Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 300 zł dla zakładających Konto Przekorzystne w Banku Pekao [Aktualizacja: + dodatkowe 100 zł na zakupy]

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.04.2021

Premia do 300 zł dla zakładających Konto Przekorzystne w Banku Pekao [Aktualizacja: + dodatkowe 100 zł na zakupy]

Bank z żubrem w logo wznowił promocję swego konta osobistego i uprościł warunki do spełnienia.

Premia do 300 zł dla zakładających konto osobiste w Banku Pekao
Do wzięcia jest gwarantowane 300 zł - to rekordowa premia pieniężna, czekająca na osoby zakładające konto w Pekao. By ją zgarnąć, teraz nie trzeba jednak wykonywać płatności kartami na sumę kilku tysięcy (jak w poprzedniej edycji), gdyż wystarczy wykonywanie pojedynczych płatności na dowolne kwoty.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Za otwarcie konta osobistego przewidziany jest bonus 100 zł. A kto dodatkowo zdecyduje się na kartę kredytową, ten zgarnie jeszcze 200 zł. 

Jako ostateczny zysk z udziału w promocji przyjąć będzie należało 285 zł (po uwzględnieniu jednej z opłat). Ale to i tak zdecydowanie więcej, niż we wcześniejszych promocjach, w których bank przeważnie płacił 100-200 zł.

[Aktualizacja: w dniu 6.04. Bank Pekao odpalił dodatkową promocję. Do wzięcia czekają punkty na start w programie Bezcenne Chwile za rejestrację kart Mastercard - ich liczba wystarczy na odebranie bonów na zakupy o wartości nawet 100 zł - o szczegółach piszę niżej.]

Poniżej znajdziesz szczegółowe omówienie promocji oraz prześwietlenie konta osobistego i karty kredytowej z oferty Pekao. Do Ciebie należy decyzja w jakim zakresie chcesz skorzystać z propozycji banku - oczywiście możesz poprzestać wyłącznie na premii 100 zł za konto osobiste i bonie 50 zł na zakupy.

Premia 100 zł za konto w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.01.2019 r. do 31.03.2021 r. nie posiadała rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Banku Pekao. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków.

Posiadanie innych produktów w Pekao (np. pożyczki, kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) na szczęście nie wyklucza z promocji.
💡 Choć większość osób tę różnicę zna, to jednak czasem pojawia się pytanie. Zatem wyjaśniam: Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo), o którym mowa w niniejszym wpisie, nie ma nic wspólnego z PKO BP S.A. (ze skarbonką w logo). Są to dwa odrębne banki, więc jeśli posiadasz konto w PKO BP (w tym np. Konto Inteligo), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji i uzyskasz premię za konto w Pekao!


Nagroda za konto. Do wzięcia czekają 2 gwarantowane bonusy pieniężne: 100 zł za otwarcie konta oraz nagroda dodatkowa w wysokości 200 zł dla osób, które oprócz konta zdecydują się skorzystać również z karty kredytowej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i uzyskać 100 zł:
 • do 31.05.2021 r.: złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz zawrzyj umowę z bankiem;

  we wniosku o konto - jako sposób zawarcia umowy - wybierz opcję z wykorzystaniem biometrii (online albo przez aplikację PeoPay mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie kwalifikował się do uzyskania premii 100 zł;

 • najpóźniej do 31.07.2021 r. w przypadku kont założonych w kwietniu 2021 r lub do 31.08.2021 r. w przypadku kont założonych w maju 2021 r. w dowolnej placówce Pekao potwierdź swą tożsamość (wystarczy udać się tam z dowodem osobistym, gdzie będzie należało złożyć wzór podpisu);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji (w każdym z tych miesięcy): 
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (kwota musi wpłynąć jednorazowo - chodzi o to, że nie zaliczą się np. 2 wpływy po 250 zł; może być to przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki) oraz
  • wykonaj min. 4 płatności kartą na dowolne kwoty.

I to tyle. A spełnienie powyższych warunków jednocześnie sprawi, że konto konto i wydana do niego karta będą za 0 zł (dokładniej konto prześwietlam nieco niżej).

