Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na zakupy za konto w Getinie + do 800 zł w programie "Polecam Proste Zasady" XI edycja + 2% dla oszczędności

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2021

50 zł na zakupy za konto w Getinie + do 800 zł w programie "Polecam Proste Zasady" XI edycja + 2% dla oszczędności

Wystartowała nowa edycja programu poleceń konta w Getin Banku.

Getin Bank: Program "Polecam Proste Zasady"
Do wzięcia - zarówno przez zakładającego konto, jak i przez polecającego - czekają bony na zakupy (do wyboru: Allegro lub Decathlon).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Poniżej dowiesz się jak wziąć udział w promocji, jakie są jej warunki promocji oraz samego konta zakładanego w Getinie, a także uzyskasz kod polecenia (jeśli nie znasz osoby, będącej już klientem tego banku, która mogłaby Ci polecić konto).

Polecam Proste Zasady - XI edycja


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która od dnia 30.09.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku. 

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w Getin Banku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego do wzięcia czeka nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów - wybrać można bon do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 30.06.2021 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku (w każdym z tych miesięcy), zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz w kwietniu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w maju, czerwcu i lipcu.

Wydanie nagród. O przyznaniu nagrody bank ma powiadomić wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). Nagrodę będzie można wybrać najpóźniej 30.11.2021 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta w Getinie oraz zapisanie do programu "Polecam Proste Zasady - edycja XI" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tamże: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Wtedy otrzymasz kod niezbędny do poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje tę możliwość!). 

Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma możliwość wyboru bonu o wartości 80 zł (także do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro). Getin nagrodzi maksymalnie 10 poleceń każdej osoby polecającej (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł).

XI edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 30.06.2021 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok! 


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można 2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie oferty banku). 

Na otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 2% załapać się można do końca maja 2021 r., (liczy się data zawarcia umowy w tym okresie). To na co należy zwrócić uwagę w przypadku tej promocji, to dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (bo jest on liczony od 1.09.2019 r.), niż w programie poleceń.

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku to:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

7 komentarzy:

 1. To bony do Allegro, Decathlon i Empiku - czekamy dalej na premię pieniężne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aktualnie dostępnej edycji nie ma bonów do Empiku. Pozostał wybór pomiędzy Allegro, a Decathlonem.

   Usuń
 2. Ile ważny jest ten kod do allegro od momentu wybrania nagrody. Nigdzie nie mogę tego znaleźć... W regulamimie brak informacji. Czy można go wykorzystać na np. Na dwa razy czy tylko w całości na raz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem kart podarunkowych Allegro są one ważne przez 12 miesięcy od zakupu tejże karty. Kiedy Getin je kupił nie wiemy, podejrzewam że robią to na bieżąco (ale to tylko przypuszczenie), więc warto zapytać wiadomością w bankowości do kiedy otrzymany voucher jest ważny.

   Aktualnie (zmiana weszła od 8.04.) można wykorzystywać w częściach - niewydana kwota zostaje na kolejne zakupy.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Dziś rano przysłali nawet SMSa.

   Usuń
 4. czy jest sens pisać reklamację jeśli się robiło przelewy na 1500zł nie jedną kwotą, a np. 1000 i 500?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...