Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonusach pieniężnych do wzięcia za konto w mBanku (+1,8% dla oszczędzających)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.04.2021

300 zł w bonusach pieniężnych do wzięcia za konto w mBanku (+1,8% dla oszczędzających)

Aż 300 zł premii na konto czeka w najnowszej promocji mBanku.

Premia do 300 zł za konto w mBanku
Takiej puli gwarantowanych bonusów pieniężnych za otwarcie eKonta osobistego w mBanku już dawno nie było. A dodatkowo - na zainteresowanych - jest jeszcze promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W praktyce są to dwie - łączące się promocje. Do już znanej bankowej propozycji z bonusami do 200 zł teraz dołącza nowa promocja, w której na start czeka bonus pieniężny 100 zł. I o ile nagrody o łącznej wartości 300 zł za konto w mBanku już się zdarzały, to wśród nich były np. nagrody rzeczowe lub bony na zakupy. Tym razem do zgarnięcia są wyłącznie premie pieniężne.

Zyskaj aż 300 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała: 
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są też współposiadacze tego typu rachunków w mBanku. Ale inne produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji z bonusami do 300 zł za konto osobiste w mBanku pozostaje otwarta.

Na wstępie lojalne ostrzeżenie: warunki do spełnienia wydają się skomplikowane, bo mowa o kilku różnych miesiącach ich realizacji oraz liczeniu tych miesięcy od miesiąca otwarcia konta. Ale nieco niżej znajdziesz krótką rozpiskę, w której regulaminowe wytyczne przekładam na stan rzeczywisty i konkretne miesiące kalendarzowe. Wtedy okazuje się, że jest całkiem łatwo.

Promocja 100 zł na start


Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ" i zgarnąć bonus 100 zł:
 • do 31.05.2021 r. zarejestruj się na stronie promocji (na tym etapie spośród 4 oświadczeń wystarczy zaznaczyć pierwsze i ostatnie);
 • po potwierdzeniu rejestracji (klikając w link otrzymany mailem), w kolejnym kroku na tej samej stronie do 31.05.2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste w mBanku wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania organizatora promocji przez bank o spełnieniu przez Ciebie warunków uzyskania nagrody);
 • do 13.06.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • wykonaj po min. 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; mogą to być transakcje na dowolne kwoty) w następujących okresach:
  • jeśli umowę zawrzesz w kwietniu to po 8 płatności zrealizuj w kwietniu i/lub maju oraz w czerwcu;
  • jeśli umowę zawrzesz w maju, płatności wykonaj w maju i/lub czerwcu oraz w lipcu; 
  • jeśli umowę o konto podpiszesz w czerwcu, to wtedy wykonaj płatności w czerwcu oraz lipcu.

O przyznaniu bonusu 100 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 20.08.2021 r. Wówczas w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości koniecznie zaloguj się na stronie promocji (link otrzymasz w mailu), by tam uzupełnić numer rachunku konta założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji do wypłaty bonusu 100 zł. A ma on być wypłacony do 6.09.2021 r.

Jeśli nie chcesz, by umknął Ci ten ważny mail (a czasem zdarza się, że tego typu wiadomości trafiają do spamu) zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Za jego pomocą powiadamiam o najlepszych okazjach do bankobrania, na których możesz zyskać najwięcej oraz daję znać o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

200 zł z eKonto z premią – XI edycja


Wniosek o eKonto osobiste złożony w powyższej promocji z bonusem 100 zł na start łączy się z bankową akcją "eKonto z premią – XI edycja", w której do wzięcia czeka kolejne 200 zł. Konkretnie będą to 4 bonusy pieniężne po 50 zł każdy. By je uzyskiwać umowę o konto zawrzyj najpóźniej do 31.05.2021 r.

W celu zgarnięcia pierwszego bonusu 50 zł:
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (to już warunek w praktyce pokrywający się z wymogiem uzyskania ww. bonusu 100 zł; zatem 8 płatności wystarczy wykonać raz - nie ma wymogu robienia w tym okresie aż 16 transakcji).

