Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Zakupy na majówkę"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.04.2021

Zyskaj 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Zakupy na majówkę"

W najnowszej promocji konta osobistego w BNP Paribas do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o wartości aż 350 zł.

Promocja konta w BNP Paribas: "Zakupy na majówkę"
Bank daje bony do wykorzystania w sklepach Biedronka. Niezmiennie obowiązuje też - przyzwoity na tle wielu banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym BNP Paribas (bo to zaledwie 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Biedronka to popularny sklep jeśli chodzi o codzienne zakupy. Ale jeżeli ponad bony na zakupy bardziej cenisz premie pieniężne, to przypomnę, że w alternatywnej promocji czeka 250 zł za konto w BNP Paribas (to bonusy pieniężne do wydania na co chcesz i gdzie chcesz). Jeśli wolisz zdobyć więcej, bo 350 zł, ale do wykorzystania w największej sieci dyskontów w Polsce, to zapraszam do lektury poniższego pześwietlenia promocji.

Promocja "Zakupy na majówkę": nawet 350 zł do Biedronki od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Zakupy na majówkę" do wzięcia są 3 bony do Biedronki (dwa o wartości 100 zł każdy oraz jeden o wartości 150 zł). Otrzymasz je w formie elektronicznej, jako kod, który organizator prześle Ci SMSem. 

Bon do Biedronki: sms od banku
Dokładnie będzie to wyglądało tak, jak na załączonym zrzucie ekranu - w tym tygodniu otrzymałem od banku SMS z kodem do Biedronki o wartości 50 zł (to pierwsza z nagród w edycji, w której wziąłem udział w lutym).

Taki kod podaje się kasjerce/kasjerowi przy płatności za zakupy.

Bony da się łączyć. Każdy kod do Biedronki wykorzystasz wielokrotnie (do wyczerpania salda środków). Bony rozdawane w aktualnie dostępnej promocji mają mieć ważność do 31.05.2022 r.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Zakupy na majówkę"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.05.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.06.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 14.06.).
Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskania kolejnych bonów do Biedronki:
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu rejestracji w promocji zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku;
 • w trzech miesiącach następujących po miesiącu rejestracji w promocji (a więc w maju, czerwcu i lipcu, jeśli rejestrujesz się na stronie promocji w kwietniu lub w czerwcu, lipcu i sierpniu, jeśli rejestrujesz się w maju 2021 r.), w każdym z tych miesięcy:
  • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko. Za spełnienie wymienionych warunków (przelewy, płatności i wpływy) w pierwszym i drugim z wymienionych miesięcy otrzymasz bony po 100 zł, a za realizację wytycznych w ostatnim, czyli trzecim miesiącu po otwarciu konta, przyznany zostanie Ci trzeci bon o wartości 150 zł.

Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (przykładowo: by uzyskać bon za spełnienie warunków w lipcu, uprzednio w czerwcu musisz spełnić warunki uzyskania poprzedniego bonu).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu zakupynamajowke@bnpparibasplus.pl:
 • jeśli do promocji zarejestrujesz się w kwietniu, to wiadomości o nagrodzie będziesz dostawać do 26.06., do 26.07. i do 26.08.2021 r., a bony do Biedronki przyjdą w formie kodu przesłanego SMS-em odpowiednio do 30.06., 31.07. i 31.08.2021 r.;
 • jeśli do promocji zarejestrujesz się w maju, to wiadomości o nagrodzie będziesz dostawać do 26.07., do 26.08. i do 26.09.2021 r., a bony do Biedronki przyjdą w formie kodu przesłanego SMS-em odpowiednio do 31.07., 31.08. i 30.09.2021 r.

Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Zakupy na majówkę"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Zakupy na majówkę" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. Jaka firma kurierska obsługuje umowy dla BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczta Polska. Jak dotąd dla mnie to najprofesjonalniej obsłużone podpisywanie umowy.

   Usuń
 2. czy jeśli nie mam już tam konta a mam raty przez allegro w tym banku i dostęp do bankowości internetowej (sprawdzałam przed chwilą, ale mogę się zalogować ) mogę wziąć udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej), więc posiadanie innych produktów nie powinno wykluczać. W praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. I mogę to potwierdzić na przykładzie osoby, która posiada kartę kredytową (wzięła udział w promocji 3-4 miesiące temu i już nagrody dostaje).

   Usuń
 3. Czy jeśli mam limit odnawialny Allegro "Raty od nowa" przez BNP Paribas, to mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dostęp do bankowości internetowej i mój wniosek został odrzucony, na maila przyszła taka informacja :
  Dzień dobry,

  niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie".
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale. Ich listę znajdziesz pod linkiem:
  lista oddziałów z obsługą detaliczną i biznesową

  OdpowiedzUsuń
 5. czy macie tez problem z wyborem karte we wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek właśnie wysłałem. Kartę wybrałem.