Wypłata premii 100 zł ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo: jeśli konto założysz w kwietniu, to warunki będzie należało spełniać w maju, czerwcu i lipcu, a bonus wpłynie do 31.08.2021 r.

Premia do 200 zł za kartę kredytową w Pekao


Osoby, które w okresie od 1.04. do 31.05.2021 r. założą konto osobiste w Banku Pekao, jednocześnie mogą skorzystać z promocji z kartą kredytową w roli głównej. Za to czeka dodatkowa premia pieniężna 200 zł.

By wziąć udział w promocji z kartą kredytową, trzeba posiadać konto w Pekao (założone w powyższej promocji) oraz: 
 • na dzień 1.04.2021 r. nie posiadaj żadnej karty kredytowej Banku Pekao;
 • złóż wniosek o kartę kredytową (można to zrobić w placówkach banku - np. przy okazji wizyty w celu weryfikacji tożsamości po założeniu konta, o czym piszę wyżej lub podczas poprzez infolinię - w tym drugim przypadku, jeśli będziesz już mieć dostęp do bankowości internetowej Pekao, to dokumenty będzie można zatwierdzić po zalogowaniu); 
 • najpóźniej do 30.09.2021 r. podpisz umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard (w ofercie Pekao najkorzystniej wypada karta Elastyczna - więcej na jej temat piszę niżej);
 • potwierdź udział w promocji w oddziale, telefonicznie (na infolinii banku) lub w bankowości internetowej Pekao, poprzez złożenie oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji i akceptacji jej regulaminu;
 • w okresie kolejnych trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu zawarcia umowy o kartę kredytową (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 4 płatności kartą kredytową (na dowolne kwoty).

Na potrzeby promocji bank nie uzna transakcji zwróconych, ani przelewów dokonanych w celu zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach.

Termin wypłaty nagrody uzależniony jest od daty zawarcia umowy o kartę i spełnienia warunków promocji - nagroda wpłynie na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca następnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo: jeśli umowę o kartę kredytową podpiszesz z bankiem w kwietniu, to na spełnianie warunków będziesz mieć czas od maja do lipca, a premia 200 zł wpłynie do końca sierpnia.

W promocji udział można wziąć tylko jeden raz (bez względu na liczbę wyrobionych kart kredytowych w Pekao).

[Aktualizacja: 6 800 punktów za rejestrację kart w programie Bezcenne Chwile


Zasady tej dodatkowej promocji są bardzo proste. Za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile i wykonanie za jej pomocą (w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu lub od rejestracji karty) 4 płatności na dowolne kwoty przyznane zostaną punkty na start - będzie to 3400 punktów za kartę Mastercard wydawaną do konta oraz kolejne 3400 punktów za rejestrację karty kredytowej. Taka liczba punktów to równowartość bonu na zakupy o wartości 50 zł (w katalogu nagród - w zależności od dostępności - można znaleźć m.in. bony RTV Euro AGD, Decathlon, Smyk, Home&You, Smyk i inne). 

Jeśli zarejestrujesz i kartę Mastercard wydawaną do konta, i kartę kredytową, to wtedy zdobędziesz bony o łącznej wartości 100 zł.. Promocję szczegółowo omawiam tutaj: Nawet 100 zł za rejestrację kart Mastercard w programie Bezcenne Chwile.]

Konto Przekorzystne - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego na potrzeby promocji w Banku Pekao to:
 • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 0/3 zł miesięcznie za kartę (Mastercard wielowalutowa) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłat za konto i kartę, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay;

   Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Visa, to pamiętaj, że udział w promocji z premią 100 zł bierze wyłącznie karta Mastercard.
 • 0 zł za wydanie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną);
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów w miesiącu kalendarzowym darmowe są pierwsze 2 wypłaty, o ile w miesiącu poprzednim zapewnisz wpływ min. 500 zł na konto i wykonasz co najmniej 1 płatność kartą lub PeoPay (za każdą kolejną wypłatę w danym miesiącu kalendarzowym bank naliczy prowizję 2%, min. 5 zł).

We wniosku o konto (a wyłącznie tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania premii) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: w placówce banku lub bez wychodzenia z domu, w procesie z wykorzystaniem biometrii. I właśnie opcję otwarcia konta na selfie należy wybrać, gdyż tylko ona uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy smartfonie. 

