Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Wiosna z kartą kredytową Millennium", czyli promocja w której do wzięcia są bony do Biedronki o wartości 300 zł za kartę Mastercard Impresja

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

8.04.2021

"Wiosna z kartą kredytową Millennium", czyli promocja w której do wzięcia są bony do Biedronki o wartości 300 zł za kartę Mastercard Impresja

Bank Millennium przygotował nową promocję karty kredytowej.

Wiosna z kartą kredytową Millennium
Do zdobycia czeka 6 bonów o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka. A karta Mastercard Impresja daje dodatkowo zwroty za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie kluczowa kwestia: z promocji karty kredytowej skorzystać możesz jedynie, jeśli masz dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium, bo tylko tak składane wnioski o kartę kredytową uprawniają do nagród. W praktyce musisz więc mieć (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. Jeśli konta w Millennium jeszcze nie masz, to aktualnie jest idealna sytuacja ku temu, by je założyć. Do wzięcia są gwarantowane nagrody:

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową biorącą udział w niniejszej promocji z bonami do Biedronki o wartości 300 zł.

Promocja "Wiosna z kartą kredytową Millennium"


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. BNP Paribas daje 300 zł do wykorzystania na Allegro, a z promocji pozabankowych (a więc opisywanych na blogu Promocjobranie) przypomnę, że do wzięcia jest bonus 100 zł za samo otwarcie Twisto (to absolutnie najprostsza promocja, bo nigdzie tak szybko i tak łatwo nie da się zgarnąć nagrody).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 6 bonów do Biedronki o wartości 50 zł każda. Łącznie jest więc nawet 300 zł. Karty podarunkowe otrzymasz w formie kodu. Każdy z nich ma być ważny przez 12 miesięcy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat bonów do Biedronki, sprawdź wpis: Jak zapłacić bonem w sklepach Biedronka? Prosty sposób na realizację kodu z vouchera podczas zakupów.
 
Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 31.05.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 10 000 osób. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Wiosna z kartą kredytową Millennium"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 31.05.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z limitem co najmniej 3 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Visa oraz inne karty kredytowe Mastercard, ale w promocji z bonami do Biedronki udział bierze wyłącznie karta kredytowa Mastercard Impresja);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w każdym z sześciu kolejnych miesięcy wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej):
  • dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w kwietniu 2021 r. płatności po 350 zł powinny być wykonane w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik;
  • dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju 2021 r. płatności po 350 zł powinny być wykonane w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon o wartości 50 zł. Bank prześle Ci go SMS-em do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, a więc przykładowo: jeśli warunki promocji spełnisz w maju, to nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30.06. Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Karta kredytowa Mastercard Impresja - prześwietlenie oferty


Biorąc udział w promocji "Wiosna z kartą kredytową Millennium" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. Z kartą kredytową Impresja do końca 2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Barbarze i Czytelnikowi Rafałowi.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

18 komentarzy:

 1. Jak wygląda zawarcie umowy? Da się wyklikać czy trzeba do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak jest oferta gotowa to jest duża szansa że wszystko da się w bankowości. Ale jak będą chcieli dokumentów to trzeba z nimi do oddziału i tam podpisuje się umowę. Ja niestety musiałem się wybrać.

   Usuń
 2. Jest jakiś minimalny kredyt przyznany na karcie? W promocji 300zł na allegro bylo to 3 tyś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj też 3000,bo to jest minimalny limit na karcie kredytowej w Millennium.

   Usuń
  2. Niższy też może być. Ale w regulaminie jest tak jak Złotówa pisze czyli min 3000 zł.

   Usuń
 3. W aplikacji mobilnej Banku Millennium możesz teraz wygodnie przejść do goodie i przy kolejnych zakupach online skorzystać ze zwrotu wydatków nawet do 25%:

  - korzystaj z licznych promocji w aplikacji goodie lub przez stronę goodie.pl

  - zarejestruj się i odbierz 20 zł w prezencie na start z goodie cashback
  kupuj na AliExpress, Allegro, Pyszne.pl i w 800 innych sklepach online.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy mogę zrezygnować z karty? Czy w dowolnym momencie czy jest wymagany określony okres użytkowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę należy posiadać (i nie wypowiadać umowy) do momentu otrzymania nagrody.

   Usuń
 5. Czy z karty mogę zrezygnować w dowolnej chwili? Czy wymagany jest określony okres użytkowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrezygnowaćz? Co masz konkretnie na myśli :)

   Usuń
 6. witam,nigdy nie miałma karty kredytowej w Millenium wiec fajnie byłoby skorzystac z bonów do biedronki ;) !!;) czy konieczne jest zakładanie konta osobistego w millenium ?(w sierpniu ubiegłego roku zamknełam konto 360 )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konieczne jest posiadanie dostępu do bankowości internetowej Millennium (bo tylko tam lub poprzez aplikację mobilną można złożyć wniosek o kartę kredytową biorącą w promocji z bonami), więc jakiś produkt jest potrzebny (najczęściej to konto osobiste).

   Usuń
 7. Jesli wniosek zlozony w kwietniu-wniisek zlozylam, a jedli kartę dostanę dopiero w maju to i tak w maju mogę zacząć spełniać warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu promocji znaczenie ma czas złożenia wniosku. Zatem dla kart wydanych na podstawie wniosków z kwietnia 2021 r. płatności po 350 zł powinny być wykonane od maja (do października).

   Usuń
 8. a skąd mam wiedzieć czy załapałam się na promocje? w zawartej umowie widnieje, że trzeba zrobić 5 transakcji i dopiero brak opłat, a w promocji jest ze 1 transakcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O załapaniu się na promocję decyduje czas i miejsce złożenia wniosku o kartę. Na stronie banku nie ma informacji o wyczerpaniu się puli wniosków objętych promocją.

   Zwolnienie z opłaty za kartę po wykonaniu jednej płatności kartą (przez 12 miesięcy) też wynika ze wspomnianego regulaminu promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...