   Usuń
 6. Ja mam kartę kredytową w bnp. Załozylem konto w poprzedniej promocji z kodami do Biedronki i nie dostałem kodu ;/ złożyłem reklamacje i czekam na odpowiedź..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację. Ja mam kartę kredytową od 3 lat. Założyłem konto w promce "Premia na zakupy" i kod 50 zł wpadł.

   Usuń
 7. Założyłem konto i mam ten sam login co ponad rok temu, bo karencja już na pewno upłynęła. Czy to jest okey?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Login zostaje ten sam co jest zresztą praktykowane w wielu bankach. Tak samo do wglądu jest historia starego konta. Nowy jest nr konta.

   Usuń
 8. wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;

  wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) oraz

  zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).


  Czy kolejność tych czynności ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność spełnienia tych warunków nie ma znaczenia. Ważne by wykonać je w danym miesiącu kalendarzowym.

   Usuń
  2. zapewne nie ma znaczenia, wszystkie te czynności należy po prostu wykonać w danym miesiącu

   Usuń
  3. Czy można płacić kartą poprzez Allegro i transakcje takie będą zaliczone na potrzeby promocji (wydać 200zł)?

   Usuń
 9. Po ilu dniach od podpisania umowy przyjeżdża kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był jakoś po 4-5 dniach.

   Usuń
 10. Czy można płacić kartą poprzez Allegro i transakcje takie będą zaliczone na potrzeby promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Zamknięcie tego konta tylko w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko. Można też listownie lub poprzez infolinię.

   Usuń
 12. Zgody marketingowe we wniosku są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga zaznaczania tych zgód.

   Usuń
 13. Witam,

  Czy na pierwszą z wiadomości o otrzymaniu nagrody trzeba jakoś zareagować? Bo z tego co pamiętam, tak było we wcześniejszych promocjach z BNP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Tak bywa jedynie w przypadku promocji z premią pieniężną, gdy trzeba uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty premii. W tym przypadku takiej potrzeby nie ma - organizator po rejestracji ma już maila i numer telefonu, więc ma wszystko co potrzebne do przesłania powiadomienia o nagrodzie (mailem) i bonów do Biedronki (SMS-em).

   Usuń
  2. Ok dzięki za info :) A wiesz może, jak jest w przypadku, gdy posiadam pełnomocnictwo do innego konta, więc siłą rzeczy też dostęp do bankowości internetowej? Nadmienię, że miałem tam konto z 1,5 roku temu, i teoretycznie "został" też mój profil. Czy muszę go jakoś najpierw usunąć, czy przejdzie?

   Usuń
  3. Pełnomocnictwo to raczej jest bez umowy ramowej.

   Usuń
 14. Czy wykonanie 2 przelewów może być na własne konto w innym banku ?
  Piotrek

  OdpowiedzUsuń
 15. Pytanko dla osób, które już miały kiedyś konto w BNP i teraz ponownie korzystają z promo - Wam też po założeniu teraz konta został przydzielony poprzedni tzn. stary nr konta??
  Login mam nowy tylko nr konta ten sam co sprzed lat.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy ktoś już dostał SMS z kodem?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy ktoś już dostał SMS z kodem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie. Do dziś mają czas. Chociaż dziwne że do końca czekają bo w poprzedniej edycji kody przesyłali wiele wcześniej.

   Usuń
 18. Czy kody przychodzą tylko SMSem, czy może są jeszcze gdzieś w aplikacji banku po zalogowaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kody smsem. Dodatkowo przychodzi mail z informacją o nagrodzie ale już bez kodów. W aplikacji ani w wiadomościach w bankowości nic nie ma.

   Usuń
 19. Sms miał przyjść do dzisiaj, jeszcze przyjdzie czy już nie ma szans? Warunki spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jeszcze nic nie dostałem a warunki spełnione więc spokojnie, jeszcze jest czas :)

   Usuń
  2. Dostaliście wiadomość? Ja spełniłam warunki i nic… chyba będzie trzeba składać reklamacje :/

   Usuń
  3. Okazuje się, że mimo iż nie otrzymałam 26. lipca maila z informacją o przyznaniu nagrody, właśnie przed chwilą dotarł do mnie SMS z kodami do Biedronki :)

   Usuń
 20. Ja również splniłam warunki i nic. Niedotrzymanie warunków- brzydko.

  OdpowiedzUsuń
 21. 30 i nie na kodow

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy podczas płacenia kodami można użyć odrazu dwóch?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można używać jeden po drugim bez ograniczeń.

   Usuń
 23. 31 i nie ma kodow

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...