Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.04.2021

Zyskaj do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim

To wzorcowo prosta promocja dla osób w wieku 18-26 lat. 

Dziewczyna ze słuchawkami biorąca udział w promocji ING Banku Śląskiego z premią 160 zł za konto Mobi
Do wzięcia czeka premia pieniężna do 160 zł, którą można zgarnąć za otwarcie bezwarunkowo darmowego konta i spełnienie łatwych warunków. Do tego można też uzyskać 1,6% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Klasyczne, Student, PRP) w ING Banku Śląskim.
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego - do wzięcia czeka premia do 160 zł za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Ponadto w regulaminie akcji "Do 160 zł za otwarcie konta Mobi" można jeszcze znaleźć zapis:
"Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkt Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa]"

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 30.06.2021 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym "zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";
 • do 31.08.2021 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Realizacja powyższych warunków zaowocuje dla Ciebie premią 110 zł. By uzyskać dodatkowe 50 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 110 zł:
 • do 30.06.2021 r. załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć);
 • najpóźniej do 31.08.2021 r.:
  • wykonaj co najmniej 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 110 zł) oraz 
  • wykonaj min. 2 przelewy z Konta Mobi w różnych miesiącach na Cel oszczędnościowy (każdy z tych przelewów musi być na kwotę min. 50 zł; przelew nie może pochodzić z Otwartego Konta Oszczędnościowego);
 • na dzień 31.08.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo co najmniej 100 zł.

Cele oszczędnościowe w to bezpłatna usługa ING pozwalająca na regularne i automatyczne oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na rachunek oszczędnościowy. 

Uruchomienie celu oszczędnościowego możliwe jest po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

[Aktualizacja: otwierając konto w ING Banku Śląskim można zyskać jeszcze więcej dzięki programowi poleceń, w którym bank płaci 50 zł za otwarcie konta. Kliknij i przeczytaj jak uzyskać dodatkowe 50 zł za otwarcie konta, co z powyższą premią da nawet 210 zł!]

Wypłata premii (110 lub 160 zł w zależności od tego, które warunki spełnisz) ma nastąpić najpóźniej do 15.09.2021 r. - do momentu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.


Konto Mobi - prześwietlenie oferty ING Banku  Sląskiego


Charakterystyka konta osobistego dla osób w wieku 18-26 z oferty banku z lwem w logo jest prosta:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (do promocji z premią do 160 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone w taki sposób). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).


Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł


Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł
Do założenia Konta Mobi w ING dodatkową zachętą - oprócz premii 160 zł - może być oprocentowanie, które bank proponuje w ramach usługi Smart Saver. Dla kwoty do 5 000 zł obowiązuje bardzo dobra - jak na obecne czasy - stawka 1,6% w skali roku (do odwołania).

Z tej usługi można, ale nie trzeba korzystać - na potrzeby wyżej opisywanej promocji z premią 160 zł nie jest ona wymagana.

Smart Saver to darmowa usługa banku, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Mobi lub wykonasz płatność kartą, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy. A odbywać się to może w wybrany przez Ciebie sposób: 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%.

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Kont Mobi w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 1 000 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 100 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Środków na rachunek Smart Saver nie można przelać samodzielnie (wykonując "zwykły" przelew) - jego zasilanie możliwe jest jedynie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent).

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunku w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) realizowane są za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności.

Usługę Smart Saver możesz uruchomić poprzez bankowość internetową - wystarczy wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Całość finalizuje się hasłem z SMSa. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.
 
Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Konto założone. Smart Saver też. Czy da się jakoś wpłacić od razu 5000? Próbował ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na myśli od razu? Przelewem tego nie zrobisz bo albo to musi być zaokrąglenie albo % odkładany. Najprościej przelewem z RORa do innego banku. Wtedy 10% przeskoczy na Smart Saver.

   Usuń
 2. Czy płatność blikiem na Allegro się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie brak definicji "sklepów internetowych". Jednak ten wymóg jest już od wielu edycji i dotąd nikt nie sygnalizował, by jakieś płatności w Internecie się nie zaliczały.

   Usuń
 3. Jak najprościej wykonać płatności blikiem w internecie? Na niskie kwoty.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...