Jeśli we wniosku o konto od razu zdecydujesz się na to, by po wniosku internetowym umowę zawrzeć w placówce, to nie uzyskasz premii. Ale jest pewna furtka... (mowa o tym w regulaminie). W sytuacji, gdy zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces z jakieś przyczyny się nie powiedzie i wtedy finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce, to też otrzymasz premię 100 zł.

Scenariusze udziału w promocji są zatem trzy:

  ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie otrzymasz premii;

  ✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => otrzymasz premię 100 zł;

  ✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja okaże się nieudana i umowę zawrzesz w oddziale => nadal otrzymasz premię 100 zł.

Ile kosztuje karta kredytowa Elastyczna w Pekao?


Za wydanie, jak i za wznowienie karty (gdy bank przesyła nową kartę po upływie jej ważności), pobierana jest opłata 15 zł. Jest to więc jednorazowy koszt, który trzeba uwzględnić i który niestety nieco pomniejszy ostateczny zysk z udziału w promocji - zostanie 285 zł (licząc z premią za konto). To warunki w przypadku wyboru karty kredytowej ze standardowym wizerunkiem graficznym (w przypadku zamówienia z niestandardową grafiką, bank dodatkowo doliczy 5 zł za wydanie/wznowienie karty). 

Łatwo można za to uniknąć opłaty miesięcznej (2,99 zł) za kartę, bo wystarczy wykonanie min. jednej płatności kartą (na dowolną kwotę) w miesięcznym okresie rozliczeniowym. Równie prosto da się również uniknąć odsetek z tytułu wykorzystania środków z karty - podstawowa zasada, to ich spłacanie w okresie bezodsetkowym (wtedy oddaje się dokładnie tyle samo, ile się wydało kartą i ani grosza więcej).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

⭐⭐⭐⭐ Na koniec dodam, że aktualnie dostępne promocje konta i karty kredytowej w Pekao przyniosły kolosalne zmiany na korzyść. By zdobyć całą pulę (100 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową) w poprzednich edycjach tych promocji trzeba było wykonać płatności na sumę 3 000 zł. Teraz jest o wiele łatwiej, bo wystarczy 12 płatności kartą wydaną do konta (po 4 przez 3 miesiące) oraz 12 płatności kartą kredytową (także po 4 przez 3 miesiące). A mogą być to płatności na dowolne, nawet bardzo drobne zakupy (zakup gazety, loda, kawy, batonika czy bułki i już warunki się spełniają). Z tego też względu promocji przyznaję 4 gwiazdki (w pięciostopniowej skali) w ratingu ofert, czyli systemie oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie. Warunki do spełnienia są bowiem bardzo proste. Tak samo łatwo można utrzymywać konto i karty (do konta, jak i kredytową) za 0 zł. Piątej gwiazdki nie ma jedynie ze względu na już dość długi okres wykluczenia dla byłych klientów.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

64 komentarze:

 1. No i takie warunki to ja rozumiem i szanuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy dobrze zrozumiałam, że zarówno osoby, które założyły konto przekorzystne w poprzedniej promocji, czyli od 4.01.2021 do 31.03.2021 r. jak i te które założą teraz przystępują do tej samej promocji karty kredytowej i obowiązuje je ten sam regulamin "Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym .... - edycja 1)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Zyskaj do 10% zwrotu za płatności Kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium" – edycja I obowiązuje dla osób, które konto założyły w okresie od 4.01. do 31.03.2021 r.

   Promocja "Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium” – edycja I, omawiana w powyższym wpisie, skierowana jest do osób, które konto w Pekao założą od 1.04.2021 r.

   Kto założył konto do 31.03., a nie wyrobił karty kredytowej (co może jednak jeszcze zrobić) musi teraz zwrócić uwagę do której promocji przystępuje i który regulamin akceptuje.

   Usuń
 3. A co z klientami Idea Banku przejętego przez Pekao, którzy wciąż mają konto w starym banku? Jak są traktowani w świetle tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fuzji operacyjnej jeszcze nie było - systemy są osobne. Acz w tym przypadku doszło do sytuacji wyjątkowej - nie było to standardowe przejęcie poprzez wykupienie banku, ale odgórna decyzja i komunikacja sprowadza się do tego, że klienci Idea Banku od 3.01.2021 r. są już klientami Banku Pekao. Najpewniej więc są niestety wykluczeni z promocji.

