

Konto 360 z bonusem i premią
Do wzięcia są nie tylko gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 250 zł na start, ale też dodatkowe premie za polecenia. Ponadto nieznacznie zmodyfikowany został okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku, co sprawia, że dla niektórych osób jest to okazja na opłacalny powrót.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Promocja "Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ"


Premia 250 zł w skrócie. Zasady uzyskania premii są proste. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami w dalszej części wpisu. Ale w skrócie droga do premii od banku Millennium wygląda tak:
 • zakładasz konto
 • do końca maja: ściągasz i logujesz się do aplikacji mobilnej - dostaniesz 50 zł
 • czerwiec, lipiec, sierpień: wykonujesz co miesiąc 5 płatności kartą do konta lub BLIKiem - dostaniesz 100 zł
 • czerwiec, lipiec, sierpień: zapewniasz co miesiąc wpływy łącznie min. 1000 zł (choćby przelewy z Twojego konta w innym banku) - dostaniesz 100 zł

Dla kogo promocja? A teraz to, co w tej promocji najtrudniejsze, czyli objaśnienie, kto może w niej uczestniczyć.

Uczestnik promocji to osoba pełnoletnia, która: 
 • na dzień 1.04.2021 r. nie miała, nie współposiadała (ani nie dysponowała, np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium),
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium oraz
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student, w której otrzymała jakąkolwiek nagrodę z tego tytułu (tym samym otwiera się furtka - której dotąd nie było - dla osób, które wzięły udział w jakiejś promocji, ale nie spełniły warunków uzyskania nagrody, np. o nich zapominając lub coś pomijając).

Posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 1.04.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody, czyli... 
 • jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, w której przyznana została nagroda, to teraz nie łapiesz się na promocję lub
 • 🆕 (to nowość) jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, w której ostatecznie nie udało się zdobyć nagrody, to teraz możesz wziąć udział ponownie, lub 
 • jeżeli było Ci dane posiadać Konto 360° lub 360° Student, ale założone poza promocją i zostało ono zamknięte przed 1.04.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w promocji, lub 
 • gdy było Ci dane posiadać jakiekolwiek inne konto w Banku Millennium (bez względu na to czy było objęte promocją, czy nie), ale zostało ono zamknięte przed 1.04.2021 r., to teraz droga do zgarnięcia 250 zł jest dla Ciebie otwarta.

Uff. Udało się przebrnąć przez objaśnienia zasad dotyczących uczestnika promocji. One są w tym wszystkim najtrudniejsze. Teraz będzie już o wiele prościej 🙂

Zasady promocji "Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ"


Tytułowy bonus 250 zł został rozbity na 3 części: 50, 100 i jeszcze raz 100 zł. Poniżej znajdziesz prześwietlenie warunków uzyskania każdej z nagród. 

Jak uzyskać bonus do 50 zł?
 • do 17.05.2021 r. zarejestruj się na stronie promocji (wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - wyłącznie w zakresie poinformowania organizatora promocji przez bank o spełnieniu warunków uzyskania nagrody) i po potwierdzeniu rejestracji (klikając w link otrzymany mailem), w kolejnym kroku na tej samej stronie:
  • złóż wniosek o konto (360° lub 360° Student) w Banku Millennium wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon;
  • we wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, który użyjesz podczas ww. rejestracji na stronie promocji;
 • do 25.05.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • do 31.05.2021 r. pobierz i zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.
 • do 6.10.2021 r. nie wypowiadaj umowy o konto, ani o wydaną do niego kartę.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 50 zł. Tym otworzysz sobie też drogę do zgarnięcia kolejnych bonusów.

Jak uzyskać 2 bonusy po 100 zł każdy?


By otrzymać dwa kolejne bonusy w wysokości 100 zł każdy, w czerwcu, lipcu i sierpniu (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (za to będzie przysługiwać jeden bonus 100 zł) oraz
 • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł miesięcznie (za co przewidziany jest drugi bonus 100 zł).

Informację o przyznaniu nagród otrzymasz od organizatora mailowo:
 • do 15.06.2021 r. - będzie to powiadomienie o przyznaniu bonusu 50 zł oraz
 • do 15.09.2021 r. - w tym mailu dostaniesz informację o przyznaniu kolejnych bonusów (100 zł lub 2 x 100 zł - w zależności od spełnionych przez Ciebie warunków).

W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości będzie należało zalogować się na stronie promocji (link otrzymasz w mailu), by tam uzupełnić numer rachunku konta (założonego w Millennium w ramach niniejszej promocji) do wypłaty bonusów. Mają one być wypłacane najpóźniej w ciągu 14 dni od uzupełnienia danych.

Istotne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania bonusów do 250 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Konto 360º i 360º Student - szczegóły oferty


Bank Millennium ma w ofercie Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Spełnienie tych warunków zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów - w okresie od czerwca do sierpnia - na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł).

Do udziału w powyższej promocji kwalifikuje wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji. Wtedy umowę z bankiem zawrzesz na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Program poleceń: 50 zł za skuteczne polecenie 


Promocji "Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ" towarzyszy program poleceń, dzięki któremu osoba polecająca zgarnąć może 50 zł za skuteczną rekomendację konta w Banku Millennium. 

Osoba polecona może z kolei liczyć na bonusy do 250 zł, wynikające z zasad powyższej promocji. Polecającym może być wyłącznie osoba, która skorzysta z promocji "Konto 360° z BONUSEM i PREMIĄ" (tj. weźmie w niej udział, otwierając konto i spełniając co najmniej warunki uzyskania bonusu 50 zł; zatem rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości: polecającymi w tym przypadku nie mogą być obecni posiadacze konta w Millennium, którzy nie biorą udziału w niniejszej promocji). 

