Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo: bon Allegro 25 zł za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.04.2021

Promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo: bon Allegro 25 zł za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah

Największy bank w Polsce odpalił promocję dla swych klientów.

Bon Allegro 25 zł za doładowanie telefonu w T-Mobile lub Heyah od PKO BP
Do wzięcia czeka bon o wartości 25 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Warunek do spełnienia jest prosty: doładuj numer telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Na początek jednak informacja dla tych, którzy konta osobistego jeszcze w PKO BP nie posiadają. Na jego założeniu można zyskać - bank za Konto Za Zero daje półroczny dostęp do Canal+ (bez umowy wiążącej na dłużej).

Bon Allegro za doładowanie z T-Mobile – wiosna 2021


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała na terytorium Polski, która jest klientem PKO BP (w tym Inteligo) i ma numer telefonu zarejestrowany w sieci T-Mobile lub Heyah w ofercie pre-paid.

Nagroda. Do wzięcia jest bon o wartości 25 zł na zakupy w Allegro ważny do 31.03.2022 r. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiego bonu podczas zakupów, sprawdź jak wykorzystać bon Allegro?

Limit nagród w promocji. PKO Bank Polski przygotował 2 000 nagród (każda z nich to bon o wartości 25 zł). Trafią do osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. W regulaminie jest też zapis: "Jeden Laureat może otrzymać w Promocji więcej niż 1 (jedną) Nagrodę". 

Informacje o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród mają pojawić się na pkobp.pl oraz inteligo.pl.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w okresie od 26.04. do 23.05.2021 r. (ale miej na uwadze, że pula nagród może wyczerpać się wcześniej) doładuj telefon w T-Mobile lub Heyah jednorazowo kwotą min. 100 zł (można to zrobić na jeden z następujących sposobów: poprzez Inteligo, iPKO, za pomocą aplikacji IKO lub w bankomacie).

I to już wszystko. Nagrody bank przekaże w formie kodu SMSem na numer doładowanego telefonu w T-Mobile lub Heyah najpóźniej do 31.05.2021 r.

Jako że wpis o tej promocji jest krótki, bo warunki proste, to przy okazji przypomnę o innej, bardzo prostej promocji... tym razem pozabankowej, więc opisywanej na Promocjobraniu - sprawdź jak zgarnąć bonus 100 zł za samo wyrobienie Twisto.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Nie przegap najlepszych, ani limitowanych promocji bankowych, które mogą oznaczać dla Ciebie największy zysk. By trzymać rękę na pulsie, skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga: 

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Dla Playa to chyba jeszcze nigdy nie było żadnej promocji :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ktoś dostał już te 25 zł? Bo doładowanie poszło i stówka zasiliła konto, a kuponu wciąż brak... Niby wg regulaminu mogą go dosłać do końca maja, ale mam nadzieję, że szybciej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej zbiorczo będzie wysyłane do wszystkich, więc pozostaje zaczekać (w tego typu promocjach nagrody najczęściej wydawane są w ostatecznym możliwym terminie).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...