   Usuń
 4. W żaden sposób nie chce przejść zdjęcie dowodu. Kilkanascie prób i wyskakuje Błąd komunikacji :( ponoć problemy ma ich apka i dlatego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może za duży rozmiar? Za ciężkie?

   Usuń
  2. Mam tak samo i aplikacja nie proponuje innej opcji. Czyli brak możliwości założenia konta mimo wielu niewydanych prób.

   Usuń
  3. Dzisiaj się udało założyć konto bez problemu:) także za niedługo witaj stówko :)
   B.

   Usuń
 5. Mr.Złotówa mam pytanie, a Ty może znasz odpowiedź;)
  Otóż mam konto w Citi i rozwazam zmianę PLN na USD, czy w zwiazku z tym muszę zakładać wczesniej konto walutowe, czy normalnie automatycznie nastepuje przewalutowanie PLN znajdujacych się na moim rorze? Mogę mieć na moim koncie ror złotówki i dolary czy inna walutę jednoczesnie?
  Nigdy nie mialam środków w obcej walucie stąd takie pytanie :) B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagany jest odrębny rachunek (walutowy w tej konkretnej walucie). Dla każdej z walut wymagane jest osobne konto walutowe. A rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy ("zwykłe" konto osobiste) prowadzone jest w PLN.

   Usuń
  2. Dziękuję Ci za tę informację :)

   Szukałam, ale chyba nie popełniłeś na blogu wpisu o kontach walutowych (jak to się je)? Nie wiem w jakim banku, jakie są warunki, koszty, może też są promocje (?) etc dla chcących trzymać część oszczędności w walucie..bo przy obecnym oprocentowaniu, oszczednosci w walucie wydają się chyba rozsadniejsze niż w PLN..
   B.

   Usuń
  3. Raczej nie ma promocji kont walutowych. Poza czymś kiedyś w kantorze walutowym Aliora i chyba coś było w BZ WBK. Dawne czasy.

   Usuń
  4. Nest, Handlowy, PKO ...

   Usuń
 6. Ja już z 6 miesiecy próbuje zamknąc konto w tym banku. Mimo osobistej wizyty w banku, wyduszenia potwierdzenia dyspozycji zamknięcia konta od pracownika, który bardzo nie chciał go dać, konta nie zamkneli. Teraz jest 57 dzień od złożenia reklamacji w tej sprawie i oczywiście nic. Na nie zamknietym koncie naliczyli mi już prawie 100zł opłat za kartę, którą pół roku temu mi zabrali w dniu zamykania konta (lecz jej nie zamkneli).

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to jest z tą opłatą 0,20 zł za SMS: czy można jej uniknąć, składając dyspozycję w bankowości internetowej ALE akceptując ją w aplikacji mobilnej, czy sama dyspozycja musi być również złożona przez PeoPay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłaty nie ma, gdy autoryzacja odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej. Zatem zlecenie transakcji odbywa się poprzez bankowość internetową, ale jej zatwierdzenie w aplikacji (a nie za pomocą hasła z SMSa).

   Usuń
  2. Okej, a na jakim etapie wybieram metodę autoryzacji? Czy po złożeniu np. dyspozycji przelewu system mnie zapyta, jaką metodę chcę wybrać? Bo w systemie w zakładce "Bezpieczeństwo" jako metodę autoryzacji mam zaznaczone "PeoPay + Kody SMS" - to dla mnie wygląda, jakbym obydwie metody miała aktywne, do wyboru. Stąd nie bardzo to rozumiem...

   Usuń
  3. Przelew 500,29 zł z innego banku, wypłata 500 zł (nawet tego samego dnia) w ichnim bankomacie, następnie zakup jednej bułki za 29 groszy miesięcznie - ot i recepta jak nie płacić 20 groszy za SMS dla uczestnika, który nie posiada smartka.

   Usuń
  4. Można też dodać konto do zaufanych. Wtedy raz zapłaci się 20 groszy ale później wszystkie przelewy na te konto będą już bez smsów więc i bez opłaty.