Do wzięcia będą jeszcze 3 takie bonusy (każdy po 50 zł) - by je zdobyć:
 • w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy kalendarzowych):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

I tu znów (jeśli chodzi o wymóg płatności kartą i/lub BLIKiem) w drugim miesiącu po otwarciu konta mamy częściowe pokrywanie się warunków. Zatem jeśli wykonasz 8 transakcji, to z automatu w tym miesiącu spełnisz wytyczne dot. uzyskania obydwu bonusów (100 i 50 zł).

Początkowo tak rozpisane warunki mogą Ci się wydawać skomplikowane. Rozumiem to, bo moje pierwsze wrażenie było podobne. Ale gdy przełożyć to na faktyczne miesiące, to już wygląda to klarowniej i przede wszystkim prosto! Oto rozpiska w skrócie:
W przypadku umowy o konto zawartej w maju wystarczy: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić wpływ 1000 zł 
- do końca czerwca wykonać 8 płatności 
- w lipcu wykonać 8 płatności i zapewnić wpływ 1000 zł 
- w sierpniu wykonać 8 płatności i zapewnić wpływ 1000 zł 
- we wrześniu wykonać 8 płatności i zapewnić wpływ 1000 zł

Każdy z bonusów 50 zł będzie wpływać na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przykładowo: jeśli konto założysz w kwietniu, to na pierwszy wpływ będziesz mieć czas w ciągu 7 dni, ale na wykonanie pierwszych 8 płatności do końca maja. Kolejne wpływy i płatności będzie należało wykonywać w czerwcu, lipcu i sierpniu. Bonusy po 50 zł każdy będziesz otrzymywać do końca czerwca, lipca, sierpnia i września.

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem można wykonywać na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

▶️ mBank jako jeden z nielicznych banków nie wymaga załączania skanu dowodu osobistego we wniosku o konto. Kserokopii dokumentu tożsamości nie trzeba też przekazywać kurierowi, ani w placówce banku.

▶️ Udział w promocjach konta w mBanku biorą wyłącznie konta indywidualne (tym samym nie opłaca się zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocjom też zgarnie do 300 zł).

eKonto osobiste - prześwietlenie oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższych promocji to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

Jak wygląda otwarcie konta w mBanku? We wniosku o konto wybrać możesz sposób zawarcia umowy o konto (za pośrednictwem kuriera lub poprzez mobilnego doradcę banku, lub w wybranej placówce mBanku). 

Jeśli wybierzesz kuriera, to we wniosku możliwe jest wskazanie innego adresu niż zamieszkania czy korespondencyjnego - można wtedy podać np. adres miejsca pracy lub innej lokalizacji, w której najwygodniej będzie Ci spotkać się z kurierem.

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji - warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku. 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 300 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 1,8% dla oszczędności oraz jak można polecać konto w promocji z bonusami do 300 zł.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,8% do 10 tys. zł w mBanku 


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i nie jest wymagana na potrzeby uzyskania bonusów do 300 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie: 1,8% w skali roku; okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec maja, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez czerwiec, lipiec i do sierpnia)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł. 


By uzyskać promocyjne oprocentowanie załóż rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" - należy to zrobić już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste (jak na poniższej grafice).

Jak włączyć moje cele podczas składania wniosku o konto w mBanku

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. 

Aby uzyskać stawkę 1,8% w skali roku, spełnij poniższy warunek: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


Program poleceń: 50 zł za skuteczne polecenie 


By zgarnąć bonus do 300 zł za otwarcie konta w mBanku w powyższych promocjach, nie musisz korzystać z polecenia (dla poleconego nie ma z tego tytułu żadnych dodatkowych korzyści ponad bonusy na sumę 300 zł). W tej sytuacji wystarczy złożenie wniosku o konto na stronie promocji.