Osoba polecona musi też spełnić warunki uczestnictwa w tej akcji, a więc te wymienione na wstępie niniejszego wpisu w częściach: "Dla kogo promocja?" i "Jak uzyskać bonus 50 zł?". Dopiero wtedy polecający może liczyć na premię 50 zł za skuteczną rekomendację. 

Polecenie odbyć się może wyłącznie z wykorzystanie kodu, który udostępniony jest dla uczestników promocji po zalogowaniu na stronie promocji

Osoba polecona będzie musiała użyć ten kod - po rejestracji na stronie promocji, ale dopiero przed przejściem do wniosku o konto (jak na poniższej grafice):
Gdzie podać kod polecenia w promocji "Konto 360 z bonusem i z premią"


Osoba polecająca maksymalnie może zyskać 250 zł, co oznacza, że organizator zapłaci polecającemu nie więcej niż za 5 skutecznych rekomendacji. Wypłata premii za polecenia nastąpi razem z bonusem 50 zł.

By zgarnąć bonus do 250 zł za otwarcie konta w Millennium w powyższej promocji, nie musisz korzystać z polecenia (dla poleconego nie ma z tego tytułu żadnych dodatkowych korzyści ponad bonus 250 zł) - w tej sytuacji wystarczy złożenie wniosku o konto na stronie promocji.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie najświeższe info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Nadal się nie łapię. Żadna zmiana karencji dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto miał Konto 360 lub 360 Student i zgarnął kiedyś nagrodę/premię itp., to niestety teraz nadal się nie łapie. Ale co rusz pojawiały się pytania od osób, które kiedyś konto założyły, ale o czymś zapomniały i bonus nie wpadł. W dotychczasowych promocjach udziału brać nie mogli (bo wykluczał sam fakt uczestniczenia w jakiejś promocji wcześniej - bez względu na finał udziału). Teraz dla nich jest szansa. To ruch w dobrą stronę.

   PS. Choć osób, które brały udział, ale z jakiejś przyczyny nie dostały nagrody w promocji nie musi być dużo. Znam sporo przykładów od Czytelników, gdy po złożeniu reklamacji i odwołaniu, nawet po czasie uzupełniony jakiś drobniejszy brak (np. brak aktywowania aplikacji), ostatecznie owocował uzyskaniem gratyfikacji. W takich sytuacjach warto składać reklamacje.

   Usuń
 2. A kartę trzeba brać? Bo w sumie BLIKiem można płacić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba. Jest wymagana przez regulamin.

   Usuń
 3. Jezu to teraz jeszcze trzeba pamietać czy się udało w przeszłosci wziąc udział w promocji. Nie wystarczy już czy się brało udzial, nazwa promocji, nazwa konta, data zamkniecia konta. Mnie coś mowi że w millenium cos spieprzylem w 2016 i nie uzyskałem promocji ale może mylę z innym bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam konto 360 ale jedyną promocją z której korzystałam było podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit. Czy teraz mogą wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była zatem promocja konta oszczędnościowego (a dokładnie zapewne promocyjnego oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit), a nie Konta 360 czy 360 Student. Zatem wychodzi na to, że droga do udziału w powyższej promocji jest otwarta :)

   Usuń
 5. Teraz na stronie banku są inne warunki. Jedna transakcja kartą lub blik i wpływ min. 1000 zł w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Czy to inna oferta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu artykułu masz regulamin. On jest wiążący.

   Usuń
 6. Jeśli otworzyłam konto 360 w oddziale 17.04.21 łapię się na tą promocję ? Doradca nie zasugerował nawet założenie przez stronę i trwającej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wnioski złożone w placówce nie biorą udziału w promocji (możliwe jest złożenie wniosku poprzez stronę promocji i w dalszej kolejności zawarcie umowy - dla tegoż wniosku - w placówce).

   Promocje bankowe często tak działają, że są dostępne przez Internet, bo... tak się bankom opłaca. Placówki są bowiem sporym kosztem (czynsze, media, pracownicy), a je też wspiera marketing (reklamy w tv, ulotki, oklejanie witryn itp.). W Internecie jest taniej... i z tego właśnie biorą się budżety na premie w promocjach dla nas.

   Usuń
 7. Polecać mogę już po rejestracji? Czy muszę zaczekać do podpisania umowy? Bo póki co wniosek złożyłem, umowa jeszcze nie zawarta ale kod już jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz już teraz. Znaczenie ma finalne spełnienie warunków przez obydwie osoby.

   Usuń
 8. Nie rozumiem jak może być umowa nie zawarta chociaż kod polecający jest?
  Przy okazji zapytam bo nie dostałam odpowiedzi pod ofertą credit Agricole na czym polegają "moje usługi"W jaki sposób można z nich skorzystać aby przelewy za energia, czynsz i tym podobne liczyły się do płatności kartą lub blikiem. Z góry dziękuję bo tego nie rozumiem Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecasz nim sama zawrzesz umowę. Ale jak nie zawsze umowy ale ktoś użyje twojego kodu to z premii nici. Już kiedyś to przerabiałem. Liczy się finalne spełnienie warunków.

   Usuń
 9. Witam
  Założyłem konto gdy jednym z warunków była jedna płatność BLIK. Czy teraz muszę wykonać 5 BLIKów?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby powyższej promocji należy wykonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (w praktyce może być to więc: 5 płatności kartą lub 5 płatności BLIKiem, lub np. 4 płatności kartą i 1 płatność BLIKiem).

   Usuń
  2. Dziękuję

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...