   Usuń
  5. Tak, metoda PeoPay + Kody SMS jest prawidłowa bo transakcje w Pekao24 akceptuje się aplikacją, ale transakcje w aplikacji PeoPay nadal wtedy akceptuje się kodem sms.

   Usuń
  6. @ Anonimowy 7 kwietnia 2021 15:06 - dzięki za wyjaśnienie.

   Usuń
 8. w jaki sposób można później po otrzymaniu nagrody 200 złotych za kartę kredytową z niej zrezygnować i zamknąć rachunek kredytowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stawiam na to że w placówce skoro konto można też zamknąć tylko w taki sposób.

   Usuń
  2. Można też listownie oraz (od niedawna) w bankowości.

   Usuń
 9. Zalozylam, ale szkoda że nie ma już programu poleceń :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Wychodzi na to, że jest program poleceń choć na stronie banku z linkami do założenia konta takiej informacji i Regulaminu BRAK. !! Zakladalam konto z mezem i wychodzi na to, ze obywoje na starcie mamy łącznie 300 zł w plecy. Gdybyśmy tylko wiedzieli o tym programie...ech :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń tym razem nie łączy się z promocją więc nie straciliście.

   Usuń
  2. Jednak straciliśmy, bo gdybym wiedziała o programie poleceń, to po założeniu konta,polecilabym konto mężowi
   :P i tym sposibem i ja i mąż uzyskalibyśmy razem dodatkowe 200 zł, a tak LIPA....B

   Usuń
 11. Jak rezygnuję się później z karty kredytowej po zakończeniu promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Mi konsultant z Pekao napisał, że byli klienci IdeaBanku mogą brać udział w promocji, ponieważ nie zakładali konta w Pekao, a połączenie nie ma tu znaczenia. Na wszelki wypadek zapisałem ten chat (na potrzeby reklamacji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. również napisałam na czacie i konsultantka potwierdziła, że z sukcesem można zakładać konto w tej promocji :)

   Usuń
 13. Czy mogę skorzystać z promocji na kartę kredytową a z promocji na konto nie ? Zakładam konto (nie dostane bonusu, ponieważ poprzednie zamknąłem rok temu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ale musisz otworzyć konto (bez promocji). Ja biorę udział w poprzedniej edycji i jestem w tej samej sytuacji.

   Usuń
 14. Umowa przez kuriera wchodzi w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko na selfie. A jakby się nie udało to zostanie oddział.

   Usuń
 15. Jeśli Konto Przekorzystne założyłam pod koniec marca, to teraz mogę założyć kartę kredytową w promcji - "200 zł za 4 transakcje na dowolne kwoty w trzech kolejnych miesiącach"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyżej opisywana promocja "Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium” – edycja I przewidziana jest dla osób, które konto w Pekao założyły od 1.04.

   Jeśli konto zostało założone wcześniej, to kartę kredytową można nadal wyrobić w promocji, ale w akcji "Zyskaj do 10% zwrotu za płatności Kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium" – edycja I" (opisuję ją tutaj).

   Usuń
  2. Ale można zamknąć Konto Przekorzystne i po 30 dniach otworzyć nowe konto i założyć kartę kredytową już na nowych warunkach.

   Usuń
 16. Mam pytanie mało zaawansowanego bankobiorcy dotyczące oferty powitalnej dla (byłych) klientów Idea Banku, nie znalazłam tutaj artykułu na jej temat: w regulaminach dotyczących Konta Przekorzystnego oraz Lokaty Powitalnej są warunki "otwarcia Konta Przekorzystnego wraz kartą debetową" i "zawarcia umowy o kartę debetową (...) i umowy o rachunek oszczędnościowy". Czy dobrze rozumiem, że tej karty debetowej i konta oszczędnościowego nie muszę używać, wystarczy, że je posiadam? Chodzi mi oczywiście o to, żeby skorzystać z promocyjnego oprocentowania lokaty i nie płacić za konto osobiste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Z karty nie musisz korzystać. Przez 3 lata jest za 0 zł.

   Usuń
  2. No ja skorzystałam z tej poprzedniej promocji, gdzie jest tylko na rok. Ale dzięki za odp.

