Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Canal+ za 0 zł na pół roku (bez umowy wiążącej na dłużej) za Konto Za Zero w PKO BP

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2021

Canal+ za 0 zł na pół roku (bez umowy wiążącej na dłużej) za Konto Za Zero w PKO BP

Powraca promocja będąca gratką dla miłośników sportu lub wielbicieli filmów.

Półroczny abonament Canal+ (o wartości 300 zł!) za darmo do konta w PKO BP
Do wzięcia czeka 6-miesięczny dostęp do Canal+ (pakiet: sport lub film). A to telewizja, która pokazuje mecze Ekstraklasy, której sponsorem tytularnym jest PKO Bank Polski, wydający Karty Kibica.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Promocja "Kibicujmy z PKO Kontem Za Zero" z dostępem do Canal+


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i od 1.01.2019 r. nie miała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym Inteligo). Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy kont.
💡 Dla większości osób ta różnica jest znana, ale dodam dla rozwiania ewentualnych wątpliwości: posiadanie konta w Banku Pekao (z żubrem w logo) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji. To dwa odrębne banki.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka bon o wartości 300 zł, który uprawnia do dostępu przez okres 6 miesięcy do kanałów sportowych lub filmowych w ramach serwisu Canal+ OTT (dostępnego na stronie Canal+).

Jako realny zysk z promocji będzie trzeba przyjąć kwotę o 14,90 zł mniejszą (bo taka jest jednorazowa opłata za wydanie karty, którą trzeba wyrobić na potrzeby tej promocji).  

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Kibicujmy z PKO Kontem Za Zero":
 • złóż wniosek o Konto za Zero wraz z wydawaną do niego Kartą Kibica Ekstraklasy (z herbem któregoś z klubów Ekstraklasy bądź z ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy), wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie i telefonicznie; 
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj min. 5 płatności kartą (w tym płatność zbliżeniową), które zostaną rozliczone w systemie banku albo 5 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; do transakcji na potrzeby promocji nie zaliczą się przelewy na telefon, ani wpłaty i wypłaty z bankomatu).

Nagrodę bank przekaże SMSem w ciągu miesiąca od spełnienia powyższych warunków promocji. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj konto i wyrażone zgody marketingowe. Bon będzie można zrealizować do 30.06.2021 r.

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna 31.05.2021r., to warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród - bank przygotował 700 bonów (acz regulamin promocji dopuszcza możliwość zwiększenia tej puli). O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu nagród, bank poinformuje na swej stronie.

Konto Za Zero w PKO BP - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 14,90 zł - jednorazowa opłata za wydanie karty do konta z ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy (jak na grafice na początku niniejszego wpisu) lub z herbem któregoś z klubów Ekstraklasy;
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej 5 płatność kartą i/lub BLIKiem (na dowolną kwotę); okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta;
 • 0 zł za wypłaty kartą w bankomatach PKO BP oraz 10 zł za wypłaty kartą z innych bankomatów w Polsce. 

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Ciekawe, promocja proponuje podróż w czasie. Spełnienie warunków 60dni od połowy czasu trwania promocji wychodzi już w lipcu, a kod można aktywować do końca czerwca. Czyli wehikuł czasu i heja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie ta rozbieżność zdziwiła. Dopytałem w banku u osoby współodpowiedzialnej za organizację promocji. Uczestnicy promocji mają być powiadamiani o wydłużeniu ważności kodu do grudnia br.

   Usuń
 2. Jak to się w ogóle odbywa? Jakiś dekoder będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp masz przez Internet. Logujesz się na stronie Canal+ i tam wprowadzasz kod i odpalasz dostęp.

   Usuń
  2. Ok. Dzięki. A po tych 6 miesiącach trzeba jakoś umowę rozwiązać? Jak to wygląda?

   Usuń
 3. Konto otwarte w kwietniu i już dostałem kod. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po 6mcach trzeba z tego zrezygnować bo wchodzi oplata 50 zl za mc z tego co widzę w regulaminie.Mr Złotówa Czy jesli otrzymałam już ten kod to mogę wypowiedzieć umowę z bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to opłata subskrypcyjna. Wyłączysz to opłaty nie pobiorą.
   Konto możesz zamykać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...