Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 60 zł na ekarcie goodie z Kontem 360° Junior w Banku Millennium (+ 250 zł za konto dla rodzica)

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

6.04.2021

60 zł na ekarcie goodie z Kontem 360° Junior w Banku Millennium (+ 250 zł za konto dla rodzica)

Konto dla nieletnich w Banku Millennium ponownie dostępne jest w w promocji.

Wiosenna promocja z kontem Junior w Banku Millennium
Do wzięcia czekają eKarty podarunkowe Goodie o wartości 60 zł. By założyć konto dla dziecka w promocji, również rodzic musi posiadać konto osobiste w Millennium (co akurat obecnie się opłaca, bo do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę min. 250 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat.

By otworzyć konto dla dziecka, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte przez bankowość internetową biorą udział w promocji.
💡 Jeśli jeszcze nie masz żadnych produktów w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać gwarantowane bonusy do 250 zł za konto osobiste.

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank"


Jest jednak i dobra wiadomość dla rodziców, którzy mają więcej pociech:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior."


Nagroda. Na uczestników promocji czekają eKarty podarunkowe o wartości 60 zł w aplikacji zakupowej Goodie, które będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Promocją ma być objęte 3 000 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 1. do 30.04.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej.

"Wiosenna promocja z kontem Junior"


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 30.04.2021 r. (ale miej na uwadze, iż promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyrazić) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior);

Za spełnienie powyższych warunków bank przyzna Ci pierwszą nagrodę - eKartę o wartości 30 zł. By zdobyć drugą z eKart (również o wartości 30 zł), najpóźniej do 31.05.2021 r., należy: 
 • w przypadku konta dla dziecko poniżej 13. roku życia: zasilić konto kwotą min. 200 zł lub
 • w przypadku otwarcia konta dla dziecka, które ukończyło 13. rok życia: zasilić je kwotą min. 200 zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta, BLIKiem lub telefonem.
 • do 31.05.2021 r. nie rozwiązuj, nie wypowiadaj lub nie odstępuj od umowy o Konto 360° Junior oraz nie odwołuj wyrażonych zgód.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30.06.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty 


Główne cechy konta dla niepełnoletnich w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 


Nie jeden bank organizował już podobne promocje konta dla dziecka. Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, a ja dam Ci znać o najlepszych promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej:

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Jeżeli mam trójkę dzieci to za każde konto, które założę moim dzieciom dostanę 250zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia 250 zł przewidziana jest za otwarcie konta przez osobę pełnoletnią.

   Za konto dla (niepełnoletniego) dziecka nagrodą są bony o wartości 60 zł. Można założyć konta dla wszystkich dzieci i zgarnąć tyle nagród, ile dzieci. Dopuszcza to regulamin promocji: "Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior".

   Usuń
  2. Dziękuję 🙂

   Usuń
 2. Jeżeli oboje z mężem mamy konta w Banku Millenium to czy ja i mąż możemy założyć konta dzieciom?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Technicznie jest to chyba ograniczone (jeśli nic się nie zmieniło), bo kojarzę komentarze, że na jedno dziecko można założyć jedno konto.

   Usuń
 3. Rozumiem że obie premie po 30 zł na goodie przyjdą w czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 30/60 zł (w zależności od spełnienia warunków) ma przyjść do 30.06.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...