Promocji "Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ" towarzyszy program poleceń, dzięki któremu osoba polecająca zgarnąć może 50 zł za skuteczną rekomendację konta w mBanku (nie należy go mylić ze "zwykłym" programem poleceń mBanku, w którym bank płaci wyłącznie polecającemu - ten program nie łączy się z promocją z bonusem 100 zł dla otwierającego konto). 

Polecającym może być wyłącznie osoba, która skorzysta z promocji "Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ" (tj. weźmie w niej udział, otwierając konto i spełni warunki uzyskania bonusu 100 zł). Zatem rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości: polecającymi w tym przypadku nie mogą być obecni posiadacze konta w mBanku, którzy nie biorą udziału w tej promocji.

Osoba polecona może liczyć na bonusy do 300 zł, wynikające z zasad powyższych promocji (100 zł w ramach promocji "Twoje Konto z BONUSEM i PREMIĄ" oraz 200 zł dzięki akcji "eKonto z premią – XI edycja"). I spełnienie warunków uzyskania pierwszego z bonusów (100 zł) przez osobę poleconą jest warunkiem koniecznym do tego, by polecony otrzymał premię 50 zł za polecenie.

Polecenie odbyć się może wyłącznie z wykorzystaniem kodu, który udostępniony jest dla uczestników promocji po zalogowaniu na stronie promocji. Osoba polecona będzie musiała użyć ten kod - po rejestracji na stronie promocji, ale dopiero przed przejściem do wniosku o konto.

Osoba polecająca może uzyskać maksymalnie 5 premii za polecenia (po 50 zł każda za rekomendowanie 5 osób). Wypłata premii za polecenia nastąpi razem z bonusem 100 zł. 

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. 1.01.2017. Datę znam już na pamięć i czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok temu była jedna promocja bez tej karencji. Ale szybko się skończyła, bo mieli ograniczenia puli wniosków.

   Usuń
 2. A jak złożyłem wniosek w poprzedniej promocji ale jeszcze nie byłem w oddziale aby ją podpisać, czy mogę z tamtej zrezygnować i wziąć udział w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie tak bo nie ma wykluczenia dla osób wnioskujących jak w Millennium.

   Usuń
  2. Składałem wniosek z tej strony to wyskoczył błąd że rozpatrują dla mnie wcześniejszy wniosek i nie mogą otworzyć konta.

   Usuń
  3. Anulowałem telefonicznie poprzedni wniosek i otworzyłem w tej promocji.

   Usuń
 3. W placówce mBanku przy podpisaniu umowy zamiast 100zł na start zaproponowano kubek termiczny żarty sobie z klientem robia

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogliby tę datę karencji w końcu zmienić, w końcu kilka miesięcy temu konto zamknęłam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jeśli dodam kartę do google pay to te płatności również się liczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności Google Pay czy Apple Pay też są zaliczane.

   Usuń
 6. Mr. Złotówa a czy po podpisaniu umowy z kartą można ja zaraz potem zamknąć aby nie było wymogu płatności 350 zł/mc a warunki spełniać płatnościami blik. Czy takie zamkniecie karty nie spowoduje że bank i partner promocji nie naliczą premii ?
  Niby nic nie ma w regulaminie o tym aby kartę utrzymać do momentu wypłaty premii ale może coś przeoczyłam ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji "Twoje Konto z BONUSEM I PREMIĄ" (§ 7, ust. 1) mowa o tym, że rozwiązanie, odstąpienie czy wypowiedzenie Umowy o eKonto osobiste przed 6.09.2021 oznacza utratę prawa do bonusu (100 zł) i premii za (ewentualne) polecenia. Umowa zapisana jest wielką literą, a to oznacza jej wcześniejsze zdefiniowanie w regulaminie ("Umowa o eKonto - umowa rachunku bankowego eKonto osobiste wraz z umową o korzystanie z karty debetowej").

   Usuń
  2. To rozumiem że karta jest potrzebna aby dostać premię i uniknąć opłaty za nią trzeba 350 zł miesięcznie zrobić nią obrót ?