   Usuń
 17. Czy jeśli mam już zarejestrowana swoją kartę debetowa MasterCard w programie bezcenne chwilę to czy mogę wyrobić kartę kredytową i ja też zarejestrować w tym programie aby otrzymać nagrodę w postaci punktów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w aktualnie dostępnej edycji promocji z punktami na start w programie Bezcenne Chwile jest to możliwe.

   Usuń
 18. Jeśli od kilku lat mam konto ROR w banku Pekao i kartę debetową to czy jeśli otworzę sobie rachunek z kartę kredytową za pośrednictwem bankowości elektronicznej to wezmę udział w promocji jeśli chodzi o wyrobienie karty kredytowej i otrzymam bonus pieniężny 200 złotych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo promocja karty kredytowej jest tylko dla osób które teraz otwierają konto.

   Usuń
 19. 12.04. otwarłam konto z kartą oraz podpisałam umowę karty kredytowej. 16.04.dotarły 2 karty (debetowa i kredytowa). Od razu zarejestrowałam debetową w Bezcennych Ch.i zrobiłam 4 transakcje, które już są widoczne w systemie. Spokojnie czekam na punkty powitalne. Mam jeszcze kredytową do rejestracji w BCh lecz nie jestem pewna jak to zrobić, czy na koncie debetowej jako dodatkowa karta, czy na nowym koncie z nowy mailem, czy czekać aż Pekao mi ją dopisze do tego już istniejącego konta? Czytam regulamin i czytam, i jakoś nie do końca go rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy tylko ja po zalogowaniu się do Bezecnne Chwile nie widzę w katalogu nagród bonu 50 zł do Circle K? Na innej karcie (citi baknku) podpiętej do programu nadal widzę ten cel. A w karcie z Pekao nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To możliwe. Każdy bank może dawać inne nagrody. W innym tempie mogą się wyczerpać i pojawić znowu.

   Usuń
 21. Część czy żeby dostać kartę kredytową trzeba przedstawić historię transakcji na koncie na którym mamy wpływu z ostatnich 6 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wyciąg z wpływami wynagrodzenia ma być za 6 m-cy (wystarczą same wpływy; nie trza całej historii). Albo zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
 22. Mam pytanie o kartę kredytową inną niż Elastyczna by uniknąć 15 zł za wydanie. Czy karta Silver można zamknąć przed 2 rokiem bez ponoszenia opłaty rocznej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zauważyłeś że kartą Silver trzeba zrobić obrót na 18 000 zł w rok żeby nie było opłaty 70 zł? Za 12 tys. obrotu opłata będzie ścięta o pół.

   Usuń
 23. Konto zamknęłam w grudniu 2020 r. Czy teraz mogę założyć konto i skorzystać tylko z promocji karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak udało się Wam zaakceptować regulamin promocji z kartą kredytową? Regulamin tego wymaga (na infolinii lub w bankowości internetowej), przy czym na infolinii mówią, że tego nie robią, a w BI też nigdzie nie widzę takiej opcji...

  OdpowiedzUsuń
 25. Miałem konto w Pekao SA i zamknąłem ok. rok temu. Czy mogę otworzyć nowe konto do 31 mają aby następnie wyrobić kartę kredytową i otrzymać 200 zł za kartę bez premii za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Konto będziesz mieć bez promocji ale kartę kr. już tak. Sprawdzone w poprzedniej edycji.

   Usuń
 26. Czy wszystkie formalności z założeniem konta da się załatwić online w ostatnim dniu promocji tj. 31.05.2021 tak aby załapać się na promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto na selfie miałem założone po 3 godzinach więc spokojnie możesz się wyrobić.

   Usuń
 27. czy płatności apple pay kartami pekao z powyższej promocji będą się liczyć?

  OdpowiedzUsuń
 28. Cześć! :)

  Konto założyłem w kwietniu, kartę kredytową w czerwcu. Dzisiaj przypomniałem sobie, że nie aktywowałem w żaden sposób promocji do karty kredytowej, zadzwoniłem na infolinię, a pani poinformowała mnie, że aby spełniać warunki musiałbym mieć kartę od maja i od wtedy spełniać warunki. W warunkach nie widzę takiego zapisu, czy minęło mnie 200zl?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...