   Usuń
 7. Czy płatności blikiem wchodzą w sumę 350 zł zwalniających z opłaty za kartę ? Jeśli nie to chyba lepiej płacić kartą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę zaliczają się wyłącznie płatności kartą.

   Usuń
 8. Na stronie banku jest jeszcze mowa o dodatkowym 50 zł za założenie konta na selfie. Czy da się w tej promocji założyć na selfie i jeszcze jeden bonus dostać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy nie byłoby bonusu 100 zł. By go zgarnąć, wniosek należy złożyć na stronie promocji (po uprzedniej rejestracji).

   Usuń
 9. 1) co ze zgodami marketingowymi? trzeba wyrażać?
  2) żeby założyć konto w placówce to muszę podjechać 20 km. Czy żeby później kiedyś zamknąć też trzeba jechać do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Te we wniosku dobrowolne.
   2. Można zamknąć zdalnie - np. przez serwis bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Ad. 2 ale żeby założyć konto nie musisz jechać bo może być umowa przez kuriera.

   Usuń
 10. Zastrzegłam kartę, żeby nie pobierało opłaty od czerwca za kartę, czy w tym wypadku nie będzie bonusu ? Bo chce płacić tylko blikiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie kartę trzeba trzymać do wypłaty premii 100 zł. Więc lepiej zamów wznowioną.

   Usuń
 11. Czy ktoś już otrzymał maila od organizatora ?

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie nic nie dotarło pomimo spełnienia wymagań. Konto od 28 maja a 22 lipca wpłynęło 2x 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie dokładnie tak samo

   Usuń
  2. Mail był we wtorek albo w środę w ubiegłym tygodniu. Może macie w spamie? Sprawdźcie.

   Usuń
  3. Pięć razy sprawdzałem, możesz napisać z jakiego adresu i jaki tytuł maila był.

   Usuń
  4. ja napisałem reklamację na https://bonus.ebrokerpartner.pl/akcja/mbank/ którą rozpatrzyli pozytywnie

   Usuń
 13. A ja o mało co bym przegapił maila. Po części to chyba wina blogera. Zawsze zakładał nowy temat o tym że trzeb uzupełnić dane w promocji, a teraz nic nie było więc nie zerkałem na pocztę podpiętą do promocji. W mailu była informacja że dane należy uzupełnić do 24 sierpnia ale po wejściu na stronę promocji okazało się że dane należy uzupełnić do 29 sierpnia, więc tym razem mi się upiekło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis przypominający pojawił się tutaj. Udostępniałem go na Facebooku i Twitterze. Dodatkowo o finalizacji promocji sygnalizowałem też w newsletterze z 18.08. Szkoda, że to umknęło, ale najważniejsze, że dane udało się uzupełnić. Życzę szybkiej wypłaty premii! :)

   Usuń
  2. A faktycznie jest BNP lub mBank ale jak nic już nie miałem w BNP to moje czytanie skończyło się na słowie BNP :(
   Dobrze że się udało, był dziś sms i dla tego zauważyłem. Choć to też był już drugi sms, bo tel leży gdzieś w koncie rzucony, gdyż to numer tylko do promocji nie używany codziennie.

   Usuń
 14. Jak złożyłem wypowiedzenie rachunku i zamknięcie będzie za 30 dni, oraz zastrzegłem kartę, to w trakcie wypowiedzenia nie naliczą żadnych opłat ? Dodam że we wrześniu zrobiłem płatności kartą na 350 zł i ją zastrzegłem. Konto ma być zamknięte 21 października. Z góry dziękuje za informację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli we wrześniu transakcje na wymaganą minimalną sumę zostały wykonane, a karta została zastrzeżona, to już opłat nie będzie. Samo konto prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc do momentu jego zamknięcia już niczym martwić się nie trzeba ;)

   Usuń
  2. Dzięki za informację :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...